فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

1401

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تاريخ گريه (پژوهشي در باب شيون و زاري)
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
چپ لكاني (روانكاوي نظريه سياست)
 • 239,000 تومان
 • با تخفیف: 239,000 تومان
هوگه براي همه هنر دانماركي رضايت آرامش و ارتباط
چووآ براي همه يافتن قدرت دروني با مفهوم ژاپني تعادل و توازن
مصاحبه باليني ويژه كودكان و نوجوانان (ارزيابي مداخله)
فنون درمان روان‌پويشي (راهنماي مداخلات بياني و حمايتي)
قهرمان‌هاي كسب‌و‌كار (داستان‌هايي از مدل كسب‌و‌كار براي بچه‌ها)
ذهن دوم خود را بسازيد (سفري در زندگي ديجيتالي براي رشد شخصي شغلي و مديريت دانش شخصي)
ميلياردر بزرگ پول‌هاي كوچك
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
مفهوم شكل زندگي نزد ويتگنشتاين
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان

سوالات 7 ريشتري (سوالات كوچينگي براي شناخت بهتر خودتان و ديگران)

 • 169,000 تومان

اين كتاب به درد چه كساني مي‌خورد؟ ـ اگر مشتاق هستيد تغييراتي را شروع كنيد و نمي‌دانيد از كجا شروع كنيد. ـ اگر در امور شغلي خود مشكلات زيادي داريد. ـ اگر در انتخاب دوستان و الگوهاي زندگي نياز به تفكر عميق داريد. ـ اگر در بسياري از زمينه‌ها با اطرافيان اختلاف داريد، اما اين اختلاف بر هر دوي شما كاملا واضح نيست. و خلاصه اگر مي‌خواهيد با شناخت كاملي از خود و اطرافيان با شوق و قدرت بيشتري به سفر زندگي ادامه دهيد، اين كتاب دقيقا همان چيزي است كه به دنبال آن مي‌گرديد.

تاريخ گريه (پژوهشي در باب شيون و زاري)

 • 135,000 تومان

سخن گفتن از آن همه سوگ و تراژدي و ناهمواري كه تاريخ ما را فراگرفته است، مي‌تواند در حكم منبعي براي بازنگري و يادآوري زمان‌هاي گذشته به‌كار گرفته شود... در حكم منبعي براي گفتن از پديده‌اي كه، اگر تا حدودي روان‌شناختي و فيزيولو‌ژيكي است، دلايل بيروني و روابط سياسي و اجتماعي بسياري نيز در آن نقش دارند. كتاب تاريخ گريه در فصل‌هاي چندگانه خود مي‌كوشد تا از منظري فلسفي، روان‌شناختي، اجتماعي و با كندوكاو در تاريخ و اسطوره‌ها و افسانه‌ها و واقعيت‌ها، به بررسي گريه و زاري و شيون و سوگواري انسان‌ها و تغيير و تحول آنها در طول زمان بنشيند و تصويري از زواياي پنهان و آشكارآن به‌دست دهد.

چپ لكاني (روانكاوي نظريه سياست)

 • 239,000 تومان

عبارت «چپ لكاني» به يك وحدت موجود يا جوهره اشاره نمي‌كند كه زيربناي همه پروژه‌هاي نظري-سياسي متنوع باشد. در سبك واقعي لكاني، حتي مي‌توان گفت كه چپ لكاني «وجود ندارد!»، به اين معني كه خود را به‌ عنوان يك امر اثبات‌شده همگن و كامل بر عرصه نظري-سياسي تحميل نمي‌كند. اتفاقا، در حقيقت، تقسيم‌بندي آن بهترين دليل بر ظهور آن است، زيرا همانطور كه همه مي‌دانند، فقط يك آزمايش وجود دارد كه-فراتر از هر شك منطقي- مي‌تواند نشان دهد آيا چنين عرصه‌اي واقعا وجود دارد يا خير. هر جا كه يك چپ وجود داشته باشد، حتما يك دسته‌بندي بين چپ و به ظاهر «واقعي» و چپ «كاذب»، يا ميان انقلابيون و اصلاح‌طلبان وجود دارد. به نظر مي‌رسد اين دقيقا در مورد چپ لكاني صادق باشد.

هوگه براي همه هنر دانماركي رضايت آرامش و ارتباط

 • 70,000 تومان

كشورهاي اسكانديناوي شادترين كشورها هستند. اما چگونه... پاسخ اين در اين كتاب است... هوگه كيفيت حضور و حس تعلق و با هم بودن است. هوگه حس گرمي، امنيت، آسايش و پناه است. هوگه تجربه خود‌ بودن و ارتباط با مردم و مكان‌هايي است كه به آنها تكيه مي‌كنيم، تصديقمان مي‌كنند و به ما جسارت و تسلي مي‌بخشند. هوگه دعوت به صميميت و ارتباط است؛ احساسي از تعهد و تعلق‌خاطر. احساس وابسته بودن به يكديگر و لحظه‌اي است كه در آن هستيم. هوگه احساس فراواني و رضايت است. هوگه درباره‌ بودن است، نه داشتن.

چووآ براي همه يافتن قدرت دروني با مفهوم ژاپني تعادل و توازن

 • 160,000 تومان

چووآ يك خصوصيت مرموز ژاپني نيست، بلكه يك فلسفه است؛ مجموعه‌اي از اعمال كه مي‌تواند طرز تفكر ما در مورد خود و ديگران را تغيير دهد؛ شيوه‌اي از تفكر در مورد جهان كه مي‌توان آن را آموزش ديد و آموزش داد. چووآ روش‌هايي را براي حل مسئله ارائه مي‌دهد؛ روش‌هايي كه به ما كمك مي‌كنند تا بين نيروهايي كه زندگي اغلب در جهت مخالف به سمت‌مان مي‌فرستد تعادل ايجاد كنيم. چووآ به ما مي‌آموزد كه چطور با چالش‌ها مواجه شويم: چگونه خانه‌هاي‌مان را تميز و مرتب نگه داريم، چگونه عشق پايدار بيابيم، چگونه با شجاعت به اعتقادات‌مان پايبند مانده و به آنها عمل كنيم و چگونه به ديگران كمك كنيم.

مصاحبه باليني ويژه كودكان و نوجوانان (ارزيابي مداخله)

 • 275,000 تومان

مصاحبه باليني يكي از پركاربردترين شيوه‌هاي ايجاد ارتباط و ارزيابي وضعيت رواني كودك و نوجوان است. گزارش‌ها گواه آن است كه 70درصد روانشناسان مدرسه از اين روش با كودك، معلم و والدين براي ارزيابي‌هاي رفتاري، اجتماعي و هيجاني كودك استفاده مي‌كنند. اين كتاب منبع ارزشمندي است كه روانشناسان مدارس، روانشناسان باليني كودك و نوجوان، كاركنان بهداشت روان، مددكاران اجتماعي و مشاوران و مربيان را ياري مي‌دهد تا با روشي كاربردي، در درك و حل مشكلات كودك و نوجوان موفق شوند. ارائه كاربرگ‌ها در بخش پيوست‌ها، اين اثر را به مرجعي كاربردي و علمي براي استفاده‌كنندگان تبديل كرده است.

فنون درمان روان‌پويشي (راهنماي مداخلات بياني و حمايتي)

 • 225,000 تومان

كتاب حاضر، فنون روان‌پويشي را با نظريه‌هاي باليني و يافته‌هاي پژوهشي ادغام و دستورالعملي جامع اما عملي در مورد مداخلات اصلي روان‌پويشي معاصر ارائه مي‌كند. فصل‌هاي اوليه «موضع» روان‌پويشي را توصيف و ابزاري اثربخش براي شناسايي و درك مشكلات باليني فراهم مي‌كند. به دنبال آن، به چهار فن بزرگ پرسش‌گري، روشن‌سازي، مواجه‌سازي و تفسير و همچنين ارزيابي اثر‌بخشي باليني مداخلات مي‌پردازد. كتاب با در اختيار داشتن اين ابزارهاي اساسي، فنون روان‌درماني «كلاسيك» را با شش مجموعه مداخلات حمايتي تكميل مي‌كند كه براي بيماران با عملكرد پايين‌تر يا كساني كه در بحران حاد هستند مفيد است. در كتاب دستورالعمل‌هاي گام‌به‌گام استفاده از فنون، نحوه آماده‌سازي فنون و طرح‌هاي باليني متعدد آموزش داده مي‌شود تا در محيط‌هاي باليني به كار رود. نويسنده به خوبي توانسته است ابهام در فنون روان‌پويشي را رفع كند تا به درمان‌گران كمك كند به بيماران متفاوت خدمت كنند. دستاورد كتاب براي خواننده اين است كه روان‌پويشي را رويكردي كاربردي براي طيف وسيعي از بيماران خواهد يافت. مطمئن باشيد كه با استفاده از اين كتاب براي درمان بيماران خودتان اثربخش ظاهر خواهيد شد.

قهرمان‌هاي كسب‌و‌كار (داستان‌هايي از مدل كسب‌و‌كار براي بچه‌ها)

 • 198,000 تومان

وقتي آنا، دختر 15 ساله لندني، براي گذراندن تعطيلاتش به استراليا سفر مي‌كند، روحش هم خبر ندارد كه عموي خونسردش، جي، به دردسر افتاده است. دو تا مرد شرور و دردسر‌ساز كه براي يك آدم خبيث و مرموز كار مي‌كنند، مي‌خواهند براي فروشگاه لوازم موج‌سواري عمو جي كه خيلي هم دوستش دارد، مشكل درست كنند. آيا آنا مي‌تواند مشكلات فروشگاه را حل كند و كسب ‌و ‌كار عمو جي را نجات بدهد؟ آنا با سفر به كشورهاي مختلف، چيزهاي بيشتري درباره دنياي كسب‌ و‌ كارها ياد مي‌گيرد. كتاب قهرمان‌هاي كسب ‌و ‌كار داستان بامزه و هيجان‌انگيزي است كه اصول اوليه كسب ‌و ‌كار و كارآفريني را هم به بچه‌ها آموزش مي‌دهد.

ذهن دوم خود را بسازيد (سفري در زندگي ديجيتالي براي رشد شخصي شغلي و مديريت دانش شخصي)

 • 155,000 تومان

چقدر وقت داريد؟ زما‌ن‌تان را در طول روز صرف چه نوع فعاليت‌هايي مي‌كنيد؟ چندبار خودتان را بابت فراموش كردن موضوعات مهم بازخواست كرده‌ايد؟ هرروز در محيط كار، مدرسه يا دانشگاه اطلاعات جديدي از فضاي مجازي دريافت مي‌كنيد. اين حجم از اطلاعات جديد را چگونه سازماندهي مي‌كنيد؟ ساعت‌هاي زيادي صرف گفت و شنود مي‌شود. براي حفظ موارد مهم اين گفت و شنودها چه مي‌كنيد؟ آيا شما پست‌ها و ويديوهاي شبكه‌هاي اجتماعي را صرفا براي سرگرمي مي‌بينيد يا از آنها براي پيشرفت كاري و تحصيلي نيز استفاده مي‌كنيد؟ چگونه آنها را ذخيره مي‌كنيد؟ آيا به راحتي مي‌توانيد از تجربه قبلي‌تان براي پروژه‌هاي جديد استفاده كنيد؟ آيا توانايي حفظ همه اطلاعات و دانش‌هايي را كه روزانه بدست مي‌آوريد، داريد؟ به‌راستي ذهن براي به خاطر سپردن انبوه اطلاعات خلق شده است و مي‌تواند انبار بزرگي از دانش باشد. به‌راستي كاربرد اصلي ذهن چيست؟

ميلياردر بزرگ پول‌هاي كوچك

 • 115,000 تومان

فقدان سواد اقتصادي، آفت بزرگ معيشت همه ما است. اگر خود را به آن مجهز كنيم، فرصت‌هاي حال و آينده را بهتر درك كرده، زندگي بهتري براي خود و اطرافيانمان خواهيم ساخت. حتي شايد بتوانيم زندگي اقتصادي و رفاه نسل‌هاي بعدي خود را نيز بهبود دهيم. ارتقاي سواد اقتصادي هدف آكادمي ميداس است. كتاب حاضر برگرفته از پرفروش‌ترين كتاب‌هاي حوزه سواد اقتصادي و مالي به نوجوانان در فروشگاه معتبر آمازون است. گروه مولفان ميداس با اقتباس از اثر اصلي و حفظ چارچوب كلي، تصميم گرفت با رعايت اقتضاي فرهنگي ايران عزيز، نسخه‌اي بازنويسي شده و تاليفي را به خواننده ايراني ارائه كند. هدف ظاهري اين كتاب پاسخ به سوال «چگونه مي‌توان ثروتمند شد؟» است. اما در پشت اين هدف جذاب، تصويرسازي قوي‌‌اي از مفاهيم اقتصادي و سرمايه‌گذاري نهفته شده است. ما در اين كتاب خواننده را سوار قايق كوچكي مي‌كنيم و در درياي معاش اقتصادي به 10 جزيره زيبا خواهيم برد. تصويرسازي كتاب با زباني است كه از همان جزيره اول پله پله خواننده بيشتر و بيشتر جذب كتاب خواهد شد؛ ضرب آهنگ جذابيت كتاب از جزيره سوم پيوسته افزايش خواهد يافت و در نهايت جزيره آخر، تصويري جامع از چگونگي زيست اقتصادي براي داشتن رفاه به نوجوانان و جوان ايراني ارائه مي‌كند. قطعا بزرگسالان با خواندن اين كتاب به خود خواهند گفت اي كاش اين كتاب را در نوجواني خوانده بودم و چه خوب كه فرزندم شانس خواندن آن را دارد!

درمان فردي (راهنماي گام به گام ايجاد خودمنسجم و شفاي كودك درون با استفاده از آي اف اس روان‌درماني پيشرو)

 • 265,000 تومان

مطالعه اين كتاب به خواننده مي‌آموزد كه چگونه با هيجانات و انگيزش‌هاي شرم‌آور خود رابطه برقرار كند و بدون پيش‌داوري دريابد كه به رغم اينها، جوهره‌اي به نام (خود) در درون ماست كه مي‌توانيم با آن زندگي و بيرون خود را هدايت كنيم. از طريق انجام تمرين‌هاي كتاب مي‌توانيم هيجان‌ها و باورهاي افراطي خود را تغيير دهيم و با دوستان و آشنايان رابطه صميمانه‌تري برقرار كنيم. هرچند خواندن اين كتاب شما را از رفتن به مشاوره بي‌نياز نمي‌كند، با اين وصف مطالعه آن در فاصله جلسات درماني، اثربخشي درمان را افزايش و طول مدت آن را كاهش مي‌دهد.

مفهوم شكل زندگي نزد ويتگنشتاين

 • 115,000 تومان

«زندگي پديده‌اي روانشناختي يا فيزيولوژيك نيست كه شاخه‌هاي مقتضي علم بتوانند مطالعه و كنترل‌اش كنند. با وجود اين، ما همچنان تمايل داريم زندگي را «يك معما، مسئله‌اي مربوط به شناخت» تلقي كنيم كه يك‌بار براي هميشه بايد حل شود. امروز، در دوراني كه به نظر مي‌رسد زندگي، حتا بيشتر از طبيعت، در كانون انديشه قرار گرفته است، در دوراني كه چنان به‌نظر مي‌رسد كه گويي تلاش براي كنترل طبيعت به تلاشي جديد براي كنترل زندگي تبديل شده است، به‌خاطر آوردن اين اظهار نظر ويتگنشتاين اهميتي تعيين‌كننده دارد: «ما احساس مي‌كنيم كه حتا هنگامي‌كه به همه پرسش‌هاي علميِ ممكن پاسخ داده شود باز هم مسائل زندگي دست‌نخورده باقي مي‌ماند.» بنابراين، اگر ما عادت‌مان در خواندن كتاب طبيعت را تغيير دهيم، آيا واقعا مي‌توانيم آن‌چه را هرگز در كتاب زندگي نوشته نشده است تغيير دهيم؟ ولي اگر زندگي مفهومي علمي نباشد، آيا مي‌تواند به منزله مفهومي فلسفي احيا شود؟» «در اخلاق نمي‌توانيم بگوييم چه‌چيزي بخشي از زندگي است يا بايد باشد و چه‌چيزي بخشي از زندگي‌هاي ما نيست يا نبايد باشد. نمي‌توانيم برخي از امكان‌ها را از زيستن كنار بگذاريم. انجام چنين كاري مستلزم اين است كه بيرون زندگي بايستيم و جدا از شكل‌اش به آن فكر كنيم، چنان‌كه گويي داريم از بالا به آن نگاه مي‌كنيم. اما البته اين مهمل محض است.»

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1