1401


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
روان‌پویشی فشرده کوتاه‌مدت تعدیل فردریکسون برای شخصیت‌های شکننده
یاد او
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
گزینه اشعار گروس عبدالملکیان
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
آرامش آگاهانه
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
توانمندی‌های نهان
 • 199,000 تومان
 • با تخفیف: 199,000 تومان
مشاوره در بحران
 • 208,000 تومان
 • با تخفیف: 208,000 تومان
روانشناسی سیاسی
 • 210,000 تومان
 • با تخفیف: 210,000 تومان
آزاد (1 کودک و 1 کشور در پایان تاریخ)
 • 176,000 تومان
 • با تخفیف: 176,000 تومان
دیباچه‌ای بر فرگشت انسان (چگونه خردمند شدیم)
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان
یادداشت‌های شبانه نیشا
 • 210,000 تومان
 • با تخفیف: 210,000 تومان
در باب خشونت
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
بی‌حد و مرز
 • 158,000 تومان
 • با تخفیف: 158,000 تومان

روان‌پویشی فشرده کوتاه‌مدت تعدیل فردریکسون برای شخصیت‌های شکننده

 • 140,000 تومان

روان‌درمانی پویشی فشرده کوتاه‌مدت، رویکردی انقلابی به درمان است که قلب خلاقیت آن فرمول‌بندی دفاع‌ها و تدوین تکنیک‌ها و فنونی است که مقاومت را از سر راه درمان برمی‌دارد. از این‌رو، این رویکرد درمانی (ISTDP)، برای شخصیت‌های با مقاومت بالا کاربرد بیشتری نسبت به سایر رویکردهای درمانی دارد. در این کتاب تعدیل «جان فردریکسون» بر روان‌درمانی پویشی فشرده کوتاه‌مدت را مطالعه می‌کنید که نشان می‌دهد چگونه رویکرد کلاسیک با تعدیل‌های خاص برای استفاده بر بیماران شکننده، قابل استفاده می‌باشد.

یاد او

 • 135,000 تومان

اسکاتی عزیز، جای کتاب‌فروشی قدیمی مشروب‌فروشی باز کرده‌اند، فاجعه‌ست! باور می‌کنی؟ کنجکاوم بدانم که با آن مبل راحتی، که عادت داشتیم هر یکشنبه رویش بشینیم، چه کرده‌اند. قسم می‌خورم که کل شهر به یک صفحه بازی روپولی عظیم می‌ماند و انگار بعد از اینکه تو مردی، کسی از راه رسیده و زیر صفحه بازی زده و همه مهره‌ها را پخش‌وپلا کرده است. هیچ‌چیز مثل قبل نیست. همه‌چیز غریب است. این را در دو ساعت گذشته، که در مرکز شهر قدم زدم، متوجه شدم. در مسیر خواربازفروشی بودم که راهم کج شد به سمت همان نیمکتی که عادت داشتیم روی آن بنشینیم و بستی بخوریم. روی آن نشستم و مدتی رفت‌وآمد مردم را تماشا کردم...

گزینه اشعار گروس عبدالملکیان

 • 85,000 تومان

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچ‌کس به خانه‌اش نمی‌رسد

آرامش آگاهانه

 • 80,000 تومان

شما باید سهم خود را انجام دهید. بگذارید این عبارت ساده در تمام روز در روحتان تکرار شود: همه چیز نیکوست. هر وقت نگرانی، غم، و دلسردی به سراغتان آمد فقط لبخند بزنید و بگویید: «نه، ممنون. من آرامم. همه چیز نیکوست.» خداوند وعده داده که همه چیز- نه فقط بعضی چیزها، بلکه همه چیز- برای شما نیکو عمل خواهد کرد. یعنی حتی علف‌های هرز هم به نفع شما عمل خواهند کرد. شاید همین حالا علف‌های هرزی در زندگی خود داشته باشید. موقعیت‌هایی که از آنها سر در نمی‌آورید. امیدوار باشید. این نشان می‌دهد که فصل برداشت نزدیک است. به زودی پیروزی، شفا، نجات و ارتقا را شاهد خواهید بود. شما وفاداری خداوند را خواهید دید، رویاهایتان به حقیقت خواهند پیوست و وعده‌های او عملی خواهند شد.

توانمندی‌های نهان

 • 199,000 تومان

همه افراد توانمندی‌های نهانی دارند که خودشان یا دیگران آنها را نادیده می‌گیرند. موضوع این کتاب چگونگی آشکارسازی همین توانمندی‌هاست. باور عمومی این است که رسیدن به دستاوردهای بزرگ، بیش از آنکه نیازمند تلاش فردی باشد، مستلزم داشتن استعدادی است که همراه فرد زاده می‌شود. همین باور باعث می‌شود دانش‌آموزان مستعد در مدارس و کودکان نابغه در موسیقی را ستایش کنیم. آدام گرانت در این کتاب به ما نشان می‌دهد چطور همه ما می‌توانیم برای کسب دستاوردهای بزرگ‌تر به ‌پا خیزیم و لازم نیست از دوران کودکی نابغه باشیم. با مطالعه کتاب «توانمندی‌های نهان» به این درک خواهیم رسید که معیار واقعی برای ارزیابی توانمندی‌هایمان، نه بلندای قله‌ای که به آن رسیده‌ایم، بلکه میزان مسافتی است که برای رسیدن به آن قله پیموده‌ایم.

مشاوره در بحران

 • 208,000 تومان

بحران در شرایط سخت، اضطراب‌آور و فاجعه‌انگیز اتفاق می‌افتد. در حین بحران انسان‌ها براساس پردازش‌های ذهنی خود عکس‌العمل‌ها و واکنش‌های متفاوتی از خود نشان می‌دهند. به عبارت‌ دیگر، بحران نوعی پاسخ به خطرزایی یک حادثه است که خود به صورت یک شرایط دردناک تجربه می‌شود. بحران‌ها حدود زمانی متفاوتی دارند و برای مدیریت آن می‌توان همانند تمام مسائل دیگر در زندگی پیش‌بینی لازم را لحاظ نمود و این امری اکتسابی می‌باشد. بحران‌ها از هر نوعی که باشند دارای علائم، مراحل و شیوه‌های مقابله‌ای و مداخله‌ای مشابهی هستند. در این کتاب با انواع بحران‌های خاص و مهم در زندگی و نحوه مدیریت آن و پکیج‌های درمانی در این خصوص آشنا می‌شویم. کتاب حاضر می‌تواند جهت استفاده اساتید و دانشجویان مقطع کارشناسی تا دکتری گروه علوم تربیتی، پیراپزشکی و نیز عموم مردم مورد استفاده قرار گیرد.

روانشناسی سیاسی

 • 210,000 تومان

روانشناسی سیاسی، حوزه‌ای نسبتا جدید و میان‌رشته‌ای است که رفتار سیاسی را بر اساس اصول و مفاهیم روان‌شناختی تبیین می‌کند. درس روانشناسی سیاسی با هدف تحلیل شخصیت‌های سیاسی، رفتار سیاسی رهبران، گروه‌ها و افراد بر اساس نظریه‌ها و مفاهیم روان‌شناختی در رشته‌های روانشناسی، علوم سیاسی، روابط بین‌الملل، حقوقی کنسولی، مدیریت سیاسی، ارتباطات سیاسی، دیپلماسی و سازمان‌های بین‌المللی و ... طراحی شده است. کتاب «روانشناسی سیاسی» نسخه تجدیدنظر شده کتاب «مقدمه‌ای بر روانشناسی سیاسی» است که برای تدریس در درس روانشناسی سیاسی آماده شده است. خواننده با مطالعه این کتاب با مباحث روانشناسی و سیاست، شخصیت و سیاست، دیدگاه‌های نظری در مورد شخصیت و سیاست، تیپ‌ها و رگه‌های شخصیت و سیاست، سیاست و هویت، افکار عمومی، تبلیغات، شایعه، روانشناسی مکاتب سیاسی، شخصیت و سیاست خارجی/ مطالعه بالینی رهبران سیاسی آشنا می‌شود.

آزاد (1 کودک و 1 کشور در پایان تاریخ)

 • 176,000 تومان

لیا دخترک یازده‌سالۀ اهل آلبانی است و دنیایش با عشق به استالین و عمو انور و جامعۀ آزاد و بی‌طبقه آمیخته شده است. پدر و مادرش مراقب‌اند که در حضور او حکومت را نقد نکنند؛ گاهی پچ‌پچ‌هایی می‌کنند دربارۀ خویشاوندانی که به «دانشگاه» رفته‌اند و بهانه‌هایی می‌آورند که چرا عکس انور خوجه را قاب نمی‌کنند تا اینکه بالأخره دیوار برلین فرو می‌ریزد و ستون‌های جامعۀ آلبانی نیز به لرزه در می‌آید. در یکی از میادین شهر، دانشجویان معترض سرِ مجسمۀ استالین را از بدنش جدا می‌کنند؛ مردم به خیابان‌ها می‌ریزند و آشوب درمی‌گیرد و تاریخ برای دخترک به پایان می‌رسد. حالا پای اصطلاحاتی مثل «جامعۀ مدنی»، «اصلاحات ساختاری» و «آزادی زنان» به میان آمده است؛ ژست‌ها و واژه‌ها تغییر کرده و رازهایی جدید شکل گرفته است. در این کتاب، لیا اوپی، استاد نظریۀ سیاسی در مدرسۀ اقتصاد لندن با نگاهی نافذ و طنزی ظریف و نثری گیرا، داستان زندگی آمیخته به سیاست خود و مردم آلبانی را روایت می‌کند و پرسش‌هایی مهم پیش روی خوانندگانش می‌گذارد: آزادی چیست؟ چه کسانی واقعا آزادند؟ و چطور وقتی پای عمل می‌رسد، عمارت آرمان‌هایمان به ویرانه بدل می‌شود؟

دیباچه‌ای بر فرگشت انسان (چگونه خردمند شدیم)

 • 58,000 تومان

ما از کجا آمده‌ایم؟ چرا به این شکل فعلی هستیم؟ قبلا چگونه بودیم؟ اصلا چرا تغییر یافتیم و ثابت نماندیم؟ و شاید مهم‌تر از همه اینها، آینده احتمالی ما چیست؟ اگر می‌خواهید به پاسخ سوالات بنیادی در مورد انسان برسید، این کتاب منبعی جدید و مختصر است که پاسخ سوالات شما را می‌دهد. پس پیش به سوی جستجویی در تاریخچه فرگشت انسان... .

یادداشت‌های شبانه نیشا

 • 210,000 تومان

رمان حاضر در قالب خاطره-نامه‌نگاری دختی دوازده‌ساله به نام «نیشا» خطاب به مادرش نوشته شده، مادری که با به دنیا آوردن او و برادر دوقلویش از دنیا رفته است. نیشا، در سال 1947 و با جدا شدن هند از پاکستان، مجبور می‌شود با خانواده هندویش از پاکستان بگریزد. او می‌کوشد در قالب این نامه‌ها صدای خود را بیابد و سر دربیاورد از دنیایی که در اطرافش رو به نابودی است. در این رمان، تاثیر جهل و تعصب فرقه‌ای و مذهبی را بر ویرانی روابط انسانی مشاهده می‌کنیم و از منظر نیشا با یکی از برهه‌های تاریخی سرزمین هند آشنا می‌شویم.

در باب خشونت

 • 95,000 تومان

قدرت از این جهت با توانایی انسانی مطابقت دارد که صرفا کنشگری را در بر نمی‌گیرد بلکه کنش و اقدام هماهنگ را می‌طلبد. قدرت یک ویژگی فردی نیست؛ بلکه به یک گروه تعلق دارد و موجودیت آن تا زمانی است که گروه با هم باشند. زمانی که ما می‌گوییم فردی «در قدرت» است در حقیقت به در قدرت بودن شماری از افراد اشاره داریم که به فعالیت آنها اشاره می‌شود. لحظه‌ای که گروهی که قدرتی را در دست می‌گیرد (که بدون گروه یا افراد قدرتی وجود ندارد)، ناپدید می‌شود، «قدرت او» نیز ناپدید می‌شود. در کاربرد کنونی وقتی که ما سخن از یک «انسان قدرتمند» یا یک «شخصیت قدرتمند» به میان می‌آوریم ما پیشتر از واژه «قدرت» به‌طور مجازی استفاده می‌کنیم؛ آنچه که ما به‌طور غیر مجازی به آن اشاره می‌کنیم «توان» است. توان صریحا بیان گرامری است که به‌طور فردی یک امر شخصی را در بر می‌گیرد. این یک ویژگی پنهان در یک ابژه و یا فرد است و به ویژگی آن تعلق دارد که می‌تواند خود را با توجه به سایر اشخاص و یا امور اثبات کند ضرورتا مستقل از آنها است. توان قوی‌ترین فرد نیز همیشه مغلوب تعداد زیادی از افرادی است که اغلب با هم ترکیب می‌شود که دلیل آن چیزی نیست به جز این که قدرت را به خاطر استقلال خاص خود ویران می‌سازد. خصومت غریزی بسیاری از افراد نسبت به یک نفر همیشه از دید افرادی چون افلاطون تا نیچه به رنجش، و حسادت فرد ضعیف نسبت به قوی نسبت داده می‌شود اما این تفسیر روان‌شناختی آن چیزی نیست که مورد نظر ما است. این ماهیت یک گروه و قدرت آن برای چرخیدن به سوی استقلال، ویژگی توان فردی است.

بی‌حد و مرز

 • 158,000 تومان

اجازه ندهید نظرات دیگران زندگی شما را هدایت یا نابود کند. از افراد بخواهید تا از شما انتقاد درست و عادلانه بکنند وگرنه هیچ‌وقت نمی‌توانید به پتانسیل واقعی خود دست پیدا کنید. برای بهتر زندگی کردن ذهن خود را ارتقا دهید. اگر به پتانسیل بی‌حد و مرز خود در زندگی دست پیدا کنید، دیگر چیزی در دنیا نمی‌تواند شما را از موفقیت باز دارد، چون باهوش‌تر و داناتر شده‌اید. با بی‌حد و مرز شدن زندگی و دنیای خود را در دست بگیرید تا در آخرین لحظات زندگی خود پشیمان نشوید.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1