0


تولیدکنندهبازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
+دفتر یادداشت نقطه‌ای کد 015 (بلوار الیزابت 6)
 • 82,000 تومان
 • با تخفیف: 82,000 تومان
سالنامه خشتی جیر (50)
 • 45,500 تومان
 • با تخفیف: 45,500 تومان
کتاب صوتی راهنمای بارداری سالم
 • 61,000 تومان
 • با تخفیف: 61,000 تومان
کتاب صوتی 21 روش عالی برای آشنایی و ازدواج با زن دلخواهتان
کتاب صوتی 21 روش عالی برای ساختن کسب و کار پرسود
440 گام به ‌سوی شکوفایی (جاده خوشبختی را چگونه طی کنیم) کتاب گویا
کتاب صوتی ملت عشق
 • 41,000 تومان
 • با تخفیف: 41,000 تومان
پاکت هدیه کارن 102 (متوسط)
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 10,000 تومان
پاکت هدیه کوچک کارن گوی‌های رنگی کد 110
 • 11,000 تومان
 • با تخفیف: 11,000 تومان
پاکت هدیه نیکی بته‌جقه متوسط کد 09
 • 6,000 تومان
 • با تخفیف: 6,000 تومان
پاکت هدیه متوسط نیکی گل‌های طلایی طلاکوب کد 07
پاکت هدیه متوسط نیکی هدیه طلایی طلاکوب کد 19
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 10,000 تومان

سالنامه خشتی جیر (50)

 • 45,500 تومان

سالنامه خشتی جیر (50)

کتاب صوتی راهنمای بارداری سالم

 • 61,000 تومان

راهنمای بارداری سالم مرجعی است معتبر و قابل اعتماد که به پرسش‌های پدران و مادرانی که منتظر از راه رسیدن فرزندانشان هستند پاسخ می‌دهد و دربردارنده دانستنی‌های ضروری و مفیدی است از جمله: چگونه باردار شدن تا تغذیه و ورزش در دوران بارداری شناخت هفتگی و ماهانه درباره رشد جنین و تغییرات فیزیکی و عاطفی مادر شایع‌ترین مشکلات، پیچیدگی‌ها و نگرانی‌های دوران بارداری و توصیه‌هایی برای برطرف کردن آن‌ها انتخاب گزینه درست در تصمیم‌های کوچک و بزرگ دوران بارداری اطلاعاتی درباره روند زایمان مراقبت از نوزاد و توصیه‌هایی برای پشت ‌سر گذاشتن چند هفته اول پس از زایمان و... این کتاب توسط پزشکانی نوشته شده است که خود نیز پدر و مادرند و به شما کمک می‌کند از داشتن بارداری سالم و آغازی شگفت‌انگیز برای زندگی فرزندتان اطمینان یابید.

کتاب صوتی 21 روش عالی برای آشنایی و ازدواج با زن دلخواهتان

 • 10,000 تومان

دوران بسیار خوبی برای زندگی است. هیچگاه به اندازه‎ی امروز فرصت موفقیت و خوشبختی برای این تعداد از افرادی که الان هستند، وجود نداشته است. در عین حال، مهم‏ترین تصمیم زندگی‎تان این است که با چه کسی ازدواج کنید و صاحب زندگی و خانواده شوید. تصمیم‎گیری درست در این زمینه، بیشتر از هر عامل دیگری بر خوشبختی‎تان تاثیر می‎گذارد...

کتاب صوتی 21 روش عالی برای ساختن کسب و کار پرسود

 • 10,000 تومان

رقابت برقرار است. هرگز تا به امروز رقابتی در کسب و کار تا به این حد وجود نداشته است. و حتی شدت رقابت در ماه‌ها و سال‌های آتی بیشتر خواهد شد. میزبان شما در این برنامه برایان تریسی می‌داند که درباره چه صحبت می‌کند. مانند شما او نیز مسئول همه‌ی زمینه‌های ایجاد و مدیریت کسب و کاری موفق بوده است. برایان با مشتریان ملاقات داشته است، فروش انجام داده و وصولی‌ها را پرداخت کرد. او از بانک قرض کرده است...

440 گام به ‌سوی شکوفایی (جاده خوشبختی را چگونه طی کنیم) کتاب گویا

 • 15,000 تومان

با صدای: آرزو جوادی
در سال 2004، سلیگمن و پترسون، دو تن از سردمداران جنبش روانشناسی مثبت‌نگر، درباره توانمندی‌های فرد، نظام طبقه‌بندی‌ای مشابه DSM (راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی) مطرح نمودند. بر اساس این طبقه‌بندی، 24 توانمندی اساسی وجود دارد که وجود آن‌ها در فرد متضمن سلامت روان وی است. این کتاب بر اساس این طبقه‌بندی نگارش یافته است. و به 24 جاده‌ای پرداخته که برای رسیدن به سر منزل شادی و خوشبختی لازم است از آن‌ها بگذریم و برای آن 440 گام معرفی می‌کند. مسیر راه چنین است: از جاده کنجکاوی شروع و به ترتیب از جاده‌های خلاقیت، روشنفکری، عشق، مهربانی و... عبور کرده تا به چند قدمی خوشبختی می‌رسیم. برای برداشتن چند گام آخر نیز از میان یک جاده زیبا میانبر می‌زنیم.

کتاب صوتی ملت عشق

 • 41,000 تومان

خیلی وقت پیش بود. به دلم افتاد رمانی بنویسم. ملت عشق. جرئت نکردم بنویسمش. زبانم لال شد، نوک قلمم کور. کفش آهنی پایم کردم. دنیا را گشتم. آدم‌هایی شناختم، قصه‌هایی جمع کردم. چندین بهار از آن زمان گذشته. کفش‌های آهنی سوراخ شده؛ من اما هنوز خامم، هنوز هم در عشق همچو کودکان ناشی… مولانا خودش را «خاموش» می‌نامید؛ یعنی ساکت. هیچ به این موضوع اندیشیده‌ای که شاعری، آن هم شاعری که آوازه‌اش عالمگیر شده، انسانی که کار و بارش، هستی‌اش، چیستی‌اش، حتی هوایی که تنفس می‌کند چیزی نیست جز کلمه‌ها و امضایش را پای بیش از پنجاه هزار بیت پرمعنا گذاشته چطور می‌شود که خودش را «خاموش» بنامد؟ کائنات هم مثل ما قلبی نازنین و قلبش تپشی منظم دارد. سال‌هاست به هر جا پا گذاشته‌ام آن صدا را شنیده‌ام. هر انسانی را جواهری پنهان و امانت پروردگار دانسته‌ام و به گفته‌هایش گوش سپرده‌ام. شنیدن را دوست دارم؛ جمله‌ها و کلمه‌ها و حرف‌ها را… اما چیزی که وادارم کرد این کتاب را بنویسم سکوت محض بود. اغلب مفسران مثنوی بر این نکته تأکید می‌کنند که این اثرِ جاودان با حرف «ب» شروع شده است. نخستین کلمه‌اش «بشنو!» است. یعنی می‌گویی تصادفی است شاعری که تخلصش «خاموش» بوده ارزشمندترین اثرش را با «بشنو» شروع می‌کند؟ راستی، خاموشی را می‌شود شنید؟ همه بخش‌های این رمان نیز با همان حرف بی‌صدا شروع می‌شود. نپرس «چرا؟» خواهش می‌کنم. جوابش را تو پیدا کن و برای خودت نگه دار. چون در این راه‌ها چنان حقیقت‌هایی هست که حتی هنگام روایتشان هم باید به مثابه راز بمانند.

پاکت هدیه کوچک کارن گوی‌های رنگی کد 110

 • 11,000 تومان

برای تزئین کادو راه‌های مختلفی از جمله کاغذ کادو، کارت پستال، پاکت هدیه و وسایل تزئینی دیگر وجود دارد تا به کادوی شما ظاهر جذاب‌تری ببخشد. یکی از پرطرفدارترین وسایل پاکت هدیه است که می‌تواند متناسب با هدیه انتخاب و استفاده شود. ما پاکت هدیه‌های متعددی در طرح‌ها و رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف تولید کرده‌ایم که شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود و سلیقه مخاطب خود از میان آنها دست به انتخاب بزنید. پاکتی که مشاهده می‌کنید افقی است و وزنی معادل 75 گرم دارد. این پاکت از مقوا ساخته شده و سایز آن کوچک است. بر روی آن نوشته‌ای به زبان انگلیسی به چشم می‌خورد: پدر آسمانی به ما اجازه داد تا قضاوت کنیم و به سرعت ببخشیم. نشان دادن صبر و آرامش و عشق. پاکت‌های هدیه دو نوع عمودی و افقی دارد که باید نوع آن را هم با توجه به شکل ظاهری هدیه انتخاب کرد.

پاکت هدیه نیکی بته‌جقه متوسط کد 09

 • 6,000 تومان

هدیه دادن یکی از رسوم دیرینه به شمار می‌آید. در طول سال، روزهای مختلفی هستند که شما به مناسبت‌های خاص به دیگران کادو می‌دهید. از جمله تولد، روز پدر، روز مادر، سالگرد ازدواج و... علاوه بر خود هدیه، ظاهر آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر هدیه‌تان را در قالبی زیبا به طرف مقابل تقدیم کنید، کادوی شما اهمیت دوچندانی خواهد یافت. به همین دلیل ما به شما پاکت هدیه را پیشنهاد می‌دهیم. پاکت‌هایی که ما تولید کرده‌ایم از تنوع فراوانی در طرح و رنگ و اندازه برخوردارند و شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود از میان آنها دست به انتخاب بزنید. این پاکت عمودی است که با توجه به شکل ظاهری هدیه خود می‌توانید آن را انتخاب کنید و وزنی معادل 110 گرم نیز دارد. سایز این پاکت متوسط است و طرح بته‌جقه آن به سرعت توجه را جلب می‌کند. رنگ آن ترکیب سبز و سرمه‌ای است و حمل آن توسط بندی باریک و قهوه‌ای رنگ انجام می‌گیرد.

پاکت هدیه متوسط نیکی گل‌های طلایی طلاکوب کد 07

 • 14,000 تومان

پاکت هدیه یکی از پرطرفدارترین وسایل تزئینی برای کادو است که تنوع فراوان آنها در طرح و رنگ در این امر بی‌تاثیر نیستند. شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود و سلیقه مخاطب خود از میان این طرح‌های فراوان دست به انتخاب بزنید. پاکت هدیه بهتر است متناسب با رنگ هدیه و سایز آن انتخاب شود تا جلوه بیشتری داشته باشد. پاکت‌های هدیه دو نوع عمودی و افقی دارند که باید نوع آن را با توجه به شکل ظاهری هدیه انتخاب کرد. پاکتی که مشاهده می‌کنید افقی است و وزنی معادل 110 گرم دارد. این پاکت از مقوا ساخته شده و طرح آن گل‌های ریزی است که بر روی پس‌زمینه‌ای صورتی رنگ به چشم می‌خورد. دسته‌های این محصول از بندی باریک و مشکی ساخته شده که حمل آن را برای شما آسان‌تر ساخته است. طرح آن می‌تواند بسیار مورد توجه قرار گیرد و اطمینان داشته باشید که هدیه‌تان با این پاکت ظاهر زیباتری پیدا می‌کند.

پاکت هدیه متوسط نیکی هدیه طلایی طلاکوب کد 19

 • 10,000 تومان

طرح جذاب این پاکت و رنگ طلایی به کار رفته در آن، زیبایی پاکت را دوچندان کرده است. این پاکت به دلیل طرح متفاوتی که دارد، می‌تواند گیرنده کادو را هیجان‌زده کند. با این پاکت دیگر نیازی نیست وقت خود را صرف کادو کردن هدیه با کاغذ کادو بکنید. علاوه بر این می‌توانید آن را با توجه به کادو و سلیقه مخاطبتان انتخاب کنید و سلیقه خودتان را به دیگران نشان دهید. این پاکت عمودی از مقوا ساخته شده، سایز آن متوسط است و وزنی معادل 110 گرم دارد. پاکت‌های هدیه دو نوع عمودی و افقی دارد که باید نوع آن را با توجه به شکل ظاهری هدیه‌تان انتخاب کنید. همچنین از لحاظ سایز پاکت‌ها باید از کادوی شما کمی بزرگتر باشند تا ورود و خروج کادو به آسانی صورت بگیرد. این پاکت با طراحی خاص و متفاوتی که دارد، هم باعث زیباتر دیده شدن هدیه‌تان می‌شود و هم کارتان را آسان‌تر می‌کند.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1