1389


تولیدکننده
بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
دوراندیشی (شخصیت خوب و مثبتی داشته باشیم)
 • همراه با تخفیف
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 29,750 تومان
توده یخی ما در حال ذوب شدن است
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
روان‌شناسی و دین
 • 2,500 تومان
 • با تخفیف: 2,500 تومان
نوجوانان داغدیده (راهنمای کنار آمدن با مرگ عزیزان)
راهنمای نمره‌گذاری و تفسیرپرسشنامه رغبت استرانگ
چگونه به چهره‌ای موفق و پول‌ساز تبدیل شویم (روش‌های تسلط بر افکار مرتبط با ثروت‌آفرینی)
مدیر 1 دقیقه‌ای و قدرت مدیریت اخلاقی
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
اختلالات اضطرابی (هراس وسواس داروهای ضداضطراب)
کتاب کار کودک پیش دبستانی
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
کاری را که دوست دارید انجام دهید پول می‌آید (راه صحیح امرار معاش را بیاموزید)
مادر شدن (تولد اولین فرزندتان)
 • 3,400 تومان
 • با تخفیف: 3,400 تومان
اعتمادسازی برای مدارس بهتر
 • همراه با تخفیف
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 8,500 تومان

دوراندیشی (شخصیت خوب و مثبتی داشته باشیم)

 • 35,000 تومان

دوراندیشی یعنی قبل از آن که کاری بکنی، خوب فکر کنی. آدم‌های دوراندیش، قبل از تصمیم‌گیری، به همه کارهایی که می‌شود کرد، فکر می‌کنند. مثلا شاید بخواهی نوشابه گازدار بنوشی. اما می‌دانی که آب میوه برایت بهتر است. آدم‌های دوراندیش با خوب فکر کردن درست تصمیم می‌گیرند.

توده یخی ما در حال ذوب شدن است

 • 110,000 تومان

همه ما در طول زندگی با حوادث و چالش‌هایی روبه‌رو می‌شویم اما عده کمی از ما شیوه درستی را برای غلبه بر مشکلات پیدا می‌کنیم. پروفسور جان کاتر و همکار خلاق او، هولگر راتگبر، با چنین دغدغه خاطری، تحقیقات ارزشمندی را در چارچوب هشت مرحله مهم انجام داده‌اند که به تغییرات مثبت و موفقی منجر شده است. این مراحل به همه افراد، از مدیران اجرایی یک سازمان گرفته تا دانش‌آموزان دبیرستانی، کمک می‌کند تا با یک تصمیم‌گیری عاقلانه، خلاقیت بیشتر، سردرگمی و استرس کمتر، از میان توده‌های یخ عبور کنند و به قله موفقیت دست یابند.

روان‌شناسی و دین

 • 2,500 تومان

یونگ در دستگاه روانشناسی خود که مبتنی بر پژوهش تجربی است، می کوشد که پدیده های گوناگونی را که به انسان مربوطند-و از جمله دین را-بر بنیاد شیوه های علمی بررسی کند و از توسل به هرگونه ملاحظات فوق طبیعی یا فلسفی بپرهیزد.او در تبیین مفهوم ها و اعمال دینی، پای فعالیت خلاق ضمیر ناخود آگاه را به میان می آورد و در عین حال دین را محصول حالت مراقبه و تذکر و توجه دقیق به بعضی عوامل موثری می داند که انسان عنوان (قدرت قاهر) را به آن ها اطلاق می کند.

نوجوانان داغدیده (راهنمای کنار آمدن با مرگ عزیزان)

 • 27,000 تومان

سوگواری در نوجوانی جنبه‌هایی دارد که آن را از سوگواری بزرگسالان متمایز می‌کند. در سوگواری‌ها، بیشتر نوجوانان به حال خود رها می‌شوند و ناچارند به تنهایی با دردهای خود کنار بیایند. این بی‌توجهی غالباً غم و اندوه آنان را دو چندان می‌کند. این عوامل باعث می‌شود در نوجوانان احساس خشم، رنجش و گناه به وجود بیاید و از زندگی ناامید شوند. نگارنده در کتاب حاضر رفتارهای نوجوانان را در سوگواری و رفتارهایی را که اطرافیان باید از خود نشان دهند، بررسی کرده است. از جمله مباحث مطرح شده می‌توان به لحظه مرگ عزیزان؛ مراسم تشییع جنازه، تدفین و وداع؛ درک غم و اندوه؛ درک احساسات خود؛ نوجوانان و اسرارشان و کارهایی که دوستان فرد سوگوار می‌توانند انجام دهند، اشاره کرد.

راهنمای نمره‌گذاری و تفسیرپرسشنامه رغبت استرانگ

 • 16,000 تومان

یکی از اهداف مهم تعلیم و تربیت در مدارس، تسهیل رشد مسیر شغلی و هدایت شغلی دانش‌آموزان است. به این منظور لازم است که فرد علایق، توانایی‌ها و خصوصیات شخصیتی و نقاط قوت و ضعف خود را بشناسد. در هدایت شغلی به دانش‌آموزان کمک می‌شود تا با شناخت و آگاهی از استعدادها و رغبت‌های خویش و شناخت کامل مشاغل گوناگون، هدف خود را مناسب و درست انتخاب کند.

چگونه به چهره‌ای موفق و پول‌ساز تبدیل شویم (روش‌های تسلط بر افکار مرتبط با ثروت‌آفرینی)

 • 40,000 تومان

فرض کنید که من از شما بخواهم که بروید و تا 24 ساعت آینده 2000 دلار پول به‌دست آورید، اگر ساختار ذهنی درستی نداشته باشید ممکن است چند ساعتی در این مورد فکر کنید و سپس تسلیم افکار منفی شوید و بگویید نمی‌توانم این پول را جور کنم، چون نمی‌دانم از کجا شروع کنم، تنبل هستم، سرم شلوغ است، دست به هر کاری زدم اما هیچ‌کدام نتیجه نداد، هیچ کاری نیست که بتوانم انجام دهم و غیره. اما اگر در خیابان دنبالتان راه بیفتم و شما را تهدید کنم که اگر درآمدتان را افزایش ندهید مجازات سختی در انتظارتان خواهد بود، آن وقت است که به فکر چاره می‌افتید و راه‌حل‌هایی را پیدا می‌کنید که قبل از آن به فکرتان خطور نمی‌کرد. وقتی اراده‌ای برای انجام کاری وجود داشته باشد حتما راه‌حل مناسبی هم پیدا خواهد شد، مشکل در این‌جاست که چون ما نمی‌خواهیم مسئولیت‌پذیر باشیم و کارهای لازم را برای رشد و پیشرفتمان انجام دهیم، پس این‌طور وانمود می‌کنیم که گویی هیچ راه‌حلی وجود ندارد.

مدیر 1 دقیقه‌ای و قدرت مدیریت اخلاقی

 • 20,000 تومان

کتاب با ارائه مراحل سه‌گانه آزمون اخلاقیات به صورت داستان، برای ارزیابی تصمیمات به کار می‌رود .این کتاب به گونه‌ای نگاشته شده که تضمین‌کننده یک برنامه اخلاقی موفق باشد و بتوان از آن برای افزایش عملکرد و ارتقاء کیفیت زندگی سود جست.

اختلالات اضطرابی (هراس وسواس داروهای ضداضطراب)

 • 2,500 تومان

آگاهی تشخیص و درمان به موقع بیماری برای بیمار اطرافیان و جامعه سودمند است. مجموعه 8 جلدی بهداشت روان شامل عناوین سلامت روان ، افسردگی ، اسکیزوفرنی، استرس، اختلال بیش‌فعالی، فراموشی و آلزایمر، و اختلالات اضطرابی می‌شود.

کتاب کار کودک پیش دبستانی

 • 20,000 تومان

این مجموعه شامل دوازده واحد آموزش مقدماتی ویژه‌ی نوآموزان مقطع پیش‌دبستانی شامل واحدهای، قرآن، اطلاعات دینی و مذهبی، فارسی، ریاضی، علوم، اجتماعی، موسیقی و نرمش، هنر و کاردستی، مهارت دست و خودیاری، خودشناسی، سمعی و بصری و زبان انگلیسی، که در مدارس عادی مورد استفاده‌ی آموزشی قرار می‌گیرد و دو واحد مقدمات آموزش خط بریل و حرکت و جهت‌یابی مخصوص آموزش نوآموزان نابینا می‌باشد. برای دریافت بهتر پیام ‌های آموزشی، اشعاری با مضامین مختلف که دارای اهداف کلی و جزئی است در پایان کتاب آورده شده است. تمامی واحدهای آموزشی این کتاب دارای مقدمه، اهداف، وسایل کمک آموزشی ، پیام ، مسابقه ،کار در کلاس و ارزشیابی نهایی می‌باشد. کتاب حاضر می‌تواند به عنوان مرجع یاری‌دهنده مربیان عزیز و همچنین والدین گرامی به ‌کار برده شود. مؤلف، کتب آموزش تخصصی فارسی، ریاضی، علوم، اجتماعی را برای همین کروه سنی در دست تألیف دارد.

کاری را که دوست دارید انجام دهید پول می‌آید (راه صحیح امرار معاش را بیاموزید)

 • 5,000 تومان

دیگر صبح‌های شنبه غم‌انگیز نیست... کتابی که در دست دارید، گام به گام به شما کمک می‌کند تا شغل‌تان وسیله‌ای برای ابراز و ارضای نیازها، استعدادها و علایق‌تان باشد. مارشا سینتار با استفاده از مثال‌های واقعی، به شما نشان می‌دهد چطور بر ترس‌های‌تان غلبه کنید، گام های کوچکی بردارید که امکان گام‌های بزرگ تر را برای‌تان فراهم می‌کنند و تبدیل به فردی شوید که کارش، وسیله ابراز ویژگی‌های خود، رشد و عشق‌ورزی است.

مادر شدن (تولد اولین فرزندتان)

 • 3,400 تومان

به دنیای مادران خوش آمدید این کتاب با ارائه رهنمودهایی غیرمتعصبانه، شما را با مسایل و شرایط جدیدی که پیش و پس از تولد اولین فرزندتان در زندگی روبرو خواهید شد آشنا می کند. بدیهی است زوج‌هایی که تازه می خواهند بچه دار شوند رویاهای شیرین و دغدغه‌های فکری زیادی در این باره دارند چون با پدیده شادی‌آوری در زندگیشان روبرو می‌شوند و هم با مسئولیتی مهم و همیشگی. لذا کتاب حاضر با ارائه رهنمودهای مفید و کاربردی، به زوج‌های عزیز کمک می‌کند تا آمادگی‌های لازم را در این زمینه بدست آورند که هم بتوانند از بچه‌دارشدنشان بیشتر لذت ببرند و هم بتوانند نقش مادرانه و پدرانه خویش را بهتر ایفا کنند.

اعتمادسازی برای مدارس بهتر

 • 10,000 تومان

اعتماد سازی برای مدارس بهتر

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1