1402


تولیدکننده


بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
هری پاتر و زندانی آزکابان
 • همراه با تخفیف
 • 380,000 تومان
 • با تخفیف: 323,000 تومان
8 کتاب ( مرگ رنگ ... )
 • 320,000 تومان
 • با تخفیف: 320,000 تومان
21 نامه درباره زندگی و چالش‌های آن
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
فوت و فن‌های فرزندپروری امروزی
 • 190,000 تومان
 • با تخفیف: 190,000 تومان
کارگاه روان‌شناسی با بررسی 40 اثر روان‌شناختی
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
هری پاتر و جام آتش (هری پاتر 4)
 • همراه با تخفیف
 • 500,000 تومان
 • با تخفیف: 425,000 تومان
جادوی مذاکره
 • 230,000 تومان
 • با تخفیف: 230,000 تومان
سرگذشت انسان (خاستگاه‌های ثروت و نابرابری)
 • همراه با تخفیف
 • 198,000 تومان
 • با تخفیف: 168,300 تومان
مشاوره و روان‌درمانی پس از خشونت خانگی (دیدگاه مراجع از آنچه به بهبودی‌اش کمک می‌کند)
حرف‌هایی که کاش می‌زدم
 • همراه با تخفیف
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 59,500 تومان
به راحتی چشم بر تو خواهم بست
 • همراه با تخفیف
 • 149,000 تومان
 • با تخفیف: 126,650 تومان
جادوی نظم در زندگی (چطور می‌توانید در زندگی خود زمان پول و لحظاتی ارزشمند را خریداری کنید)
 • همراه با تخفیف

هری پاتر و زندانی آزکابان

 • 380,000 تومان

آزکابان زندان جادوگرهاست. یکی از بزرگ‌ترین قاتلان زندان از آنجا که زندانی مخوف می‌باشد، فرار کرده است. او سیریوس بلک است. کسی که به جیمز پاتر، پدر هری خیانت و محل زندگی جیمز و لی‌لی پاتر را برای لرد سیاه افشا کرد، در حالیکه خودش بهترین دوست جیمز بود. او اکنون در اطراف مدرسه هاگوارتز پرسه می‌زند و قصد کشتن هری را دارد. هری پاتر نیز در سومین سال تحصیلی خود در هاگوارتز قصد دارد که سیریوس بلک خائن را پیدا و انتقام پدر و مادرش را از او بگیرد ولی...

8 کتاب ( مرگ رنگ )

 • 320,000 تومان

سهراب سپهری در 14مهر1307 دیده به جهان گشود. او هنرمندی بود که از نقاشی به شعر رسید و نامش در آسمان هنر ایران جاودانه شد. پدرش اسدالله و مادرش ماه‌جبین نیز هر دو اهل هنر و شعر بودند. سهراب از جمله شاعرانی است که در مسیر جست‌وجوهای خود به معنویت شرقی و عرفان هندی روی آورد و نمود آن را در شعر خود متجلی ساخت که از آن جمله می‌توان به تأثیرپذیری سهراب از مفهوم مرگ در عرفان بودائی (ره‌آورد سفرش به هند) اشاره کرد. در شعر سهراب سپهری مرگ معنایی دارد متفاوت از آنچه عامه‌ی مردم می‌شناسند. نگاه او به مرگ حتی با نگاه عرفان اسلامی به مرگ نیز تفاوت‌هایی دارد. سهراب به پاکستان، افغانستان، ژاپن و چین نیز سفرهایی داشت و حتی مدتی نیز در ژاپن زندگی کرد که تأثیر آن را نیز در شعرهایش می‌بینیم. او جزء اولین شعرایی بود که با هایکو (یکی از سبک‌های شعری ژاپن) آشنا شد. سفرهای سهراب به گوشه و کنار جهان سیروسلوک او در آفاق و انفس بود و به‌نوعی تعمیق‌بخش باورهای عرفانی شرقی در جان و کلام او. روح سهراب رفته‌رفته با جان طبیعت در هم می‌آمیخت چنان‌که چشم به طبیعت داشت و از قیل‌وقال جهان فارغ بود. اکثر شعرهای سهراب سپهری در قالب نیمایی است با تصویرسازی‌هایی بکر و خلاقانه. او با دیدگاهی انسان‌مدارانه و آموخته‌هایی که از فلسفه‌ی ذن فرا گرفته ‌بود «حجم سبز» را سرود. شعر سهراب سرشار از تصویرهایی بکر و تازه‌ است که با زبانی نرم، لطیف، پاکیزه و منسجم آن را به نظم می‌کشد. از معروف‌ترین شعرهای او می‌توان به «نشانی»، «صدای پای آب» و «مسافر» اشاره کرد که «صدای پای آب» یکی از بلندترین شعرهای نو در زبان فارسی است. این کتاب مجموعه‌ای از هشت دفتر شعر سهراب به نام‌های: مرگ رنگ، زندگی خواب‌ها، آواز آفتاب، شرق اندوه، صدای پای آب، مسافر، حجم سبز و ما هیچ ما نگاه را در خود جای داده است.

21 نامه درباره زندگی و چالش‌های آن

 • 130,000 تومان

حتماً همه ما بارها به این فکر کرده‌ایم که زندگی‌مان را چطور برنامه‌ریزی کنیم و دقیقاً از کدام قسمت باید دست‌به‌کار شویم. هرکدام از ما در هر نقطه‌ای که ایستاده باشیم، گذشته و آینده‌ای داریم. پشت سر چیزهای زیادی برای درس گرفتن وجود دارد و در پیشِ رو فرصت‌های زیادی برای کشف کردن! چارلز هندی (Charles Handy) آرزو می‌کند که کاش در جوانی کمی سرکش‌تر بود، بیش‌تر استراحت می‌کرد و حتی ریسک‌پذیرتر و خیال‌پردازتر بود. او حالا پس از گذر از سال‌ها تجربیات مختلف، تفکراتش را راجع به زندگی و چالش‌های آن، در قالب بیست‌ویک نامه خواندنی خطاب به جوان‌ترها نوشته است.

فوت و فن‌های فرزندپروری امروزی

 • 190,000 تومان

لازمة والدگری آموختن علم فرزندپروری است. این کتاب مجموعه دستورالعمل‌های کاربردی است که رفتارهای شایع کودکان و مشکلات والدین با فرزندان را ریشه‌یابی کرده و با فوت و فن‌های کاربردی به‌صورت حرفه‌ای؛ نه با داد و فریاد، در مسیر فرزندپروری امروزی به شما کمک می‌کند تا ارتباطی مؤثر با فرزندان برقرار کنید. تربیت یک فعالیت مستمر است؛ اما سال‌های طلایی کودکی برگشت‌ناپذیر است. شخصیت کودک در حال شکل‌گیری است. بسیاری از دردسرهای نوجوانی به دلیل ناآگاهی و رفتار نامناسب در دوران کودکی است. شما با انسانی در ارتباط هستید که جسم و ذهن و روانش را تغذیه می‌کنید تا در سال‌های طلایی که مهمان شماست، رشد کند و به کمال برسد. فرزندان به والدینی قابل اعتماد و آگاه نیاز دارند، نه والدین بی‌نقص و کامل! بچه‌ها با کتابچه راهنما به دنیا نمی‌آیند و والدین برای تربیت آنها کارنامه‌ای دریافت نمی‌کنند. «با آگاهی از علم فرزندپروری آگاهانه والدگری کنید» از تألیف این کتاب بسیار لذت بردم. امیدوارم شما هم از خواندن و نتایج آن لذت ببرید. مطالعه این کتاب مفید را به پدران، مادران، مربیان، معلمان، زوج‌های جوان، پدربزرگ‌ها، مادربزرگ‌ها و دلسوزان نسل آینده توصیه می‌کنم.

کارگاه روان‌شناسی با بررسی 40 اثر روان‌شناختی

 • 120,000 تومان

چه چیزی شخصیت شما را شکل می‌دهد؟ چه عواملی بر اندیشه، احساسات و کنش شما تاثیر می‌گذارند. این کتاب زمینه خیره‌کننده روانشناسی انسان را به شما معرفی می‌کند. با مهم‌ترین سازوکارهای روانشناختی آشنا می‌شوید و می‌آموزید که چگونه در برابر تاثیرگذاری‌ها آمادگی داشته باشید. کارگاه روان‌شناسی موضوعات زیر را برای شما آشکار می‌کند: -تاریخ روانشناسی -چه چیزی بر احساسات و رفتارهای شما تاثیر می‌گذارد -40 اثر روان‌شناختی چگونه می‌توانید عادات کهنه را ترک کنید -راهنمایی‌هایی که به آن وسیله می‌توانید خود را در برابر دستکاری‌ها آماده نگه‌دارید -ترفند‌هایی که با آن‌ها به سود خود بر محیط تاثیر می‌گذارید -با شخصیت خود بهتر آشنا می‌شوید. پی‌می‌برید که چگونه می‌توانید انگیزه‌های پیرامون خود را بهتر تخمین بزنید. با کمک این کتاب به زودی از سازوکار روان‌شناختی به سود خود استفاده می‌کنید.

هری پاتر و جام آتش (هری پاتر 4)

 • 500,000 تومان

تعطیلات تابستان است و به‌زودی هری پاتر سال تحصیلی خود را در مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز آغاز خواهد کرد. هری روزشماری می‌کند: جادوهای جدید برای یادگیری، کوییدیچ بیش‌تری برای باز کردن و ناشناخته‌های قلعه هاگوارتز برای کاوش... اما هری باید مراقب باشد... خطرات غیرمنتظره‌ای در کمین است...

جادوی مذاکره

 • 230,000 تومان

فراوانی مذاکرات انجام شده در محیط کاری رسمی و غیررسمی آن را به یک مهارت‌افزایی حرفه‌ای در تمام سطوح تبدیل کرده است. افرادی که می‌دانند چطور مذاکره را حل و فصل نمایند می‌توانند به خواسته‌ها و اهداف خود دست یابند. مهارت‌های کاری را می‌توان به دو دسته مهارت‌های سخت و نرم تقسیم کرد. مهارت مذاکره برای دستیابی به اهداف خود و حل تعارضات فردی،‌ سازمانی و برون‌سازمانی یکی از مهم‌ترین مهارت‌های نرم است. این مهارت از دهه گذشته متداول‌تر شده است. کتاب «جادوی مذاکره» سعی کرده در عین به‌روز بودن به‌صورت ساده و علمی در اختیار همه قرار بگیرد تا تمام افراد در هر سطحی بتوانند از مباحث این کتاب استفاده نمایند. در کتاب «جادوی مذاکره» مسیر رسیدن به مذاکره حرفه‌ای بر اساس مدل قطار مذاکره برای شما ترسیم شده است. برای داشتن مذاکره‌ای حرفه‌ای باید تمام ایستگاه‌های این قطار را بگذرانید تا به نتیجه قابل قبول برسید.

سرگذشت انسان (خاستگاه‌های ثروت و نابرابری)

 • 198,000 تومان

کشاورزی انگلیسی را تصور کنید که در قرن شانزدهم در روستایی دورافتاده زندگی می‌کند؛ او احتمالاً سواد ندارد، از زادگاهش خارج نمی‌شود، با غذایی بخورونمیر سر می‌کند و ممکن است جان خود را براثرِ سرمای زمستان از دست بدهد. وضعیت زندگی او تفاوت چندانی با چوپان یونانیِ دوهزار سال قبل یا کشت‌کار مصریِ 5هزار سال قبل ندارد. اما از آغاز قرن نوزدهم تاکنون امید به زندگی انسان دو برابر شده است و درآمد سرانه در مناطق توسعه‌یافته بیست برابر شده است. از سویی دیگر، میان کشورهای مختلف جهان امروز نیز نابرابری عمیقی در کیفیت زندگی وجود دارد. چرا در دورۀ زمانی کوتاهی، که در مقایسه با کل تاریخ بشر مثل یک چشم‌برهم‌زدن است، زندگی انسان این‌قدر متحول شد و چرا در جهان امروز نابرابری این‌چنین بیداد می‌کند؟ اُدد گلر، استاد اقتصاد در دانشگاه براون، برای پاسخ به «معمای رشد» و «معمای نابرابری» نظریه‌ای جامع به نام «نظریۀ یکپارچۀ رشد» ارائه کرده است. او، در بخش اول کتاب حاضر، تاریخ پرماجرای رشد و توسعۀ بشر را از ظهور هوموساپینس‌ها تاکنون روایت می‌کند و از این طریق نظریۀ رشد خود را به نحوی ساده و روشن توضیح می‌دهد؛ سپس در بخش دوم کتاب، به نقاط عطف تاریخ توسعۀ بشر بازمی‌گردد و ریشه‌های بروز نابرابری شدید در دنیای امروز را تبیین می‌کند.

مشاوره و روان‌درمانی پس از خشونت خانگی (دیدگاه مراجع از آنچه به بهبودی‌اش کمک می‌کند)

 • 135,000 تومان

کار با مراجعینی که خشونت خانگی را تجربه کرده‌اند بسیار پیچیده است. به‌ویژه زمانی که نرخ بالایی از عدم حضور مراجع یا ترک زودهنگام درمان وجود داشته باشد. این کتاب مبتنی بر یافته‌های تحقیقاتی دکتراست که توسط جنت.کی. رودی انجام شده است. با توجه به اینکه مطالعات بسیار کمی در راستای نحوه کار درمانی با خشونت خانگی و آسیب‌های روانی ناشی از این خشونت‌ها وجود دارد، وی رساله دکتری خود را در این زمینه شروع کرد. کتاب با دو هدف مشخص نوشته شده است؛ برای کمک به مشاوران تازه‌کار و مشاوران باتجربه در این زمینه به‌منظور درک بهتر چالش‌های این افراد دربارۀ خشونت خانگی. نتیجه تجربیات شرکت‌کنندگان و مقالات مرتبط در این زمینه کاملاً بیانگر اهمیت آسیب‌های خشونت خانگی در این افراد و پیاده کردن مسیر درمانی درست برای کاهش آسیب‌های احتمالی و جلوگیری از خطرات شدیدتر مثل اقدام به خودکشی، فرار از منزل و... است. مراجعین در مورد دلایل عدم حضور، ترک زودهنگام جلسات مشاوره و در نهایت چه چیزی برایشان مفید است، صحبت می‌کنند. این کتاب دیدگاه‌های مراجعین را گرد هم می‌آورد تا دیدگاه جدیدی در مورد چگونگی رویکرد مشاوره با افرادی که خشونت خانگی را تجربه کرده‌اند، ارائه دهد. به‌طور ویژه، شباهت‌ها و تفاوت‌های بین نیازهای ابرازشدۀ بازماندگان خشونت خانگی و همچنین مشکلاتی که در حال حاضر در ارائه خدمات تجربه می‌شود را بررسی می‌کند. خواندن این کتاب برای تمام کسانی که علاقه‌مند به کار در این حوزه هستند، به‌ویژه روانشناسان و مددکاران اجتماعی که مداخله در بحران انجام می‌دهند و نیز کارشناسان اورژانس اجتماعی بسیار مفید و کاربردی است.

حرف‌هایی که کاش می‌زدم

 • 70,000 تومان

اینها تمام حرف‌هایی نبوده که کاش می‌گفتم. در حقیقت، غالب آنها حرف‌هایی‌اند که کاش نمی‌نوشتم. درست، با توجه به این حقیقت پیش پا افتاده. کاش اهمیت نمی‌دادم... اما متاسفانه دادم.

به راحتی چشم بر تو خواهم بست

 • 149,000 تومان

کلوئه بیست‌و‌هشت ساله و یک پاریسی واقعی، هیچ موفقیتی در زندگی عاطفی خود به دست نیاورده است. او با دوست صمیمی‌اش کنستانس، عهدی می‌بندد اینکه کلونه باید پاریس را ترک کند و شش ماه برای زندگی به روستا برود و رویای خود نویسندگی را دنبال کند. کنستانس هم در عوض متعهد می‌شود در زندگی خود چه عاطفی و چه کاری تحول ایجاد کند... این رمان شما را از پاریس به بوردو و لندن خواهد برد. پیمانی که در ابتدا بیشتر به یک بازی دوستانه شبیه بود، این دو دوست را وارد دنیای جدیدی می‌کند.

جادوی نظم در زندگی (چطور می‌توانید در زندگی خود زمان پول و لحظاتی ارزشمند را خریداری کنید)

 • 89,000 تومان

زندگی خیلی کوتاه‌تر از آن است که بخواهید وقت خود را با پرسه زدن در راهروهای سوپرمارکت‌ها، غرق شدن بین صدها ایمیل کاری که ممکن است روزانه به دستتان برسد و در نهایت سروکله‌زدن با افراد سمی هدر بدهید. لازم نیست در تمام مدت روز با نگرانی به عقربه‌های ساعت خیره شوید و از خود بپرسید بالاخره کی قرار است مأموریت روزانه خود را به سرانجام برسانید. در این کتاب برای شما از یک اصل سه گانه صحبت خواهم کرد. اصلی که شاید هیچ کس خیلی توجهی به آن نمی‌کند؛ ولی به تنهایی می‌تواند زندگی شما را متحول کند: انتخاب، جداسازی، قراردادن در جای مناسب خود. یادتان باشد، همان‌طور که مرتب کردن اطلاعات در فضای مغزتان می‌تواند کمک شایانی برای تمرکز کردن به شما بکند، مرتب کردن فضای بیرونی زندگی‌تان هم دقیقاً همین تأثیر را خواهد داشت.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1