فیلتر‌ها

تولیدکننده
بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

1399

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
ظاهرا فقط برای من می‌بارد (چگونه زندگی ناخوش تحمیلی را دوست بداریم)
دفترچه خاطرات و فراموشی و مقالات دیگر
 • 220,000 تومان
 • با تخفیف: 220,000 تومان
مواجهه با مرگ (اپیکور و منتقدانش)
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
تاریخ امیدبخش نوع بشر
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
504 کلمه مطلقا ضروری رشته روانشناسی
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
روانشناسی شناختی (جلد 2) ویراست 5
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
سخنوری (سخنگویی سخنرانی)
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
قصه‌های صمد
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
روانشناسی شناختی و فراشناختی
 • 77,000 تومان
 • با تخفیف: 77,000 تومان
قدم زدن روی ماه با انیشتین (هنر و علم یادآوری همه چیز)
ارمغان شکست (مهارت‌های تبدیل شکست فرزندان به موفقیت)
2000 نکته و تست روانشناسی
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان

ظاهرا فقط برای من می‌بارد (چگونه زندگی ناخوش تحمیلی را دوست بداریم)

 • 85,000 تومان

در این راه و تا رسیدن به این نقطه، هر کدام از ما زخم‌هایی برداشتیم، هریک نعمتی دریافت کردیم و هرکدام به روش خود مورد لطف خدا قرار گرفتیم. حالا همه موفقیت‌ها و دستاوردها را مرور می‌کنیم. همه در کنار هم شکرگزاریم. آیا شما منتظر التیام زخمی هستید؟ منتظر اتفاقی هستید؟ انتظار، عذاب‌آور است. نیست؟ هر روز باید در انتظار موفقیت باشی. باید موفقیت‌ها را از میان هیچ‌و‌پوچ پیدا کنی. پس کجاست آن موفقیت‌هایی که انتظارش را داریم؟ انتظار سخت است. طولانی شدن انتظار دردآور است. گاهی انتظار تمام نشدنی به نظر می رسد. اما تحمل کنید. حتی اگر غیرقابل تحمل باشد، باز هم منتظر بمانید. به این می‌گویند صبر. صبح از خواب بیدار شوید و بدانید که روز سختی را به انتظار خواهید نشست. اما هم در انتظار و هم در طولانی شدن انتظار باید به‌دنبال خوشحالی باشید. طولانی‌شدن انتظار مهم‌تر است. زیرا در آن سوی انتظار علفزار سبزی در انتظارتان نیست. علفزار در حیاط خودتان است. علفزار باشکوه در سمتی است که شما نشسته و انتظار می‌کشید. انتظار همیشه هست. همان‌طور که درد همیشه هست. اما شکرگزاری موفقیت‌ها به یاد ما می‌آورد که سفر ما به سمت حقیقت چه زیباست. البته حقیقت فقط در بهشت یافت می‌شود. ممکن است هیچ‌وقت در این دنیا حقیقت را پیدا نکنیم. اما می‌توانیم شادی و شادمانی را پیدا کنیم.

دفترچه خاطرات و فراموشی و مقالات دیگر

 • 220,000 تومان

پاره‌ای فکرها جامعه و جهان را تغییر می‌دهند و برخی تغییرها در جامعه و جهان سبب می‌شوند که فکر فرد دگرگون شود. اما فکر همه افراد همزمان تغییر نمی‌کند و تحول در فکر فرد لزوماً به این معنی نیست که او ناگهان از فکر پیشین دست شسته و به عقیده‌ای یکسر جدید گرویده باشد. فرهنگ جامعه برآیندی است از عقاید ناهمخوانِ مربوط به دوره‌های مختلف و آمیزه‌ای است از فکرهای نامتناجس در ذهن بسیاری افراد. چه بسیار آدم‌ها که همچنان با یک نوع فکر می‌اندیشند و با نوع دیگری از فکر عمل می‌کنند. تغییر فکر فرد نیز همواره داوطلبانه و همراه با رضایت نیست. آیا انسان ابتدا می‌اندیشد، سپس تصمیم می‌گیرد و دست به عمل می‌زند؛ یا در شرایطی ناخواسته قرار می‌گیرد و ناچار از رفتارهایی می‌شود، و سپس برای خلاص شدن از ناسازگاريِ ذهن و واقعیت، و رهایی از تضاد دردناک عقیده و احساس و عمل، فکر خویش را به گونه‌ای تنظیم می‌کند که با شرایط بیرونی تطابق یابد؟ این کتاب مشاهداتی است در تضاد میان پاره‌ای احساس‌ها، گفتارها و رفتارها که ریشه در فکرهای ناهمگن دارند: از جمله، در نگاه به گذشته و دریغ خوردن بر روزگار از دست‌رفته؛ در ارزش‌گذاری بر آثار هنری بر پایه معیارهای ذاتاً متفاوت با یکدیگر؛ در توجه به مسائل زنده‌ی اجتماعی از نظرگاهی اساساً نامربوط به شرایط موجود؛ در تشویق ارتقای طبقاتی در عین بی‌اعتمادی به کسانی که توانسته‌اند از نردبان ترقی بالا بروند؛ و در ستایش پر شورِ درگذشتگانی که کمتر کسی اطمینان دارد جایشان در صدر بهشت باشد.

مواجهه با مرگ (اپیکور و منتقدانش)

 • 125,000 تومان

چند وقتی است که به مرگ فکر می‌کنم. شاید این امر، مرا غیرعادی جلوه ندهد زیرا مطمئنا بسیاری از مردم در مورد مرگ تامل می‌کنند ولو این‌که این تفکر، به شیوه‌ای اصولی و مستمر نباشد. اما من، بسیار اندیشیدن در مورد مرگ را برگزیدم، و این شاید مستحق قدری توضیح باشد.

تاریخ امیدبخش نوع بشر

 • 95,000 تومان

اگر تنها یک باور وجود داشته باشد که چپ و راست، روانشناسان و فیلسوفان و متفکران قدیم و جدید را به هم پیوند دهد این فرض ناگفته است که انسان‌ها بد هستند. این برداشتی است که در پس تیترهای درشت روزنامه‌هاست و زندگی ما را رقم می‌زند. ریشه‌های این تفکر را از ماکیاولی تا هابز و از فروید تا پینکر را در بر گرفته و در اعماق اندیشه غرب ریشه دوانده است. اما کتاب نوع بشر بحث نوینی را مطرح می‌کند که فرض خوب بودن بشر هم واقع‌گرایانه است و هم انقلابی. غریزه همکاری به جای رقابت و اعتماد به جای سوءظن بنیادی تکاملی دارد که به آغاز نوع ما باز می‌گردد. در این کتاب عظیم، روتگر برگمن، نویسنده پرفروش بین‌المللی، برخی از مشهورترین مطالعات و رویدادهای جهان را می‌گیرد، قالب آنها را تغییر می‌دهد و چشم‌انداز جدیدی از 200 هزار سال اخیر تاریخ بشر را تصویر می‌کند. برگمن نشان می‌دهد که باور به مهربانی و نوع‌دوستی انسان چگونه طرز تفکر ما را تغییر می‌دهد و چگونه می‌توان از آن به مثابه پایه‌ای برای دست‌یابی به تغییر واقعی در جامعه بهره برد. زمان نگرش جدیدی به سرنوشت بشر فرا رسیده است.

504 کلمه مطلقا ضروری رشته روانشناسی

 • 80,000 تومان

کتاب پیش‌ روی شما در بخش اول شامل 504 واژه پرکاربرد انتشارات بارونز است. در بخش دوم 504 واژه از پرکاربردترین و مهم‌ترین واژگان رشته روانشناسی آمده است که نه تنها منبع کارشناسی ارشد و دکتری است.

روانشناسی شناختی (جلد 2) ویراست 5

 • 135,000 تومان

کتاب روانشناسی شناختی یک کتاب درسی است که دربردارنده مطالب مورد نیاز دانشجویان مقطع کارشناسی روانشناسی و سایر رشته‌ها در حوزه روانشناسی شناختی است. نویسنده کتاب، بروس گلدستاین، از چهره‌های سرشناس در نگارش متون درسی است. او استاد بازنشسته دانشگاه پیتزبورگ است و جوایز متعددی بابت نگارش کتاب‌های آموزشی دریافت کرده است. مهم‌ترین ویژگی کتاب حاضر سبک نگارش آن است . مفاهیم، روش‌های مطالعه و یافته‌های پژوهشی به شکل گام‌به‌گام توضیح داده شده است و در ارائه مطالب به هر دو حیطه کاربردی و نظری توجه شده است. این مسأله موجب شده است که کتاب علاوه بر داشتن استانداردهای علمی خوب، از ویژگی جذاب بودن هم برخوردار باشد.

سخنوری (سخنگویی سخنرانی)

 • 40,000 تومان

سخن گفتن موهبتی است بزرگ، که انسان به برکت بهره‌مندی از آن توانسته به توانایی چشمگیری در عرصه اندیشه و بیان احساسات خویش دست یابد. بخش نخست این کتاب به موارد گوناگون سخنگویی در جلسه‌های رسمی و گردهمایی‌ها و بحث و مشاوره اخنتصاص دارد. در بخش دوم به موارد گوناگون سخنرانی و آداب و شیوه‌های هرگونه سخنرانی پرداخته می‌شود. در بخش سوم هم چند نمونه از سخنرانی‌های چند شخصیت مهم معاصر را در زمینه‌های گوناگون سخنرانی می‌آوریم، که برای جوانان آموزنده و برای بزرگسالان خاطره‌انگیز خواهد بود.

قصه‌های صمد

 • 55,000 تومان

ماهی سیاه رفت و رفت، و باز هم رفت، تا ظهر شد. حالا دیگر کوه و دره تمام شده بود و رودخانه از دشت همواری می‌گذشت. از راست و چپ، چند رودخانه‌ی کوچک دیگر هم به آن پیوسته بود و آبش را چند برابر کرده بود. ماهی سیاه از فراوانی آب لذت می‌برد. ناگهان به خود آمد و دید آب ته ندارد.

روانشناسی شناختی و فراشناختی

 • 77,000 تومان

روان‌شناسی شناختی یکی از گرایش‌های پیچیده و در عین حال جذاب روانشناسی است که مهم‌ترین ویژگی انسان را در دریافت اطلاعات از محیط و پردازش آنها در ذهن می‌داند و به این سوال مهم می‌‌پردازد که آنچه ما ذهن می‌نامیم چیست و چگونه کار می‌کند.

قدم زدن روی ماه با انیشتین (هنر و علم یادآوری همه چیز)

 • 92,000 تومان

نویسنده در «قدم زدن روی ماه با انیشتین» ضمن پرداختن به نتایج پژوهش‌های پیشرفته، تاریخچه شگفت‌آوری از حافظه و ترفندهای ذهن‌خوانان در جهت دگرگون ساختن درک ما ارائه می‌دهد. طی سفر پرماجرای فوئر در این کتاب ما نیز در برابر موهبت مغفولی که همه از آن بهره‌مندیم، احساس تواضع و ستایش خواهیم کرد.

ارمغان شکست (مهارت‌های تبدیل شکست فرزندان به موفقیت)

 • 86,000 تومان

شایستگی، استقلال و توانایی تحصیلی نسل جدید با روندی نزولی همراه بوده، این مسئله تا حد زیادی از شیوه تربیتی نادرستی که والدین در پیش گرفته‌اند حاصل شده است، شیوه‌ای محافظه‌کارانه و شکست‌گریز که در آن فرزندان خود را از هرگونه ناکامی و دشواری دور نگه می‌دارند بی آنکه به عواقب آنچه درپیش گرفته‌اند بیندیشند. ترس از شکست فرزندان ما را از مسیر موفقیت دور می‌سازد و شجاعت را از وجودشان می‌زداید. «ارمغان شکست» در ستایش شکست نگارش شده و تلاش دارد راهنمایی صحیح در اختیار پدرها و مادرها بگذارد تا آنها آزادی لازم را برای تجربه شکست در اختیار فرزندانشان بگذارند و نسلی مصمم و شایسته را به وجود بیاورند.

2000 نکته و تست روانشناسی

 • 140,000 تومان

سرفصل‌ها: 1. نظریه روانکاوی. 2. نظریه های یادگیری. 3. نظریه های شناختی. 4. نظریه های کردارشناسی. 5. نظریه های بشردوستانه. 6. رویکرد اسلام در روان شناسی رشد. 7. جنبه های مختلف رشد در طول دوره های مختلف حیات. 8. رشد در دوره نوجوانی. 9. نظریه در ذهن کودکان. 10. خلق و خو و منش کودکان و ابزار اندازه گیری آن. 11. نقش جنسیتی کودکان و ابزار اندازه گیری آن. 12. سبک هویت در نوجوانی و ابزار اندازه گیری آن. 13. سؤالات تست. 14. توسعه روانشناسی علمی. 15. روانشناسی زیستی. 16. رشد روانی. 17. روانشناسی ادراک. 18. سوالات تستی روانشناسی عمومی. 19. سوالات آزمون ارشد فراگیر پیام نور سال 1397 روانشناسی عمومی پیشرفته. 20. روانشناسی رشد. 21. متون تخصصی. 22. سوالات آزمون ارشد فراگیر پیام نور سال 95. 23. متون تخصصی.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1