فيلتر‌ها

توليدكنندهبازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
ذهن ملتهب (رويكردي كاملا بديع و انقلابي به پديده افسردگي)
عادت‌هاي موفقيت (اصولي براي كاميابي كامروايي و شادماني بيشتر)
مسئله مرگ و زندگي
 • 89,900 تومان
 • با تخفیف: 89,900 تومان
تمرين (با اشتراك‌گذاري ايده‌اي خلاقانه هم زندگي خود و هم جهان را تغيير دهيد)
چگونه كارآمد فكر كنيم (راهنماي خلاقيت و بازدهي بيشتر) مجموعه مدرسه زندگي
موفقيت تحت استرس (راهكارهايي براي حفظ آرامش اعتماد به نفس و كارآمد بودن وقتي تحت استرس هستيد)
از هيچ تا همه‌چيز (سفر من در تحقق بخشيدن به يك كسب و كار جهاني)
همه ‌چيز به فنا رفته ( هنر ظريف اميدواري )
 • 39,900 تومان
 • با تخفیف: 39,900 تومان
 زياد به خودت سخت نگير(هنر ظريف بي‌خيالي رويكردي غيرمتعارف به زندگي متعارف)
راز سايه (داستان زندگي‌تان را در آغوش بگيريد)
 • 85,900 تومان
 • با تخفیف: 85,900 تومان
نيمه تاريك وجود
 • 109,900 تومان
 • با تخفیف: 109,900 تومان
قانون جذب براي همه
 • 48,900 تومان
 • با تخفیف: 48,900 تومان

ذهن ملتهب (رويكردي كاملا بديع و انقلابي به پديده افسردگي)

 • 89,900 تومان

ادوارد بالمور، استاد روان‌پزشكي و محقق علمي دانشگاه كمبريج، در اين كتاب چالش‌برانگيز، از دستاوردهاي علمي تازه‌اي در خصوص ارتباط بين افسردگي، التهاب بدن و مغز پرده برمي‌دارد. او توضيح مي‌دهد كه اكنون ما چرا و چگونه مي‌دانيم اختلالات رواني مي‌توانند ريشه در سيستم ايمني بدن داشته باشند و چشم‌انداز انقلابي را برايمان ترسيم مي‌كند كه در آن مي‌توان چرخه معيوب استرس، التهاب و افسردگي را مورد هدف قرار داد. ذهن ملتهب از مرزهاي كلينيك و آزمايشگاه فراتر مي‌رود و دريچه‌اي كاملا جديد براي نگريستن به نحوه كار ذهن، مغز و بدن ـ همه با هم در تلاشي گاه نادرست براي كمك به بقاي ما در جهاني خصمانه ـ مي‌گشايد. اين كتاب همچنين بينشي در خصوص داستان پزشكي غرب ارائه مي‌دهد؛ اينكه چگونه در گذشته در كنار كارهاي درست، اشتباه كرده‌ايم و اينكه چگونه مي‌توانيم در آينده افسردگي و ساير اختلالات رواني را به طور موثرتري درك كنيم.

عادت‌هاي موفقيت (اصولي براي كاميابي كامروايي و شادماني بيشتر)

 • 59,900 تومان

اين مجموعه سخنراني‌ها روي تعدادي از اصول هفده‌گانة موفقيت ناپلئون هيل تمركز دارد كه هيل اعتقاد داشت بيشترين تأثير را روي نجات پاريس و كمك به مردم آن خواهد داشت. دو سخنراني اول مربوط به هدفمندي و اهميتِ داشتن يك هدف قطعي است كه به اعتقاد بسياري از طرفداران ناپلئون هيل مهم‌ترين قانون موفقيت از نظر اوست. دو سخنراني بعدي بر اهميت تفكر دقيق تمركز دارد. در دو سخنراني بعد هيل توضيح مي‌دهد كه چگونه ايمان در عمل يا ايمان عملي در به دست آوردن موفقيت ضروري است. دو ‌جلسۀ پس از آن پيرامون دلايل شكست و شيوه‌‌‌‌هاي فائق آمدن بر آن‌ها با قاطعيت و پشتكار است. در سخنراني نهم، هيل اهميت و ضرورت خودانضباطي يا ديسيپلين داشتن در حصول موفقيت را بيان مي‌كند. دو سخنراني بعد در خصوص اهميت شخصيت دوست‌داشتني در نيل به موفقيت است و دو ‌جلسۀ آخر سخنراني نيز دربارة نيروي عادت كيهاني، تنها اصل از اصول هفده گانة ناپلئون هيل است كه خود ادعا داشت پيش از او هيچ‌كس اين اصل را نه كشف و نه به آن اشاره كرده است.

مسئله مرگ و زندگي

 • 89,900 تومان

مساله مرگ و زندگي، داستاني عاشقانه و روايتي باورنگري از زندگي زوجي است كه تقريبا تمام عمر مانند روحي در يك بدن زندگي كرده‌اند. وقتي مريلين يالوم به سرطان مبتلا مي‌شود، زوج عاشق تصميم مي‌گيرند مشاهده‌ها و يافته‌هاي خود در باب زندگي و مرگ را در يك كتاب مشترك بنويسند. وقتي كتاب به نيمه مي‌رسد، ميريلين از دنيا مي‌رود و اروين مجبور مي‌شود كتاب را به تنهايي به پايان برساند.

تمرين (با اشتراك‌گذاري ايده‌اي خلاقانه هم زندگي خود و هم جهان را تغيير دهيد)

 • 78,000 تومان

ست گودين را به تفاوت بودن و متفاوت انديشيدن مي‌شناسند. او معمولا ساده حرف مي‌زند و ساده مي‌نويسدء اما نبايد اين سادگي را با نوشته‌ها و سخنراني‌هاي انگيزشي اشتباه گرفت. نوشته‌هاي او در مطرح‌ترين نشريات مديريتي جهان خوانده مي‌شوند و برخي كتاب‌هايش مانند گاو بنفش جريان‌ساز بوده‌اند. گودين در اين كتاب سعي دارد ما را به تلاش براي ايجاد اثري خلاقانهء انجام دادن كاري كه به آن عشق مي‌ورزيم و اشتراك گذاشتن آن با دنيا ترغيب كند.

چگونه كارآمد فكر كنيم (راهنماي خلاقيت و بازدهي بيشتر) مجموعه مدرسه زندگي

 • 42,500 تومان

ما مي‌دانيم كه ذهن انسان قادر به انجام كارهاي بسيار بزرگي است چرا كه گاه و بيگاه يك يا چند ايده‌اي ناب به ذهنمان مي‌رسد، از طرفي اين را هم مي دانيم كه ذهن ما غيرقابل پيش‌بيني است و زمان زيادي را به پرسه‌زني و آشفته خيالي مي‌گذارند. در اين كتاب مي‌آموزيم چگونه افكار سست و ناپايدار خود را پيش از آنكه تحت تاثير ترس‌ها و ترديدهايمان ناپديد شوند. به تور بيانداريم. چه زماني از روز و براي چه مدت شروع به فعاليت كنيم. چگونه از ملال يا غرايزمان به بهترين شكل استفاده كنيم و چگونه بر هراس خويش در برابر مشكلات بزرگ فائق آييم.

موفقيت تحت استرس (راهكارهايي براي حفظ آرامش اعتماد به نفس و كارآمد بودن وقتي تحت استرس هستيد)

 • 61,900 تومان

موفقيت تحت استرس گنجينه‌اي از بهترين، سريع‌ترين و كاربردي‌ترين ابزارهاي مقابله با استرس و افزايش بهره‌وري را در اختيار شما مي‌گذارد. اين كتاب به شما كمك مي‌كند زودپز درونتان را خاموش كنيد، تنش‌هاي روابط را كم كنيد، بيش از هر زمان ديگر از زندگي شغلي خود راضي باشيد و افزون بر همه آن‌ها، آرامش و امنيتي را تجربه كنيد كه پيش از آن هرگز تجربه نكرده بوديد. در دنياي پر استرس امروز هيچ كتابي بهتر از موفقيت تحت استرس براي مردان و زنان كارآفرين و پرمشغله وجود ندارد. اين كتاب را بخريد، روي ميز كارتان بگذاريد و مثل من هرروز از آن استفاده كنيد.

از هيچ تا همه‌چيز (سفر من در تحقق بخشيدن به يك كسب و كار جهاني)

 • 199,900 تومان

اثري برجسته تاثيرگذار از مدير و مديرمسئول ديرينه استارباكس درباره مسئوليت‌هاي جديد رهبران، كسب‌و‌كار‌ها و شهروندان در دنياي امروز از نگاه شخصي او به كار و زندگي. هاروارد شولتز در كتاب از هيچ تا همه چيز به دنبال پاسخ براي سوالاتي مي‌گردد كه امروز براي هر جامعه‌اي ضروري هستند؛ ما چه چيزي را مديون يكديگر هستيم؟ چه وظيفه‌اي در قبال هم داريم؟ چگونه مي‌توانيم انگيزه‌ها، نبوغ و حتي دردهاي خود را به چيزي معنادارتر از موفقيت فردي پيوند بزنيم؟ وظيفه ما در جايي كه كار و زندگي ميكنيم، چيست؟ از هيچ تا همه چيز با روايتي در هم پيچيده از خاطرات بي‌پرده، داستان پرفرازونشيب تلاش و مسئوليت پذيري، و اثباتي بر اينكه آدم‌هاي عادي نيز مي‌توانند كارهاي غيرعادي انجام دهند؛ نماي پشت صحنه‌اي از تلاش‌هاي بي‌چون ‌و‌ چراي هاروارد شولتز براي به چالش كشيدن نظريات كهنه درباره نقش تجارت جهاني امروز است. شولتز و همكارانش در طول دوران حرفه‌اي فعاليت خود از بيمه خدمات‌درماني و كمك هزينه تحصيلي دانشگاه براي باريستاهاي نيمه‌وقت گرفته تا مسائل بحث برانگيزي مانند نژاد و پناهندگي را نيز با همان حساسيت و خلاقيتي كه در خصوص قهوه نشان مي‌دادند، خطاب قرار دادند. اين كتاب در قلب خود روايت الهام بخش و اميدواركننده حقيقتي است كه وقتي براي هدفي بزرگ‌تر از اهداف شخصي خودمان برمي‌خيزيم، سخن مي‌گوييم و دست به دست هم مي‌دهيم، اتفاق مي‌افتد.

همه ‌چيز به فنا رفته ( هنر ظريف اميدواري )

 • 39,900 تومان

ما در زمانه جالبي زندگي مي‌كنيم . همه چيز از لحاظ مادي در بهترين حالت خود قرار دارد ، اما هم‌زمان به نظر مي‌رسد همه چيز به شكلي ترسناك و جبران‌ناپذير به فنا رفته است . چه خبر است ؟ به كجا مي‌رويم ؟ اگر كسي بتواند نامي براي بي‌قراري زمانه ما و درمان آن پيدا كند ، كسي نيست جز مارك منسون . او در اين كتاب با بهره‌گيري از انبوهي تحقيقات روان‌شناختي و همچنين نظرات فيلسوفاني چون افلاطون و تام ويتس به كالبد شكافي دين ، سياست ، ثروت ، شادماني ، دنياي مجازي و سرانجام زندگي مي‌پردازد . منسون با تركيب هميشگي شوخ‌طبعي و ذكاوت خاص خودش ما را به چالش مي‌كشد تا با خودمان صادق‌تر باشيم. او صراحتا تعريف ما را از ايمان ، شادماني ، آزادي و البته اميد نقض مي‌كند . يكي از بهترين نويسندگان مدرن بار ديگر اثري به جهان ارائه كرده است كه ساليان سال نقل محافل خواهد بود .

زياد به خودت سخت نگير(هنر ظريف بي‌خيالي رويكردي غيرمتعارف به زندگي متعارف)

 • 39,900 تومان

از صخره‌ها به سوي آبي آسمان گام برمي‌دارم، به وسعت آن اجازه نمي‌دهم كه ميدان ديد مرا در خود غرق كند.سردم است، اما عرق كرده‌ام. هيجان‌زده‌ام، اما مي‌هراسم. آيا اين است پايان ماجرا؟ اين كتاب به شما كمك خواهد كرد درباره انتخاب‌هايتان در زندگي ، آنچه ميخواهيد به آن اهميت بدهيد و آنچه تصميم مي‌گيريد به آن اهميت ندهيد، كمي شفاف‌تر بينديشيد. او اين حقيقت را با ايده جديدي به نام هنر ظريف بي‌خيالي نشان مي‌دهد. ايده بي‌خيالي، روشي ساده براي هماهنگي دوباره خود با توقعاتمان در زندگي و انتخاب اين حقيقت است كه چه چيزي بايد برايمان مهم باشد و چه جيزي نبايد مهم باشد.

راز سايه (داستان زندگي‌تان را در آغوش بگيريد)

 • 85,900 تومان

برنده پرفروش‌ترين‌هاي نيويورك تايمز در اين كتاب به ما نشان مي‌دهد چطور مخرب‌ترين افكار ما مي‌توانند نقطه عطفي براي موفقيت و يك زندگي آرماني باشند. دبي فورد اين بار نيز به شيوه‌اي كاملا مجاب‌كننده رويكردهاي ما را به زندگي دگرگون مي‌كند، ابزار و فرايندهايي در اختيارمان مي گذارد تا بتوانيم از محدوديت‌هاي داستان زندگي‌مان رها شويم.

نيمه تاريك وجود

 • 109,900 تومان

چه چيزي را از خود پنهان مي‌كنيد؟ چرا گاهي خودخواهي يك دوست، تنبلي يك همكار، گستاخي يك آشنا يا حتي بي ادبي يك غريبه بيش از اندازه ما را عصباني مي‌كند؟ چرا همان چيزهاي كهنه به سادگي و به آن شدت ما را تحت تاثير قرار مي‌دهند؟ دبي فورد توضيح مي‌دهد كه همين احساسات كهنه سرنخي براي كشف نيمه تاريك و نيز حالات و خصوصياتي هستند كه بيش از همه از آن‌ها مي‌ترسيم. دبي فورد در اين كتاب توضيح مي‌دهد كه ما چگونه نيمه تاريك وجودمان را آگاهانه يا ناآگاهانه پنهان و انكار مي‌كنيم؛ چگونه به جاي آن‌كه به طبيعت حقيقي وجودمان فرصت تجربه ناب زندگي را بدهيم آن‌را پس مي‌زنيم. او در اين كتاب نشان مي‌دهد كه انسان مي‌تواند به اصطلاح ضعف‌هايش را بپذيرد و در حقيقت آن‌ها را به نقطه قوت تبديل كند. شايد كمي تنبلي براي كسي كه به كار اعتياد دارد بد نباشد. شايد ذره‌اي خودخواهي عاقلانه براي نجات دادن ما از خشم و افسردگي لازم باشد. در اين كتاب دبي فورد با داستان‌هاي آموزنده و تمرينات عملي به ما نشان مي‌دهد چگونه با محرك‌هاي تاريك‌تر وجودمان آشتي كنيم، موهبت آن‌ها را درك كنيم و بار ديگر تماميت خود را بازستانيم. دبي فورد به ما ياد مي‌دهد چگونه خود را از الگوهاي آزار دهنده‌اي كه ما را اسير كرده‌اند نجات دهيم. انديشه‌هاي او به گونه‌اي استثنايي مجاب كننده است.

قانون جذب براي همه

 • 48,900 تومان

بهترين‌ها را به زندگي خود بياوريد. اغلب شما ارزش مثبت‌انديشي را مي‌دانيد اما شايد ترديد داشته باشيد كه اين مثبت‌انديشي تا چه حد مي‌تواند در زندگي شما تاثير داشته باشد. بيش‌تر اوقات به نظر مي‌رسد اتفاقات زندگي ما، خوب يا بد، كاملا خارج از اختيارمان هستند. اكنون وقت آن است كه اين ذهنيت خود را به كل تغيير دهيد. اين كتاب به شما نشان مي‌دهد چگونه مي‌توانيد با قدرت فكر و انديشه مثبت، خود اتفاقات زندگي‌تان را رقم بزنيد. آنچه در اين كتاب مي‌خوانيد: ـ سه عنصر كليدي قانون جذب. ـ قدم‌هاي حقيقي در مسير جذب. ـ نكات اساسي براي جذب بهترين‌ها در كار و زندگي شخصي. ـ راهكارهايي براي ايمان به راه و هدف خود.

1  2  صفحه‌ی 1