فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كي پنير منو جا به جا كرد
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
فروشنده 1دقيقه‌اي (سريع‌ترين راه براي فروش بيشتر با استرس كمتر)
بيرون هزارتو (راهي شگفت انگيز براي رهايي از گرفتاري ها)
چه كسي پنير مرا جابجا كرد (پديده جهاني و پرفروش‌ترين كتاب دنيا)
چه كسي پنير مرا جابجا كرد
 • 12,000 تومان
 • با تخفیف: 12,000 تومان
چه كسي پنير مرا جابجا كرد (روش حيرت‌انگيز براي كنار آمدن با تغييرات در كار و زندگي شخصيتان)
چه كسي پنير مرا جابجا كرد
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
بيرون از ماز (گذر پيچيده) راهي ساده براي تغيير فكر و گشودن قفل موفقيت‌تان
براي رهايي پنيرت را عوض كن (خروج از 1000 تو)
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
قله‌ها و دره‌ها (راهي براي مديريت لحظه‌هاي خوب و بد زندگي
بله يا خير (راهنماي تصميم‌گيري بهتر 1 داستان)
 • 13,000 تومان
 • با تخفیف: 13,000 تومان

كي پنير منو جا به جا كرد

 • 18,000 تومان

كي پنير منو جا به جا كرد، داستاني است آموزنده براي كنار آمدن با تغيير و فرارفتن از ترس‌هاي بازدارنده در مواجهه با تغييرات نامنتظره. كتابي كه مي‌توان در مواجهه با بحران‌هاي زندگي در طول ساليان بارها و بارها به آن رجوع كرد و از خرد نهفته در آن استفاده كرد.

فروشنده 1دقيقه‌اي (سريع‌ترين راه براي فروش بيشتر با استرس كمتر)

 • 35,000 تومان

نماد فروشنده يك دقيقه‌اي - يك دقيقه - برگرفته از نماي ساعت ديجيتالي است كه قصد دارد به ما يادآوري كندء كه يك دقيقه به مشتريانمان نگاهي بيندازيم و درك كنيم كه آنها مهم‌ترين دارايي ما هستند.

چه كسي پنير مرا جابه‌جا كرد (شيوه‌اي شگفت‌انگيز و موثر در مقابله با هر نوع تغيير در كار و زندگي)

 • 12,000 تومان

چه كسي پنير مرا جا به جا كرد؟ حكايتي ساده است كه حقايقي عميق را آشكار مي‌سازد. اين داستاني است درباره تغييراتي كه در يك هزار تو جايي كه چهار موجود جالب به دنبال پنير مي‌گردند اتفاق مي‌افتد. البته پنير استعاره‌اي از آن‌چه ما در زندگي به دنبال آن هستيم، از شغل، ارتباطات، پول و خانه بزرگ گرفته تا آزادي، سلامتي، شناخت و آرامش روحي.

بيرون هزارتو (راهي شگفت انگيز براي رهايي از گرفتاري ها)

 • 20,000 تومان

- بيرون رفتن از هزارتو مثل بيرون رفتن از زندان باورهاي قديمي است. - باورها نقش و توانايي بالايي در شكست يا موفقيت ما دارند. - نمي‌توان با كوله باري كهنه، جست و جويي تازه را آغاز كرد. - تغيير دادن افكار، هويت شما را تغيير نمي‌دهد. - شما همان باورهايتان نيستيد، بلكه فردي هستيد كه آن‌ها را انتخاب مي كند. - باورها خيلي قدرتمندند. يك باور زمان گذشته، به تنهايي مي‌تواند كل شركت را ورشكست كند. - وقتي به خود اجازه مي‌دهي چيزي را باور كني، يك دنيا امكانات جديد درهايشان را به رويت باز مي‌كنند. - شرايط تغيير مي‌كنند، جهان متفاوت مي‌شود؛ و چيزهايي كه ديروز حقيقت داشتند شايد ناگهان امروز ديگر حقيقت نداشته باشند. - چرا برخي با تغيير سازگار شده، پيش مي‌روند و پيروز مي‌شوند، و برخي در برابر تغيير مقاومت كرده، درجا مي‌زنند و مي‌بازند؟

چه كسي پنير مرا جابجا كرد (پديده جهاني و پرفروش‌ترين كتاب دنيا)

 • 23,000 تومان

در اين داستان، چهار شخصيت خيالي ترسيم شده است. موش ها:‹اسنيف› و ‹اسكوري› و آدم كوچولوها:‹هم› و ‹ها›. اين چهار شخصيت، قسمت‌هاي ساده و پيچيده درون ما را بدون توجه به سن، جنس، نژاد يا مليت نشان مي‌دهند. گاهي ممكن است مثل اسنيف عمل كنيم كه تغييرات را بو مي‌كشد و متوجه آن است، يا مثل اسكوري كه سريعا وارد عمل شده و تعلل نمي‌كند، يا گاه مانند هم مي‌شويم كه با انكار تغييرات در مقابل‌شان مي‌ايستد؛ چرا كه مي‌ترسد به طرف چيزي بدتر كشيده شود، يا مثل هاو كه فرا مي‌گيرد و وقتي شرايط، او را به طرف چيزي بهتر مي‌كشاند، خود را با آن تغيير وفق دهد.

چه كسي پنير مرا جابجا كرد

 • 12,000 تومان

«چه كسي پنير مرا جا به جا كرد؟» داستاني است در مورد تغييري كه در داخل يك ماز رخ مي‌دهد و در آن چهار شخصيت بامزه در جستجوي «پنير» هستند - پنير، استعاره از چيزي است كه ما مي‌خواهيم در زندگي داشته باشيم، مانند شغل، رابطه، پول، خانه بزرگ، آزادي، سلامت، قوه ادراك، آرامش روان، يا حتي فعاليتي مثل آهسته دويدن يا گلف بازي كردن...

چه كسي پنير مرا جابجا كرد (روش حيرت‌انگيز براي كنار آمدن با تغييرات در كار و زندگي شخصيتان)

 • 20,000 تومان

زندگي مسير صاف و راحت نمي‌باشد. تمام دالان‌ها و راهروهاي زندگي، طوري نيست كه بتوانيم راحت و بدون مانع در آن حركت كنيم بلكه هزارتويي از انواع حركات است كه از طريق اين حركات مي‌بايست راه خود را جستجو كرده، گيج و گم شده و در نهايت مسير خويش را بيابيم. گاهي وقت‌ها ممكن است در اين جستجو وارد كوچه‌هاي بن‌بست شويم. اما اگر ايمان داشته باشيم خداوند راهي برايمان خواهد گشود. شايد اين راه راهي باشد كه هرگز به آن نينديشيده بوديم. اما اين گشايش در نهايت ما را بسوي بهترين‌ها رهنمون خواهد كرد. اِ- جي - كروتين

چه كسي پنير مرا جابجا كرد

 • 35,000 تومان

خواندن اين داستان كه براي تمامي سنين مكتوب شده است كمتر از يك ساعت طول مي كشد ولي ديدگاه هاي منحصر به آن مي‌تواند براي يك عمر باقي بماند. چه كسي پنير مرا جابجا كرد؟ حكايت ساده‌اي است كه حقايق عميق و ژرفي را آشكار مي‌سازد. اين قصه داستاني سرگرم كننده و آگاهي بخش در مورد چهار شخصيت است كه در يك ماز زندگي كرده و در جستجوي پنير هستند تا از آن تغذيه كرده و به سعادت و نيكبختي دست يابند. پنير استعاره از چيزي است كه دوست داريد در زندگي داشته باشيد مثل شغل خوب، رابطه عاشقانه، پول يا مال و منال، سلامتي يا آسودگي خيال. و ماز يا همان مارپيچ جايي است كه در آن در جستجوي چيزي هستيد كه مي‌خواهيد داشته باشيد مانند سازماني كه در آن مشغول كار هستيد يا خانواده يا جامعه اي كه در آن زندگي مي‌كنيد. راز نهفته در اين قضيه را كشف كنيد كه چگونه با تغيير و تحول برخورد كرده و با آن مواجه شويد به طوري كه دچار استرس كمتري شده و از موفقيت و كاميابي هرچه بيشتر در زندگي و كار خود لذت ببريد.

بيرون از ماز (گذر پيچيده) راهي ساده براي تغيير فكر و گشودن قفل موفقيت‌تان

 • 32,900 تومان

بهترين راه‌حل‌ها مي‌توانند بسيار متفاوت از آن چيزي باشند كه انتظار داريد. كتاب «چه كسي پنيرم را جا به جا كرد؟» اهميت جا به جا شدن با پنير براي سازگاري با تغيير را در كار و زندگي نشان مي‌دهد. ولي آن‌چه نمي‌دانيد اين است كه چگونه يا از كجا شروع كنيد؟ و اين‌كه آيا چيزهايي مهم‌تر و بيش‌تر از پنير وجود دارند؟ «بيرون از ماز» داستان جديد و جذابي است كه به شما كمك مي‌كند تا بر موانع موجود چيره شويد و آينده‌اي شادتر و درخشان‌تر براي خودتان رقم بزنيد. اين كتاب براي كساني نوشته شده است كه به دنبال موفقيت شخصي و شغلي بيش‌تري‌اند. خواندن اين كتاب دقايقي بيش‌تر طول نمي‌كشد، ولي تاثير و كمك شگرف چشم‌اندازها و درس‌هاي ارزشمندش ساليان دراز در زندگي‌تان ماندگار خواهد شد.

براي رهايي پنيرت را عوض كن (خروج از 1000 تو)

 • 15,000 تومان

20 سال پيش دكتر اسپنسر جانسون داستان دو آدم كوتوله را در كتابي به نام «چه كسي پنير مرا جا به جا كرد؟» براي ما تعريف كرد. آن كتاب با به اشتراك گذاشتن خرد و انديشه‌هاي متعالي درباره تغيير و ترس، جهان را زير پا گذاشت و در همه جا با استقبال روبرو شد. پس از فروش 28 ميليون نسخه از آن كتاب، دكتر جانسون دوباره به سراغ شخصيت‌هاي مورد علاقه‌اش بازگشته است. اين كتاب كه بخش دوم همان داستان است به شما كمك خواهد كرد تا از راز و رمزهاي هر نوع هزارتويي كه در آن گرفتار هستيد، پرده برداريد و رهايي را در آغوش بگيريد. كتابي بي‌نظير كه زندگي‌تان را متحول مي كند.

قله‌ها و دره‌ها (راهي براي مديريت لحظه‌هاي خوب و بد زندگي

 • 50,000 تومان

اثري ديگر از نويسنده «چه كسي پنير من را جا‌به‌جا كرد؟» قله‌ها و دره‌ها همان فرازها و فرودهاي زندگي و كار همه انسان‌ها است. در داستان قله‌ها و دره‌ها، كشف خواهيد كرد كه چگونه مي‌توانيد: زودتر از دره بيرون بياييد. مدتي طولاني‌تر در قله بمانيد. قله‌هايي زياد و دره‌هايي كم داشته باشيد. اين كتاب، به شما مي‌آموزد كه چگونه: اشتباهاتي كه در موقعيت‌هاي خوب انجام مي‌دهيد، فرداي بد زندگي‌تان را مي‌سازند. و اين‌كه اقدامات عاقلانه، در وضعيت بد امروز، لحظه‌هاي خوب فرداي‌تان را خلق مي‌كنند.

بله يا خير (راهنماي تصميم‌گيري بهتر 1 داستان)

 • 13,000 تومان

استفاده از روش «بله» يا «خير» در اتخاذ تصميمات، نه تنها شما را به نتايج بهتري مي‌رساند، بلكه از استرس شما در زندگي مي‌كاهد. راهكاري قابل اطمينان براي اينكه بدانيم چگونه به آنچه براي ما كارآيي دارد «بله» و به آنچه براي‌مان كارآيي ندارد «خير» بگوييم...

1  2  3  4  صفحه‌ی 1