فیلتر‌ها

تولیدکنندهبازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

1400

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
تفسیر نقاشی کودکان (راهنمای عملی دنیای احساسی کودکان)
مصائب عشق
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
گفتگو با خود و نوشیدن قهوه (5 دقیقه در روز برای شروع زندگی جادویی)
تاریخ فلسفه غرب (فلسفه در جهان جدید) 4
 • 350,000 تومان
 • با تخفیف: 350,000 تومان
آشنایی با روان آسیب‌شناسی عمومی
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
 • 52,000 تومان
 • با تخفیف: 52,000 تومان
کبوترهای واقعی با مجرمان می‌جنگند
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
نامه عاشقانه به زمین
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
قوی سیاه (اثرگذاری بالای مورد بعید درس‌های کلیدی ، تحلیل و مرور)
تاریخ شنیدن (از موتسارت تا موسیقی الکترونیک)
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان
30 تمرین جذاب برای آرامش شادی و کنترل ذهن‌آگاهی برای کودکان

گفتگوی بازاریابی در ترکیه

 • 80,000 تومان

انتشار این کتاب که مصادف شد با آغاز همه‌گیری ویروس کرونا به دنیای کسب و کار، به‌ویژه کارآفرینی ترکیه، نشان خواهد داد که می‌توان با استفاده از قدرت بازاریابی بر هر موقعیت بحرانی فائق آمد. گفتگوی بازاریابی در ترکیه کتابی، درباره بازاریابی است که توسط فیلیپ کاتلر نوشته شده است. این کتاب به بررسی چالش‌ها و فرصت‌های بازاریابی در شرق خاورمیانه، به ویژه در شهر استانبول می‌پردازد. در این کتاب، کاتلر به شرح تجربیات خود از بازاریابی در استانبول پرداخته و به خوانندگان نشان می‌دهد که چگونه می‌توانند با استفاده از فرهنگ و زبان محلی، بهترین راه‌حل‌های بازاریابی را در این منطقه پیدا کنند. او در این کتاب به موضوعات مختلفی مانند تحولات اجتماعی و اقتصادی منطقه، تحولات فناوری، رویکردهای بازاریابی موفق و غیره پرداخته است. همچنین، او به بررسی موارد مشابه در شهرهای دیگر جهان، از جمله دبی و تهران نیز پرداخته است. در کتاب گفتگوی بازاریابی در ترکیه، کاتلر با استفاده از نمونه‌های عملی، به خوانندگان نشان می‌دهد که چگونه می‌توانند با استفاده از تحلیل داده‌ها و استفاده از ابزارهای بازاریابی مدرن، بهترین راه‌حل‌های بازاریابی را در مناطقی با فرهنگ و زبان متفاوت پیدا کنند. در کل، گفتگوی بازاریابی در ترکیه یک کتاب ارزشمند در زمینه بازاریابی است که به خوانندگان کمک می‌کند تا با توجه به شرایط محلی و فرهنگی، استراتژی‌های بازاریابی موثری را برای بازارهای خاصی مانند استانبول و مناطقی با فرهنگ و زبان متفاوت ترسیم کنند.

تفسیر نقاشی کودکان (راهنمای عملی دنیای احساسی کودکان)

 • 190,000 تومان

این کتاب راهنمای بی‌نظیری برای والدین، روانشناسان، روان‌درمانگران، مربیان، کودکستان‌ها، معلمان و تمام کسانی است که با کودکان سر و کار دارند. خواننده این کتاب می‌تواند با یادگیری تفسیر نقاشی کودکان با دنیای درونی آنان هر چه بیشتر آشنا شود، به نقاط قوت و ضعف، استعدادها و قابلیت‌های آنان پی ببرد و مسایل و مشکلات عاطفی و اجتماعی، چالش‌های مختلف موجود در زندگی آنها و دلایل رفتارهای مختلف آنان را دریابد. همچنین بر اساس راهکارها و راه حل‌های مفید ارائه شده در کتاب حاضر خواننده می‌تواند به تقویت اعتماد به نفس کودکان، حل مسایل پیش روی آنها، ایجاد رابطه‌ای سازنده با آنان و بهبود کلی فضای خانواده کمک کند. به جرات می‌توان گفت که کتاب «تفسیر نقاشی کودکان، راهنمای عملی دنیای احساسی کودکان» یکی از جامع‌ترین کتاب‌هایی است که در سال‌های اخیر در حوزه‌ی تفسیر نقاشی کودکان، چگونگی پی بردن به مسایل و چالش‌های موجود در زندگی کودکان از روی نقاشی‌های آنان و حل و فصل آنها تالیف و ترجمه شده است. کتاب تحسین شده از سوی خوانندگان، به ویژه اساتید و متخصصان حوزه روانشناسی، روان‌درمانی، مشاوره و مددکاری اجتماعی از دانشگاه های معتبر جهان همچون دانشگاه ساسکس انگلستان و دانشگاه کالیفرنیای جنوبی آمریکا. خواندن این کتاب خواننده را به سفری جادویی و رنگارنگ در دنیای نقاشی‌های کودکان می‌برد.

مصائب عشق

 • 20,000 تومان

ما بر این باوریم که گام نخست در مسیر موفقیت خودشناسی است. تنها وقتی درک و تصور درستی از خودمان و شخصیت‌مان داشته باشیم می‌توانیم تصمیم‌های مطمئن، بخصوص در زمینه‌ی مسائل عاطفی و کاری، بگیریم. متاسفانه، ابزار مناسب و تکنینک‌های درست خودشناسی و کسب موفقیت را نمی‌توان به‌سادگی پیدا کرد. این جور مسائل را نه در مدرسه، نه در دانشگاه، و نه در محیط کار به ما آموزش نمی‌دهند. بسیاری از ما درگیر زندگی می‌شویم بدون آنکه اصلا بفهمیم در پس ذهن‌مان چه می‌گذرد. به همین دلیل، مدرسه‌ی زندگی شکل گرفت؛ تا منبعی باشد برای کمک به ما در جهت فهم خودمان و بهبود روابط‌مان هم در حوزه‌ی خانوادگی، هم اجتماعی، و هم شغلی. می‌خواهیم با کمک مدرسه‌ی زندگی یاد بگیریم به آرامش برسیم و از زندگی‌مان بیشتر لذت ببریم

گفتگو با خود و نوشیدن قهوه (5 دقیقه در روز برای شروع زندگی جادویی)

 • 99,000 تومان

نوشیدن قهوه همراه گفتگو با خود، یکی از روزمرگی‌های قوی و متحول‌کننده‌ای است که هر روز تنها پنج دقیقه از وقتتان را به خود اختصاص می‌دهد و با تقویت اعتماد به نفس زندگیتان را دگرگون، شما را سرشار از حس شادی و در رسیدن به زندگی رویایی که همیشه به دنبال آن بوده‌اید، کمکتان می‌کند. مهمتر از همه، حس کامل بودن و ارزشمند بودن را در شما ایجاد می‌کند. تمام اینها با فنجان بعدی قهوه‌تان اتفاق می‌افتد! «نوشیدن قهوه همراه گفتگو با خود از دو چیز تشکیل شده، اولی قهوه صبحگاهی شما و مورد دوم گفتگوی شما با خود.» اگر با مورد «گفتگو با خود» آشنا نیستید، پس کمربندهایتان را برای این سفر خوب محکم کنید چون گفتگو با خود، زندگیتان را متحول می‌کند.

تاریخ فلسفه غرب (فلسفه در جهان جدید) 4

 • 350,000 تومان

این اثر اصیل آنتونی کنی که در چهار جلد تالیف شده، بهترین تاریخ فلسفه غرب تک‌مولف، بعد از تاریخ فلسفه فردریک کاپلستون است. نشریه فرست تینگز ترجمه‌ی حاضر از تاریخ فلسفه‌ی غرب آنتونی کنی، از دو نظر حائز اهمیت است: اول، تدوین متن اصلی در زبان انگلیسی که بر خلاف تصور خوانندگان، در زبان جهان‌گیر انگلیسی هم نظایر چندانی ندارد. آن‌چه در این زمینه مشهور است و به فارسی نیز ترجمه شده، یکی تاریخ فلسفه غرب اثر برتراند راسل، فیلسوف بزرگ قرن بیستم، است و بیش از راسل نیز وارد مباحث ماهوی فلسفه می‌شود، تاریخ فلسفه‌ی فردریک کاپلستون است. و دوم، ترجمه‌ی فارسی شیوا، دقیق و خوش‌خوان این کتاب است. بنده که با آثار ترجمه شده‌ی فلسفی یا متون اصلی کم‌و‌بیش انس دارم، به ‌واقع کتابی به این اطلاع‌بخشی و ترجمه‌ای به این معنا بخشی، یعنی معنارسانی، کم دیده‌ام. با درود به مترجم کوشا و معناگرا و سخت‌کوش این اثر، فرزند فرزانه‌ی فرهنگی‌ام، رضا یعقوبی. بها‌الدین خرم‌شاهی

آشنایی با روان آسیب‌شناسی عمومی

 • 50,000 تومان

کارل یاسپرس در دوران آموختن پزشکی و سپس دوره آموزشی روان‌پزشکی در دانشگاه هایدلبرگ، با گروهی از نام‌آورترین روان‌پزشکان آلمان همکار بود، از جمله فرانتز نیسل، هانس گروله، مایر گروس، و هامبورگر. این جمع به‌عنوان «مکتب هایدلبرگ» شناخته شد و تاثیری فراتر از هر مکتب روان‌پزشکی دیگر، بر روان‌پزشکی معاصر داشت. پاسپرس از نظر تاثیر بر اندیشه فلسفی، شناخت روان‌پزشکی و ارتقای جایگاه آن بسی بیشتر از هر روان‌پزشک دیگر قرن بیستم است. این جایگاهی است که به نظر می‌رسد او در قرن بیست‌و‌یکم نیز حفظ خواهد کرد. در ایران پاسپرس فیلسوف اشتهار بیشتری نسبت به یاسپرس روان‌پزشک دارد، اما واقعیت این است که نیل به شناخت فلسفه وی از طریق خواندن آثار روان‌پزشکی و روان‌شناسی او به‌ویژه کتاب عظیم «روان-آسیب‌شناسی عمومی» میسر است، از این رو خواندن کتاب جاری نه فقط به پزشکان و روان‌پزشکان، و روان‌شناسان، بلکه برای علاقه‌مندان فلسفه و دوستداران علم به‌عنوان مقدمه‌ای برای شناخت پاسپرس سودمند است.

اگر رویای کوچکی داشتم

 • 52,000 تومان

کتاب پر از احساس اگر رویای کوچکی داشتم با تصاویری بسیار زیبا و رویایی، دنیا را از دریچه‌ی چشم کودکی کنجکاو نشان می‌دهد و به یادمان می‌آورد که در چه جهان زیبایی زندگی می‌کنیم. اگر رویای کوچکی داشتم با نشان دادن لذت‌ها و زیبایی‌هایی که در لحظه‌های ساده‌ی روزمره نهفته است، به ما یادآوری می‌کند که اگر با دقت به جهان نگاه کنیم، امکانات مختلفی برای تخیل و رویاپردازی خواهیم یافت.

کبوترهای واقعی با مجرمان می‌جنگند

 • 65,000 تومان

البته که با مجرمان می‌جنگند! یک لحظه صبر کنید ببینم؟ یعنی نمی‌دانستید گروهی از موجودات پردار و جنگجو از شهرتان محافظت می‌کنند؟ خب پس با خواندن این کتاب قرار است از جریان باخبر شوید. کبوتر‌های واقعی معماها را حل می‌کنند و با موجودات خبیث می‌جنگند و تا وقتی همه‌ی خرده‌نان‌ها نجات پیدا کنند و آماده‌ی نوک‌زدن شوند از جنگیدن دست نمی‌کشند.

نامه عاشقانه به زمین

 • 59,000 تومان

انسان‌ها در طول قرن‌های متمادی خود را پادشاه‌زمین می‌دانستند و هنوز هم چنین‌اند. این پادشاه خودخوانده تا جایی که در توان داشته منابع و موجودات زنده زمین را استثمار کرده و هر روز بیشتر از دیروز مترصد دست‌اندازی و سلطه‌گری بیشتر بر زمین و دارایی‌هایش است. حالا کار به جایی رسیده است که انسان‌های خودخواه نابودی خویش را در آینه نابودی زمین می‌بینند و نیز به‌جای دست برداشتن از استثمار زمین در اندیشه دست‌اندازی به دیگر ابعاد کیهان هستند. نویسنده در این اثر تلاش کرده است مخاطب را در جایگاهی قرار دهد که بتواند زمین را به‌عنوان مادر خود و دیگر انسان‌ها باز شناسد؛ همو که همه موجودات زنده و غیرزنده پیرامون ما را با سخاوتی مادرانه در دامان خود می‌پرورد. چگونه می‌توان سرمایه‌هایش را تباه کرد و روی سبزش را سیاه؟ این اثر نسبت ما را با زمین از نگاهی دیگر تعریف می‌کند و راهی دیگرگون را به‌سوی اخلاق محیط زیست می‌گشاید.

قوی سیاه (اثرگذاری بالای مورد بعید درس‌های کلیدی ، تحلیل و مرور)

 • 18,000 تومان

کتاب قوی سیاه نوشته نسیم نیکلاس طالب ارائه‌ای فلسفی است از پژوهش‌های او درباره رخدادهایی که بسیار بعید و بسیار مهم هستند. این رخدادها، که طالب قوی سیاه می‌خواندشان چنان بعیدند که نمی‌شود پیش‌بینی‌شان کرد. با این وجود، کارشناس‌ها و تحصیل‌کردگان اغلب تمایل دارند پس از وقوع چنین رخدادهای نادری برای‌شان تفسیری عالی بسازند، که تاریخ تحولات آن موضوع را منسجم‌تر از آنچه هست نشان دهند.

تاریخ شنیدن (از موتسارت تا موسیقی الکترونیک)

 • 58,000 تومان

پیتر زِندی موسیقی‌شناس و فیلسوف فرانسوی، در این کتاب قصد دارد «تاریخ انتقادی شنیدن» را روایت کند، به عبارت دیگر «تاریخ شکل‌گیری شنونده مدرن». این تاریخ‌نگاری نامتعارف نه با تحلیل نت‌های موسیقی، که با بررسی پرونده‌های قضایی به پیش می‌رود و متهمان اصلی آن نه آهنگسازان و شاهکارهایشان،‌ بلکه شنوندگانی‌اند که نحوه شنیدنشان را به دیگران منتقل می‌کنند. از نظر نویسنده شنیدن امری است شکل‌پذیر که در طول تاریخ تحت تأثیر دو عامل بوده است: نهادهای قانونی و ابزارهای شنیداری. نهادهای قانونی در راستای حمایت از حقوق مولف حد و مرزهایی برای شنیدن تنظیم می‌کنند و در نتیجه ضمن تثبیت مفهومی خاص از موسیقی، رژیم شنیداری خاصی را نیز ترویج می‌کنند. در این میان، فناوری‌ها و ابزارهای شنیداری (از گرامافون تا نرم‌افزارهای کامپیوتری) نیز جنایتکارانی بالقوه‌اند، زیرا شکل‌های جدیدی از شنیدن پدید می‌آورند که باعث مداخلۀ شنونده در اثر موسیقی می‌شود. از این رو، تاریخ شنیدن تاریخ انتقادی رژیم‌های شنیدن است.

30 تمرین جذاب برای آرامش شادی و کنترل ذهن‌آگاهی برای کودکان

 • 65,000 تومان

تکالیف سخت مدرسه، کارهای شخصی روزمره و همچنین دوستان نه چندان دلچسب، باعث خستگی ذهن کودکان می‌شود. راز خونسرد، شاد و آرام ماندن، این‌جاست: ذهن‌آگاهی - ذهن‌آگاهی یک قدرت بزرگیست که در درون همه ما وجود دارد ولی نمی‌دانیم چطور از آن استفاده کنیم. در این کتاب کودکان از طریق تمرین‌ها و داستان‌هایی که بچه‌ها برایشان تعریف می‌کنند، یاد می‌گیرند، چطور از این قدرت عظیم درونی، برای داشتن احساس خوب با خود و دنیای اطراف‌شان استفاده کنند؛ فعالیت‌های جذاب این کتاب را کودکان به تنهایی هم می‌توانند انجام دهند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1