1398


تولیدکننده
بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
وفاداری مه‌آلود (نظریه و کاربست درمان در روابط فرازناشویی)
هنر جذب سرمایه برای کسب و کارهای نوپا (استارت‌آپ‌ها)
کاربرد درمان شناختی رفتاری در مشکلات روان‌شناختی دیابت نوع 1
دعادرمانی
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
گزارشی از دربار ایران (سال‌های 1807-1811)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
بیولوژی باورها (آزاد کردن قدرت آگاهی ماده و معجزات)
مهمان ناخوانده
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
گلستان سعدی (همراه با واژه‌نامه)
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
رمان‌های جان کریستوفر (3 گانه اول) 3 جلدی
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
دفاع از عقلانیت (تقدم عقل بر دین سیاست و فرهنگ)
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان
جهان هتل
 • 44,000 تومان
 • با تخفیف: 44,000 تومان
دیوان عراقی همراه با واژه‌نامه و شرح اعلام
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان

وفاداری مه‌آلود (نظریه و کاربست درمان در روابط فرازناشویی)

 • 180,000 تومان

وفاداری مه‌آلود کتاب جامعی در خصوص روابط فرازناشویی است. این کتاب مشتمل بر چهارده فصل است که از مبحث تعهد زناشویی آغاز و به بررسی مسائل مرتبط با جنسیت و قدرت پایان می‌یابد. نویسندگان در هر فصل به شیوه‌ای دقیق و به تفضیل ابعاد متعدد خیانت را توصیف، تحلیل و تبیین می‌کنند. بررسی عوامل درون‌فردی، بین فردی و بافتی، ارتباط فرازناشویی و پیامدهای آن با ذکر مستندات پژوهشی در کشورهای غربی و ایران با بصیرتی ستودنی شرح داده شده است. کاربرد رویکردهای درمانی (سیستمی، تلفیقی، عدالت ارتباطی، شناختی‌رفتاری) و ملاحظات ضروری که بایستی درمانگر به آن توجه داشته باشد و ذکر موارد واقعی از جمله موضوعات کتاب می‌باشد. با توجه به اهمیت حفظ استحکام خانواده و اینکه معمولا 50 درصد موارد خیانت، منجر به طلاق و دردهای عاطفی ناشی از آن می‌گردد، مطالعه این اثربرای روان‌پزشکان، روان‌شناسان، مددکاران، مشاوران و به‌طور کلی زوج‌درمانگرها بسیار مفید و ضروری خواهد بود.

هنر جذب سرمایه برای کسب و کارهای نوپا (استارت‌آپ‌ها)

 • 110,000 تومان

این کتاب نگاه به‌روزی به جذب پول و منابع مالی برای استارت‌آپ‌ها با تمرکز بر وجهه در حال تغییر تامین مالی استارت‌آپ‌ها دارد. امروزه، دنیای مالی و سرمایه‌گذاری دستخوش تغییرات فزاینده‌ای شده است و پارادایم‌ها تغییر کرده‌اند. وقتی پارادایم‌ها تغییر می‌کنند، فرایندها نیز باید هم‌راستا با آنها تغییر کنند. در دنیای امروزی، منابع مالی استارت‌آپ‌ها تحت تاثیر پیشرفت‌های اخیر تکنولوژی اطلاعات به‌طور فزاینده‌ای به‌صورت آنلاین در حال حرکت هستند. در چنین فضایی، موسسین استارت‌آپ‌ها نیازمند راهنمایی‌های کاربردی در این زمینه هستند. این کتاب به کارآفرینان کمک می‌کند با تمام ظرایف جذب پول و سرمایه‌گذاری بر استارت‌آپ‌ها از مراحل اولیه گرفته تا مرحله رشد آشنا شده و بر مبنای واقعیت‌های جدیدی که چشم‌انداز استارت‌آپی امروزی را در بر گرفته، استراتژی شفاف و واضحی در حوزه تامین مالی برای خود ترسیم نمایند. کتاب حاضر کمک می‌کند صاحبان استارت‌آپ‌ها به‌طور کامل و دقیق در فرآیند جذب سرمایه مهارت کسب نموده و به‌صورت کاملا حرفه‌ای، بهترین و مناسب‌ترین فرصت‌های جذب سرمایه را برای خود رقم بزنند. چرا که این کتاب، به‌طور شفاف و به اختصار نقشه راهی را که استارت‌آپ‌ها باید طی کنند تا جذب سرمایه موفقیت‌آمیزی داشته باشند، ترسیم کرده و آنها را به ابزارهای ضروری برای جذب سرمایه موفقیت‌آمیز مجهز می‌کند.

کاربرد درمان شناختی رفتاری در مشکلات روان‌شناختی دیابت نوع 1

 • 40,000 تومان

درمان‌های روان‌شناختی برای ایجاد تغییرات رفتاری و مداخلات روان‌شناختی می‌تواند به کمک سایر درمان‌های طبی به مبتلایان به دیابت کمک کند. افراد دیابتی گاهی بسیار خسته و فروپاشیده به نظر می‌رسند قبول کردن بیماری، احساس افسردگی (احساس ناتوانی و شکست در برابر مشکلات) اضطراب (ترس از عوارض بیماری) و خشم (احساس گناه و خود و دیگران را مقصر دانستن) مسائلی هستند که در این بیماران دیده می‌شود. این درمان‌ها می‌توانند پریشانی ناشی از زندگی با بیماری‌های بدون درمان قطعی را برطرف نماید. تعدادی از تحقیقات انجام گرفته نقش مداخلات روان‌شناختی در دیابت را ارزیابی کرده و نشان داده‌اند که در ارتقای توانایی‌ها و ایجاد انگیزه اجرای رفتارهای خودمراقبتی و کنترل بهتر دیابت موثر می‌باشد.

دعادرمانی

 • 45,000 تومان

آیا تابه‌حال شده است که آرزو کنید کاش به خدا نزدیک‌تر بودید؟ آیا گاهی اوقات به خاطر غفلت از دعا احساس تقصیر و عذاب وجدان می‌کنید؟ آیا به کسانی که به نظر می‌رسد همواره حال خوبی در دعا دارند، غبطه می‌خورید؟ آیا به دنبال آرامش و طمانینه قلبی هستید؟ در صفحات دلنشین «دعادرمانی» کیت مک‌کلان توصیه‌های ساده اما موثری را با اطمینان‌خاطر و کارکردی تازه به شما پیشنهاد می‌کند. «وقتی زندگی بی‌رحم و ظالم است، دعا کن. علت آن خدا نیست، خدا در کنار توست.»

گزارشی از دربار ایران (سال‌های 1807-1811)

 • 110,000 تومان

کتاب حاضر متنی مستند از دورۀ فتحعلی‌شاه و دربردارندۀ تصویرهایی نسبتاً روشن از شخصیت شاه، رجال آن دوره و دیدگاه بریتانیایی‌ها و دلت انگلستان از ایران و ایرانی‌هاست.

بیولوژی باورها (آزاد کردن قدرت آگاهی ماده و معجزات)

 • 48,000 تومان

«دکتر بروس لیپتون با سبکی که به همان اندازه که معنی‌دار است ساده نیز هست چیزی ارائه می‌دهد که هیچ کمتر از «حلقه مفقوده» مدت‌ها مورد جستجوی بین حیات و آگاهی نیست . بیولوژی باورها بدون شک به سنگ بنای علم هزاره جدید تبدیل خواهد شد». کشفیات علمی حیرت‌انگیز جدید در مورد اثرات بیوشیمیایی کارکرد مغز نشان می‌دهند که همه سلول‌های بدن ما تحت تاثیر افکار ما هستند. مفاهیم ضمنی این تحقیقات درک ما از حیات را اساسا تغییر می‌دهند. این نشان می‌دهد که ژن‌ها و دی.ان.آ بیولوژی ما را کنترل نمی‌کنند، بلکه در عوض دی.ان.آ با سیگنال‌هایی خارج از سلول کنترل می‌شود، که شامل پیام‌های انرژتیک رسیده از افکار مثبت و منفی ما می‌شوند. بیولوژیست سلولی معروف دکتر بروس لیپتون با استفاده از زبان واضح، قابل فهم و شکل‌ها و مثال‌های روزمره نشان می‌دهد که چگونه علم جدید اپی‌ژنتیک دارد فهم ما از پیوند بین ذهن و ماده و اثرات عمیق آن بر زندگی شخصی ما و حیات جمعی گونه ما را دگرگون می‌کند. این کتاب برای همیشه نحوه تفکر شما در مورد تفکر خودتان را تغییر خواهد داد. دکتر بروس لیپتون یک پیشتاز بین‌المللی معروف در زمینه پیوند بین علم و روح است و در بیولوژی جدید صدای مطرحی دارد. او با تخصص بیولوژیست سلول‌های بنیادی در دانشکده پزشکی دانشگاه ویسکانسین تدریس کرده است و بعدها مطالعات پیشتازی در دانشگاه استانفورد انجام داده است. او مولف همکار چند کتاب دیگر است و سخنران میهمان در صدها برنامه تلویزیونی و رادیویی و نیز چهره کلیدی کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی است.

مهمان ناخوانده

 • 35,000 تومان

یک آخر هفته رویایی در یک اقامتگاه زمستانی که قرار است تبدیل به رویایی به‌یادماندنی شود. اما زمانی که توفان به سراغ مهمانان می‌آید، دیگر هیچ‌کس در امان نیست. مهمانان به امید رهایی از دغدغه‌های زندگی شهری، راهی آن‌جا می‌شوند اما زمانی که توفانی سهمگین درگرفته و برق قطع می‌شود....

گلستان سعدی (همراه با واژه‌نامه)

 • 90,000 تومان

منت خدای را عزوجل که طاعتش موجب قربت است و به شکر اندرش مزید نعمت؛ هر نفسی که فرو می‌رود ممد حیات است و چون برمی‌آید مفرح ذات. پس در هر نفسی دو نعمت کوجود است و بر هر نعمتی شکری واجب... این کتاب بر اساس نسخه تصحیح‌شده محمد علی فروغی و به کوشش حسین ابوترابی می‌باشد.

رمان‌های جان کریستوفر (3 گانه اول) 3 جلدی

 • 120,000 تومان

در میان نویسندگان داستان‌های عملی - تخیلی نوجوانان، «جان کریستوفر» جایگاهی ویژه دارد. کریستوفر برخلاف بسیاری از نویسندگان این نوع داستان، به جای تمرکز تخیل خود بر پیشرفت‌های علمی آینده و طرح پیچیدگی‌های آن، به مصائب ناشی از استفاده نادرست از این پیشرفت‌ها توجه می‌کند. او در سه رمان بسیار جذاب و گیرای خود، «شهریار آینده»، «آن سوی سرزمین‌های شعله‌ور» و «شمشیر ارواح»، نیز به همین مضامین پرداخته است.

دفاع از عقلانیت (تقدم عقل بر دین سیاست و فرهنگ)

 • 140,000 تومان

فرهنگ غرب، در خطوط اصلی آن، دمکراسی، لیبرالیسم، فردگرایی، حقوق بشر، سکسوئالیسم، گریز از پایبندی‌های آیینی ـ خانوادگی، تعادل سوژه ـ شهروند…، فرهنگ غرب نیست. فرهنگی است که هر جامعه‌ای بسته یا باز، دیر یا زود به آن خواهد رسید؛ چرا که باز شدن طومار آدمی مرکب از طبع خواهنده و عقل ابزارساز علی‌الاصول به همین چشم‌اندازها می‌رسد. غرب از قضا زودتر به این وضعیت رسیده است. هر فرهنگ و قوم دیگری نیز می‌توانست (اگر بعضی علل معّده، چون آموزش، زودتر برایشان مهیا می‌شد) پیش آهنگ این راه باشد. به تعبیر دیگر ریشه‌های هر فرهنگی، از جمله فرهنگ غرب، بسیار بیش از اینکه در عمق تاریخ و جغرافیای آن فرهنگ قرار داشته باشد، در طبیعت انسان قرار دارد. منتها به موازاتی که انسان‌ها و جوامع در مسیر آموزش و افسون‌زدایی پیش بروند، بی‌ریشگی آنان در تاریخ و جغرافیا، در زمین و زمانی که اشغال کرده‌اند، و نیز ریشه‌داری مشترک و عمیق آنان در ساخت طبیعی‌شان و مقتضیات آن، خود آگاه‌تر می‌شود. به همین دلیل انسان‌ها و جوامع آموخته و افسون زدوده بیش از دیگر جوامع به هم شبیه می‌شوند.

جهان هتل

 • 44,000 تومان

جهان هتل الی اسمیت، رمانی به کم‌نظیری خدمات خوب هتل است. این رمان نگاهی عاطفی، خنده‌دار، جدی و جذاب، به زندگی پنج نفر دارد که به شعبه‌ای از هتل‌های زنجیره‌ای جهانی مربوط هستند. زندگی آن‌ها با تصادفی عجیب در بالابر غذا به‌هم می‌پیوندد و از هم می‌گسلد.

دیوان عراقی همراه با واژه‌نامه و شرح اعلام

 • 140,000 تومان

غم گرد دل پر هنران می‌گردد شادی همه بر بی‌خبران می‌گردد زنهار! که قطب فلک دایره‌وار در دیده صاحب‌نظران می‌گردد

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1