فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

1395

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
زندانبان افکار خود نباشید
 • 69,900 تومان
 • با تخفیف: 69,900 تومان
تقویت مهارت‌های اجرایی در نوجوانان برای موفقیت تحصیلی و اجتماعی
نخ بازی
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
خاستگاه ثروت (تکامل پیچیدگی و بازسازی اساسی علم اقتصاد)
نبوغ دیوانه
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
مدل‌های کسب و کار مجازی
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
اختلالات خوردن (درمان شناختی رفتاری در کودکان و نوجوانان و خانواده‌های افراد مبتلا)
تاریخ فلسفه
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
دیوان خواجه شمس‌الدین محمد حافظ شیرازی به همراه شرح لغات (با قاب) جیبی
از خودبیگانگی (جهت‌گیری‌های جدید در نظریه انتقادی)
فرمول یک (8 گام برای موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای)
آموزش زبان به کودکان کم شنوا (راهنمایی برای مربیان و والدین کودکان کم شنوا)

زندانبان افکار خود نباشید

 • 69,900 تومان

این کتاب از چه سخن می‌گوید؟ طبیعت همه انسان‌ها به شکلی است که برای خود عادت‌های گوناگون خلق می‌کنند. ما همیشه به دنبال نوعی از زندگی هستیم که همه ابعادش قابل پیش‌بینی باشد و در چارچوب «نقطه ایمنی» ما بگنجد. ما وابسته روزمرگی‌هایمان هستیم و در اغلب زمینه‌های زندگی، طرح‌های ذهنی از پیش تعیین شده‌ای را آموخته و پذیرفته‌ایم. در حقیقت، راه‌هایی که ما در ذهن خود می‌سازیم، درست مانند کوره‌راه‌هایی هستند که در علفزار ایجاد می‌شود. از آنجا که این طرح‌ها همگی به‌طور خودکار اجرا می‌شوند، ما باور کرده‌ایم که هیچ تسلطی بر عادات رفتاری و فکری خود نداریم. به نظر می‌رسد که زندگی از قبل همه رویدادها را برای ما ساخته و پرداخته است و ما تنها ناچاریم به فرمان آن گوش بسپاریم. با پذیرفتن چنین طرحی، نه تنها همه پاسخ‌های نادرست ما به زندگی منطقی به نظر می‌رسند، بلکه در دام نیروهایی می‌افتیم که توانایی‌های نهان ما را به‌عنوان انسان، محدود و غیرقابل استفاده می‌سازند.

تقویت مهارت‌های اجرایی در نوجوانان برای موفقیت تحصیلی و اجتماعی

 • 8,000 تومان

برای داشتن عملکرد مناسب در فعالیت هایی نظیر برنامه ریزی، سازمان دهی، حل مسئله، تمرکز، یادآوری، مدیریت زمان و خودکنترلی، نوجوانان نیاز دارند تا از تجربیات و اطلاعاتی که در گذشته آموخته اند به نحو بهینه استفاده کنند.نوجوانانی که در مهارت‌های اجرایی مشکل دارند، انجام هر یک از این فعالیت‌ها برایشان دشوار است.این مشکلات در هر دوره سنی می تواند بروز پیدا کند با این حال بیشترین شیوع این مشکلات در زمان گذار از دوران کودکی به نوجوانی و از دبستان و راهنمایی به دبیرستان و دانشگاه دیده می‌شود.در این سنین که نوجوانان مسئولیت‌ها و تکالیفی بر عهده دارند که باید آن‌ها را به تنهایی به انجام برسانند معمولا نشانه ‌های وجود نقص در مهارت‌های اجرایی ظاهر می‌شوند.تسلط بر مهارت‌های اجرایی برای افراد، در گذر زمان و در طول سال‌های رشد، هم از طریق رشد فیزیکی مغز و هم به وسیله تجربیات فرد در خانواده، مدرسه و محیط اجتماعی بزرگ‌تر، شکل می‌گیرد و رشد می‌کند.در کتاب حاضر، تلاش شده است تا خطوط راهنمای پرورش و تقویت مهارت‌های اجرایی برای نوجوانان، والدین و معلمان به زبانی ساده ارایه گردد.

نخ بازی

 • 30,000 تومان

آموزش شیوه‌های مختلف نخ‌بازی به همراه نخ، تصاویر گویا و راهنمای کامل بازی برای ساخت 18 طرح زیبا. همه آنچه شما نیاز دارید 10 انگشت و یک حلقه نخ است.

خاستگاه ثروت (تکامل پیچیدگی و بازسازی اساسی علم اقتصاد)

 • 145,000 تومان

این کتاب نگاهی نو به دانشجویان و پژوهشگران اقتصاد می‌دهد و آن اینکه اقتصاد را باید مقوله‌ای پیچیده و انطباقی دید. به همین دلیل این کتاب را می‌توان مقدمه‌ای برای آشنایی با «اقتصاد پیچیدگی» دانست و به دانشجویان اقتصاد و سیاستگذاری عمومی توصیه کرد. اقتصاد پیچیدگی تلاشی است برای واقعی‌تر شدن علم اقتصاد و نقد نظریات نئوکلاسیک. بنابراین خواندن این کتاب پنجره‌های متعدد از نواندیشی را در ذهن مخاطب گشوده و او را با مرزهای دانش اقتصاد و مسیر آتی آن آشنا می‌کند. خلاصه‌ای از این کتاب در پادکست فارسی بی‌پلاس معرفی شده است.

نبوغ دیوانه

 • 80,000 تومان

نویسنده این کتاب دارای نبوغ ذاتی است و کارآفرینان اگر عاقل و زرنگ باشند حتما به سفارشات این کتاب عمل خواهند کرد. رندی گیج به شما می‌گوید که چطور اولین اتحاد و همبستگی مغزهای متفکر را با این کتاب شکل دهید. یک شروع خوب و فوق‌العاده برای افرادی که می‌خواهند آرزوهای کارآفرینی خود را برآورده کنند.

مدل‌های کسب و کار مجازی

 • 35,000 تومان

ایده عالی برای تاسیس شرکت جدید دارید! آیا با مسائل و مشکلات اساسی در استارت آپ و توسعه کسب و کارتان مواجه هستید؟ این کتاب متمرکز بر شرکت های توسعه فناوری می‌باشد و راهنمایی‌ها، پیشنهادات و مشوق‌هایی در راستای استفاده از پتانسیل‌ها در قالب شرکت مجازی ارایه می‌دهد. این کتاب شامل نقطه نظرات کلیدی در مورد نحوه فعالیت اینگونه شرکت‌هاست که به صورت یک ساختار جامع و کامل بیان شده است. در ادامه مزیت‌های استفاده از قالب شرکت مجازی و همچنین ریسک‌های مربوط به آن نیز مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. در اینجا قالب شرکت مجازی برای شرکت‌های کوچک با هسته مرکزی محدود در نظر گرفته شده است. توسعه شرکت از طریق اتحاد راهبردی باتامین کنندگان منابع خارجی صورت می‌گیرد. در این حالت، استفاده از منابع مالی از طریق ایجاد محصولات مقرون به صرفه به عنوان خروجی فعالیت‌های شرکت، امکان‌پذیر می‌شود. جذابیت قالب شرکت مجازی در مرحله استارت آپ شرکت است، که ادامه فعالیت به صورت مجازی ادامه داشته و یا شرکت توسعه یافته و به شرکت سنتی تبدیل می‌شود.

اختلالات خوردن (درمان شناختی رفتاری در کودکان و نوجوانان و خانواده‌های افراد مبتلا)

 • 50,000 تومان

اختلالات مربوط به خوردن از جمله نارسایی‌ها و مسائل مربوط به حوزه سلامت روان هستند که از جنبه‌های متعددی مورد توجه‌اند. در فضای کنونی که دغدغه‌های زیادی در مورد افزایش میزان چاقی وجود دارد، این اختلال‌ها، نگرش‌های دوگانه‌ای را درباره خوردن، وزن و مسائل ناشی از آن‌ها در مرکز توجه قرار می‌دهند.

تاریخ فلسفه

 • 35,000 تومان

کتاب تاریخ فلسفه اثر مارتین کوهن این امکان را به شما خواهد داد که با تکامل تاریخی اندیشه‌ی فلسفی فلسفی در غرب و شرق عالم مانوس شوید، از ایسم‌های عمده‌ی فلسفی که هر روز در رسانه‌ها می شنوید یا می‌خوانید سردرآورید، فلاسفه ی بزرگ تاریخ را بشناسید و در صورت علاقه‌مندی به مطالعه‌ی گسترده‌تر در تاریخ فلسفه، به 10 کتاب مرجعی که به زیور قلم مولفان و مترجمان برجسته و چه‌بسا جریان ساز در ایران فلسفی آراسته گردیده، رجوع کنید.

دیوان خواجه شمس‌الدین محمد حافظ شیرازی به همراه شرح لغات (با قاب) جیبی

 • 40,000 تومان

دیوان خواجه شمس‌الدین محمد حافظ شیرازی به همراه شرح لغات (با قاب) جیبی

از خودبیگانگی (جهت‌گیری‌های جدید در نظریه انتقادی)

 • 22,000 تومان

نویسنده کتاب ریشه مفهوم هگلی-مارکسی از خودبیگانگی را تا فلسفه ژان ژاک روسو به عقب می‌برد و می‌گوید هر چند در آثار روسو نامی از این مفهوم برده نشده اما توصیف او از انسان ناب در حالت طبیعی و آلوده شدن این انسان به فساد در اجتماع، دقیقا توصیف انسان از خودبیگانه شده است. توصیف انسانی است که جوهریت انسانی خود را در اجتماع از دست داده و از طبیعت بی‌آلایش انسانی‌اش جدا افتاده و تنها شده است.

فرمول یک (8 گام برای موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای)

 • 12,000 تومان

در این نوشتار من قصد دارم برای به اشتراک‌گذاشتن تجربیاتم با شما وارد کار شوم همانطور که آرزو داشتم قبل از وارد شدن به حرفه بازاریابی شبکه‌ای فردی این تجربیات طلایی را در اختیارم بگذارد.

آموزش زبان به کودکان کم شنوا (راهنمایی برای مربیان و والدین کودکان کم شنوا)

 • 25,000 تومان

مجموعه پیش رو به منظور کمک به مربیان و والدین کودک کم‌شنوا برای فراهم نمودن محیط زبانی و گفتاری غنی و هم چنین تعمیم مهارت‌های مختلف زبانی و گفتاری به زندگی روزمره گردآوری شده است. این مجموعه 3 بخش را شامل می‌گردد بخش اول مجموعه‌ی هم‌خوان‌ها ، بخش دوم مجموعه‌ی افعال و بخش سوم مجموعه‌ی موقعیت‌های مربوط به حروف اضافه. با توجه به این که این مجموعه نمونه‌های زبانی و گفتاری غنی‌ای را فراهم نموده است ، آسیب‌شناسان گفتار و زبان می‌توانند در درمان سایر اختلالات زبانی و گفتاری نیز از آن استفاده کنند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1