1400


تولیدکننده


بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
آموزش هیپنوتیزم بالینی
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
سرنخ‌های روانشناسی (توضیح مختصر 50 نظریه جذاب روانشناسی)
آینده حیات
 • 280,000 تومان
 • با تخفیف: 280,000 تومان
تیم عامل قدرت و ثروت
 • 39,900 تومان
 • با تخفیف: 39,900 تومان
از دنیای پدری (شب‌بیداری‌ها و صبحانه‌هایی به صرف بوسه)
سم‌زدایی از مغز (غلبه بر اضطراب افسردگی خشم و توهم به کمک علم)
مرغابی وحشی (نمایشنامه‌ای در 5 پرده)
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
گفتگوی بازاریابی در ترکیه
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
تفسیر نقاشی کودکان (راهنمای عملی دنیای احساسی کودکان)
مصائب عشق
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
مصائب عشق
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان

آموزش هیپنوتیزم بالینی

 • 100,000 تومان

درمان هیچ‌گاه منحصر به یک یا دو شیوه نبوده است و پیوسته روش‌های جدیدی به آن افزوده می‌شود یا روش‌های درمانی کهن به سبک‌های جدیدی مطرح می‌شوند. هیپنوتیزم یکی از این موارد است که متأسفانه برای عده‌ای در حد کارهای نمایشی و حتی فریبکاری تصور شده است، در حالی که به واقع ابزار مفید و مؤثری است در کاستن درد و رنج بیمار، جراحی‌ها، عادات تنشی، اضطراب‌ها، اختلالات جسمی و نظایر آن. هیپنوتیزم در پی القای تغییر در توجه و سپس تغییر در حس و ادراک، هیجان و رفتار، و تفکر و شناخت است و کاربردش منحصراً در مداخلات بالینی زمینه‌های پزشکی است و در جراحی‌های مختلف، دندان‌پزشکی، زنان و زایمان و نظیر آن کاربرد دارد و موجب کاهش عوارض ناشی از بیهوشی و پس از عمل جراحی و تسریع در طی دوران نقاهت استفاده می‌شود. ضمن اینکه تأثیر خود را در درمان اختلالات روان‌تنی به خصوص سردردها، روده تحریک‌پذیر، آسم، بیماری‌های پوستی و اعتیاد نیز نشان داده است. ‏با این توصیف، پزشکی مدرن با به خدمت گرفتن این دانش می‌کوشد سلامت جسم و روان انسان‌ها را ارتقا بخشد. این کتاب جدا از چند مقدمه از مؤلف و مترجم و دکتر علی احمدی ‌ابهری، در نه بخش زیر تنظیم شده است: بخش اول چند مطلب مقدماتی و پایه‌ای؛ بخش دوم موضوعات پایه‌ای و علمی؛ بخش سوم روش‌های القای خلسه؛ بخش چهارم فرمول‌بندی تلقینات هیپنوتیزمی؛ بخش پنجم روش‌های کندوکاو ناخودآگاه؛ بخش ششم سیر قهقرایی در زمان؛ بخش هفتم روش‌های تقویت عزت نفس (تقویت ایگو)؛ بخش هشتم راهکارهای هیپنوتیزمی برای مقابله با درد؛ بخش نهم تکنیک‌ها و استعاره‌های اختصاصی. اهمیت این کتاب در آن است که با وجود قابلیت استفاده عمومی، در اصل متن درسی درمانگران و مدرسان هیپنوتیزم بالینی در دانشکده‌های پزشکی، روان‌شناسی، دندان‌پزشکی و مددکاری است که با گردآوری مطالب و مآخذ گسترده علمی در انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکا صورت گرفته است. این انجمن بزرگ‌ترین نهاد تخصصی غیر دولتی آمریکا در زمینه آموزش هیپنوتیزم است و کتابِ حاضر یک منبع آموزشی جامع در زمینه روش‌ها و نحوه درمان با هیپنوتیزم است که با هدف آموزش کاربردی تدوین شده‌ است.

سرنخ‌های روانشناسی (توضیح مختصر 50 نظریه جذاب روانشناسی)

 • 65,000 تومان

کتاب حاضر نقطۀ شروع مناسبی است برای کسانی که می‌خواهند از دنیای عجیب و غریب و رو به رشد علم روانشناسی سردربیاورند و نظریه‌های روانشناسی را یاد بگیرند. این کتاب قرار نیست جزئیات «روانکاوی» را به شما یاد بدهد. اما این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا جایگاه «روانکاوی» را در تاریخ رشد علم روانشناسی بدانید. هر کدام از پنجاه مدخل کتاب یک مقدمه سی‌ثانیه‌ای دارد و یک چکیده سه‌ثانیه‌ای (برای زمانی که فرصت کمی دارید)، به همراه یک تحلیل سه‌دقیقه‌ای که موضوع را کمی عمیق‌تر بررسی می‌کند. فصل‌های کتاب بخش‌هایی هم دارد که به سرگذشت برخی از مفاخر این حوزه می‌پردازد، مانند زیگموند فروید و ویلیام جیمز. چه روی یک بخش خاص از کتاب تمرکز کنید چه کل کتاب را بخوانید، شما درباره پیچیده‌ترین موجود جهان، یعنی ذهن انسان، خواهید آموخت. این کتاب به شما کمک می‌کند نظریه‌های روانشناسی را به خوبی یاد بگیرید.

آینده حیات

 • 280,000 تومان

محور اصلی این اثر هوشمندانه چندان ناآشنا نیست؛ تاثیر رشد جمعیت انسانی و «مصرف اسرافکارانه» بر تنوع زیست‌شناختی سیاره ما چیزی شبیه فاجعه است. اما آنچه کتاب ویلسون را متمایز می‌سازد، شرح ظریف و برانگیزاننده علت مهم بودن تنوع زیستی و تشخیص نحوه حفظ این توازن در طبیعت است. ویلسون به‌عنوان زیست‌شناس برجسته تکاملی، در این اثر نشان می‌دهد که رفاه انسان حتی در عصر اطلاعات تا چه حد بر مبنای طبیعتی دارای تنوع استوار است؛ چون هرچه تعداد گونه‌های هر اکوسیستم بیشتر باشد، آن اکوسیستم پایدارتر و پربازده‌تر خواهد بود. او همچنین درباره نیاز به پذیرش مسئولیت «پاسداشت» محیط زیست نوشته است. از نظر ویلسون، برای این پاسداشت، نیازی به قوانین حقوقی سفت و سخت دولتی نیست بلکه کاملا برعکس، می‌توانیم با تکیه بر سازمان‌های غیردولتی، شرکت‌های خصوصی و استفاده هوشمندانه از نظام بازار آزاد به این مهم دست پیدا کنیم. اگر هوشمندانه عمل کنیم، جهان همچنان باقی خواهد ماند، به قول مایکل فارادی، «هیچ‌چیز آنقدر عجیب نیست که درست نباشد.» نیویورکر

صفت‌های بایسته رهبری (به همراه دیدگاه‌های هفتاد استاد دانشگاه و استاد کسب‌و‌کار در ارتباط با بازاریابی شبکه‌ای)

 • 110,000 تومان

جان سی. مکسول در کتاب «صفت‌های بایسته رهبری»، خصوصیاتی که یک رهبر باید داشته باشد را توصیف و راه‌های بازسازی و بهسازی این خصوصیات را نیز به خوبی به مخاطبان می‌آموزد. به اعتقاد مکسول، صفت‌های بایسته رهبری، قابلیت رشد و پرورش در درون هر انسانی را دارد. اگر بتوانید این صفت‌ها را در درون خود نهادینه کنید، می‌توانید به صورت بیرونی نیز، تبدیل به رهبری توانمند شوید.

تیم عامل قدرت و ثروت

 • 39,900 تومان

بعد از خواندن این کتاب تصمیم بگیریم افکارمان را کنترل کنیم و به خاطر داشته باشیم که ما در اکثر اوقات تبدیل به همان کسی می‌شویم که دائما به آن می‌اندیشیم؛ پس فقط به چیزهایی فکر کرده و درباره آنها با خودمان گفتگو کنیم که می‌خواهیم داشته باشیم، نه آنچه را که نمی‌خواهیم. بدانیم که برای داشتن ذهنی مثبت باید مسئولیت کامل اعمال خود و هر آنچه که برایمان اتفاق می‌افتد را برعهده بگیریم و به هیچ دلیلی دیگران را مسئول و مقصر ندانیم. ما باید به جای اینکه به دنبال توجیه شکست‌هایمان باشیم اراده کنیم که برای پیشرفت بیشتر، ذهن و انرژی‌مان را روی آنچه که می‌تواند به پیشبرد زندگی‌مان کمک کند متمرکز کنیم؛ در این صورت است که شگفت‌زده خواهیم شد.

از دنیای پدری (شب‌بیداری‌ها و صبحانه‌هایی به صرف بوسه)

 • 90,000 تومان

شغل من پدر بودن و حرفه اصلی‌ام طراح کمیک است و برای سرگرمی می‌نویسم. من کشیدن کمیک را با طراحی زیاد و شغل پدری را با پدر شدن آموختم. وقتی پدر می‌شوید، زندگی بعدتان چیزی در حدود سه‌ونیم کیلو وزن دارد و از همان لحظه اول می‌توانید بفهمید که این بعدی سرنوشت‌ساز است. تنها چیزی در زندگی‌تان که برگشتی از آن نیست. این کتاب باسولا که از پرفروش‌ترین آثار او در ایتالیاست، نگاهی جذاب، شیرین و شوخ‌طبعانه به دنیای روزمره پدری دارد. این کتاب نه‌تنها در ایتالیا بلکه در سراسر دنیا خوانندگان را تحت‌تاثیر قرار داده است و در سال 2017 برنده جایزه Family choice شده است.

سم‌زدایی از مغز (غلبه بر اضطراب افسردگی خشم و توهم به کمک علم)

 • 125,000 تومان

مغز ما گاهی مسموم می‌شود. شاید علت آن، خشم، افسردگی، اضطراب، تنش یا شاید شکست‌های عاطفی و روابطی باشد که به بن‌بست رسیده است. علت هر چه هست، این ناخوشی‌های ذهنی موجب انباشت مواد شیمیایی در مغز و مسمومیت آن می‌شود. در این هنگام، چاره‌ای نیست جز سم‌زدایی از این عضو مهم بدن. در این میان کتاب پیش رو، برای تمام کسانی نوشته شده است که تمایلی ندارند کسی به آنها بگوید برای رفع این مشکل، چه کار بکنند یا چه کار نکنند، بلکه به‌دنبال ابزار مناسبی هستند که با کمک آن، خودشان مغز خود را از شر این سموم خلاص کنند.

مرغابی وحشی (نمایشنامه‌ای در 5 پرده)

 • 120,000 تومان

هنریک ایبسن، نمایشنامه‌نویس و سراینده نروژی، زاده سال 1828، از بزرگ‌ترین ستاره‌های سپهر هنر و اندیشه همه جهان و همه زمان‌هاست. او در «مرغابی وحشی»، پنجمین نمایشنامه مدرن خود، به جایگاه راستی و حقیقت و آرمان در زندگی می‌پردازد. آیا می‌توان زندگی تپنده و جویا و پویا و پیچیده و رنگارنگ را در چارچوب‌های آرمانی گنجاند یا آغوش به روی هر راستی و حقیقتی گشود؟ ایبسن که در «دشمن مردم» سنگ خود را به یاری دکتر ستکمان از زر و زور و ناراستی واکنده بود، اینک، پس از زیر و رو کردن همه‌چیز، برآن شده است که سنگ خود را از آرمان‌خواهی‌های پا در هوا هم واکند.

گفتگوی بازاریابی در ترکیه

 • 80,000 تومان

انتشار این کتاب که مصادف شد با آغاز همه‌گیری ویروس کرونا به دنیای کسب و کار، به‌ویژه کارآفرینی ترکیه، نشان خواهد داد که می‌توان با استفاده از قدرت بازاریابی بر هر موقعیت بحرانی فائق آمد. گفتگوی بازاریابی در ترکیه کتابی، درباره بازاریابی است که توسط فیلیپ کاتلر نوشته شده است. این کتاب به بررسی چالش‌ها و فرصت‌های بازاریابی در شرق خاورمیانه، به ویژه در شهر استانبول می‌پردازد. در این کتاب، کاتلر به شرح تجربیات خود از بازاریابی در استانبول پرداخته و به خوانندگان نشان می‌دهد که چگونه می‌توانند با استفاده از فرهنگ و زبان محلی، بهترین راه‌حل‌های بازاریابی را در این منطقه پیدا کنند. او در این کتاب به موضوعات مختلفی مانند تحولات اجتماعی و اقتصادی منطقه، تحولات فناوری، رویکردهای بازاریابی موفق و غیره پرداخته است. همچنین، او به بررسی موارد مشابه در شهرهای دیگر جهان، از جمله دبی و تهران نیز پرداخته است. در کتاب گفتگوی بازاریابی در ترکیه، کاتلر با استفاده از نمونه‌های عملی، به خوانندگان نشان می‌دهد که چگونه می‌توانند با استفاده از تحلیل داده‌ها و استفاده از ابزارهای بازاریابی مدرن، بهترین راه‌حل‌های بازاریابی را در مناطقی با فرهنگ و زبان متفاوت پیدا کنند. در کل، گفتگوی بازاریابی در ترکیه یک کتاب ارزشمند در زمینه بازاریابی است که به خوانندگان کمک می‌کند تا با توجه به شرایط محلی و فرهنگی، استراتژی‌های بازاریابی موثری را برای بازارهای خاصی مانند استانبول و مناطقی با فرهنگ و زبان متفاوت ترسیم کنند.

تفسیر نقاشی کودکان (راهنمای عملی دنیای احساسی کودکان)

 • 190,000 تومان

این کتاب راهنمای بی‌نظیری برای والدین، روانشناسان، روان‌درمانگران، مربیان، کودکستان‌ها، معلمان و تمام کسانی است که با کودکان سر و کار دارند. خواننده این کتاب می‌تواند با یادگیری تفسیر نقاشی کودکان با دنیای درونی آنان هر چه بیشتر آشنا شود، به نقاط قوت و ضعف، استعدادها و قابلیت‌های آنان پی ببرد و مسایل و مشکلات عاطفی و اجتماعی، چالش‌های مختلف موجود در زندگی آنها و دلایل رفتارهای مختلف آنان را دریابد. همچنین بر اساس راهکارها و راه حل‌های مفید ارائه شده در کتاب حاضر خواننده می‌تواند به تقویت اعتماد به نفس کودکان، حل مسایل پیش روی آنها، ایجاد رابطه‌ای سازنده با آنان و بهبود کلی فضای خانواده کمک کند. به جرات می‌توان گفت که کتاب «تفسیر نقاشی کودکان، راهنمای عملی دنیای احساسی کودکان» یکی از جامع‌ترین کتاب‌هایی است که در سال‌های اخیر در حوزه‌ی تفسیر نقاشی کودکان، چگونگی پی بردن به مسایل و چالش‌های موجود در زندگی کودکان از روی نقاشی‌های آنان و حل و فصل آنها تالیف و ترجمه شده است. کتاب تحسین شده از سوی خوانندگان، به ویژه اساتید و متخصصان حوزه روانشناسی، روان‌درمانی، مشاوره و مددکاری اجتماعی از دانشگاه های معتبر جهان همچون دانشگاه ساسکس انگلستان و دانشگاه کالیفرنیای جنوبی آمریکا. خواندن این کتاب خواننده را به سفری جادویی و رنگارنگ در دنیای نقاشی‌های کودکان می‌برد.

مصائب عشق

 • 20,000 تومان

ما بر این باوریم که گام نخست در مسیر موفقیت خودشناسی است. تنها وقتی درک و تصور درستی از خودمان و شخصیت‌مان داشته باشیم می‌توانیم تصمیم‌های مطمئن، بخصوص در زمینه‌ی مسائل عاطفی و کاری، بگیریم. متاسفانه، ابزار مناسب و تکنینک‌های درست خودشناسی و کسب موفقیت را نمی‌توان به‌سادگی پیدا کرد. این جور مسائل را نه در مدرسه، نه در دانشگاه، و نه در محیط کار به ما آموزش نمی‌دهند. بسیاری از ما درگیر زندگی می‌شویم بدون آنکه اصلا بفهمیم در پس ذهن‌مان چه می‌گذرد. به همین دلیل، مدرسه‌ی زندگی شکل گرفت؛ تا منبعی باشد برای کمک به ما در جهت فهم خودمان و بهبود روابط‌مان هم در حوزه‌ی خانوادگی، هم اجتماعی، و هم شغلی. می‌خواهیم با کمک مدرسه‌ی زندگی یاد بگیریم به آرامش برسیم و از زندگی‌مان بیشتر لذت ببریم

مصائب عشق

 • 20,000 تومان

ما بر این باوریم که گام نخست در مسیر موفقیت خودشناسی است. تنها وقتی درک و تصور درستی از خودمان و شخصیت‌مان داشته باشیم می‌توانیم تصمیم‌های مطمئن، بخصوص در زمینه‌ی مسائل عاطفی و کاری، بگیریم. متاسفانه، ابزار مناسب و تکنینک‌های درست خودشناسی و کسب موفقیت را نمی‌توان به‌سادگی پیدا کرد. این جور مسائل را نه در مدرسه، نه در دانشگاه، و نه در محیط کار به ما آموزش نمی‌دهند. بسیاری از ما درگیر زندگی می‌شویم بدون آنکه اصلا بفهمیم در پس ذهن‌مان چه می‌گذرد. به همین دلیل، مدرسه‌ی زندگی شکل گرفت؛ تا منبعی باشد برای کمک به ما در جهت فهم خودمان و بهبود روابط‌مان هم در حوزه‌ی خانوادگی، هم اجتماعی، و هم شغلی. می‌خواهیم با کمک مدرسه‌ی زندگی یاد بگیریم به آرامش برسیم و از زندگی‌مان بیشتر لذت ببریم

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1