فيلتر‌ها

توليدكنندهبازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
جسارت رهايي (راهي براي رهايي از بندهاي زندگي احساس حقارت و انتظارات)
شجاعت قضاوت‌شدن
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
شجاعت نامحبوب بودن (فراسوي مهرطلبي كتابي براي زندگي شادتر)
شجاعت خوشبخت بودن (دست يافتن به خوشبختي و مسرت حقيقي بر عهده خود ماست)
شجاعت منفور بودن
 • 46,000 تومان
 • با تخفیف: 46,000 تومان

شجاعت مطلوب نبودن (تدبيري ژاپني براي تغيير در زندگي و رسيدن به شادي حقيقي)

 • 129,000 تومان

آيا شادي چيزي است كه مي‌شود انتخابش كرد؟ كتاب شجاعت مطلوب نبودن پاسخي ساده و سرراست براي اين سوال ارائه مي‌دهد. اين كتاب با استفاده از نظريات آلفرد آدلر، كه در كنار فرويد و يونگ يكي از سه غول روان‌شناسي قرن نوزدهم است، گفت‌وگويي روشنگر بين يك فيلسوف و مردي جوان را دنبال مي‌كند.. فيلسوف در پنج مكالمه به شاگردش كمك مي‌كند تا درك كند چطور هركس مي‌تواند مسير زندگي خود را تعيين كند، بدون اين‌ كه در قيدوبند آسيب‌هاي گذشته و انتظارات ديگران باشد. شجاعت مطلوب نبودن، كه غني از خرد و حكمت است، به شما كمك مي‌كند مفاهيمي مثل بخشش خود، خودمراقبتي و هرس ذهن را فرا بگيريد. شيوه‌ي تفكر به‌ كار رفته در اين كتاب عميقا رهايي‌بخش است و به شما اين امكان را مي‌دهد كه شجاعت تغيير داشته باشيد و محدوديت‌هايي را كه ممكن است براي خودتان قائل باشيد ناديده بگيريد. اين كتاب، با متني ساده و درعين‌حال تكان‌دهنده، قدرت دروني شما را آزاد مي‌كند تا شادي پايدار را بيابيد و همان فردي شويد كه واقعا مي‌خواهيد باشيد.

از منفور بودن نترس (پديده‌اي ژاپني كه به شما نشان مي‌دهد چگونه زندگي‌تان را تغيير دهيد و به شادكامي واقعي دست يابيد)

 • 105,000 تومان

در اين كتاب، در قالب يك گفتگوي سقراطي بين يك فيلسوف و يك جوان با ديدگاه‌هاي آلفرد آدلر مواجه مي شويد. كتاب به زباني بسيار ساده، عميق‌ترين مفاهيم نظريه روانشناسي فردي آدلري را بيان مي‌كند. موضوعات گسترده‌اي در اين كتاب مطرح مي‌شود، از رد ديدگاه‌هاي سبب‌شناسانه تا شكل‌گيري عقده حقارت و عقده برتري، از روانشناسي مالكيت تا روانشناسي اقدام، از انكار نياز به تحسين و تأييد تا مفهوم علاقه اجتماعي و احساس جامعه بودن. اين كتاب از آن جهت حائز اهميت است كه بر نحوه نگرش و ديدگاه ما به مسائل مختلف زندگي از آموزش و پرورش تا زندگي عاشقانه و زندگي كاري تأثير شگفت‌انگيزي مي‌گذارد و ما را با دنياي جديدي آشنا مي‌سازد. ايچيرو كيشيمي در زمينه روان‌شناسي آدلري مي‌نويسد و سخنراني مي‌كند و داراي گواهي از انجمن روان‌شناسي آدلري است و با اين رويكرد مشاوره مي‌دهد. فوميتاكه كوگا يك نويسنده و مؤلف حرفه‌اي است كه جوايزي نيز كسب نموده است. اين كتاب را به تمام كساني كه به دنبال بينشي نو و راهنمايي عملي براي زندگي مشتاقانه در اينجا و اكنون هستند، بسيار توصيه مي‌كنيم.

جسارت رهايي (راهي براي رهايي از بندهاي زندگي احساس حقارت و انتظارات)

 • 130,000 تومان

اين كتاب گفتگويي بكر و چالش‌برانگيز ميان يك فيلسوف و مرد جواني است كه همانند من و شما ذهني پر از چرايي دارد. «فوميتاكه كوگا» در اين كتاب به ما نشان مي‌دهد كه زندگي رقابت نيست و هر انساني در مسيري مشخص در حركت است كه با ديگري تفاوت دارد. اين گفتگوي روانشناختي و فلسفي با تمركز بار ايده‌هاي «آلفرد آدلر» به موضوعاتي نظير روابط متقابل، حس تعلق، سبك زندگي، احساس حقارت، تفكيك وظايف، مفوم آزادي و شادي، تنفر از خود و غيره مي‌پردازد. كوگا معتقد است كه تمام مشكلات ما ريشه در روابط اجتماعي دارند. او پس از اينكه از موضوعاتي مانند شهامت تغيير و پذيرش خود صحبت مي‌كند، يادآوري مي كند كه نيازي نيست همگان دوست‌مان بدارند. در حقيقت، ما مي‌توانيم با ديگران روابط اجتماعي خوبي برقرار كنيم، بدون اينكه زندگي خود را صرف برآورده كردن نيازهاي آنان كنيم و تمام عمر خود را به دنبال گرفتن تاييد و تحسين ديگران باشيم. با خواندن اين كتاب مي‌توانيد به نشخوارهاي فكري كه روزانه انرژي ذهني بسياري از ما مي‌گيرند، پايان دهيد.

شجاعت قضاوت‌شدن

 • 100,000 تومان

درحومه‌ي اين شهر هزار ساله فيلسوفي زندگي مي كرد او آموخت كه جهان ساده است و سعادت در دسترس هركسي است مرد جواني كه از زندگي ناراضي بود به ديدار اين فيلسوف رفت تا براي سئوال‌هايش پاسخي بيابد اين جوان جهان را توده‌اي آشفته از تناقضات يافت و از نظر ذهن پريشان او، هر تصوري از خوشبختي كاملا پوچ بود

شجاعت نامحبوب بودن (فراسوي مهرطلبي كتابي براي زندگي شادتر)

 • 70,000 تومان

كتاب «شجاعت نامحبوب بودن: فراسوي مهرطلبي» مبتني برروان شناسي آدلري گفتگويي دونفره ميان يك جوان و يك فيلسوف ژاپني است. كتاب به مباحثي پيرامون «احساس كهتري»، «معناي غم و شادي»، «تروما»، «شجاعت ناكامل بودن»، «جايگاه انسان در ميان ساير انسان ها» و برخي مفاهيم مرتبط مي پردازد.

شهامت مورد تنفر بودن (پديداري ژاپني كه نشان مي‌دهد چگونه زندگي خود را تغيير داده و خوشبختي واقعي را به دست آوريد)

 • 50,000 تومان

فيلسوف: وقتي موضوع تاييد شدن در كار باشد، تقريبا تمام مردم سعي دارند به عنوان وسيله‌اي براي رسيدن به آن، انتظارات ديگران را برآورده كنند. اين هم با جريان انديشه جايزه تنبيه همخواني دارد كه مي گويد اگر كسي حركت مناسبي انجام بدهد، بايد او را تشويق كرد. اگر براي مثال هدف اصلي كار تو اين باشد كه انتظارات ديگران را برآورده كني، كارت خيلي سخت مي‌شود. چون هميشه نگران هستي كه ديگران چطور به تو نگاه مي‌كنند و از قضاوت هاي آن ها مي‌ترسي و «من بودن» خودت را سركوب مي‌كني. اين شايد باعث تعجب‌ات بشود اما تقريبا هيچ يك از مراجعان من كه براي مشاوره مي‌آيند، خودخواه نيستند. بلكه از اين در رنج‌اند كه سعي دارند انتظارات ديگران و پدر و مادرشان را برآورده كنند.

شجاعت خوشبخت بودن (دست يافتن به خوشبختي و مسرت حقيقي بر عهده خود ماست)

 • 92,000 تومان

اين كتاب چالشي است بين يك فيلسوف و يك دانشجو بر سر گفتمان‌هاي: تعليم و تربيت، احترام، عشق، ازدواج، شادماني و خوشبختي. از نگاه منتقدان، اين كتاب در يك سخن براي كساني كه گرفتار پريشان‌حالي هستند و يا بر سر دوراهي‌هاي گيج‌كننده زندگي سرگردان مانده‌اند، راه‌گشا و روشن‌گر و هم‌‌چون چراغي راهنماست كه با آموزه‌هاي روان‌شناختي و فلسفي، هم راه زندگي انسان پريشان را روشن مي‌كند و هم زندگي را اميدبخش مي‌نمايد. اگر كسي، به‌ويژه جواني،در جستجوي خوشبختي است بايد با در پيش گرفتن راهي تازه در زندگي خود به اين شادماني كه در اندرون ما نهفته است دست يابد. اما چگونه؟ اين همان گوهر نهفته در نوشته‌هاي اين كتاب است كه خواندني است.

شجاعت منفور بودن

 • 46,000 تومان

زيگموند فرويد، كارل يونگ و آلفرد آدلر غول‌هايي در جهان روانشناسي هستند. اين كتاب برگرفته از انديشه‌ها و تعاليم فلسفي و روانشناسي آدلر است كه به شكل گفتگويي روايي بين يك فيلسوف و يك مرد جوان اتفاق مي‌افتد. روانشناسي آدلر در اروپا و آمريكا حاميان بسياري از طيف‌هاي مختلف دارد و پاسخ‌هاي ساده و صريحي به اين پرسش فلسفي ارائه مي‌دهد: انسان چگونه مي‌تواند خوشبخت باشد؟ روانشناسي آدلر شايد كليد اين پرسش باشد. خواندن اين كتاب مي‌تواند زندگي شما را متحول كند.

صفحه‌ی 1