فيلتر‌ها

توليدكنندهبازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

1400

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تاريخ فلسفه غرب (فلسفه در جهان جديد) 4
 • 350,000 تومان
 • با تخفیف: 350,000 تومان
آشنايي با روان آسيب‌شناسي عمومي
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
 • 52,000 تومان
 • با تخفیف: 52,000 تومان
كبوترهاي واقعي با مجرمان مي‌جنگند
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
نامه عاشقانه به زمين
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
قوي سياه (اثرگذاري بالاي مورد بعيد درس‌هاي كليدي ، تحليل و مرور)
تاريخ شنيدن (از موتسارت تا موسيقي الكترونيك)
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان
30 تمرين جذاب براي آرامش شادي و كنترل ذهن‌آگاهي براي كودكان
كنش‌پژوهي (اقدام‌پژوهي) راهنماي عمل استادان معلمان مدارس و دانشجومعلمان
راهنماي رشد انفجاري
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
تاريخ فلسفه چين
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
اسطوره و تفكر مدرن
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان

تاريخ فلسفه غرب (فلسفه در جهان جديد) 4

 • 350,000 تومان

اين اثر اصيل آنتوني كني كه در چهار جلد تاليف شده، بهترين تاريخ فلسفه غرب تك‌مولف، بعد از تاريخ فلسفه فردريك كاپلستون است. نشريه فرست تينگز ترجمه‌ي حاضر از تاريخ فلسفه‌ي غرب آنتوني كني، از دو نظر حائز اهميت است: اول، تدوين متن اصلي در زبان انگليسي كه بر خلاف تصور خوانندگان، در زبان جهان‌گير انگليسي هم نظاير چنداني ندارد. آن‌چه در اين زمينه مشهور است و به فارسي نيز ترجمه شده، يكي تاريخ فلسفه غرب اثر برتراند راسل، فيلسوف بزرگ قرن بيستم، است و بيش از راسل نيز وارد مباحث ماهوي فلسفه مي‌شود، تاريخ فلسفه‌ي فردريك كاپلستون است. و دوم، ترجمه‌ي فارسي شيوا، دقيق و خوش‌خوان اين كتاب است. بنده كه با آثار ترجمه شده‌ي فلسفي يا متون اصلي كم‌و‌بيش انس دارم، به ‌واقع كتابي به اين اطلاع‌بخشي و ترجمه‌اي به اين معنا بخشي، يعني معنارساني، كم ديده‌ام. با درود به مترجم كوشا و معناگرا و سخت‌كوش اين اثر، فرزند فرزانه‌ي فرهنگي‌ام، رضا يعقوبي. بها‌الدين خرم‌شاهي

آشنايي با روان آسيب‌شناسي عمومي

 • 50,000 تومان

كارل ياسپرس در دوران آموختن پزشكي و سپس دوره آموزشي روان‌پزشكي در دانشگاه هايدلبرگ، با گروهي از نام‌آورترين روان‌پزشكان آلمان همكار بود، از جمله فرانتز نيسل، هانس گروله، ماير گروس، و هامبورگر. اين جمع به‌عنوان «مكتب هايدلبرگ» شناخته شد و تاثيري فراتر از هر مكتب روان‌پزشكي ديگر، بر روان‌پزشكي معاصر داشت. پاسپرس از نظر تاثير بر انديشه فلسفي، شناخت روان‌پزشكي و ارتقاي جايگاه آن بسي بيشتر از هر روان‌پزشك ديگر قرن بيستم است. اين جايگاهي است كه به نظر مي‌رسد او در قرن بيست‌و‌يكم نيز حفظ خواهد كرد. در ايران پاسپرس فيلسوف اشتهار بيشتري نسبت به ياسپرس روان‌پزشك دارد، اما واقعيت اين است كه نيل به شناخت فلسفه وي از طريق خواندن آثار روان‌پزشكي و روان‌شناسي او به‌ويژه كتاب عظيم «روان-آسيب‌شناسي عمومي» ميسر است، از اين رو خواندن كتاب جاري نه فقط به پزشكان و روان‌پزشكان، و روان‌شناسان، بلكه براي علاقه‌مندان فلسفه و دوستداران علم به‌عنوان مقدمه‌اي براي شناخت پاسپرس سودمند است.

اگر روياي كوچكي داشتم

 • 52,000 تومان

كتاب پر از احساس اگر روياي كوچكي داشتم با تصاويري بسيار زيبا و رويايي، دنيا را از دريچه‌ي چشم كودكي كنجكاو نشان مي‌دهد و به يادمان مي‌آورد كه در چه جهان زيبايي زندگي مي‌كنيم. اگر روياي كوچكي داشتم با نشان دادن لذت‌ها و زيبايي‌هايي كه در لحظه‌هاي ساده‌ي روزمره نهفته است، به ما يادآوري مي‌كند كه اگر با دقت به جهان نگاه كنيم، امكانات مختلفي براي تخيل و روياپردازي خواهيم يافت.

كبوترهاي واقعي با مجرمان مي‌جنگند

 • 65,000 تومان

البته كه با مجرمان مي‌جنگند! يك لحظه صبر كنيد ببينم؟ يعني نمي‌دانستيد گروهي از موجودات پردار و جنگجو از شهرتان محافظت مي‌كنند؟ خب پس با خواندن اين كتاب قرار است از جريان باخبر شويد. كبوتر‌هاي واقعي معماها را حل مي‌كنند و با موجودات خبيث مي‌جنگند و تا وقتي همه‌ي خرده‌نان‌ها نجات پيدا كنند و آماده‌ي نوك‌زدن شوند از جنگيدن دست نمي‌كشند.

نامه عاشقانه به زمين

 • 59,000 تومان

انسان‌ها در طول قرن‌هاي متمادي خود را پادشاه‌زمين مي‌دانستند و هنوز هم چنين‌اند. اين پادشاه خودخوانده تا جايي كه در توان داشته منابع و موجودات زنده زمين را استثمار كرده و هر روز بيشتر از ديروز مترصد دست‌اندازي و سلطه‌گري بيشتر بر زمين و دارايي‌هايش است. حالا كار به جايي رسيده است كه انسان‌هاي خودخواه نابودي خويش را در آينه نابودي زمين مي‌بينند و نيز به‌جاي دست برداشتن از استثمار زمين در انديشه دست‌اندازي به ديگر ابعاد كيهان هستند. نويسنده در اين اثر تلاش كرده است مخاطب را در جايگاهي قرار دهد كه بتواند زمين را به‌عنوان مادر خود و ديگر انسان‌ها باز شناسد؛ همو كه همه موجودات زنده و غيرزنده پيرامون ما را با سخاوتي مادرانه در دامان خود مي‌پرورد. چگونه مي‌توان سرمايه‌هايش را تباه كرد و روي سبزش را سياه؟ اين اثر نسبت ما را با زمين از نگاهي ديگر تعريف مي‌كند و راهي ديگرگون را به‌سوي اخلاق محيط زيست مي‌گشايد.

قوي سياه (اثرگذاري بالاي مورد بعيد درس‌هاي كليدي ، تحليل و مرور)

 • 18,000 تومان

كتاب قوي سياه نوشته نسيم نيكلاس طالب ارائه‌اي فلسفي است از پژوهش‌هاي او درباره رخدادهايي كه بسيار بعيد و بسيار مهم هستند. اين رخدادها، كه طالب قوي سياه مي‌خواندشان چنان بعيدند كه نمي‌شود پيش‌بيني‌شان كرد. با اين وجود، كارشناس‌ها و تحصيل‌كردگان اغلب تمايل دارند پس از وقوع چنين رخدادهاي نادري براي‌شان تفسيري عالي بسازند، كه تاريخ تحولات آن موضوع را منسجم‌تر از آنچه هست نشان دهند.

تاريخ شنيدن (از موتسارت تا موسيقي الكترونيك)

 • 58,000 تومان

پيتر زِندي موسيقي‌شناس و فيلسوف فرانسوي، در اين كتاب قصد دارد «تاريخ انتقادي شنيدن» را روايت كند، به عبارت ديگر «تاريخ شكل‌گيري شنونده مدرن». اين تاريخ‌نگاري نامتعارف نه با تحليل نت‌هاي موسيقي، كه با بررسي پرونده‌هاي قضايي به پيش مي‌رود و متهمان اصلي آن نه آهنگسازان و شاهكارهايشان،‌ بلكه شنوندگاني‌اند كه نحوه شنيدنشان را به ديگران منتقل مي‌كنند. از نظر نويسنده شنيدن امري است شكل‌پذير كه در طول تاريخ تحت تأثير دو عامل بوده است: نهادهاي قانوني و ابزارهاي شنيداري. نهادهاي قانوني در راستاي حمايت از حقوق مولف حد و مرزهايي براي شنيدن تنظيم مي‌كنند و در نتيجه ضمن تثبيت مفهومي خاص از موسيقي، رژيم شنيداري خاصي را نيز ترويج مي‌كنند. در اين ميان، فناوري‌ها و ابزارهاي شنيداري (از گرامافون تا نرم‌افزارهاي كامپيوتري) نيز جنايتكاراني بالقوه‌اند، زيرا شكل‌هاي جديدي از شنيدن پديد مي‌آورند كه باعث مداخلۀ شنونده در اثر موسيقي مي‌شود. از اين رو، تاريخ شنيدن تاريخ انتقادي رژيم‌هاي شنيدن است.

30 تمرين جذاب براي آرامش شادي و كنترل ذهن‌آگاهي براي كودكان

 • 65,000 تومان

تكاليف سخت مدرسه، كارهاي شخصي روزمره و همچنين دوستان نه چندان دلچسب، باعث خستگي ذهن كودكان مي‌شود. راز خونسرد، شاد و آرام ماندن، اين‌جاست: ذهن‌آگاهي - ذهن‌آگاهي يك قدرت بزرگيست كه در درون همه ما وجود دارد ولي نمي‌دانيم چطور از آن استفاده كنيم. در اين كتاب كودكان از طريق تمرين‌ها و داستان‌هايي كه بچه‌ها برايشان تعريف مي‌كنند، ياد مي‌گيرند، چطور از اين قدرت عظيم دروني، براي داشتن احساس خوب با خود و دنياي اطراف‌شان استفاده كنند؛ فعاليت‌هاي جذاب اين كتاب را كودكان به تنهايي هم مي‌توانند انجام دهند.

كنش‌پژوهي (اقدام‌پژوهي) راهنماي عمل استادان معلمان مدارس و دانشجومعلمان

 • 75,000 تومان

كنش‌پژوهي به مثابه روشي پژوهشي، در سال‌هاي اخير بيش از ساير روش‌هاي مطالعاتي متداول در علوم تربيتي، علوم اجتماعي و انساني گسترش و اشتهاريافته و مورد توجه مربيان، مديران و مدرسان دانشگاهي قرار گرفته است. از جمله ويژگي‌هاي اين روش آن است كه هر فرد علاقه‌مند به امر پژوهش مي‌تواند آن را در حيطه مسائل كاري، شغلي، زندگي و تخصصي خود براي شناخت و رفع "مسائل مبتلابه" به‌طور فردي يا گروهي، به كار برد. از اين رو، همه كنشگران عرصه آموزش و يادگيري از جمله معلمان و نو معلمان مي‌توانند با اتكا به اين روش، به شناسايي و حل معضلات، مشكلات و مسائل خود در مدرسه و كلاس درس بپردازند. به ديگر سخن، اين روش مي‌تواند در بهسازي، نوسازي و شناسايي بهتر مسائل آموزشي و پرورشي ياري‌گر معلمان در تمام زمينه‌هاي درسي، كلاسي و ... باشد. "كنش‌پژوهي" در سطح مدرسه، فرايندي علمي است كه مي‌تواند در چارچوب و بستر فرهنگ آموزش، يادگيري را بهبود بخشد و زمينه‌ها و امكانات لازم براي خوداصلاحي، بازانديشي و بازنگري در درون نظام آموزشي فراهم آورد. در كنش‌پژوهي، توجه كنش‌پژوه، نه تنها به جنبه‌هاي "علمي عمل" معطوف مي‌شود، بلكه هدف او رسيدن به شناخت علمي درباره مساله ويژه‌اي است كه خود با آن سروكار دارد. كتاب حاضر در پي آن است كه راه‌حل شناخت و رفع مسائل آموزشي را به آموزشگران و پژوهشگران تربيتي، از جمله مربيان، معلمان، نو معلمان و مدرسان بياموزد.

راهنماي رشد انفجاري

 • 110,000 تومان

كتاب‌هاي زيادي درباره تاسيس استارتاپ نوشته شده است. از جذب سرمايه و جست‌و‌جو براي تناسب محصول با بازار گرفته تا تيم‌سازي، ادغام و غيره. اما بعد از آن چه مي شود؟ توصيه‌هاي عملي بسيار كمي وجود دارد كه درباره به مقياس رساندن يك شركت از 10 يا 20 به هزاران كارمند صحبت كند. آمار شكست استارتاپ‌ها اين مغايرت را توضيح مي‌دهد. درحالي كه سالانه هزاران استارتاپ تاسيس مي‌شوند، بيشتر آن‌ها قبل از رسيدن به مرحله رشد انفجاري يا به عبارتي ((مقياس يافتن)) از بين مي‌روند يا فروخته مي‌شوند. در نتيجه، با اينكه بسياري از افراد تجربه راه‌اندازي يك شركت را دارند اما تعداد كمي از آن‌ها به مقياس رساندن را تجربه كرده‌اند. توصيه‌هاي اين كتاب بسيار كاربردي و عملياتي است و با توصيه‌هاي پيش‌پا‌افتاده سرمايه‌گذاراني كه هرگز يك شركت را اداره نكرده‌اند يا در مقياس بزرگ توسعه نداده‌اند، متفاوت است. اميدوارم اين كتاب براي بنيان‌گذاران، مدير‌ان عامل و كارمنداني كه براي اولين‌بار با رشد انفجاري و مقياس يافتن مواجه مي‌شوند، مفيد باشد.

تاريخ فلسفه چين

 • 100,000 تومان

منزلتي را كه فلسفه در تمدن چين به خود اختصاص داده است، مي‌توان با منزلتي كه دين در ساير تمدن‌ها به دست آورده است قابل قياس دانست. چين، در تاريخ و فرهنگ بس طولاني خود، همواره براي فلسفه جايگاهي ويژه قائل بوده است. و آثار كنفوسيوس، منسيوس، لائوتسه و ديگران، علاوه بر چين در ساير كشورها چراغ راه صاحب‌نظران و انديشمندان بوده است. كتاب حاضر، كه به قلم يكي از اساتيد چيني فلسفه چين نگارش يافته است، تاريخ طولاني و پر فراز و نشيب و آموزنده فلسفه چين را به شرحي موجز و دقيق بازگو مي‌كند.

اسطوره و تفكر مدرن

 • 25,000 تومان

كلود لوي - استراوس از پيشگامان شايسته علم مردم‌شناسي است و به افتخار عضويت در آكادمي فرانسه و دريافت نشان افتخار از آن كشور نائل شده است. كتاب‌هاي مهم او از جمله ساختار ابتدايي نظام خويشاوندي (1962) و توتميزم (1969) براي دانشجويان رشته علوم اجتماعي در ايران نام‌هاي كاملا آشناست. لوي - استراوس به لحاظ آنچه در باب ساختار اسطوره‌هاي ملل مختلف گفته است نيز ممتاز است. به عقيده او اگر چه محتوا، شخصيت‌ها، و رويدادهاي اسطوره‌اي مختلف ممكن است بسيار متفاوت باشد، ساختارهاي آنها مشابه است، كه خود مبحثي است در قرابت‌هاي فرهنگي و تمدني ملل گوناگون دنيا. در اين كتاب با عقايد و تحليل‌هاي اين دانشمند نامدار درباره اسطوره آشنا مي‌شويم. استادان و دانشجويان علوم اجتماعي بي‌گمان فرصت مغتنم قرائت آن را از دست نخواهند داد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1