1394


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
روانشناسی مثبت (کاربست سرمایه روان‌شناختی در ارتقای کیفیت زندگی و رفتار سازمانی برتر)
واقعیت افسانه و پیش‌بینی
 • 31,000 تومان
 • با تخفیف: 31,000 تومان
نوجوان و خانواده (یو اف جی تی) نگاهی نوین به روان‌درمانی نوجوان
365 راه سبز زیستن برای بچه‌ها (حفظ محیط زیست در هر روز از سال در منزل مدرسه هنگام بازی)
روان‌درمانی بین‌شخصی برای افسردگی
 • همراه با تخفیف
 • 19,500 تومان
 • با تخفیف: 17,745 تومان
ببین مغزت چگونه شاهکار می‌سازد
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
اصول و فنون مذاکره در جذب مشتریان در بانکداری شرکتی
پزشکی سالخوردگان (طب سوزنی جریاتریک اکوپنکچز)
فیزیکدانان بزرگ (مجلد 2)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
راز شامبالا
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
دیوان حافظ گلستان
 • 1,000,000 تومان
 • با تخفیف: 1,000,000 تومان
آموزش انتقادی اندیشیدن به کودکان
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان

روانشناسی مثبت (کاربست سرمایه روان‌شناختی در ارتقای کیفیت زندگی و رفتار سازمانی برتر)

 • 150,000 تومان

در دهه‌های گذشته روانشناسی عمدتا بر مشکلات و بیماری‌های روانی متمرکز بود، اما اخیراً جنبشی در حیطه روانشناسی رشد کرده است که بر جنبه‌های مثبت آدمی تمرکز دارد و در جستجوی ارتقای سطح زندگی، ایجاد و افزایش رضایت‌مندی، رشد عواطف مثبت، و پرورش توانایی‌های بالقوه است. این جنبش به عنوان روانشناسی مثبت شناخته می‌شود. مهمترین هدف روانشناسی مثبت تغییر تمرکز رایج روانشناسی از رویکرد آسیب‌شناختی به رویکرد فهم و توسعه اموری است که صفات مثبت به شمار می‌آیند.

واقعیت افسانه و پیش‌بینی

 • 31,000 تومان

نلسن گودمن، یکی از حامیان اصلی فلسفه‌ی تحلیلی و از پیشگامان فلسفه‌ی علم در آمریکا به‌شمار می‌رود. تحقیقات و دغدغه‌های فکری گودمن، حوزه های مختلف معرفت‌شناسی، زیبایی‌شناسی، فلسفه‌ی زبان و فلسفه‌ی علم را در بر می‌گیرد. نوآوری، طرح مسایل جدید و ارائه‌ی راه‌کارهای مناسب ویژگی اصلی فعالیت‌های علمی او در حوزه‌های یادشده است. از گودمن آثار زیادی به جا مانده است که در این کتاب کتاب واقعیت، افسانه و پیش‌بینی جایگاه ممتاز و رفیعی یافته و قریب نیم قرن است که مورد توجه اندیشمندان صاحب نام جهان قرار گرفته است. هیلاری پاتنام در پیش‌گفتار عالمانه و نسبتاُ جامعی که در چاپ چهارم آن نوشته است، از آن به عنوان اثری کلاسیک و معاصر یاد می‌کند.

نوجوان و خانواده (یو اف جی تی) نگاهی نوین به روان‌درمانی نوجوان

 • 7,200 تومان

نوجوانی دوره دگرگونی جسمانیء روانیء شناختی و نیز تغییر در رفتار اجتماعی است. نوجوان در این دوره حساس می‌شود. هیجانات شدید دارد. به دنبال احساس عدم اطمینان و تنشء ناسازگاری‌هایی در او دیده می‌شود. او در جستجوی تعادل جدید است. سعی دارد خود را با شرایط متفاوتی که به واسطه تغییرات زیستی و محیطی در او ایجاد شده استء هماهنگ کند. او در تلاش برای ساختن هویتی جدید است. هویتی که از چارچوب کودکی خارج شدهء اما هنوز آمادگی عمل به صورت بزرگسال را ندارد. تجربه کم نوجوان در به کارگیری توانمندی‌های جدید جسمیء روانی و شناختیء می‌تواند او را در معرض خطرات بسیاری قرار دهد.

365 راه سبز زیستن برای بچه‌ها (حفظ محیط زیست در هر روز از سال در منزل مدرسه هنگام بازی)

 • 90,000 تومان

هم تفریح کن و هم سیاره زمین را نجات بده! سیاره ما به کمک تو نیاز دارد- و یک عالمه کارهای عملی وجود دارد که تو از پس آنها برمی‌آیی... کتاب 365 راه سبز زیستن برای بچه ها از طراحی باغچه خانه تا درست کردن چوب آشغال جمع‌کن، ایده‌های جدیدی درباره نحوه «سبز» شدن در اختیار تو قرار می‌دهد. با انجام دادن این کارها یاد بگیر چگونه از سیاره‌مان محافظت کنی. - کاهش تولید زباله، بازیافت و استفاده مجدد از مواد. - پاکیزه نگه‌داشتن هوا، اقیانوس‌ها و جنگل‌ها از آلودگی. - خوردن مواد غذایی ارگانیک، که هم خوشمزه‌ترند و هم برایت مفید‌ترند. - جلوگیری از انقراض گونه‌های گیاهی و جانوری. - الهام بخشیدن به مردم که آنها نیز کاری کنند و خودی نشان دهند. - گرامیداشت «روز زمین» و یا «هر روز، روز زمین» است. اکنون می‌توانی از کمک دوستان، هم مدرسه‌ای‌ها و افراد خانواده‌ات برخوردار شوی تا دست به دست هم آینده بهتری بسازید. تو این قدرت را داری که از همین امروز از دنیا مکان بهتری بسازی!

روان‌درمانی بین‌شخصی برای افسردگی

 • 19,500 تومان

کتاب حاضر، به بیان و تشریح روان‌درمانی بین‌شخصی می‌پردازد. مؤلف بیان می‌دارد که روش درمانی با محدودیت زمانی، مبتنی بر تشخیص عملی و دارای پشتوانه تجربی است که ابتدا به‌منظور معالجه سرپایی بیماران مبتلا به افسردگی اساسی ایجاد شد. روان‌درمانی بین‌شخصی بر رویدادهای جاری یا اخیر، مشکلات بین‌شخصی و علائم بیماری متمرکز است. از طریق به کار بردن الگوی طبی و پیوند بین علائم خلق افسردگی و رویدادهای اخیر زندگی، درمان IPT به بیمار کمک می‌کند تا احساس کند درمان‌گر درد او را می‌فهمد.

ببین مغزت چگونه شاهکار می‌سازد

 • 40,000 تومان

اگر می‌خواهی با قدرت مغزت شاهکار کنی و اگر می‌خواهی بهتر فکر کنی و بهتر زندگی کنی، اگر می‌خواهی با سرعت زیاد و با درک بالا یک مطلب درسی یا غیر درسی را بخوانی، اگر می‌خواهی با تمرکز حواس مطالعه کنی و لذت ببری، اگر می‌خواهی از داشتن یک حافظه قوی لذت ببری و بتوانی اعدادء تاریخ‌ها، فرمول‌ها، اسم افراد، نکات ریز درسی و غیر درسی، کلمات خارجی و... را به راحتی حفظ کنی، اگر می‌خواهی قدرت ناخودآگاهت را بیش‌تر به کار گیری و اگر می‌خواهی خواندنت هدفمند شود، با این کتاب دوستی کن.

اصول و فنون مذاکره در جذب مشتریان در بانکداری شرکتی

 • 57,000 تومان

نظام بانکی ایران در چند سال اخیر شاهد تغییر و تحولات بسیار چشمگیری بوده است. تولد بانک‌های خصوصی در آغاز دهه هشتاد از جمله این چنین تغییر نگاهی بوده تا در کنار استفاده از تکنولوژی های برتر و دانش‌های مختلفی چون ارتباطات و بازاریابی، میز و صندلی، تابلو، در و پنجره بانک‌ها، همه و همه در راستای باور کردن و تغییر نگاهی باشد که بانک‌ها را زیبا‌تر و بهتر کند، این پوست‌اندازی نظام بانکی از یک سو به دلیل فشار بازار برای پاسخگویی به نیاز‌های مشتریان و از سوی دیگر عزم مدیران برای همسوسازی استراتژی و ساختار سازمان برای پاسخ به تغییر خواسته‌های مشتریان از بانک‌ها و خلق مزیت‌های رقابتی باشد. در این میان، ایجاد واحد بانکداری شرکتی برای ارائه خدمات بهتر به بنگاه‌های اقتصادی از دیگر تغییرات اثر‌گذار بوده است. از این رو، بانکداری شرکتی می کوشد تمام نیاز‌های شرکت های بزرگ را با بهره‌گیری از ساختار، مدل ها و فرآیند‌هایی کاملا متفاوت از گذشته پاسخ دهد که در این میان، آشنایی با اصول و فنون مذاکره با شرکت‌های بزرگ یکی از ابزرا‌های کاربردی برای جذب این دسته از مشتریان کلیدی است. بنابراین، در این کتاب به ارائه اصول کاربردی مذاکرات بانکی برای مدیران امور مشتریان پرداخته شده است.

پزشکی سالخوردگان (طب سوزنی جریاتریک اکوپنکچز)

 • 60,000 تومان

در کتاب حاضر تلاش شده تا اکثر تغییرات فیزیولوژیکی و پاتولژیکی طبقه سالخورده نشان داده شود و راه و روش‌های کمک‌های لازم و به موقع برای آنان اجرا شود. این اطلاعات نیاز پزشکان را به معرفی بیماران خود به سایر همکاران به خصوص برای امور عادی برطرف می‌کند. نگارنده با زبانی ساده کلیه علایم و نشانه‌های بیماری‌ها و تغییرات فیزیولوژیک در اثر سنوات پیری سالمندی را تشریح کرده تا شخص بتواند از وجود و یا خطر آن با خبر شود و به موقع با مراجعه به پزشک معالج خود از خطرات احتمالی برحذر باشد.

فیزیکدانان بزرگ (مجلد 2)

 • 55,000 تومان

این کتاب در واقع تاریخ پیشرفت علم فیزیک است؛ زیرا محتوای آن نه بر حسب حروف الفبایی نام فیزیکدانان، بلکه بر حسب سیر تحول تاریخی بخش‌هایی از علم فیزیک و دانشمندانی که در این تحول نقش داشته‌اند تنظیم شده است، بدین معنی که بخش‌های آن به ترتیب عبارتند از: – مکانیک – ترمودینامیک – الکترومغناطیس – مکانیک آماری – نسبیت – مکانیک کوانتومی – فیزیک هسته‌ای – فیزیک ذرات بنیادی – اخترشناسی، اختر فیزیک و کیهان‌شناسی در هر بخش، شرح حال و عمدتاً شرح فعالیت‌های دانشمندان پیشرو در آن بخش ارائه می‌شود. مطالعهٔ این کتاب را به تمامی علاقه‌مندان علم فیزیک پیشنهاد می‌کنیم.

راز شامبالا

 • 120,000 تومان

در کوهستان‌های دوردست پوشیده از برف نزدیک تبت، اجتماعی واقع شده که از دیرباز، از آن با افسانه شامبالا یا شانگری - لا یاد می‌شود. قرنهاست در دل این مکان بصیرتی نهفته که تاثیری عمیق بر شیوه زندگی یکایک ما خواهد داشت. جستجوی شامبالا از سخنان یک کودک و رویای دوستی قدیمی آغاز می‌شود. آن‌ها ما را به تپه های نپال و تبت خواهند برد، جایی که درآن با یک گروه مخفی مواجه خواهیم شد که کارشان حفظ این افسانه‌هاست. تحت تعقیب ماموران، از مناطقی خواهیم گذشت و شاهد نبردی میان خشم و عاطفه به منظور استیلای یکی بر دیگری خواهیم بود و در پایان به حقیقتی تکان دهنده در مورد انرژی خواست انسان خواهیم رسید. راز شامبالا همچون دیگر آثار جیمز رد فیلد، تاثیری تمثیلی خواهد داشت و شما را مصمم می‌سازد تا از بسیاری چیزها در زندگی رهایی یافته و موجب بهبودی زندگی دیگران گشته و جهانی را متحول سازید.

دیوان حافظ گلستان

 • 1,000,000 تومان

آموزش انتقادی اندیشیدن به کودکان

 • 35,000 تومان

برخلاف تصور برخی از افراد که گمان می‌کنند انتقادی اندیشیدن یعنی، منفی‌نگری و عیب جویی کردن، این گونه اندیشیدن نخست متکی بر جستجو، جمع‌آوری و تجزیه تحلیل اطلاعات، و سپس ارزشیابی، استدلال و نتیجه گیری از یافته هایشان است. انتقادی اندیشیدن به کودکان یاد می‌دهد: هیجان‌ها و احساس‌هایشان را با روشی مناسب کنترل و بیان کنند، پاسخ پرسش‌هایشان را بیایند، انعطاف‌پذیر، مبتکر و کارآمد باشند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1