فیلتر‌ها

تولیدکننده


بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

1401

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
 • 165,000 تومان
 • با تخفیف: 165,000 تومان
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
متاورس به زبان ساده (متاورس چیست چرا برای آینده اهمیت داره و چگونه قدرت آن‌ها را مهار کنیم)
سنجش در کلاس درس (اصول و فعالیت‌های عملی برای ارتقاء انگیزش و یادگیری فراگیران)
مرجع بین‌المللی راهنمایی شغلی و حرفه‌ای
 • 450,000 تومان
 • با تخفیف: 450,000 تومان
سبک زندگی سالم در سالمندان
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
از ارسطو تا نیوتن (پیدایش فیزیک نو)
 • 280,000 تومان
 • با تخفیف: 280,000 تومان
کمک به بچه‌ها در نوجوانی
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان

معنای سفر (فیلسوفان در بلاد خارجی)

 • 165,000 تومان

معمولاً می‌گویند فلاسفه چندان میانه‌ای با سفرکردن ندارند: سقراط پایش را از دروازه‌های آتن بیرون نگذاشت و کانت فقط تا حوالی شهر خود، کنیگسبرگ، رفت. اما بسیاری از فیلسوفان نیز همواره در سفر بوده‌اند یا دست‌کم یک بار به مسافرت‌های طولانی رفته‌اند: دکارت مثل دوره‌گردها از شهری به شهری دیگر می‌رفت؛ تامس هابز و جان لاک در تبعید سیاسی به اقصی نقاط اروپا سفر کردند؛ ویلارد کواین به بیش از صد کشور سفر کرد و سیمون دوبووار سفری پربار به چین داشت. علاوه‌ براین، سفر نیز آمیخته به فلسفه است و منشأ تأملات فیلسوفان می‌شود: آیا ملاقات با غریبه‌ها تأثیری بر درک ما از انسان دارد؟ آیا سفر مفهومی مردانه است؟ دربارۀ نقشه‌ها باید ایدئالیست باشیم یا رئالیست؟ آیا از نظرِ اخلاقی درست است که از مناطق طبیعیِ درمعرضِ نابودی دیدن کنیم؟ سفر به فضا چه تأثیری بر درک ما از زندگی‌مان بر این سیارۀ کوچک دارد؟ امیلی تامس، استاد فلسفه در دانشگاه دُرام، در این کتاب برای نخستین بار از حیطه‌ای به نام فلسفۀ سفر سخن می‌گوید و همراه با تأملات فلاسفه‌ای همچون دکارت، لاک، بیکن و مارگارت کَوِندیش از این چنین پرسش‌هایی بحث می‌کند.

افسون‌شدگان عشق بیمارگون (زنانی که عاشق مردان جامعه‌ستیز می‌شوند آسیب‌های اجتناب‌ناپذیر در روابط با افراد ضداجتماعی و خودشیفته)

 • 270,000 تومان

رابطه، فرآیندی فعال برای بقای انسان‌هاست و آنان را در برابر انزوا و تنهایی محافظت می‌کند. اما گاهی به دلایل مختلف، روابط بین افراد از حالت تعادل خارج و بیمارگون و ناسازگار می‌شوند. آنچه این شرایط ناسازگار را تشدید می‌کند، صفات و ویژگی‌های افراد درگیر در دو سوی رابطه است. طرفین رابطه در مواقعی دچار عشق‌های دیوانه‌وار یا دقیق‌تر بگوییم دچار روابط عاشقانه بیمارگون می‌شوند. در چنین روابطی یکی فریبکار است و دیگری فریب‌خورده! اینکه فرایند این روابط چگونه رخ می‌دهد و مراحل فریبکاری و به دام انداختن یا شکار و در پی آن مسخ شدن یا قرار گرفتن در افسون شریک رابطه چگونه است، شرح مفصلی دارد که در کتاب حاضر به آن پرداخته شده است. نویسنده کتاب به‌ویژه بر آسیب‌های ناشی از برقراری رابطه با افراد مبتلا به برخی از اختلال‌های شخصیت پرداخته و معتقد است که این افراد همواره با فریبکاری و مبادرت به رفتارهای ضداجتماعی و جامعه‌ستیزانه در پی اعمال قدرت خود بر شرکای رابطه (بعدها، قربانیان آنان) هستند. آنچه قلم ساندا ال.براون را برای نگارش کتاب «افسون‌شدگان عشق بیمارگون» توانمند ساخته، انگیزه‌ای قوی برای یاری رساندن به بازماندگان یا قربانیان روابط عاشقانه بیمارگون (سمی) بوده است.

بازگشت به قدرت و آرامش درون

 • 95,000 تومان

سفر زندگی پر از چالش‌هایی است که به ناچار در طول زندگی با آنها دست و پنجه نرم خواهیم کرد. بهترین راهکار موفقیت‌آمیز در این مبارزه با کمترین آسیب، این است که مجهز باشیم. تجهیز بودن ما با کار کردن مداوم روی بعد روحی و جسمی به وجود می‌آید و هر قدر این «من» را قوی و قوی‌تر کنیم در مواجهه با مشکلات آسیب کمتری خواهیم دید. هدف از نگارش کتاب پیش رو این است که دلایل موفقیت و آرامش درونی را که در طول زندگی‌ام با سعی و کوشش بسیار به دست آورده‌ام را در اختیار خوانندگان بگذارم؛ شاید منشا آرامش و قدرت برای تک‌تک کسانی که به دنبال راهی برای لذت بردن از زندگی و خود واقعی‌شان هستند، باشد. همچنین یقین دارم که با انجام تمرینات و عمل به آنچه در این کتاب آمده، شما هم به این مهم دست خواهید یافت.

همیشه در قلب منی مادر (داستانی درباره سوگ کودکان)

 • 45,000 تومان

برای بزرگسالان بسیار سخت است که با کودکان درباره مرگ صحبت کنند. گفت‌وگو در این مورد احساساتی همچون ناراحتی، استرس، پریشانی و رفتارهای اجتنابی را در افراد بزرگسال برمی‌انگیزد. وقتی بزرگسالی با مرگ عزیزی مواجه می‌شود، ممکن است این موضوع او را کمتر به بحران و غم دچار کند. اما وقتی کودکی یکی از عزیزانش را از دست می‌دهد، ما در مقام بزرگسال، بیشتر احساس ناراحتی می‌کنیم و نمی‌دانیم چگونه به او کمک کنیم و به سوال‌هایش پاسخ دهیم. کتاب روبه‌رو شدن بت واقعیت می‌تواند در همین راستا راهنمای خوبی برای مراقبانی باشد که در صدد کمک به کودکان سوگوار هستند. امید است که با ترجمه این کتاب مرهمی برای رنج کودکان سوگوار سرزمین‌مان باشیم.

روبه‌رو شدن با واقعیت (سفر جرمی به سوی امید و بهبودی)

 • 55,000 تومان

برای بزرگسالان بسیار سخت است که با کودکان درباره مرگ صحبت کنند. گفت‌وگو در این مورد احساساتی همچون ناراحتی، استرس، پریشانی و رفتارهای اجتنابی را در افراد بزرگسال برمی‌انگیزد. وقتی بزرگسالی با مرگ عزیزی مواجه می‌شود، ممکن است این موضوع او را کمتر به بحران و غم دچار کند. اما وقتی کودکی یکی از عزیزانش را از دست می‌دهد، ما در مقام بزرگسال، بیشتر احساس ناراحتی می‌کنیم و نمی‌دانیم چگونه به او کمک کنیم و به سوال‌هایش پاسخ دهیم. کتاب «روبه‌رو شدن با واقعیت» می‌تواند در همین راستا راهنمای خوبی برای مراقبانی باشد که در صدد کمک به کودکان سوگوار هستند. امید است که با ترجمه این کتاب مرهمی برای رنج کودکان سوگوار سرزمین‌مان باشیم.

متاورس به زبان ساده (متاورس چیست چرا برای آینده اهمیت داره و چگونه قدرت آنها را مهار کنیم)

 • 35,000 تومان

اگر اینترنت را یک دنیای مجازی تعمیم‌یافته تصور می‌کنید که در آن کسانی که بازی می‌کنند صرفا با موس و صفحه کلید، تصاویر الکترونیکی روی صفحه را کنترل نمی‌کنند، به دیدگاه درستی رسیده‌اید. در عوض، کسانی که به متاورس دسترسی دارند، نقش تصاویر الکترونیکی را پیدا می‌کنند، در حالی که می‌توانند با همان سهولت دنیای واقعی، در دنیای مجازی قدم بزنند، صحبت کنند و سفر بروند. متاورس دنیای مجازی و دنیای حقیقی را طوری به یکدیگر متصل می‌کند که بیش از پیش به هم نزدیک می‌شوند. مثلا آیا تا به حال در ژانر علمی تخیلی دیده‌اید که شخصیت‌ داستان عینکی بزند که قرار است امکان نمایش محیط پیرامون را بدهد؟ با این عینک می‌توان به انسان‌ها، ساختمان‌ها و هر چیزی نگاه کرد و بلافاصله به همه اطلاعات عمومی مربوط به آنها دست یافت. ما این فن‌آوری را در متاورس نیز داریم.

سنجش در کلاس درس (اصول و فعالیت‌های عملی برای ارتقاء انگیزش و یادگیری فراگیران)

 • 350,000 تومان

نیت همه ما خوب است، اما وقت آن رسیده که با تأمل بیشتر بر فعالیت‌های خویش در حوزه سنجش کلاسی، به تدریج و به‌طور هدفمند به عقب برگشته و اجازه دهیم تکالیف وفعالیت‌های منحصرا آزمونی و نمره‌ای ما،‌ به فرصت‌های سنجشی اصیل و عملکردمحور به همراه بازخوردهای اصلاحی و جلو برنده تبدیل شده و برای ارتقاء انگیزه و یادگیری دانش‌آموزان‌مان، طراحی و مورد استفاده قرار گیرند. با توجه به ویژگی‌های این کتاب (جامع، جذاب، مبتنی بر پژوهش‌ها و جهت‌گیری‌های اخیر همچون سنجش تکوینی،‌ سنجش عملکرد،‌ کارپوشه،‌ سنجش تفاوت‌گرا،‌ خودسنجی و...) می‌توان گفت که کتاب حاضر یکی از جامع‌ترین کتاب‌های حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی محسوب می‌شود که تاکنون در ایران منتشر شده است. این کتاب ضمن رفع نیاز همه علاقه‌مندان تعلیم و تربیت و برنامه درسی به عنوان منبع اصلی درس ارزشابی یادگیری؛ اندازه‌گیری، سنجش و ارزشیابی تحصیلی؛ سنجش برای یادگیری؛ ارزشیابی کیفی و توصیفی و سرفصل‌های مرتبط با این حوزه در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا محسوب می‌شود.

مرجع بین‌المللی راهنمایی شغلی و حرفه‌ای

 • 450,000 تومان

در این کتاب مرجع سعی بر گردآوری مجموعه‌ای بوده است که به‌طور خلاصه جنبه‌های گوناگونی از راهنمایی شغلی و حرفه‌ای را تحت پوشش قرار دهد. این اثر که ترکیبی از راهنمایی شغلی و حرفه‌ای است،‌ در وهله اول برای خوانندگان بین‌المللی و در وهله دوم به عنوان یک مرجع برای دانشگاهیان، پژوهشگران و متخصصانی که در حوزه در حال گسترش رشد شغلی و حرفه‌ای مشغول کار و بررسی هستند، تدوین و طراحی شده است. به همین دلیل این کتاب مرجع شامل پس‌زمینه و تاریخچه راهنمایی از طریق مسائل تلخ و گزنده مرتبط با مشاغل و حرفه‌ها در دنیای مدرن کار است.

سبک زندگی سالم در سالمندان

 • 50,000 تومان

این کتاب شامل 9 فصل است که در آن مباحثی از جمله جمعیت جهان و ایران و وضعیت سالمندان، سلامتی و تکریم سالمندان در فرهنگ اسلامی و ایرانی، سلامت مغز، تغذیه و ورزش سالمندان، سند ملی سالمندان کشور و اهداف و اصول آن و... مطرح شده است.

از ارسطو تا نیوتن (پیدایش فیزیک نو)

 • 280,000 تومان

پیدایش فیزیک نیوتنی اگر مهم‌ترین رویداد در تاریخ علم نباشد یکی از مهم‌ترین آنهاست که اندیشه و زندگی همه ما را دگرگون کرده است. اما این رویداد یگانه ریشه‌هایی عمیق در تاریخ گذشته علم و فلسفه دارد و دستاورد بزرگ نیوتن نه‌تنها دنباله کارهای کوپرنیک و کپلر و گالیله است، بلکه پاسخی است به پرسش‌هایی که از دیرباز - از روزگار فیلسوفان یونانی و به‌ویژه ارسطو - مطرح بوده است. آی. برنارد کوهن، مورخ بزرگ علم، در این کتاب برخی از مراحل مهمی را که به پیدایش فیزیکی نیوتنی انجامید به زبانی ساده بررسی کرده و نقش پیشینیان نیوتن و شخص او را در آن نشان داده است.

کمک به بچه‌ها در نوجوانی

 • 90,000 تومان

نوجوانان بیشتر از چیزی که پیش شما عتراف می‌کنند و به روی خودشان می‌آورند به شما نیاز دارند. آشنایی با دنیای نوجوانی فرصتی است تا هم فرزندانتان را بهتر بشناسید و هم خودتان را آماده همراهی با آنان کنید. شناخت بهتر و بیشتر دنیای پیچیده سنین هشت تا چهارده‌سالگی، سپری کردن آن را برایتان لذت‌بخش‌تر می‌کند. اطلاعات کافی والدین از این دوران باعث حمایت آنها از نوجوانان و راهنمایی موثرتر آنها می‌شود و همینطور درصد اشتباه آنها را کاهش می‌دهد.

چرا دانش‌آموزان مدرسه را دوست ندارند (نگاه 1 دانشمند علوم شناختی به کارکرد ذهن و اهمیت آن برای کلاس درس)

 • 168,000 تومان

مدرسه برای بسیاری از ما یادآور کلاس‌های ملال‌آور، تکالیف گیج‌کننده و اضطراب امتحان است، جایی که با ترس و اشک واردش شده‌ایم و با شنیدن زنگ آخر شادی‌کنان از آنجا گریخته‌ایم. چرا مدرسه، با تمام فایده‌هایش، هنوز جایی خوشایند و لذت‌بخش نیست؟ چرا دانش‌آموزان دوست ندارند تن به کلاس و درس و مشق بدهند؟ آیا یادگیری اصولاً باید با مشقت و تأدیب و تکلیف همراه باشد؟ دنیل ویلینگهام، دانشمند علوم شناختی، در این کتاب پاسخ چنین سؤال‌هایی را از راه بررسی مغز و هوش انسانی و کارکردهای شناختی جست‌وجو می‌کند. به نظر او نباید تصور کنیم که مغزمان اساساً برای فکرکردن ساخته شده است و در این کار مهارت دارد؛ مغز انسان از تفکر فراری است و طبیعتاً آن را کاری ناخوشایند می‌داند، مگر اینکه بتوان بخش‌هایی از این فرایند را با مغز سازگار کرد. ویلینگهام یافته‌های علوم شناختی را به حیطۀ آموزش می‌آورد و توصیه‌هایی کاربردی برای اصلاح فرایند آموزش مطرح می‌کند. او در هر فصل، ضمن توضیح کارکردهای ذهن، سراغ یکی از معضلات رایج آموزشی می‌رود: چگونه باید ایده‌های انتزاعی را توضیح داد؟ چطور باید تعادلی میان آموزش واقعیت‌های نظری و مهارت‌ها ایجاد کرد؟ چطور باید به کندآموزها کمک کرد؟ و مهم‌تر از همه، چگونه می‌توان کاری کرد که دانش‌آموزان با لذت بیاموزند؟

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1