فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
نفوذناپذير (راهكارهاي پيشگيري از مزاحمت‌هاي فكري روزمره براي موفقيت در كسب‌و‌كارتان)
ذهن حواس جمع (شيوه‌هاي رفع حواس پرتي و مديريت زمان)
ذهن حواس جمع (چگونه افسار زندگي‌تان را به دست بگيريد)
انحراف‌ناپذير (ابر نيرويي به نام تمركز حواس)
  • 79,000 تومان
  • با تخفیف: 79,000 تومان

نفوذناپذير (راهكارهاي پيشگيري از مزاحمت‌هاي فكري روزمره براي موفقيت در كسب‌و‌كارتان)

  • 205,000 تومان

در دنياي مدرن و تكنولوژي محور امروزي، تمركز و تسلط روي كنترل زندگي و كسب‌و‌كار به دليل حواس‌پرتي‌هاي بيشمار بسيار سخت و مشكل‌زا مي‌باشد. بشر روز‌به‌روز در فناوري‌هاي پيچيده و دنياي ديجيتال غرق مي‌گردد تا جايي كه معتاد و وابسته آنها مي‌شود، و بسياري از امور روزمره خود را با اينكه به سادگي و سهولت انجام مي‌دهد، ولي در مقابل دچار پديده حواس‌پرتي، فراموشي و عدم تمركز مناسب بر كارها در طول شبانه روز مي‌گردد. شرط موفقيت انسان امروزي «نفوذناپذيربودن» است به عبارت ساده‌تر بايد بتوانيم بر امور جاري در زندگي و كسب‌و‌كارمان و آنچه كه ذهن ما را حتي در دقايقي در تسخير خود درمي‌آورد غلبه كرده و از مسير خود منحرف نگرديم.

ذهن حواس جمع (شيوه‌هاي رفع حواس پرتي و مديريت زمان)

  • 95,000 تومان

در آينده دو نوع انسان در اين جهان وجود خواهد داشت: كساني كه اجازه مي‌دهند افراد ديگر با زور قلدري حواس و زندگي‌شان را تحت كنترل درآورند و كساني كه با افتخار خود را «حواس جمع» مي‌نامند. پرداختن به مطالب اين كتاب اولين گام در جهت به عهده گرفتن وقت و آينده‌تان است.

ذهن حواس جمع (چگونه افسار زندگي‌تان را به دست بگيريد)

  • 118,000 تومان

حواس‌پرتي‌ها مانند اسب سركشي هستند كه زندگي ما را با خود به هر سو كه بخواهند مي‌كشند. اما آيا اين حواس‎پرتي‎ها از درون ما نشأت مي‎گيرند يا محيط اطراف‌مان؟ چطور مي‎توانيم زمان‎مان را براي كارهاي مختلف اولويت‎بندي كنيم و تمركز بيشتري داشته باشيم؟ راهكارهاي اين كتاب به شما كمك‌ مي‌كنند تا افسار اين اسب‌هاي سركش را به دست گرفته و رام‌شان كنيد.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

انحراف‌ناپذير (ابر نيرويي به نام تمركز حواس)

  • 79,000 تومان

زندگي در دنياي ديجيتال باعث شده است حواسمان پياپي پرت شود و به جاي پرداختن به كارهاي اصلي به حاشيه كشيده شويم. زندگي ايدئالي كه ما مي‌خواهيم نه تنها مستلزم انجام كارهاي درست است ، بلكه نيازمند آن است كه كارهاي نادرستي كه ما را از مسير خارج مي‌كند، انجام ندهيم. انحراف‌ناپذير مي‌كوشد با ارائه راهكارهاي عملي به مسائلي پاسخ دهد كه امروزه در زندگي مدرن با آن مواجهيم. شايد اكثر ما گمان كنيم نارضايتي علت حواس‌پرتي است اما نويسنده در اين كتاب بيان مي‌كند كه ما براي فرار از رنج و ناراحتي به مسائلي پناه مي‌بريم تا حواس خودمان را به آن‌ها پرت كنيم. براي تبديل شدن به يك انسان انحراف‌ناپذير بايد بدانيم چرا برخي كارها را بر خلاف ميلمان انجام مي‌دهيم و علت اصلي را كه در پس آنها نهفته است. بيابيم.

صفحه‌ی 1