1399


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
اگر 7 بار زمین خوردی بار هشتم بلند شو (صدای مردی جوان از سکوت اتیسم)
رهایش درون (تکنیک‌های کاربردی و شفابخش برای روح جسم و جان) آتوگین پی ام آر
راهنمای آموزش مهارت‌های توجه‌آگاهی به کودکان و نوجوانان
روزنوشت‌های 1 گفت‌و‌گو (با نجف دریابندری)
 • 26,000 تومان
 • با تخفیف: 26,000 تومان
شفای زندگی (من همیشه از جانب خدا محافظت و راهنمایی می‌شوم)
نرفتن
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
ظاهرا فقط برای من می‌بارد (چگونه زندگی ناخوش تحمیلی را دوست بداریم)
 • همراه با تخفیف
در نیم‌کره من شب شده بود (گزیده شعر‌های مارین سورسکو) مجموعه شعر
سقراط
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
خون شهدا (تجربه‌های کوتاه 44)
 • 7,000 تومان
 • با تخفیف: 7,000 تومان
پیربانوی کوچک (تجربه‌های کوتاه 43) نمایش‌نامه
نوبت سگی (هنک سگ گاوچران 10)
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان

اگر 7 بار زمین خوردی بار هشتم بلند شو (صدای مردی جوان از سکوت اتیسم)

 • 80,000 تومان

نائوکی زیرکانه با به‌کارگیری عنوان کتاب «اگر هفت بار زمین خوردی، بار هشتم بلند شو»، تلاش دارد به خودش، سایر کودکان اتیسم و دیگران نشان دهد که همه دچار شکست می‌شوند، اما مهم دوباره سر پا شدن است. کودکان اتیسم بارها با این جملات مواجه می‌شوند: «چرا گوش نمی‌کنی؟»، «چند بار یک سوال را می‌پرسی؟»، «چرا این کار بد را دوباره انجام دادی؟» آنها بارها و بارها زمین می‌خورند، و ما هم شاید از سر ناآگاهی بارها و بارها آنها را زمین می‌زنیم. این کتاب تجربه بلند شدن است. تجربه تکاندن عیب و ایرادها و زخم‌زبان‌ها از خود و دوباره تلاش کردن است. این کتاب که تجربه زندگی یک جوان با اتیسم شدید است، مجموعه‌ای است از ماجرای تلخ و شیرین او، از طنز و شوخ‌طبعی‌هایش، زیرکی‌ها، زمین‌خوردن‌ها و بلندشدن‌هایش. او دست ما را می‌گیرد و سخاوتمندانه دنیایش را با ما به اشتراک می‌گذارد.

رهایش درون (تکنیک‌های کاربردی و شفابخش برای روح جسم و جان) آتوگین پی ام آر

 • 150,000 تومان

در این کتاب تمرینات عملی و کاربردی برای سلامت جسمی، روحی و روانی شما نوشته شده است و شما به آسانی با دو تکنیک درمانی (آتوگین و پی ام آر) که در اروپا به‌عنوان طب مکمل برای بیماران به آنها می‌پردازند، آشنا می‌شوید.

راهنمای آموزش مهارت‌های توجه‌آگاهی به کودکان و نوجوانان

 • 195,000 تومان

کتاب راهنمای مهارت‌های توجه‌آگاهی برای کودکان و نوجوانان به‌طور خاص طراحی شده تا نیازهای سلامت ذهن متخصصان، آموزگاران، سایر متخصصان کمک‌کننده و والدینی که خواهان گنجاندن مهارت‌های توجه‌آگاهی در کار خود با کودکان و نوجوانان هستند، برآورده نماید. این کتاب بیش از صد و پنجاه ابزار، تکنیک، فعالیت و کاربرگ فراهم می‌کند که می‌توانند توسط مراجعان و دانش‌آموزان استفاده شوند تا به آنان کمک کند توجه‌آگاهی را تجربه کنند، آن را درون زندگی روزانه‌شان بگنجانند و از مزایای اثبات‌شده‌اش منتفع شوند.

روزنوشت‌های 1 گفت‌و‌گو (با نجف دریابندری)

 • 26,000 تومان

صبح به خانه نجف دریابندری رفتم. در یکی از کوچه‌های مشرف به پارک ملت، در خیابان ولیعصر ساکن است. خانه‌ای که معماری‌اش حاکی از ذوق و قریحه‌ای است که استاد به خرج داده و عمارت و بنایی زیبا پدید آمده. با نمایی از آجرهای گرم کرم‌رنگ، که چهره‌ای صمیمی و ساده به خانه بخشیده است. سهراب دریابندری این معماری را حاصل ترکیب ایده و دید ایرج کلانتری و پدرش می‌داند. شاید تنها عیبش نداشتن آسانسور است که آن را هم پله‌هایی کوتاه و کم‌ارتفاع جبران می‌کند. خانم [فهیمه] راستکار، همسر ایشان در را به رویم می‌گشاید. استاد در کتابخانه، که اتاق کارش هم به شمار می‌آید منتظر است: مثل ترجمه‌هایش آراسته و پیراسته، بر صندلی تکیه زده و سرگرم ترجمه و ویرایش مجموعه داستان‌های کوتاه همینگوی با عنوان «نودونه داستان» است...

شفای زندگی (من همیشه از جانب خدا محافظت و راهنمایی می‌شوم)

 • 40,000 تومان

هر تفکری که درباره خحودمان داشته باشیم، به حقیقت می‌پیوندد. به عقیده من همه از جمله خود من مسئول تمام اتفاقات زندگی اعم از خوب و بد در زندگیمان هستیم. هر فکری که از سرمان می‌گذرد، آینده ما را خلق می‌کند. هر یک از ما با افکار و احساساتمان تجربیات خود را خلق می‌کنیم. افکاری که به آن‌ها می‌اندیشیم و حرف‌هایی که می‌زنیم تجربیات ما را خلق می‌کنند. ما موقعیت‌ها ار ایجاد می‌کنیم و سپس با مقصر دانستن دیگران قدرت خود را نادیده می‌گیریم. هیچ‌کس، هیچ‌جا و هیچ‌چیزی بر ما تسلطی ندارد زیرا اندیشه‌هایمان تنها در دستان خود ماست. هنگامی که صلح و هماهنگی و تعادل در ذهنمان برقرار می‌کنیم این ویژگی‌ها در زندگیمان نیز تجلی می‌کنند.

نرفتن

 • 40,000 تومان

دستم به نردۀ کنار پله‌ها بود و آروم تو پله‌ها می‌چرخیدم تا به خونۀ عبد برسم...

ظاهرا فقط برای من می‌بارد (چگونه زندگی ناخوش تحمیلی را دوست بداریم)

 • 85,000 تومان

در این راه و تا رسیدن به این نقطه، هر کدام از ما زخم‌هایی برداشتیم، هریک نعمتی دریافت کردیم و هرکدام به روش خود مورد لطف خدا قرار گرفتیم. حالا همه موفقیت‌ها و دستاوردها را مرور می‌کنیم. همه در کنار هم شکرگزاریم. آیا شما منتظر التیام زخمی هستید؟ منتظر اتفاقی هستید؟ انتظار، عذاب‌آور است. نیست؟ هر روز باید در انتظار موفقیت باشی. باید موفقیت‌ها را از میان هیچ‌و‌پوچ پیدا کنی. پس کجاست آن موفقیت‌هایی که انتظارش را داریم؟ انتظار سخت است. طولانی شدن انتظار دردآور است. گاهی انتظار تمام نشدنی به نظر می رسد. اما تحمل کنید. حتی اگر غیرقابل تحمل باشد، باز هم منتظر بمانید. به این می‌گویند صبر. صبح از خواب بیدار شوید و بدانید که روز سختی را به انتظار خواهید نشست. اما هم در انتظار و هم در طولانی شدن انتظار باید به‌دنبال خوشحالی باشید. طولانی‌شدن انتظار مهم‌تر است. زیرا در آن سوی انتظار علفزار سبزی در انتظارتان نیست. علفزار در حیاط خودتان است. علفزار باشکوه در سمتی است که شما نشسته و انتظار می‌کشید. انتظار همیشه هست. همان‌طور که درد همیشه هست. اما شکرگزاری موفقیت‌ها به یاد ما می‌آورد که سفر ما به سمت حقیقت چه زیباست. البته حقیقت فقط در بهشت یافت می‌شود. ممکن است هیچ‌وقت در این دنیا حقیقت را پیدا نکنیم. اما می‌توانیم شادی و شادمانی را پیدا کنیم.

در نیم‌کره من شب شده بود (گزیده شعر‌های مارین سورسکو) مجموعه شعر

 • 50,000 تومان

نور را روی زمین دیدم و این شد که من هم به دنیا آمدم... که ببینم چه می‌کنید. همه چیز روبه‌راه است؟ سر حال هستید؟ کسالتی ندارید؟ متشکرم، نیازی نیست جواب بدهید برای جواب‌های‌تان فرصتی ندارم فقط می‌پرسم.

سقراط

 • 35,000 تومان

سقراط واژه‌ای را به کار می‌برد که آتنی‌ها با آن از او سخن می‌گویند و او خود را با آن معرفی می‌کند: من در مبنای دانش مردم، تردید ایجاد می‌کنم و تا آنجا پیش می‌روم که آدمیان دیگر چیزی ندانند. این واژه چنان با کلام یونانی عجین است که به آسانی ترجمه‌پذیر نیست. شلایرماخر آن را چنین ترجمه کرده است: بدان که من نیز چنینم. اما این را پیش دیگران مگو، زیرا کسی نمی‌داند که چنین هنر دارم. و چون مردم از آن خبر ندارند، در غیاب من سخنی در این‌باره نمی‌گویند، بلکه می‌گویند که من فهم‌ناپذیرترین مردمانم و همگان را به سرگردانی می‌کشانم.

خون شهدا (تجربه‌های کوتاه 44)

 • 7,000 تومان

در حالت درازکش می‌شد دید که کله روشن‌فکری دارد مثل کله متفکران یا دانش‌مندان، پیر و طاس، با پیشانی گرد بلند. فی‌الواقع از آن کله‌های مشهوری بود که اغلب در ستون روزنامه‌ها و مجلات گروار می‌شوند و گاهی در میان مطلبی بود که زبان‌اش را پروفسور مالزیوس هم نمی‌فهمید...

پیربانوی کوچک (تجربه‌های کوتاه 43) نمایش‌نامه

 • 7,000 تومان

سام: جائی هست که اسم پایتخت‌ش رو ندونید؟ پیربانوی کوچک: فکر کنم اسم پایتخت جاهائی مثل... ماداگاسکار یا جزایر فیجی، یا... بگذارید ببینم... گینه بیسائو رو مثلا نمی‌دونم... سام: پایتخت مصر؟ تریسی: قاهره.

نوبت سگی (هنک سگ گاوچران 10)

 • 28,000 تومان

زمان جمع کردن گله‌هاست و هنک گاوچران برای انجام وطیفه آماده است. اما معلوم نیست بنی - سگ گاوچران معروف - از کجا پیدایش شده و در مزرعه چه کار دارد؟ هنک خوب می‌داند که در مقام فرمانده حفاطت مزرعه باید از این راز سر دربیاورد. اما به حقیقتی می‌رسد که هضمش برای او راحت نیست: بنی را آورده‌اند تا به جای او در جمع کردن دام کمک کند! هنک نمی‌تواند قبول کند که یک سگ مثلا کار کشته جای او را بگیرد. حالا باید ثابت کند حضور او در مزرعه مفید است... قبل از آن که روزهای حضورش در مزرعه برای همیشه به پایان برسد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1