فیلتر‌ها

تولیدکنندهبازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
تمرین برای زوج‌ها (چرا از بعضی رفتارهایش ناراحت می‌شوم) مجموعه مدرسه زندگی
با آرامش خاطر ثروتمند شوید
 • 119,900 تومان
 • با تخفیف: 119,900 تومان
قانون جذب آبراهام (مبانی آموزه‌های آبراهام)
 • 95,900 تومان
 • با تخفیف: 95,900 تومان
هدیه‌ای برای تغییر
 • 16,000 تومان
 • با تخفیف: 16,000 تومان
تفکر مثبت (سوپ جوجه برای روح) 101 داستان الهام‌بخش در مورد شمارش نعمت‌ها و نگرش مثبت
شلخته نباش برای خانم‌ها و آقایان
 • 4,000 تومان
 • با تخفیف: 4,000 تومان
بله یا خیر انتخاب با شماست
 • 4,000 تومان
 • با تخفیف: 4,000 تومان
اعتماد هوشمندانه
 • 119,900 تومان
 • با تخفیف: 119,900 تومان
قدردانی شیوه‌ای برای زندگی
 • 58,900 تومان
 • با تخفیف: 58,900 تومان
هنر برقراری ارتباط
 • 52,000 تومان
 • با تخفیف: 52,000 تومان
قدرت بخشیدن (چگونه بخشیدن همه ما را توانگر می‌کند ایجاد فراوانی در منزل سر کار و در جامعه)

تمرین برای زوج‌ها (چرا از بعضی رفتارهایش ناراحت می‌شوم) مجموعه مدرسه زندگی

 • 110,000 تومان

هدف از انتشار مجموعه مدرسه زندگی پرورش هوش عاطفی به یاری فرهنگ است. باورمان این است که طیفی از جدی‌ترین معضلات ما نتیجه‌ فقدان خودشناسی، همدلی و ارتباط است.

با آرامش خاطر ثروتمند شوید

 • 119,900 تومان

در این کتاب جالب ناپلئون هیلء نویسنده کتاب بیندیشید و ثروتمند شویدء کشفیات خود درباره رسیدن به خواسته‌هایتان و حداکثر استفاده از آنها را به نمایش می‌گذارد. در این کتاب تکنیک‌هایی قابل اعتماد به بیانی ساده و خوانا برای دست‌یابی به نه تنها قدرت کسب پولء بلکه آرامش درونی واقعی هم آمده است. با خواندن این کتاب یاد می‌گیرید: چگونه در زندگی موفق شوید و بتوانید خودتان باشید. چگونه نفس خود را سالم پرورش دهید. چگونه به دوستی و عشق ماندگار دست یابید. چگونه به نگرش ذهنی عمده‌ای دست یابید که موجب ثروت و آرامش ذهن می‌شود. چگونه شغل دلخواهتان را به دست بیاورید و راه ترقی را طی کنید. چگونه از ترس رهایی یابید. به انگیزه شخصی و اعتماد به نفس سالم دست پیدا کنید. چگونه هر چالشی را به موفقیتی جدید تبدیل کنید.

قانون جذب آبراهام (مبانی آموزه‌های آبراهام)

 • 95,900 تومان

این کتاب مبانی قدرتمند آموزه‌های بدیع آبراهام را ارائه می‌دهد و به شما می‌آموزد چگونه هر چیزی خواسته یا ناخواسته از طریق قدرتمندترین قانون کائنات که همانا قانون جذب است به سمت شما کشیده می‌شود. به احتمال قوی شما این ضرب‌المثل‌ها را شنیده اید: همانند، همانند را جذب می‌کند. کن هم‌جنس با هم‌جنس پرواز. یا به هرچه فکر کنید همان را به دست خواهید آورد. با اینکه عده‌ای از بزرگ‌ترین آموزگاران تاریخ به این قانون اشاره کرده‌اند، استر و جری هیکس در این کتاب پرفروش خود به قدری شفاف آن را توضیح داده‌اند که کسی نظیر آن را ندیده است. شما در این کتاب با قوانین فراگیری آشنا خواهید شد که بر جهان هستی حکمرانی می‌کنند و دیگران را وادار می‌کنند به نفع شما کار کنند.

هدیه‌ای برای تغییر

 • 16,000 تومان

تنها تصمیمی که باید بگیریم این است که با زمانی که در اختیار داریم ، چه کنیم. زندگی ما با تصمیم‌هایی شکل می‌گیرد، که در وقت مناسب خودشان آنها را مهم نمی‌دانیم. حتی یک تصمیم درست، اگر خیلی دیر گرفته شود، غلط از آب در می‌آید.

تفکر مثبت (سوپ جوجه برای روح) 101 داستان الهام‌بخش در مورد شمارش نعمت‌ها و نگرش مثبت

 • 79,900 تومان

به کمک احتیاج دارید؟ به قول نورمن وینست پیل: «افکارتان را عوض کنید تا دنیایتان عوض شود.» این داستان‌ها به شما کمک می‌کنند در این کار موفق شوید. 101 داستان واقعی در مورد این که چطور مثبت اندیشیدن می‌تواند زندگیتان را متحول کند. هر کسی هر از چندگاهی به کمی تغییر نگرش نیاز دارد. داستان‌های واقعی و حیرت‌انگیز نشان می‌دهند چگونه افراد با بهره گرفتن از تفکر مثبت، زندگی‌شان را بهبود بخشیده‌اند و بر مشکلات فائق آمده‌اند. با خواندن این داستان‌ها یاد می‌گیرید چگونه: هر روزتان را به روزی خاص تبدیل کنید. قدردانی و شادی را در زندگی روزانه‌تان بگنجانید. نعمت‌هایتان را بشمارید و چشم‌اندازتان را عوض کنید. با به کارگیری چند کلمه که به درستی انتخاب کرده‌اید خود را با زندگی وفق دهید. از طریق نگرش مثبت سرطان و سایر مشکلات پزشکی خود را کنترل کنید. آسان بگیرید و در نتیجه زندگی معنادارتر داشته باشید. بیاموزید در هر موقعیتی بارقه‌های امید را بیابید. فلاکت را به فرصت تبدیل کنید.

شلخته نباش برای خانم‌ها و آقایان

 • 4,000 تومان

در یک عمل برنامه‌ریزی شده، در یک سیستم منسجم، و در یک سازمان با مدیریت هوشمند، انضباط نقش اساسی ایفا می‌کند. چه کنیم که انضباط برقرار شود، بی آنکه انعطاف‌پذیری خود را از دست بدهیم.

بله یا خیر انتخاب با شماست

 • 4,000 تومان

آیا با روش‌های درست تصمیم‌گیری آشنا هستید؟ روش‌های درست تصمیم‌گیری ریسک عواملی که باعث شکست و تلخکامی می‌شود را به حداقل می‌رساند.

اعتماد هوشمندانه

 • 119,900 تومان

«بدون تردید کتاب اعتماد هوشمندانه یکی از قوی ترین و اثرگذارترین کتابهای دوران ماست» وارن بنیس، مرجع مشهور رهبری جهانی استفان کاوی پس از آنکه توانست با کتاب سرعت اعتماد و با فروش بیش از یک میلیون جلد آن به بیست و دو زبان، رابطه جهانی اعتماد را نشان دهد، تصمیم گرفت قدرت مخفی اعتماد را برای تغییر زندگی ها و تاثیرگذاری روی سازمانها آشکار کند. اعتماد هوشمندانه اصول آموزنده و داستان موفقیت های به دور از انتظار افراد و سازمانهای بیشماری را به اشتراک می گذارد که نه تنها در نتیجه فرهنگ ها و روابط قابل اعتماد به رفاهی بی سابقه دست یافته اند، بلکه حتی به سطوح بالای انرژی و شادی نیز رسیده اند. اعتماد هوشمندانه ایده هایی تفکربرانگیز ارائه می دهد؛ ایده هایی کارساز و چشم اندازی که از نظر من برای بقا و موفقیت در صحنه جهانی ضروری است. یانگ یوآن کینگ، مدیرعامل لنوو تحقیقاتی از منابع متعدد تایید می کنند سازمانهایی که در آنها اعتماد زیادی جریان دارد. حدود سه برابر بهتر از سازمانهایی که اعتماد در آنها کم است، کار می کنند افراد قابل اعتماد بیشتر احتمال دارد که استخدام شوند ترفیع بگیرند، بهترین پروژه ها با بزرگترین بودجه ها را انجام دهند و آخرین نفراتی اند که اخراج می شوند. اعتماد هوشمندانه فرمولی برای پیشرفت ارائه می کند تا اعتماد بتواند کارایی رهبران، گروه ها و سازمان ها و حتی کشورها را بالا ببرد. از آنجا که پیشرفت و رقابت در این اقتصاد جهانی، وابسته و خطرناک قرن بیست و یکم، نیازمند صلاحیت حرفه ای فرد است، اعتماد به سرعت به مهم ترین مهارت زندگی افراد تبدیل شده است. این کتاب یک بار برای همیشه قدرت اعتماد را آشکار می کند و موجب تغییر دیدگاهتان در هر شرایطی می شود. با مطالعه و آموختن نکات این کتاب، می توانید احتمال پیشرفت تان را در این بازار فوق العاده غیرقابل پیش بینی افزایش دهید.

قصه‌های ماهی (قصه‌های حقیقی برای دگرگون کردن زندگی و محل کار شیوه‌ای برای بالا بردن روحیه داستان‌های نقلی امکانات نامحدود)

 • 49,900 تومان

طی سال‌های گذشته، داستان بسیاری از ماهی‌فروشان بازار ماهی محله پایک، در سیاتل، بسیاری از ما را برانگیخت تا به امکانات تازه زندگی و کار خویش توجه کنیم. داستان این ماهی‌فروش‌های غیرعادی، در کتاب ماهی، گفته شده است. ما در این کتاب، چهار اصولی را توضیح داده‌ایم که به ترویج زندگی‌ای عالی در کار کمک می‌کند: بازی، روزشان را شاد کنید، آن‌جا باشید و نگرش خویش را انتخاب کنید. این اصول چیزی است که ما آن را فلسفه ماهی می‌نامیم. نتیجه رعایت کردن اصول این فلسفه، محل کاری است که در آن کیفیت زندگی ارضا کننده و معنادار می‌شود و این تجربه‌ای جذاب برای مشتریان داخلی و خارجی خواهد بود.

قدردانی شیوه‌ای برای زندگی

 • 58,900 تومان

لوئیز هی در کتاب قدردانی اثر بسیار ویژه‌ای را به شما تقدیم می‌کند که محبوب دلش است. این کتاب مجموعه‌ای از بینش‌ها و تعلیمات برخی از الهام‌بخش‌ترین معلمان و نویسندگان نام آشنا است، افرادی که قدرت قدردانی را در زندگی‌شان ثابت کرده‌اند. برخی نویسندگان معروف، عبارتند از: دکتر جوآن زی بوریسنکو دکتر سری دایا ماتا دورین ویرچو دکتر برنی سیگل دن میلمن جان رادولف پرایس و بسیاری از دوستان دیگر لوئیز. هنگامی که این افراد شناخت خود را از تمرین قدردانی با ما در میان می‌گذارند، به طور ناخودآگاه شما هم این اصول را در زندگی خویش اجرا خواهید کرد.

هنر برقراری ارتباط

 • 52,000 تومان

داشتن لحن محبت‌آمیز هزینه‌ای ندارد. آیا فقط باید الفاظمان را با دقت انتخاب کنیم تا بتوانیم از صمیم قلب با یکدیگر و با خودمان در این عصر نوین تکنولوژی ارتباط برقرار کنیم؟ چگونه می‌توانیم تشخیص دهیم کدام ارتباط برای ما خوب و کدام یک زهرآگین است؟

قدرت بخشیدن (چگونه بخشیدن همه ما را توانگر می‌کند ایجاد فراوانی در منزل سر کار و در جامعه)

 • 9,900 تومان

این راهنمای الهام‌بخش و روحیه‌بخش، حاوی درسی فوق‌العاده ارزشمند است: هر چه بیشتر ببخشید، بیشتر به دست می‌آورید. همچنین کمکتان می‌کند موهبت‌هایی را کشف کنید که از آن شماست تا پیش‌کش کنید...

1  2  صفحه‌ی 1