فیلتر‌ها

تولیدکنندهبازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

1402

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
کودک خودرای (راهنمای والدینی که کودک با اراده قوی دارند)
هنر بی‌معنا زیستن (ایده‌های فلسفی که شیوه نگرش را تغییر می‌دهند)
مدرسه میلیاردرها
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
تو بودن (علم جدید خودآگاهی)
 • 225,000 تومان
 • با تخفیف: 225,000 تومان
اقتصاد احساس (هوش مصنوعی در مسیر خلق عصر همدلی)
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
هوشیاری ذهنی (راهنمای کارآفرین برای شکل دادن به ذهن شما برای موفقیت بیشتر)
معجزه شفا با طبیعت
 • 209,900 تومان
 • با تخفیف: 209,900 تومان
روانشناسی انگیزه مهارت‌های انگیزشی (چگونه دیگران را به تغییر کردن تشویق کنیم)
خدمتکار
 • 215,000 تومان
 • با تخفیف: 215,000 تومان
شکوه جان آدمی (شرحی اجمالی و کلی از عدالت اجتماعی)
از بازخوردت متشکرم (علم و هنر استقبال از بازخورد)

کودک خودرای (راهنمای والدینی که کودک با اراده قوی دارند)

 • 200,000 تومان

شما در مقام والد با توصیه‌های متناقضی رو به رو می‌شوید مبنی بر این که چه چیزی برای فرزندتان بهتر است. کتاب کودک خودرأی (راهنمای والدینی که کودکی با اراده قوی دارند) راهنمایی‌تان می‌کند که چطور کودکتان را تربیت و تشویقش کنید تا به حرف‌هایتان گوش دهد و بداند چه کسی مسئول تعلیم و تربیت اوست. در این کتاب یاد می‌گیرید چگونه روی یک‌دندگی و رفتارهای جنجالی کودک کار کنید، چگونه کودک‌تان را تشویق کنید تا به جای داشتن خواسته‌های نامعقول یا سکوت آزارنده با شما همکاری کند و از در مصالحه درآید. نویسنده این کتاب سراصل مطلب می‌رود و با ذکر منابع به طور دقیق اطلاعات جدیدی درباره موضوعات مهم و ضروری در زمینه تعلیم و تربیت کودک، مثل مسائل رفتاری و نگرانی‌های سلامتی در اختیار شما می‌گذارد و از اضطراب‌تان می‌کاهد تا بتوانید در نهایت آرامش به وظیفه خود در قبال تربیت کودک عمل کنید.

هنر بی‌معنا زیستن (ایده‌های فلسفی که شیوه نگرش را تغییر می‌دهند)

 • 130,000 تومان

مجموعه مقالاتی که به سیاحت در فلسفه می‌پردازد و با مسئله یافتن معنا در هستی ذاتا بی‌معنا به زعم بسیاری از ما سر و کار دارد. رابرت پانتانو در این اثر، بدون خوب جلوه دادن مسائلی که اغلب در ژانر کتاب‌های توسعه فردی و مثبت‌درمانی یافت می‌شوند، تلاش دارد تا ارزش انگیزه و توسعه فردی را با صداقت فلسفی راسخ و تزلزل‌ناپذیری مهیا سازد. با مطالعه و استخراج ایده‌های رواقی‌گری، اگزیستانسیالیسم، نیهیلیسم، پوچ‌انگاری، بودیسم، تائوئیسم و بسیاری دیگر، پانتانو اندیشه‌های خود را با مفاهیم فلسفی ترکیب می‌کند تا نکات آموزنده و زیبا را قابل فهم و تامل‌برانگیز ساخته و نحوه اندیشیدن و نگرش شما در رابطه با خودتان، هستی و درک پوچی آن را تغییر دهد. این کتاب با شکاکی فلسفی، افسون و شوق خاص خود برای شگفتی و حیرت، الهام‌بخش خوانندگان است تا قدم به عرصه جستجوی شگفتی بگذارند.

مدرسه میلیاردرها

 • 120,000 تومان

مدرسه میلیاردرها درآمدی است بر سبک زندگی و مسیر میلیاردرها و افرادی موفق چون ایلان ماسک. نویسنده در این کتاب هدف‌گذاری و انتخاب مسیر مناسب موفقیت را با توجه به ویژگی‌های فردی و اجتماعی مشخص می‌کند. بر اساس استدلال نویسنده، حتی لحظه‌ای درنگ در دست‌یابی به ثروت و شهرت مدنظرمان جایز نیست و در صورتی که سستی به خرج دهیم مدیون انسانیت و خودمان هستیم، چرا که زندگی هیچگاه منتظر ما نمی‌ماند و فرصت‌ها همواره در حال گذر است و لازمه رسیدن به موفقیت برنامه‌ریزی و تلاش است.

تو بودن (علم جدید خودآگاهی)

 • 225,000 تومان

خودآگاهی چیست؟ بسیاری این سؤال را مهم‌ترین پرسش بشر در عصر حاضر می‌دانند. چه دانشمند باشید چه نباشید، خودآگاهی معمای مهمی است. برای هر یک از ما، تجربه خودآگاهانه‌مان تنها چیزی است که وجود دارد. بدون آن اصلاً چیزی وجود ندارد؛ نه جهان، نه خویشتن، نه درون و نه بیرون. طرز فکر ما در مورد خودآگاهی، همه جنبه‌های زندگی ‌ما را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد. علم خودآگاهی چیزی کمتر از داستان کیستی ما نیست؛ اینکه من بودن یا تو بودن چیست و اینکه اصلاً چرا چیزی شبیهِ «بودن» وجود دارد. کاوش آنیل ست در مسیر افشای اسرار خودآگاهی، داستان یکی از هیجان‌انگیزترین تلاش‌های علمی و فلسفی قرن بیست‌و‌یک را به تصویر می‌کشد. او با تلفیق فلسفه، زیست‌شناسی، علوم شناختی، علوم اعصاب و هوش مصنوعی استدلال می‌کند که مغز ما نوعی ماشین پیش‌بینی است که همواره جهانمان را می‌سازد و سپس اشتباهاتمان را تصحیح می‌کند، به این معنا که حس ما در مورد خویشتن، از بدنمان سرچشمه می‌گیرد. بر اساس نظریه آنیل ست، خودآگاهی نوعی توهم کنترل‌شده و بهترین حدس مغز برای ساختن آینده است. به این ترتیب، ما پیوسته در دنیایی از حدس و گمان به سر می‌بریم. ست در این کتاب به دنیای هوش مصنوعی هم سر می‌زند و از دانشمند رباتیک ژاپنی‌ای برایمان می‌گوید که «جمینوید» می‌سازد- ربات‌هایی که تا حد امکان شبیه انسان‌ها هستند، از جمله یکی شبیه خودش که یک بار در برابر تعداد زیادی دانشجو چهل و پنج دقیقه سخنرانی کرده است. و...

اقتصاد احساس (هوش مصنوعی در مسیر خلق عصر همدلی)

 • 160,000 تومان

پیشرفت هوش‌مصنوعی باعث ایجاد تغییرات بنیادین در دنیای اقتصاد هم شده است. اقتصاد سنتی که بر اساس اصول تولید، توزیع و مصرف بنا شده بود، اکنون با ظهور آنچه برخی محققان آن را اقتصاد احساس می‌نامند، دچار تغییر بنیادین خواهد شد. این اقتصاد جدید حول محور ایجاد و تبادل احساسات، تجربیات و ارتباطات اجتماعی شکل خواهد گرفت. این تغییری است که به دلیل اهمیت فزاینده ارزش‌های انسان‌محور، مانند شادی و همدلی ایجاد می‌شود. کتاب اقتصاد احساس به روندهای اقتصادی گذشته نگاهی انداخته و محور آن حول ایجاد اقتصاد احساس شکل گرفته که به خاطر ظهور هوش‌ مصنوعی رخ داده است. اقتصاد احساس اقتصادی زنانه است. این بدان معنی است که نقش زنان به دلیل هوش بالای آنها در احساسات و ارتباطات اجتماعی، در آن بیش از مردان خواهد بود. در کتاب هوش مصنوعی اهمیت جنسیت در انجام امور روشن شده و نشان داده می‌شود که چرا اعصار اقتصادی مختلف - اقتصاد فیزیکی، اقتصاد تفکر و اقتصاد احساس- تحت‌تأثیر جنسیت‌های مختلف قرار می‌گیرند. در طول کتاب، ‌مطالعات موردی و نمونه‌های دنیای واقعی از دنیای سیاست و کسب‌وکار مورد بررسی قرار گرفته و همین باعث شده تا کارکردهای هوش مصنوعی و چرایی ظهور اقتصاد احساس نشان داده شود.

هوشیاری ذهنی (راهنمای کارآفرین برای شکل دادن به ذهن شما برای موفقیت بیشتر)

 • 140,000 تومان

هوشیاری ذهنی یک کتاب خواندنی از مایکل سولومون است و برای کسانی نوشته شده که به فکر شروع کسب‌وکار خود یا ورود به دنیای کسب‌وکار هستند. این کتاب درکی عمیق از ویژگی‌ها و عناصر کلیدی به شما می‌دهد که به موفقیت ختم می‌شوند. هوشیاری ذهنی همچنین بینشی درباره شناسایی نقاط ضعف و کاستی‌هایی ارائه می‌دهد که منجر به شکست می‌شوند.این کتاب خواننده را با مجموعه‌ای از موقعیت‌های واقعی و دشوار کسب‌وکار آشنا می‌کند.

معجزه شفا با طبیعت

 • 209,900 تومان

این کتاب شامل بخش‌های: -طبع بدن خود را بشناسیم. -پزشکی و درمان در هشت دقیقه. -مزاج حیوانات و گیاهان. -فهرست غذاهای سرد و گرم و معتدل. -خواص عرقیات گیاهی. -خواص اعجاب‌انگیز روغن‌ها. -روغن‌مالی کف پا. -شفای عاجل با طلای کامل عسل. -خواص مس. -موم‌لایی. -خواص میوه‌ها و سبزی‌ها. -منضج و مسهل. -فهرست مصلحات مواد غذایی. -ادرار و رنگ مزاجی آن بر مبنای طب سنتی. -ماءالجبن (آب پنیر) -خواص هلیله سیاه در طب سنتی. -درمان 87 نوع از بیماری‌ها. -خواص گیاهان دارویی. می‌باشد.

روانشناسی انگیزه مهارت‌های انگیزشی (چگونه دیگران را به تغییر کردن تشویق کنیم)

 • 250,000 تومان

بدون داشتن انگیزه، در بدترین شرایط مقاومت و در بهترین شرایط تردید و دودلی در برابر قبول تغییر وجود خواهد داشت. وقتی خود انگیزه وجود داشته باشد، می‌توانید به همه دستاوردهای مورد نظرتان برسید، چیزهایی که قبلاً غیر ممکن به نظر می‌رسیدند. دامنه موقعیت‌هایی که می‌توان از داشتن انگیزه بهره‌برداری کرد، بسیار وسیع است. کتاب روانشناسی انگیزه، بیشتر برای کارکنان خط مقدم در زمینه‌های بهداشت و سلامتی، مراقبت‌های اجتماعی، عدالت کیفری و خدمات مربوط به جوانان نوشته شده است.

خدمتکار

 • 215,000 تومان

همان‌طور که دست ظریف و مانیکورشدۀ نینا وینچستر را می‌فشارم، می‌گوید: «به خونواده خوش اومدی.» لبخند مؤدبانه‌ای می‌زنم و با کنجکاوی دوروبر دالان ورودی مرمرین را از نظر می‌گذارنم. اینجا کار کردن آخرین فرصتم برای شروعی تازه است. می‌توانم خودم را هرکسی که دوست دارم نشان دهم. اما به‌زودی خواهم فهمید که رازهای وینچسترها خیلی خیلی خطرناک‌تر از رازهای من‌اند… هر روز خانۀ زیبای وینچسترها را از بالا تا پایین تمیز می‌کنم، دخترشان را از مدرسه می‌آورم، برای کل خانواده غذایی خوشمزه درست می‌کنم و بعد به اتاق کوچکم در آخرین طبقۀ ساختمان می‌روم تا تنها غذا بخورم. سعی می‌کنم نادیده بگیرم که نینا صرفاً برای تماشای تمیزکاری‌ام همه‌چیز را به هم می‌ریزد، دربارۀ دختر خودش دروغ‌های عجیب‌وغریب می‌گوید و شوهرش اندرو هر روز شکسته‌تر به نظر می‌رسد. اما وقتی به چشمان قهوه‌ای زیبا و پر از اندوه اندرو نگاه می‌کنم، برایم سخت است که زندگی کردن به‌جای نینا را تصور نکنم؛ کمد بزرگ لباس، ماشین شیک، شوهر عالی. فقط یک بار یکی از لباس‌های سفید نینا را امتحان می‌کنم، تنها برای اینکه ببینم چطور است؛ اما او خیلی زود متوجه می‌شود و… تا بفهمم، درِ اتاق زیر شیروانی‌ام از بیرون قفل می‌شود. دیگر خیلی دیر شده است. اما به خودم قوت‌قلب می‌دهم: وینچسترها نمی‌دانند من واقعاً چه کسی هستم و چه توانایی‌هایی دارم…

شکوه جان آدمی (شرحی اجمالی و کلی از عدالت اجتماعی)

 • 80,000 تومان

به گمان نویسنده، شکوه جان آدمی به عدالت است و زیبایی جان آدمی به شفقت. انسان با عدالت‌ورزی جلال و شکوه می‌یابد، و با شفقت‌ورزی جمال و زیبایی. در این وجیزه، با عدالت اجتماعی، که یکی از مصادیق عدالت است، سروکار داریم.

بترس و اقدام کن (پیدا کردن شجاعت روبه‌رو شدن با ترس‌ها غلبه بر دشواری‌ها و ساختن زندگی‌ای که عاشقش هستید)

 • 165,000 تومان

می‌خواهید بدانید این کتاب مناسب شماست یا نه؟ احساس می‌کنید زندگی از شما پیشی گرفته؟ تابه‌حال اجازه داده‌اید که ترس شما را از هدف یا رؤیایی دور نگه دارد؟ نگرانید که اشتباه کنید یا به نتیجۀ مطلوب نرسید؟ تابه‌حال احساس کرده‌اید که حتی نمی‌دانید از زندگی چه می‌خواهید و درعین‌حال می‌دانید که چیزی منتظرتان است؟ به کسانی که جرئت می‌کنند و کارهایی را انجام می‌دهند که شما جرئتشان را ندارید حسادت می‌کنید؟ تا‌به‌حال وقتی آرزوی بله گفتن داشته‌اید، به چیزی نه گفته‌اید؟ تابه‌حال برای از دست دادن شانس یا فرصتی پشیمان شده‌اید؟ نگرانید که اگر چیز جدیدی را آغاز کنید مردم درباره‌تان چه می‌گویند؟ تابه‌حال احساس کرده‌اید که شاید چیزی بیش از این در انتظارتان باشد؟ حقیقت آن است که ترس هریک از ما را به شیوه‌ای متفاوت تحت تأثیر قرار می‌دهد، اما اگر پاسختان به هریک از سؤال‌های ‏بالا مثبت است، «بترس و اقدام کن» حامل پیام و راه‌حلی عملی برای شماست که باید بشنوید.‏

از بازخوردت متشکرم (علم و هنر استقبال از بازخورد)

 • 305,000 تومان

چرا دریافت بازخورد دشوار است؟ چرا وقتی بازخورد می‌دهیم، اغلب قیافه حق به جانب می‌گیریم، اما وقتی بازخوردی می‌گیریم، اغلب آن را ناروا می‌پنداریم؟ هدیه دیدن بازخورد مهارتی است که می‌تواند پرورش یابد. ممکن است سخت و اضطراب‌آور باشد، اما می‌شود آن را یاد گرفت.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1