فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

1399

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
دفترچه خاطرات و فراموشي و مقالات ديگر
 • 220,000 تومان
 • با تخفیف: 220,000 تومان
مواجهه با مرگ (اپيكور و منتقدانش)
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
1 گفت‌و‌گوي 3 نفره درباره ضمير خود‌آگاه
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
تاريخ اميدبخش نوع بشر
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
504 كلمه مطلقا ضروري رشته روانشناسي
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
روانشناسي شناختي (جلد 2) ويراست 5
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
سخنوري (سخنگويي سخنراني)
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
قصه‌هاي صمد
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
روانشناسي شناختي و فراشناختي
 • 77,000 تومان
 • با تخفیف: 77,000 تومان
قدم زدن روي ماه با انيشتين (هنر و علم يادآوري همه چيز)
آليس در سرزمين عجايب
 • 28,500 تومان
 • با تخفیف: 28,500 تومان
ارمغان شكست (مهارت‌هاي تبديل شكست فرزندان به موفقيت)

دفترچه خاطرات و فراموشي و مقالات ديگر

 • 220,000 تومان

پاره‌اي فكرها جامعه و جهان را تغيير مي‌دهند و برخي تغييرها در جامعه و جهان سبب مي‌شوند كه فكر فرد دگرگون شود. اما فكر همه افراد همزمان تغيير نمي‌كند و تحول در فكر فرد لزوماً به اين معني نيست كه او ناگهان از فكر پيشين دست شسته و به عقيده‌اي يكسر جديد گرويده باشد. فرهنگ جامعه برآيندي است از عقايد ناهمخوانِ مربوط به دوره‌هاي مختلف و آميزه‌اي است از فكرهاي نامتناجس در ذهن بسياري افراد. چه بسيار آدم‌ها كه همچنان با يك نوع فكر مي‌انديشند و با نوع ديگري از فكر عمل مي‌كنند. تغيير فكر فرد نيز همواره داوطلبانه و همراه با رضايت نيست. آيا انسان ابتدا مي‌انديشد، سپس تصميم مي‌گيرد و دست به عمل مي‌زند؛ يا در شرايطي ناخواسته قرار مي‌گيرد و ناچار از رفتارهايي مي‌شود، و سپس براي خلاص شدن از ناسازگاريِ ذهن و واقعيت، و رهايي از تضاد دردناك عقيده و احساس و عمل، فكر خويش را به گونه‌اي تنظيم مي‌كند كه با شرايط بيروني تطابق يابد؟ اين كتاب مشاهداتي است در تضاد ميان پاره‌اي احساس‌ها، گفتارها و رفتارها كه ريشه در فكرهاي ناهمگن دارند: از جمله، در نگاه به گذشته و دريغ خوردن بر روزگار از دست‌رفته؛ در ارزش‌گذاري بر آثار هنري بر پايه معيارهاي ذاتاً متفاوت با يكديگر؛ در توجه به مسائل زنده‌ي اجتماعي از نظرگاهي اساساً نامربوط به شرايط موجود؛ در تشويق ارتقاي طبقاتي در عين بي‌اعتمادي به كساني كه توانسته‌اند از نردبان ترقي بالا بروند؛ و در ستايش پر شورِ درگذشتگاني كه كمتر كسي اطمينان دارد جايشان در صدر بهشت باشد.

مواجهه با مرگ (اپيكور و منتقدانش)

 • 125,000 تومان

چند وقتي است كه به مرگ فكر مي‌كنم. شايد اين امر، مرا غيرعادي جلوه ندهد زيرا مطمئنا بسياري از مردم در مورد مرگ تامل مي‌كنند ولو اين‌كه اين تفكر، به شيوه‌اي اصولي و مستمر نباشد. اما من، بسيار انديشيدن در مورد مرگ را برگزيدم، و اين شايد مستحق قدري توضيح باشد.

1 گفت‌و‌گوي 3 نفره درباره ضمير خود‌آگاه

 • 25,000 تومان

يك گفت‌وگوي سه نفره دربارۀ ضمير خودآگاه، آخرين كتاب جان پري از مجموعه گفت‌‌وگوهاي خيالي بين يك فيلسوف، يك كشيش و يك دانشجوي فلسفه است. پرسش اصلي كتاب حاضر اين است كه آيا تجربه و آگاهي ريشه در جسم و اعمال جسماني دارند؟ آيا جسم و ذهن يكي‌اند؟ در اين صورت چه توجيهي براي آگاهي و تجربه مي‌توان يافت؟ جان پري با تمسك به پديده زامبي‌هاي فلسفي در تلاش است تا به ياري انديشه‌هاي فلسفي و ديني و نيز به تأسي از آراي متفكراني چون دكارت و بركلي به اين سؤال ديرينه درباره دوگانه يا يگانه بودن جسم و ذهن پاسخ دهد. در اين كتاب بار ديگر مهارت نويسنده در ساده‌سازي مباحث پيچيده فلسفي به كمك مثال‌هاي قابل فهم نمايان مي‌شود.

تاريخ اميدبخش نوع بشر

 • 95,000 تومان

اگر تنها يك باور وجود داشته باشد كه چپ و راست، روانشناسان و فيلسوفان و متفكران قديم و جديد را به هم پيوند دهد اين فرض ناگفته است كه انسان‌ها بد هستند. اين برداشتي است كه در پس تيترهاي درشت روزنامه‌هاست و زندگي ما را رقم مي‌زند. ريشه‌هاي اين تفكر را از ماكياولي تا هابز و از فرويد تا پينكر را در بر گرفته و در اعماق انديشه غرب ريشه دوانده است. اما كتاب نوع بشر بحث نويني را مطرح مي‌كند كه فرض خوب بودن بشر هم واقع‌گرايانه است و هم انقلابي. غريزه همكاري به جاي رقابت و اعتماد به جاي سوءظن بنيادي تكاملي دارد كه به آغاز نوع ما باز مي‌گردد. در اين كتاب عظيم، روتگر برگمن، نويسنده پرفروش بين‌المللي، برخي از مشهورترين مطالعات و رويدادهاي جهان را مي‌گيرد، قالب آنها را تغيير مي‌دهد و چشم‌انداز جديدي از 200 هزار سال اخير تاريخ بشر را تصوير مي‌كند. برگمن نشان مي‌دهد كه باور به مهرباني و نوع‌دوستي انسان چگونه طرز تفكر ما را تغيير مي‌دهد و چگونه مي‌توان از آن به مثابه پايه‌اي براي دست‌يابي به تغيير واقعي در جامعه بهره برد. زمان نگرش جديدي به سرنوشت بشر فرا رسيده است.

504 كلمه مطلقا ضروري رشته روانشناسي

 • 60,000 تومان

كتاب پيش‌ روي شما در بخش اول شامل 504 واژه پركاربرد انتشارات بارونز است. در بخش دوم 504 واژه از پركاربردترين و مهم‌ترين واژگان رشته روانشناسي آمده است كه نه تنها منبع كارشناسي ارشد و دكتري است.

روانشناسي شناختي (جلد 2) ويراست 5

 • 135,000 تومان

كتاب روانشناسي شناختي يك كتاب درسي است كه دربردارنده مطالب مورد نياز دانشجويان مقطع كارشناسي روانشناسي و ساير رشته‌ها در حوزه روانشناسي شناختي است. نويسنده كتاب، بروس گلدستاين، از چهره‌هاي سرشناس در نگارش متون درسي است. او استاد بازنشسته دانشگاه پيتزبورگ است و جوايز متعددي بابت نگارش كتاب‌هاي آموزشي دريافت كرده است. مهم‌ترين ويژگي كتاب حاضر سبك نگارش آن است . مفاهيم، روش‌هاي مطالعه و يافته‌هاي پژوهشي به شكل گام‌به‌گام توضيح داده شده است و در ارائه مطالب به هر دو حيطه كاربردي و نظري توجه شده است. اين مسأله موجب شده است كه كتاب علاوه بر داشتن استانداردهاي علمي خوب، از ويژگي جذاب بودن هم برخوردار باشد.

سخنوري (سخنگويي سخنراني)

 • 40,000 تومان

سخن گفتن موهبتي است بزرگ، كه انسان به بركت بهره‌مندي از آن توانسته به توانايي چشمگيري در عرصه انديشه و بيان احساسات خويش دست يابد. بخش نخست اين كتاب به موارد گوناگون سخنگويي در جلسه‌هاي رسمي و گردهمايي‌ها و بحث و مشاوره اخنتصاص دارد. در بخش دوم به موارد گوناگون سخنراني و آداب و شيوه‌هاي هرگونه سخنراني پرداخته مي‌شود. در بخش سوم هم چند نمونه از سخنراني‌هاي چند شخصيت مهم معاصر را در زمينه‌هاي گوناگون سخنراني مي‌آوريم، كه براي جوانان آموزنده و براي بزرگسالان خاطره‌انگيز خواهد بود.

قصه‌هاي صمد

 • 55,000 تومان

ماهي سياه رفت و رفت، و باز هم رفت، تا ظهر شد. حالا ديگر كوه و دره تمام شده بود و رودخانه از دشت همواري مي‌گذشت. از راست و چپ، چند رودخانه‌ي كوچك ديگر هم به آن پيوسته بود و آبش را چند برابر كرده بود. ماهي سياه از فراواني آب لذت مي‌برد. ناگهان به خود آمد و ديد آب ته ندارد.

روانشناسي شناختي و فراشناختي

 • 77,000 تومان

روان‌شناسي شناختي يكي از گرايش‌هاي پيچيده و در عين حال جذاب روانشناسي است كه مهم‌ترين ويژگي انسان را در دريافت اطلاعات از محيط و پردازش آنها در ذهن مي‌داند و به اين سوال مهم مي‌‌پردازد كه آنچه ما ذهن مي‌ناميم چيست و چگونه كار مي‌كند.

قدم زدن روي ماه با انيشتين (هنر و علم يادآوري همه چيز)

 • 92,000 تومان

نويسنده در «قدم زدن روي ماه با انيشتين» ضمن پرداختن به نتايج پژوهش‌هاي پيشرفته، تاريخچه شگفت‌آوري از حافظه و ترفندهاي ذهن‌خوانان در جهت دگرگون ساختن درك ما ارائه مي‌دهد. طي سفر پرماجراي فوئر در اين كتاب ما نيز در برابر موهبت مغفولي كه همه از آن بهره‌منديم، احساس تواضع و ستايش خواهيم كرد.

آليس در سرزمين عجايب

 • 28,500 تومان

آليس در سرزمين عجايب اثري جدي و آينه تمام نماي عصر ويكتوريايي (و حتي زمان حال)است. دوراني كه كودكان فقط نسخه‌اي كوچك‌تر از بزرگسالان بودند. آنان از خواندن داستان‌هاي پريان و فانتزي برحذر مي‌شدند، زيرا در اين عصر، ادبيات بايد در خدمت درس‌هاي دنياي واقعي باشد: همان دنيايي كه مجالي براي ديدن كودكان نداشت و يكي از واقعيت‌هاي موردپسند آن، «تقليد» رفتار بزرگترها بود. كارول نكات جالبي را در اين اثر خاطرنشان مي‌كند: «دودو» سنش را به رخ مي‌كشد و «دوشس» اقتدار شاه را. هر آنكس كه بزرگتر (مقتدرتر) است بر ديگران تحكم مي‌كند، همان‌گونه كه وقتي آليس قدبلند و درشت مي‌شود، اعتماد به نفس مي‌يابد و همه چيز را بر هم مي‌زند. همه چيز ما را به ياد داروينيسم مي‌اندازد. اين است جهان به ظاهر خيالي آليس كه تا حد زيادي، نوعي محاكات جهان واقعي است. از اين روست كه طيف خوانندگان آليس را نمي‌توان به سادگي تعيين كرد.

ارمغان شكست (مهارت‌هاي تبديل شكست فرزندان به موفقيت)

 • 86,000 تومان

شايستگي، استقلال و توانايي تحصيلي نسل جديد با روندي نزولي همراه بوده، اين مسئله تا حد زيادي از شيوه تربيتي نادرستي كه والدين در پيش گرفته‌اند حاصل شده است، شيوه‌اي محافظه‌كارانه و شكست‌گريز كه در آن فرزندان خود را از هرگونه ناكامي و دشواري دور نگه مي‌دارند بي آنكه به عواقب آنچه درپيش گرفته‌اند بينديشند. ترس از شكست فرزندان ما را از مسير موفقيت دور مي‌سازد و شجاعت را از وجودشان مي‌زدايد. «ارمغان شكست» در ستايش شكست نگارش شده و تلاش دارد راهنمايي صحيح در اختيار پدرها و مادرها بگذارد تا آنها آزادي لازم را براي تجربه شكست در اختيار فرزندانشان بگذارند و نسلي مصمم و شايسته را به وجود بياورند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1