1401


تولیدکنندهبازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
درس‌های رهبری حاکم دوبی
 • 169,000 تومان
 • با تخفیف: 169,000 تومان
آشنایی با سیر تحول مثبت در نوجوانان (با تاکید بر فرهنگ ایرانی)
ندای درون
 • 187,000 تومان
 • با تخفیف: 187,000 تومان
تفکر در سطح برتر (10 فکر قدرتمند برای زندگی موفق و سرشار از نعمت)
آب عمیق
 • 118,000 تومان
 • با تخفیف: 118,000 تومان
وزن شعر فارسی (درس‌نامه) بر اساس دست‌نوشته‌های ابوالحسن نجفی
مشاوره شغلی و حرفه‌ای
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
دردهای مبهم (نشانه‌های پزشکی تبیین‌نشده رویکرد مبتنی بر مغز)
اتحاددرمانی در رفتاردرمانی منطقی هیجانی (چارچوب و رویه)
فرزندپروری به شیوه شادترین مردم جهان
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
آموزش مهارت‌های تفکر انتقادی (پرورش مهارت‌های شناختی کودکان 9 تا 12 ساله)
کودکان در خانواده‌درمانی (درمان و آموزش)
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان

درس‌های رهبری حاکم دوبی

 • 169,000 تومان

جناب شیخ محمدبن راشد آل مکتوم، نخست‌وزیر و نایب رییس امارات متحده عربی و حاکم دوبی، با هر معیاری که ارزیابی کنیم، بهترین رهبر منطقه ما شناخته شده است. او با دیدگاه شجاعانه خود، به‌رغم تمام مشکلات توانسته دیدگاه خود را پیاده کرده و آثار شگفت‌آور فوق‌العاده‌ای به وجود آورد. در فاصله سال‌های 2001 تا 2008 این فرصت را داشتم تا در دفتر اجرایی شیخ محمد که اخیرا با عنوان دفتر مدیریت راهبردی معروف شده است همکاری داشته باشم. در طی مدت مزبور، دوبی شاهد تحولات چشمگیری بوده است. این رویداد قابل توجه، با همه موفقیت‌ها و چالش‌های آن برای دوبی برندی ایجاد کرده‌است که در ردیف برترین برندها و پویاترین آنهاست و این کشور را در زمره شهرهای پیشرو مهم جهان قرار داده است. دوبی به خاطر شبکه‌های ارتباطی، پروژه‌های برجسته و بسیار نوین، ویژگی سهولت در کسب و کار و موفقیت که برای شبکه‌های قدرتمند تجاری دارد، مانند بندر هنگ‌کنگ در جنوب آسیا، میامی در آفریقا و سنگاپور در خاورمیانه، شناخته شده ‌است. اما این کتاب در مورد دوبی نیست! بلکه در مورد مدیریت کسی است که دوبی را به کانونی جهانی تبدیل کرده و شیوه مدیریت و رهبری او را بیان می‌کند.

آشنایی با سیر تحول مثبت در نوجوانان (با تاکید بر فرهنگ ایرانی)

 • 155,000 تومان

در مسیر ساخت یا تسهیل تحول مثبت برای نوجوانان باید دانست که همه نوجوانان تحول را تجربه می‌کنند؛ نقاط قوت و در مقابل نیازمندی‌هایی دارند؛ می‌توانند به اجتماع‌شان تعهد و التزام داشته باشند؛ و در نهایت همه نوجوانان ارزشمندند. برچسب زدن به یک نوجوان ممکن است پیشگویی بی‌حاصلی را منجر شود و در نتیجه نیرومندی‌های واقعی نوجوانی که برچسب خورده و نیازهای واقعی نوجوانی که برچسب نخورده برای همیشه پنهان نگه داشته شود، نوجوانان برای تجربه یک تحول مثبت نیازمند در اختیار داشتن فرصت برای برعهده گرفتن نقش‌ها، مسئولیت‌ها و فعالیت سازنده در اجتماع هستند به همین منظور آشنایی با خاستگاه‌های نظری این مقوله، مولفه‌ها و نظریات پایه‌ای آن در بستر فرهنگی می‌تواند نوجوان، والدین، روانشناسان و متخصصان را از آگاهی و توانمندی بیشتری در خصوص انتخاب مولفه‌ها، ارائه آموزش‌ها، طراحی مدل‌ها و ساخت بسته‌های آموزشی و درمانی متناسب جهت نیل به یک تحول جمعی مثبت بهره‌مند سازد.

ندای درون

 • 187,000 تومان

هدف نگارش کتاب حاضر، رهنمون ساختن شما به سوی دیدار با روح ازلی است، جایگاهی که بر آن واقفم. این تکرارهای متعدد مشتمل بر مباحث زندگی اکنون است، تو صاحب اولویت هستی و برای مقدس شدن باید بسان خالق خود شوی، می‌باشد. بدان که تو شایسته آنی که به گونه‌ای زندگی کنی که لحظه به لحظه و روز به روز بیشتر بسان خالق خود شوی!

تفکر در سطح برتر (10 فکر قدرتمند برای زندگی موفق و سرشار از نعمت)

 • 125,000 تومان

زندگی همین چارچوب محدودی نیست که تصور می‌کنیم. پس، خود را زندانی تفکرات محدودت نکن. در این کتاب، جول اوستین کمکت می‌کند که نگرش‌های منفی نسبت به خود را دور بریزی و باور کنی تمامی اینها دروغی بیش نیست. زیرا زمانی که بپذیری موجودی آزاد، تایید شده و محبوب پروردگار هستی، به اوج کمال می‌رسی، سرنوشت راستینت را محقق می‌سازی و به سطحی برتر از تفکر راه می‌یابی.

آب عمیق

 • 118,000 تومان

برای چند لحظه ویک تصور کرد که آن شب بعد از رفتن او به اتاقش در سمت دیگر گاراژ، مل دوباره به اتاق ملیندا بازمی‌گردد. بعد وقتی او این موضوع را می‌فهمد، نقشه قتل دقیقی می‌کشد، به بهانه‌ای به نیویورک می‌رود، در حالی که میله‌ای زیر کتش سنگینی می‌کند با مل تماس می‌گیرد (روزنامه‌ها ادعا می‌کردند که قتل احتمالا کار دوست یا آشنایی بوده، چون ظاهرا مل او را بدون هیچ‌گونه مقاومتی به خانه راه داده بود) و بعد مل را تا سر حد مرگ می‌زند. سپس با چابکی، بدون اینکه کوچکترین سر و صدایی ایجاد کند یا اثر انگشتی از خود به جا بگذارد (همان‌گونه که قاتل واقعی هم به جا نگذاشته بود) آنجا را ترک می‌کند، همان شب به لیتل وزلی برمی‌گردد و بعد اگر کسی از او پرسید شب وقوع قتل کجا بوده، می‌گوید در گرند سنترال مشغول تماشای فیلم بوده است؛ فیلمی که در زمان دیگری واقعا آن را دیده بود. مری ملر به سمت او خم شد و گفت: «ویکتور! به چی داری فکر می‌کنی؟» و یک آرام بلند شد و لبخندزنان گفت: «هیچی. امشب مثل هلو شدی.» داشت به رنگ لباسش اشاره می‌کرد. «ممنونم. می‌شه بریم یه گوشه بشینیم و تو برام حرف بزنی؟ می‌خوام ببینم که جات رو تغییر می‌دی. آخه تموم شب روی همین نیمکت نشسته‌ای.» و یک پیشنهاد داد: «نیمکت پیانو خوبه؟» آنجا تنها جایی بود که دو نفر می‌توانستند کنار هم بنشینند.

وزن شعر فارسی (درس‌نامه) بر اساس دست‌نوشته‌های ابوالحسن نجفی

 • 145,000 تومان

کتاب وزن شعر فارسی به کوشش امید طبیب‌زاده و براساس دست‌نوشته‌های ابوالحسن نجفی منتشر شده است. این کتاب 240 صفحه دارد و اولین بار در سال 1395 به چاپ رسید. کمتر کسی به اندازه‌ ابوالحسن نجفی در راستای پیشبرد ادبیات فارسی تلاش کرده است. او آثار با ارزشی در حوزه‌ ویرایش، زبان‌شناسی و وزن شعر فارسی تألیف کرده که از منابع مهم این حوزه‌ها به شمار می‌روند. از مهم‌ترین فعالیت‌های او می‌توان به تدریس وزن شعر فارسی در مرکز نشر دانشگاهی و صدا و سیما اشاره کرد. کلاس‌های او در این زمینه از کامل‌ترین و جامع‌ترین کلاس‌ها بودند. نجفی در اواخر عمرش قصد داشت کتابی جامع و کامل درباره‌ وزن شعر فارسی بنویسد که بیماری و کسالت مانع آن شد. او تقریباً یک سال پیش از مرگش دست‌نوشته‌هایی را که از آن‌ها برای تدریس استفاده می‌کرد، به شاگردش امید طبیب‌زاده داد. امید طبیب‌زاده از زبان‌شناسان نام‌آشنای معاصر است. او پیش از آن‌که کلاس‌های وزن شعر فارسی نجفی به طور رسمی شروع شود، پیش او آموزش می‌دید. طبیب‌زاده حتی رساله‌ دکترای خود را با موضوع وزن شعر فارسی نوشت؛ ازاین‌رو مناسب‌ترین فرد برای تألیف این مجموعه بود. طبیب‌زاده نیمی از کتاب وزن شعر فارسی را یک ماه پیش از فوت نجفی به او نشان داد. نجفی به او پیشنهادات و نظراتی درباره‌ نحوه‌ ارائه‌ مطالب، عنوان و مشخصات روی جلد داد و طبیب‌زاده عین آن‌ها را به کار برد. در نهایت تصمیم گرفتند که این دست‌نوشته‌ها را به دو کتاب تبدیل کنند. کتاب اول «وزن شعر فارسی» است که به‌ نوعی مقدمه‌ای برای کتاب دوم، «طبقه‌بندی وزن‌های شعر فارسی» محسوب می‌شود. این کتاب در ده درس به صورت درس‌نامه، وزن شعر فارسی را به‌ تفصیل توضیح می‌دهد.

مشاوره شغلی و حرفه‌ای

 • 110,000 تومان

انسانی که قصد عهده‌داری مشاوره شغلی - حرفه‌ای را دارد، باید با مبانی نظری و تکنیک‌های عملی راهنمایی و مشاوره شغلی - حرفه‌ای آشنا باشد. در همین راستا در کتاب حاضر سعی بر این است که مخاطبین ضمن آشنایی با مبانی نظری مشاوره شغلی - حرفه‌ای با تکنیک‌های این مشاوره آشنا شوند. این کتاب در سیزده فصل تنظیم و قالب بحث‌های آن جنبه کاربردی دارند. به امید آنکه اقدامی هرچند کوچک در حرفه‌ای شدن مشاوران شغلی - حرفه‌ای برداشته شده باشد.

دردهای مبهم (نشانه‌های پزشکی تبیین‌نشده رویکرد مبتنی بر مغز)

 • 105,000 تومان

«این استرس نیست که ما را از پا می‌اندازد، بلکه این واکنش ما است که این‌ کار را با ما انجام می‌دهد.» در طول سالیان طولانی، همیشه متخصصان با بیمارانی سروکار داشته اند که نشانه‌های بالینی آنها، از نظر پزشکی توجیه روشنی نداشته است. این دسته از بیماران، اغلب اساسی‌ترین اصول پزشکی را به چالش می‌کشند. همزمان با پیشرفت علم، این اختلالات اسرارآمیز هم تغییر کرده و با محیط جدید زندگی تطبیق پیدا کرده‌اند. این اختلالات به سرعت خودشان را تکثیر کرده‌اند، همچنین شیوع و شناخت از این اختلالات، با وجود فضای مجازی افزایش یافته است. از این‌رو، منظور شناخت این دسته از نشانه‌ها، در این کتاب سعی شده تا با استفاده از رویکرد مبتنی بر مغز، به علت‌شناسی اختلالات تبیین‌نشده ناشی از عوامل جسمانی و روان‌زاد مثل فیبرومیالژیا، خستگی مزمن، درد شکم، سردرد، سرگیجه و کمردرد مزمن پرداخته شود.

اتحاددرمانی در رفتاردرمانی منطقی هیجانی (چارچوب و رویه)

 • 75,000 تومان

کتاب اتحاددرمانی در رفتاردرمانی منطقی هیجانی می‌خواهد اصول و عملکرد REBT را از نظرگاه نظریه اتحاددرمانی بررسی کند. دکتر ویندی درایدن به دنبال نقض این باور غلط است که REBT رابطه درمانی را نادیده می‌گیرد. او این کار را با تقسیم‌بندی نظریه اتحاددرمانی به حوزه‌های خاص به منظور برجسته کردن قابلیت‌های آن در این شکل از درمان، انجام می‌دهد. او خواننده را با ABCهای REBT و رویه اصلی آن آشنا می‌کند و به دنبال آن، مفهوم اتحاددرمانی که اساس این کتاب را تشکیل می‌دهد را توضیح می‌دهد. سپس نشان می‌دهد که چگونه می‌توان رویه REBT را به وسیله درمانگر حاضر نسبت به هر یک از چهار مولفه اتحاد تقویت کرد: رابطه، دیدگاه‌ها، اهداف و تکالیف. این کتاب برای کارآموزان و درمانگران فعال در حوزه REBT نوشته شده است.‌

فرزندپروری به شیوه شادترین مردم جهان

 • 80,000 تومان

با درک عمیق از تاثیر مثبتی که همدلی و پیوند بر فرزندپروری می‌گذارد، کتاب «فرزندپروری به شیوه شادترین مردم جهان»، به والدین در سراسر دنیا این امکان را می‌دهد تا پیش‌فرض‌های خود را بازبینی کنند و نگاهی نو به مسئله تربیت داشته باشند. تاکید آنان به اهمیت بازی آزادانه، همانند تنفس از هوای تازه برای کودکانی است که برایشان برنامه‌ریزی‌های بیش از حد انجام شده است و تحت فشار هستند. این کتاب اکیدا به والدین در همه جای جهان توصیه می‌کند که در برنامه‌ریزی زندگی فرزندان خود تجدید نظر کنند. نویسندگان روشی جدید و قدرتمند برای پرورش کودکانی که از نظر هیجانی ایمن و تاب‌آور هستند ارائه می‌کنند و به عبارت دیگر، دقیقا همان چیزی است که همه ما به دنبال آن هستیم.

آموزش مهارت‌های تفکر انتقادی (پرورش مهارت‌های شناختی کودکان 9 تا 12 ساله)

 • 185,000 تومان

کتاب آموزشی پیش روی، با رویکردی عملی و کاربردی طراحی شده است تا به کودکان 9 تا 12 ساله ابزارهای اساسی مورد نیاز برای به چالش کشیدن اطلاعات متناقض را که ممکن است در زندگی روزمره با آنها مواجه شوند، ارائه دهد. با افزایش تعامل و بهره‌وری نسبت به فناوری اطلاعات و رسانه‌های اجتماعی نوین و بسیاری موارد دیگر، کودکان به‌طور فزاینده‌ای در معرض اطلاعات گمراه‌کننده‌ای قرار می‌گیرند که می‌تواند به‌طور جدی بر جهان‌بینی و عزت نفس آنها تأثیر بگذارد. هر چه زودتر به آنها کمک شود تا با نگاهی انتقادی به برخی از این مسائل و مطالب نزدیک شوند، بهتر می‌توانند قضاوت مستقلی داشته باشند و در برابر متقاعد شدن نادرست و فریب خوردن مقاومت کنند.

کودکان در خانواده‌درمانی (درمان و آموزش)

 • 120,000 تومان

کودکان عضو موثر در هر خانواده‌ای به حساب می‌آیند که لازم است مشاوران و درمانگران در کار با خانواده‌هایی که فرزند خردسال و یا کودک دارند آن را مورد توجه قرار دهند. بی‌توجهی به نقش و اهمیت کودک می‌تواند نتایج خانواده‌درمانی را با چالش مواجه کند. از این رو لازم است خانواده‌درمانگر با هر رویکرد نظری آمادگی ذهنی برای این موضوع داشته باشد و طراحی فضای اتاقی که در آن مشاوره و درمان را انجام می‌دهد بر اساس این موضوع مناسب‌سازی کند. طبیعی است که در انجام مراحل فعالیت بالینی- مصاحبه، مشاهده و معاینه و طراحی درمان- لازم است برای کودک نقش و جایگاه قایل بود. کتاب «کودکان در خانواده‌درمانی» منبعی مفید و ارزشمند برای درمانگرانی است که می‌خواهند رویکردی را در پیش گیرند که بتواند به نیازهای همه اعضای خانواده و پویایی‌های برآمده از حضور کودک را برآورده کند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1