فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
مثل 1 راهب فكر كن (تربيت ذهن براي آرامش و زندگي هدفمند)
راز قهرماني
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
بپرس و بهتر زندگي كن و ديگر سوالات ضروري زندگي
كمتر كار كن (خلاص شدن از كار زياد افراط و زندگي نكبت‌بار)
پسربچه موش كور روباه و اسب
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
كمتر گند بزن
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
خودت را به فنا نده (كمتر فكر كن و دل به زندگي بده)
4 دي ان اي پنهان آمازون اپل فيسبوك و گوگل
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
تختخوابت را مرتب كن (چيزهاي كوچكي كه مي‌توانند زندگي‌ات و شايد دنيا را تغيير دهند)
راه‌حل جايگزين (رويارويي با مشكل بازيابي خويشتن و يافتن شادي)
رهبري (درس‌هايي كه از زندگي و سال‌هاي حضورم در منچستريونايتد آموختم)

مثل 1 راهب فكر كن (تربيت ذهن براي آرامش و زندگي هدفمند)

 • 80,000 تومان

وقتي مانند راهب فكر كنيد ، ياد مي‌گيريد: . مشغوليت ذهني را كنار بگذاريد . بر افكار منفي غلبه كنيد . از ترس به نفع خودتان استفاده كنيد . چرا با آنكه در جست‌و‌جوي خوشبختي هستيد، آن را نمي‌يابيد . چرا مقايسه قاتل عشق است . از تمام كساني كه سر راهنتان قرار مي‌گيرند، چيزي ياد بگيريد . چرا رفتارتان مطابق با افكارتان نيست . هدف و مقصد خود را بيابيد . چرا مهرباني براي رسيدن به موفقيت ضروري است و ...

راز قهرماني

 • 25,000 تومان

قهرمان بودن آسان نيست. اصلا هم قرار نبوده اين‌طور باشد. قهرمان بودن مملو از درد و نااميدي است. گاهي اوقات خطرناك است. اگر براي دفاع از سرزمين و باورهاي خود مقاومت مي‌كنيدء خود را براي مواجهه با هجمه‌اي از حملات و زخم‌هاي سرنوشت بيدادگر آماده كنيد. ولي به اين دليل به انسان‌ها لقب قهرمان مي‌دهيم كه اعمالشان فراتر از ديگران است. قهرمانان ما را به انسان‌هايي بهترء جامعه‌اي بهتر و دنيايي بهتر تبديل مي‌كنند. همه چيز به خودمان بستگي دارد. به خودت بستگي دارد. قهرماني باش كه ما به آن نياز داريم.

بپرس و بهتر زندگي كن و ديگر سوالات ضروري زندگي

 • 24,000 تومان

بسياري از ما وقت زيادي را صرف تفكر در مورد پاسخ‌هاي درست مي‌كنيم. اين در حالي است كه نويسنده معتقد است اين پرسيدن سوال به جاست كه باعث شفاف شدن شرايط مي‌شود. به عقيده او، پنج سوال اساسي در زندگي وجود دارد. سوالاتي كه لازم است به طور منظم از خود و ديگران بپرسيم. اگر به پرسيدن اين پنج سوال عادت كنيم، زندگي شادتر و موفق‌تري خواهيم داشت.

كمتر كار كن (خلاص شدن از كار زياد افراط و زندگي نكبت‌بار)

 • 75,000 تومان

در طي گذر نسل‌ها، چنان با تب‌وتاب كار كرده‌ايم كه باعث بدبختي و زوال خود شده‌ايم. ما به‌قدري زياد و سخت كار كرده‌ايم كه از ياد برده‌ايم قرار است به كجا برويم و ظرفيت و توانايي‌مان براي «خوشحالي و بازي» را از دست داده‌ايم. مسئلهٔ اصلي اين است: ما تنها، بيمار و مستعدِ خودكشي هستيم. هرساله يك تحقيق جديد ظهور مي‌كند كه نشان مي‌دهد نسبت به سال قبل تعداد بيشتري از افراد منزوي و افسرده شده‌اند. ديگر زمانش رسيده كه حركت در مسير اشتباه را متوقف كنيم و دست‌هايمان را كه نااميدانه به نشانۀ تسليم بالا برده‌ايم، پايين بياوريم. زمان آن رسيده كه دريابيم كجاي كار اشتباه است. تأكيد بر ساعت‌هاي كار طولاني چنان در زندگي ما ريشه دوانده كه براي رهايي خودمان نياز به تغيير فرهنگي اساسي داريم. اميدوارم اين كتاب مقدمه‌اي باشد براي جنبشي كه روال منطقي و درست را به دفاتر و خانه‌هاي ما بازگرداند.

پسربچه موش كور روباه و اسب

 • 75,000 تومان

موش كور پرسيد: « وقتي بزرگ شدي مي‌خواي چطور باشي؟ پسربچه گفت: «مهربون.» چارلي مكسي با تكيه بر چهار كاراكتر محبوبش، الهام و اميد را در زمان‌هاي ترديد و دودلي به ارمغان مي‌آورد. پسربچه، موش كور، روباه و اسب سياحت دوستي نامحتمل اين چهار شخصيت است و درس‌هاي فراگير و تكان‌دهنده‌اي را كه مي‌آموزند به تصوير مي‌كشد.

بزن به هدف (پول بيشتري كسب كن به اندام ايده‌آلت برس روابط عالي بساز و زندگي‌ات را در دست بگير)

 • 15,000 تومان

كاري كه امروز انجام مي‌دهي چيزي كه امروز مي‌خوري تمرين‌هايي كه امروز انجام مي‌دهي سرمايه‌گذاري كه امروز روي خودت مي‌كني تمام اين‌ها آدمي را مي‌سازند كه فردا هفته بعد سال بعد و براي همه عمرت خواهي بود از اين كتاب استفاده كن نكني هم مهم نيست چون دنيا به آدم‌هاي معمولي هم نياز دارد.

كمتر گند بزن

 • 65,000 تومان

اين كتاب كاري را كه ما در پروژه كتاب «خودت را به فنا نده» شروع كرديم، به سطح بالاتري مي‌رساند. ما سرانجام از نوع خاص خودگويي‌هاي شخصي‌ات پرده برمي‌داريم و كشف مي‌كنيم چرا اين خودگويي‌ها، ريشه تمام گندكاري‌هاي فعلي زندگي‌ات هستند. در زندگي روزمره، ما عمدتا احوالات و عواطف زمزمه‌هاي دروني‌مان را تجربه مي‌كنيم بدون اين‌كه براي مشخص كردن اين كه واقعا آن‌ها چه مي‌گويند كاري از پيش ببريم. بنابراين، اگر هميشه دلت مي‌خواست بداني چرا با خودت حرف مي‌زني، و مهم‌تر اين‌كه، چه چيزهايي موجب اين صحبت‌ها مي‌شوند... به خواندن ادامه بده...

خودت را به فنا نده (كمتر فكر كن و دل به زندگي بده)

 • 28,000 تومان

تمام مدتي كه درگير بگو مگو و قضاوت‌هاي دروني هستي، و البته هيچ‌وقت هم متوقف نخواهند شد، صدايي آرام زير گوشت زمزمه مي‌كند: «خيلي تنبل و خرفتي و اصلا به درد هيچ كاري نمي‌خوري.» تو حتي متوجه نيستي چقدر به اين زمزمه اعتقاد داري يا چه اندازه تباهت مي‌كند. تو فقط تمام روز كار مي‌كني تا بر استرس‌ها و فشارهاي روحي‌ات چيره شوي، زندگي‌ات را نجات دهي و اگر نتواني چرخ لعنتي زندگي را بچرخاني، تن به تسليم مي‌دهي و شايد هرگز به جايي كه در زندگي مي‌خواستي نرسي. شايد هيچ‌گاه به آن شادي، اندام ايدئال، شغل يا ارتباطي كه آرزويش را داري نرسي. اين كتاب به كساني اختصاص دارد كه آن خودگويي‌هاي بي‌حاصل را تجربه كرده‌اند. جريان بي‌پايان شك و بهانه، زندگي روزمره را به گند مي‌كشد. اين كتاب سيلي دنياست كه بيدارت كند تا توانايي‌هايت را كشف كني، خودت را به فنا ندهي و به بهترين خودت در زندگي تبديل شوي....

4 دي ان اي پنهان آمازون اپل فيسبوك و گوگل

 • 135,000 تومان

طي دو دهه گذشته، چهار غول تكنولوژي يعني اپل، فيسبوك، گوگل و آمازون توانسته‌اند بيشتر از تمام ديگر ساخته‌هاي بشري در طول تاريخ، ثروت و خدمات توليد كنند. آن‌ها فرصت‌هاي شغلي بسيار زياد، توليدات ناب، خدمات بسيار ارزنده و امنيت اقتصادي را براي انسان‌ها ايجاد كرده‌اند. به طوري كه در تار و پود زندگي ميلياردها انسان رخنه كرده‌اند. به طور خلاصه توانسته‌اند دنيا را به جاي بهتري براي زندگي تبديل كنند. اما رسانه‌هاي اجتماعي را در نظر بگيريد كه اطلاعات و تصاوير شخصي ما را پردازش كرده، مكالمات تلفني ما را شنود مي‌كنند و بدتر اين‌كه اين اطلاعات را به شركت‌هاي مورد هدف خود مي‌فروشند. با اين‌كه خيل عظيمي از خدمات آن‌ها براي ما رايگان است ولي بايد بدانيم كه آن‌ها خيرخواه بشر نيستند و اين در حالي است كه ما راغبانه تمام اطلاعات و اخبار زندگي شخصي خود را در اختيارشان قرار مي‌دهيم و خصوصي‌ترين لحظات زندگي‌مان را در آن‌ها به اشتراك مي‌گذاريم.

تختخوابت را مرتب كن (چيزهاي كوچكي كه مي‌توانند زندگي‌ات و شايد دنيا را تغيير دهند)

 • 30,000 تومان

روز هفدهم مه سال 2014، افتخار داشتم كه در جشن فارغ‌التحصيلي دانشجويان دانشگاه تگزاس در آستين سخنراني كنم. اگر چه خودم هم از همين دانشگاه فارغ‌التحصيل شده بودم، اما نگران بودم كه سخنان يك ژنرال جنگي كه عمرش را در جنگ سپري كرده، خيلي مورد استقبال دانشجويان كالج قرار نگيرد. اما وقتي ديدم آن‌ها با اشتياق براي شنيدن سخنراني‌ام آمده‌اند، بي‌نهايت شگفت‌زده شدم. گويا ده درسي كه در تمرينات نيروي دريايي ياد گرفته بودم، و اساس اظهاراتم را شكل مي‌دادند، مورد توجه جمعيت كثيري قرار گرفت. آن‌چه گفتم درس‌هايي ساده بود براي غلبه بر امتحانات تمرينات دريايي، اما هر ده تمرين براي مواجهه با چالش‌هاي زندگي نيز كاربرد داشت. همه ما مي‌دانيم كه زندگي، سخت و طاقت فرسات؛ ولي گاهي با انجام كارهايي پيش‌پاافتاده مي‌توان به نتيجه‌اي دست يافت كه زندگي را تحت تأثير قرار دهد. عمل بسيار ساده‌اي مانند مرتب كردن تختخواب هم مي‌تواند براي شروع يك روز نيروي انگيزشي شگفت‌آوري داشته باشد و رضايتي دروني براي به پايان رساندن يك روز خوب براي‌مان فراهم كند. براي تغيير جهان، اول تختخواب را مرتب كن.

راه‌حل جايگزين (رويارويي با مشكل بازيابي خويشتن و يافتن شادي)

 • 50,000 تومان

شريل سندبرگ بعد از مواجهه با مرگ ناگهاني شوهرش احساس مي‌كرد كه ديگر هرگز خودش و بچه‌هايش طعم واقعي لذت و شادي را نخواهند چشيد. او درباره آن روزها مي‌نويسد: «تهي بودم؛ پوچي بي‌انتهايي كه قلب و سينه‌ام را پر كرده بود و قدرت تفكر و حتي نفس كشيدن را از من گرفته بود.» دوستش، آدام گرانت، استاد رشته روا‌نشناسي دانشگاه وارتون، به او گفت: «بعد از تجربه يك حادثه كشنده و دردناك، مي‌توان با برداشتن قدم‌هايي متمركز، دوباره به زندگي بازگشت. ما با ظرفيتي از قبل تعيين ‌شده و بازگشت‌ناپذير متولد نشده‌ايم. بازگشت‌پذيري نوعي ماهيچه است كه هر كسي مي‌تواند آن را قوي و قوي‌تر كند.»

رهبري (درس‌هايي كه از زندگي و سال‌هاي حضورم در منچستريونايتد آموختم)

 • 145,000 تومان

نگارش اين كتاب پس از ملاقات من با مايكل موريتز رئيس شركت سرمايه‌گذاري سكوييا كاپيتال آغاز شد. شركت خصوصي سرمايه‌گذاري آمريكايي كه شهرت آن براي طراحي و سازمان‌دهي شركت‌هاي بزرگ مانند اپل، سيسكو، گوگل، پي‌پال، يوتيوب، واتس‌آپ و اير بي ان‌ بي است...

صفحه‌ی 1