1402


تولیدکننده
بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
سفر به آسیا (پسری که دور دنیا را رکاب زد)
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
روان‌شناسی باور
 • 339,000 تومان
 • با تخفیف: 339,000 تومان
9 دروغ درباره کار (راهنمای رهبران آزاداندیش برای دنیای واقعی)
درآمدی بر مدیریت شبکه‌های اجتماعی و کسب و کارهای پلتفرمی
برندسازی و پاسخ‌های بصری (چگونه عناصر برند به هویت بصری تبدیل می‌شوند)
هر هفته 1 داستان (52 تمرین داستان‌نویسی با تصاویر برای کودکان)
ماهی رنگین‌کمان و نهنگ پیر
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
ماهی رنگین‌کمان و غار هیولاهای دریا
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
کاربر ناشناس
 • 210,000 تومان
 • با تخفیف: 210,000 تومان
سال‌های سربی
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
ماده و آگاهی
 • 290,000 تومان
 • با تخفیف: 290,000 تومان
خرده‌عادت‌ها برای نوجوانان (تغییرات کوچک برای مدیریت چالش‌های زندگی)

سفر به آسیا (پسری که دور دنیا را رکاب زد)

 • 75,000 تومان

در این داستان جذاب که الستر هامفریز-نویسنده، مستندساز و ماجراجوی اهل انگلستان- براساس ماجراهای واقعی سفر خودش به دور دنیا برای نوجوانان نوشته، مخاطبان با تام همراه می‌شوند؛ پسری ماجراجو که احساس می‌کند دنیای واقعی باید بزرگ‌تر از دنیای اطراف خودش باشد و تصمیم می‌گیرد با دوچرخه سفر باورنکردنی‌اش را برای کشف دنیای بزرگ آغاز کند. اولین ماجراجویی نویسنده‌ی این کتاب زمانی بود که فقط 9 سال داشت، سفری 32 کیلومتری به ارتفاعات سه قله‌ی مشهور یورک‌شایر در انگلستان. سال 2001 میلادی در سن 25 سالگی سفر به دور دنیا را با دوچرخه آغاز کرد. سفر طولانی او چهار سال طول کشید و در این مدت 74 هزار کیلومتر را رکاب زد. سال 2013 میلادی به عنوان ماجراجوی برتر مجله‌ی نشنال جئوگرافیک انتخاب شد. او خالق ایده‌ی «ماجراجویی‌های کوچک» است؛ سفرهای ماجراجویانه‌ی کوچک و ساده‌ای که از عهده‌ی هر کسی برمی‌آید. الستر درباره‌ی ماجراجویی‌هایش کتاب‌های زیادی نوشته که به زبان‌های مختلف ترجمه‌ شده‌اند.

روان‌شناسی باور

 • 339,000 تومان

«همه ما به چیزی اعتقاد داریم. اما چگونه اعتقادها و باورها بر زندگی -افکار، احساسات و رفتارهای- ما تاثیرمی‌گذارند؟ کتاب کیم به طرز استادانه‌ای علم باور را خلاصه می‌کند. هم برای افراد غیرمتخصص قابل‌فهم است و هم منبعی ارزشمند بری دانشجویان و دانشگاهیان.» میگل فاریاس استاد روانشناسی شناختی و زیستی، دانشگاه کاونتری، انگلستان «نانسی کیم یک مرور کلی دقیق، کامل و جذاب از پژوهش‌ها و نظریه‌های پیشرفته درباره روانشناسی باور ارائه می‌دهد. او ایده‌های کلیدی پیرامون حوزه‌های مختلف روان‌شناسی را به‌طور یکپارچه به هم پیوند می‌زند تا این بینش را به خوانندگان دهد که چرا افراد به آنچه در سیاست، مذهب، سلامت و سایر جنبه‌های مهم زندگی انسان به کار می‌بندند، باور دارند. این یک متن عالی برای خوانندگانی است که تازه به مطالعه تجربی باورها روی آورده‌اند یا کسانی که صرفا می‌خواهند دانش خود را از وضعیت فعلی علم بازاندیشی کنند.» چادلی استم استاد روان‌شناسی، دانشگاه ایلینوی، اوربانا-شامپین، ایالات متحده «نانسی کیم متن صریح و کاملی را پیرامون روانشناسی باور نوشته است. او دیدگاه‌های زیربنایی اخلاقی و سیاسی ما را کنکاو می‌کند، ما را در وادی کوته‌بینی، نظریه‌های توطئه، انکار آب‌وهوا و اعتقادات ماوراالطبیعه رهنمون می‌شود، و اهمیت شگفت‌انگیز فرضیات اصلی ما را در دنیای واقعی در مورد ماهیت ذهن، اراده آزاد و امکان انسان آشکار می‌سازد. او توضیح می‌دهد که چرا عقاید ما در برابر تغییر بسیار مقاوم هستند، اما همچنین نشان می‌دهد که چگونه می‌توانند اصلاح شوند. با قطعیت متافیزیکی کامل، معتقدم هیچ چیز به اندازه این کتاب نمی‌تواند ذهن را تغییر دهد.» نیک هاسلم استاد روانشناسی، دانشگاه ملبورن استرالیا

9 دروغ درباره کار (راهنمای رهبران آزاداندیش برای دنیای واقعی)

 • 175,000 تومان

شما بهخ توانمندی‌های خودتان آگاه هستید. محیط کارتان از توانمندی‌های شما بی‌خبر است. بیایید این مسئله را حل کنیم. . اگر می‌دانید چه اوقاتی در کارتان می‌درخشید و توجه همه را به خود جلب می‌کنید... . اگر می‌دانید قرار بوده چه تاثیری بر دنیای اطراف خود بگذارید... اگر احساس می‌کنید که کار شما نمی‌تواند توانمندی‌های شما را ببیند، یا بدتر از آن، می‌بینید و اهمیتی نمی‌دهد... . اگر اعتقاد دارید شرایط کارتان به اندازه کافی خوب نیست... پس این کتاب برای شماست.

درآمدی بر مدیریت شبکه‌های اجتماعی و کسب و کارهای پلتفرمی

 • 120,000 تومان

با گسترش نفوذ تلفن‌های همراه‏، پلتفرم‌ها و شبکه‌های اجتماعی چنان در زندگی ما پررنگ شده‌اند که بخش بزرگی از فعالیت‌های روزمره ما در آنها انجام می‌شوند. پلتفرم‌های خرید و فروش کالا و خدمات‏، حمل و نقل، تبادل نظر، مبادله ارز و انواع متنوع و تقریبا بی‌شماری از پلتفرم‌ها در زندگی اجتماعی و اقتصادی ما حضور یافته‌اند و به‌نظر می‌رسد روند افزایشی آنها تا زمان قابل‌توجهی ادامه داشته باشد. با این حال دانش عمومی و حتی تخصصی درباره نحوه کارکرد پلترفم‌ها ناچیز است. با توجه به پیچیدگی‌های عمل پلتفرم‌ها در ساحت‌های گوناگون، کتابی که به زبان فارسی و به سادگی مفاهیم بنیادین شبکه‌های اجتماعی و کسب‌وکارهای پلتفرمی را شرح دهد یک نیاز است. این کتاب نه بر شبکه‌های اجتماعی، که بر مدیریت کسب‌وکارهایی که بر روی آنها بنا شده‌اند تمرکز دارد. تعریف پایه‌ای کسب‌و‌کار پلتفرمی در این کتاب «کسب‌و‌کاری است که از طریق جذب، انطباق دادن و اتصال دادن دو یا چند گروه مشتریان و امکان‌پذیر ساختن تعامل میان‌ آنها، ارزش قابل توجهی ایجاد می‌کنند». این کتاب ابتدا از مفاهیمی که درهم تنیده شده‌اند ابهام‌زدایی می‌کند تا درکی بنیادین از چیستی، عناصر و زیرساخت‌های اساسی مدل‌های کسب‌و‌کار شرکت‌های پلتفرمی ارائه دهد. پس از ارائه مفاهیمی چون تحول زنجیره ارزش به شبکه ارزش، اکوسیستم‌ها، انواع اثر شبکه و اثرات جانبی؛ تعاملات هسته‌ای در پلتفرم‌ها تشریح شده و گروه‌های مشارکت‌کننده، ارزش و غربالگری تعریف شده‌اند تا خواننده کتاب قادر باشد یک پلتفرم را تحلیل کند. در گام بعدی با استفاده از مدل موشک مراحل راه‌اندازی یک پلتفرم‌ها و چارچوب‌های توسعه آنها به‌طور اجمالی ذکر شده‌اند. این کتاب با تاکید بر «درآمدی بر» نگارش شده است و مولف امیدوار است در آینده کتابی جامع‌تر و مفصل‌تر درباره شبکه‌های اجتماعی و کسب‌و‌کارهای پلتفرمی به فارسی فراهم کند. امید است که خوانندگان این کتاب مختصر را در فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای درک شبکه‌های اجتماعی و مدیریت کسب‌و‌کارهای پلتفرمی مفید بیابند.

برندسازی و پاسخ‌های بصری (چگونه عناصر برند به هویت بصری تبدیل می‌شوند)

 • 165,000 تومان

دیزاین برای برندها در دوران گذار از استودیوهای دیزاین‌محور به استودیوهای استراتژی‌محور است. این تغییر، پدیده‌ای است که دیگر استودیو‌های دیزاین نیز ناچار به پیروی از آن هستند؛ چرا که دیزاین صرفا هنر نیست، بلکه راه‌حلی بصری در راستای استراتژی یک برند است. همچنین این موضوع که دیزاین بایستی امضا برند را با خود داشته باشد نه آنکه معرف دیزاینر آن باشد، اصلی است که با نگاهی کل‌نگر به استراتژی برند به آن پرداخته می‌شود؛ دیزاین بایستی بازنمای شخصیت و هویت برند باشد و چگونگی انجام آن، مسیری است که در این کتاب گام به گام توضیح داده شده است. نقطه قوت و تمایز این کتاب در آن است با زبانی ساده و ملموس، انجام مراحل یک پروژه دیزاین استراتژی‌محور را از ابتدا و با جزئیات تشریح می‌شود. حاصل تجربه چند دهه فعالیت حرفه‌ای خود در انجام پروژه‌های دیزاین را در سه گروه اصلی زیر در اختیار خوانندان کتاب می‌گذارد: 1. نحوه تکمیل یک برندبوک با ابزارهای به‌روز و سریع. 2. ایده‌پردازی و خلق کانسپت اصلی دیزاین. 3. نحوه ارائه کامل به مشتری با زمان‌بندی و ساختار اجرایی. این کتاب به معنای واقعی راهنمایی کاربردی (Handbook) برای مدیران تبلیغات و دیزاینرها در انواع سطوح است؛ چک لیست و راهنمایی کاربردی که می‌توانید برای چک کردن مراحل و به نتیجه رساندن پروژه دائما به محتوای آن رجوع کنید.

هر هفته 1 داستان (52 تمرین داستان‌نویسی با تصاویر برای کودکان)

 • 190,000 تومان

با هفته‌ای یک تمرین در طول سال، عاشق داستان‌نویسی می‌شویم و هرچقدر دلمان می‌خواهد تخیل می‌کنیم! می‌دانستی تصاویر چقدر برای قلقلک دادن خلاقیت ما مفید هستند؟! در این کتاب 52 تصویر داریم که می‌توانی هر هفته برای هر کدامشان یک داستان بامزه بنویسی! هفته‌ای یک بار داستان نوشتن خیلی جذاب است، مگر نه؟! در این کتاب چه تمرین‌هایی داریم؟ - توجه به تصاویر و جزئیتشان. - استفاده از کلمه‌های گوناگون. - توجه به نکات مربوط به نوشتن. - تخیل و داستان‌نویسی. - نقاشی و رنگ‌آمیزی.

ماهی رنگین‌کمان و نهنگ پیر

 • 70,000 تومان

ماهی رنگین‌کمان و دوستانش در کنار هم زدگی می‌کردند و خوراکشان از میگوها و حلزون‌های خوش‌مزه‌ میان صخره‌های دریایی بود. تا اینکه یک روز نهنگی بزرگ و پیر به محل زندگی آن‌ها آمد. ماهی‌ها به او بدگمان شدند و از نگاه‌های طولانی نهنگ پیر وحشت کردند، اما... .

ماهی رنگین‌کمان و غار هیولاهای دریا

 • 70,000 تومان

برای نجات ماهی گوژپشت، یکی باید به غار هیولای دریایی می‌رفت تا برای او خزه‌ی قرمز بیاورد. ماهی رنگین‌‌کمان گفت: «من به آنجا می‌روم.» و... .

کاربر ناشناس

 • 210,000 تومان

میوکی میابه که معتبرترین جایزه‌ی ادبیات خوش‌خوان ژاپن یعنی جایزه نائوکی را از آن خود کرده است، در این کتاب رمز و رازهای هویت مدرن ژاپنی را سوژه‌ی خود قرار داده و خواننده را به دنیای اتاق‌های گفت‌و‌گوی اینترنتی می‌کشاند. سبک معماگونه، پلیسی و صد البته روان‌شناسانه‌ی داستان که ریشه در دنیای مجازی دارد، مخاطب را تا صفحه‌های پایانی با خود همراه می‌کند و سرانجام با آشکار شدن حقیقتی غیرمنتظره او را بیشتر در شگفتی و حیرت فرو می‌برد. این رمان درباره‌ی شکست‌ها و گسیختگی‌هایی است که خانواده‌ها در فرهنگ مدرن شهری می‌توانند با آن روبه‌رو شوند. پرداخت خوب شخصیت‌ها در این کتاب به خواننده کمک می‌کند تا آن‌ها را درک کرده و حتی با ایشان ارتباط برقرار کند؛ چنین ارتباطی به سبب فضای روان‌شناختی و متهورانه‌ی داستان و به چالش‌کشیدن نیازهای جامعه‌ی مدرن، تصویری جالب و در عین‌حال غافلگیرکننده به مخاطب ارائه می‌دهد و بدون شک این کتاب ارزش معرفی به مخاطب فارسی‌زبان را دارد.

سال‌های سربی

 • 195,000 تومان

ایتالیا در «سال‌های سربی»، زندانی واقع در جزیره‌ای که آکنده از عطر و بوی نمک، انجیر و گل جاوید است، شبی طوفانی و برخوردی غیرمنتظره. فرانچسکا ملاندری با قلمی پراحساس و شاعرانه، سرنوشت تکان‌دهنده‌ی دو خانواده را تعریف می‌کند: سال 1979، جزیره‌ای در ایتالیا، دو انسان باهم برخورد می‌کنند که به ظاهر هیچ نقطه‌ی اشتراکی ندارند: لوئیزا، زنی که مجبور است به تنهایی پنج فرزندش را سرپرستی کند، و پائولو، آموزگاری که هنوز هم نمی‌فهمد تنها پسرش چگونه جذب یک گروه تروریستی شد. هر دو به ملاقات عزیزان دربندشان آمده‌اند. هوای طوفانی مجبورشان می‌کند آن شب در جزیره بمانند و به این ترتیب، آن دو باهم وارد گفت‌وگویی می‌شوند که سال‌ها بعد به معنایش پی می‌برند...

ماده و آگاهی

 • 290,000 تومان

نویسنده‌ی این کتاب، پاول چرچلند، فیلسوفی صاحب اندیشه است که می‌کوشد چکیده‌ای از وضعیت فلسفه‌ی ذهن معاصر را در هشت گفتار و به زبانی شیوا برای دانشجویان دوره‌ی کارشناسی به تصویر بکشد. ایشان نخست مکاتب گوناگون را به لحاظ هستی شناختی، معرفت شناختی، روش شناختی و سمانتیکی تفکیک می‌کند و سپس با توصیف ساختار کلی هر یک به نقد مدعای اصلی آن‌ها می‌پردازد. به باور ایشان، حل مسئله‌ی ذهن بدون یاری جستن از قلمرو علم ممکن نیست. ازاین‌روی، سه گفتار پایانی به مباحث علوم اعصاب و هوش مصنوعی اختصاص یافته است تا دانشجویان نگاه فراخ‌تر و فراگیرتری نسبت به این مسئله پیدا کنند. گفتنی است که این ترجمه از روی سومین ویرایش کتاب ماده و آگاهی انجام گرفته که آخرین و کامل‌ترین ویرایش موجود است.

خرده‌عادت‌ها برای نوجوانان (تغییرات کوچک برای مدیریت چالش‌های زندگی)

 • 115,000 تومان

وقتی صحبت از ایجاد عادات مثبت در زندگی به میان می‌آید هیچ عملی کوچک شمرده نمی‌شود. چه بخواهید نمرات خود را ارتقا دهید، دوستی جدید پیدا کنید یا به منظور خاصی پس‌انداز کنید، ایجاد عادات سالم کلید موفقیت شماست، چه حالا و چه در آینده. کتاب خرده‌عادت‌ها برای نوجوانان با رهنمودهای ساده برای تمرین روزانه‌، روش ایجاد عادات ماندگار را نشان می‌دهد تا از این رهگذر هر روز یک قدم به اهداف خود نزدیک‌تر شوید. عادت چیست؟ تعریف علمی عادت و سه گام لازم برای ایجاد آن را یاد بگیرید تا بتوانید رفتارهای مثبت را به عملی مستمر و ماندگار تبدیل کنید. خانه، مدرسه و بعد از آن: با تاثیر گوناگون عادت‌ها در تمام عرصه‌های زندگی خود، از جمله سلامت، روابط ، مهارت‌های اجتماعی، و موفقیت تحصیلی آشنا شوید. تاثیر مثبت عادات: تاثیر مثبت عادات مانند برنامه خواب منظم یا یک روش مطالعه حساب‌شده را در آسان و رضایت‌بخش شدن زندگی تجربه کنید.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1