فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
بازگشت به كافه چرا
 • 67,000 تومان
 • با تخفیف: 67,000 تومان
زندگي رويايي‌تان را خلق كنيد
 • 23,500 تومان
 • با تخفیف: 23,500 تومان
عشق و دوستي همه را جذب كنيد
 • 21,000 تومان
 • با تخفیف: 21,000 تومان
خودشيفته‌اي به نام ترامپ (در مغز ترامپ چه مي‌گذرد)
همراه با جيمز آلن
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
زبان بدن و استفاده از آن براي شناخت و جذب ديگران
101 نكته مهم براي بهبود روابط زناشويي و تداوم ازدواج
برقص تا باران ببارد
 • 31,000 تومان
 • با تخفیف: 31,000 تومان
كافه‌اي به نام چرا (مكاني براي يافتن چراهاي زندگي)
12 ستون (موفقيت)
 • 69,900 تومان
 • با تخفیف: 69,900 تومان
نگرش يعني همه چيز (نگرش‌تان را عوض كنيد تا زندگي‌تان دگرگون شود)

بازگشت به كافه چرا

 • 67,000 تومان

پس از 10 سال جان دوباره به كافه چرا باز مي‌گردد... مردي به نام جان يك شب به‌طور تصادفي در جاده‌اي دورافتاده از كافه‌اي به نام چرا سر در مي‌آورد و زندگي‌اش به كلي متحول مي‌شود. 10 سال بعد باز به طرزي غير منتظره خود را درآن مكان مي‌يابد و با پرسش‌هايي جديد در منوي كافه و ماجراهايي تازه روبه رو مي‌شود.

زندگي رويايي‌تان را خلق كنيد

 • 23,500 تومان

از شما مي‌خواهم همين الان اين را امتحان كنيد: چند لحظه چشمانتان را ببنديد و زندگي رويايي‌تان را مجسم كنيد. زندگي‌اي را مجسم كنيد كه به راستي آرزويش را داريد. آن را مي‌بينيد؟ آدم‌ها را مي‌بينيد؟ صداها را مي‌شنويد؟ آن را به وضوح و روشني احساس مي‌كنيد؟ اگر مي‌توانستيم روياهايي را كه در سر داريم به واقعيت تبديل كنيم، زندگي باشكوه نمي‌شد؟ با اين حال، در اغلب مواقع، پس از آن‌كه رويايي در سر مي‌پرورانيم چشمانمان را باز مي‌كنيم، سرمان را تكان مي‌دهيم و به خودمان مي‌گوييم: «حالا بايد برگردم به واقعيت!»

عشق و دوستي همه را جذب كنيد

 • 21,000 تومان

اين كتاب با آموختن بزرگ‌ترين رموز روانشناسي به شما كمك مي‌كند تا به هرگونه مشاجره، اختلاف، درگيري، كينه، يا قهر و جدايي، در خانواده يا محل كار خود خاتمه دهيد. اگر از اضطراب، استرس، افسردگي و ناراحتي‌هايي كه به واسطه اختلافات خانوادگي، عدم سازش در محل كار، يا تضاد شخصيتي به ‌وجود مي‌آيند به تنگ آمده‌ايد، خودتان را با شيوه‌هايي كه ميان افراد آشتي برقرار مي‌كنند و موجب فراموش شدن اختلافات مي‌شوند، مجهز كنيد. اين كتاب به شما نشان مي‌دهد كه چگونه طرف مقابل خود را بر آن داريد تا ناراحتي، عصبانيت و رنجشي را كه از شما به دل گرفته است، فراموش كند و با شما از در عشق و دوستي درآيد. البته، شما در مقام يك ميانجي همين روند را براي آشتي دادن دو نفر كه نسبت به هم كدورت به دل گرفته‌اند نيز مي‌توانيد به كار گيريد. علاوه‌ بر اين، فراخواهيد گرفت كه چگونه رابطه موجود را مستحكم كنيد تا كدورت و اختلاف در آينده بروز نكند.

خودشيفته‌اي به نام ترامپ (در مغز ترامپ چه مي‌گذرد)

 • 9,500 تومان

اين كتاب، شرح حال مختصري است از ويژگي‌هاي شخصيتي دونالد ترامپ و عملكردهاي محتمل او در مقام رياست جمهوري ايالات متحده آمريكا. اين شرح حال بر اساس ديدگاه روانشناسي اف ‌بي ‌آي در زمينه پيش‌بيني رفتار و اعمال مظنونين نگاشته شده ‌است. اين شرح‌ حال به منظور طرفداري يا ضديت با دونالد ترامپ ارائه نشده‌است، بلكه فقط يك ارزيابي بي‌طرفانه، باليني و صادقانه از شخصيت رئيس‌جمهور ايالات متحده آمريكا و پيش‌يني عملكردهاي احتمالي او است.

همراه با جيمز آلن

 • 15,000 تومان

جميز آلن، بنيان گذار جنبش خودياري و تفكر نوين است. او در بيست و هشتم نوامبر 1864 ميلادي در شهر ليسستر انگلستان متولد شد. محوريت بيشتر كتاب‌هاي جيمز آلن، به خدمت گرفتن نيروي انديشه جهت رشد شخصي و بهبود شرايط زندگي است. «همراه با جيمز آلن»، يك كتاب انگيزشي بسيار تاثيرگذار با توجه به عصاره خرد و انديشه‌اي است كه جميز آلن به يادگار گذاشته است. اين كتاب، گزيده‌اي است از نكات ارزشمند كتاب‌هاي جيمز آلن و از جمله مهم‌ترين اثر او، يعني «آنسان كه انسان مي‌انديشد». ويك جانسون، در سي و يك فصل كوتاه به شرح و تفسير سخنان جيمز آلن پرداخته و در ادامه، مثال‌هايي خواندني از زندگي اشخاص حقيقي و دنياي واقعي را عنوان كرده است.

زبان بدن و استفاده از آن براي شناخت و جذب ديگران

 • 7,500 تومان

اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا زبان بدن را بشناسيد و بدين ترتيب، از يك سو اين مهارت را در جهت پيشبرد مقاصد و منافع خود به كارگيريد و از سوي ديگر، به احساسات، افكار، مقاصد و نيات دروني طرف مقابل خود پي ببريد. زبان بدن، نحوه ارتباط غيركلامي و غيرگفتاري ما است كه آن را در هر يك از تعامل‌هاي خود با ديگران به كار مي‌بريم. توانايي ما در به كارگيري زبان بدن به شيوه‌اي مثبت و موثر و خواندن ذهن ديگران از روي زبان بدن ايشان، ابزار قدرتمندي است كه اشخاص موفق را از اشخاص عادي متمايز مي‌كند و باعث پيشرفت‌مان مي‌شود. تصور كنيد با شناخت اين ابزار قدرتمند و به كارگيري آن چگونه مي‌توانيد در روابط فردي و اجتماعي و كار و زندگي خود به موفقيت‌هاي چشمگير دست يابيد!

101 نكته مهم براي بهبود روابط زناشويي و تداوم ازدواج

 • 7,500 تومان

مقوله ازدواج نسبت به بيست يا سي سال قبل به طرز چشمگيري فرق كرده است. در جوامع امروزي، بيش از نيمي از ازدواج‌ها به دلايل مختلف با شكست مواجه مي‌شوند و حتي فكر كردن به اين آمار، «تعهد» را زير سوال مي‌برد! حقيقت امر اين است كه در يك رابطه، اوضاع هميشه بر وفق مراد نيست و اختلاف نظر، بحث و درگيري پيش مي‌آيد. در كل، حفظ و تداوم يك رابطه، امري دشوار است و تعهد دو طرف رابطه را طلب مي‌كند. پس از جدايي، در اغلب مواقع دو طرف رابطه احساس مي‌كنند يك چيزي كم دارند و چند روزي كه از گرماگرم متاركه مي‌گذرد، احساس استيصال و درماندگي بر يك يا هر دو طرف غالب مي‌شود. گرچه ايجاد رابطه سالم و پايدار دشوار است، اما محال نيست... صدها روش وجود دارد كه براي بهبود و استحكام روابط خود مي‌توانيد از آن‌ها بهره ببريد. در اين كتاب 101 روش را برگزيده‌ايم كه شما را وارد مسير درست مي‌كند.

چگونه شاداب و پرانرژي شويم (50 نكته مهم درباره اين كه چگونه سرشار از انرژي شويد و ديگر احساس ضعف و خستگي نكنيد)

 • 7,500 تومان

اگر صبح‌ها به سختي از خوب بيدار مي‌شويد. احساس ضعف، استرس يا افسردگي مي‌كنيد. تمركز بر كار برايتان مشكل است. اين‌ها تنها موارد اندكي از نشانه‌هاي كم انرژي بودن هستند، پس اگر اين نشانه‌ها برايتان آشناست، كم انرژي بودن كيفيت زندگي‌تان را پايين آورده است... اگر هم اين موارد درباره شما صدق نمي‌كند، به اين فكر كنيد كه اگر از انرژي سرشاري برخوردار شويد زندگي‌تان چه قدر بهتر خواهد شد.

برقص تا باران ببارد

 • 31,000 تومان

هر مانعي، هر قدر كه بزرگ باشد، نمي‌تواند سد راه كسي شود كه از قلب و روحي بزرگ‌تر برخوردار است. اگر ذهنت را با افكار شكوهمند احاطه كني، تحت تاثير آن قرار خواهي گرفت. خواه تحصيلات رسمي تو كم باشد، خواه زياد، اگر عشق به مطالعه را در خود زنده كني، از زندگي موفق‌تري برخوردار خواهي شد. اين كتاب مملو از حكايت‌هاي الهام‌بخش از انسان‌هايي معمولي است كه با ايمان، اراده و مداومت خود به نتايجي خارق‌العاده دست يافته‌اند. خواندن مداوم و مستمر اين حكايت‌ها به شما كمك مي‌كند عادت مداومت در ضمير ناخودآگاه‌تان نهادينه شود.

كافه‌اي به نام چرا (مكاني براي يافتن چراهاي زندگي)

 • 75,000 تومان

جان، مردي عجول و شتاب‌زده كه در تقاطع‌هاي واقعي و استعاري سرگردان شده، خود را مقابل غذاخوري كوچك و دورافتاده‌اي مي‌يابد كه گويا در وسط ناكجاآباد واقع شده است. او كه فقط به قصد بنزين زدن براي ادامه سفر پياده شده، به طرزي كاملا متفاوت تغذيه مي‌شود. در آن مكان استثنايي، مشتريان تشويق مي‌شوند درباره‌ي اين سه سوال تعمق كنند: چرا اينجا هستيد؟ آيا از مرگ مي‌ترسيد؟ آيا راضي هستيد؟ جان با اين غذاي فكر و راهنمايي سه شخصيتي كه در كافه ملاقات مي‌كند وارد سفر خودشناسي مي‌شود، و در طول راه به نگرشي تازه نسبت به زندگي و روابط دست مي‌يابد.

12 ستون (موفقيت)

 • 69,900 تومان

تو مي‌تواني متفاوت باشي. مي‌تواني طرح زندگي‌ات را بريزي. بله اگر زودتر شروع كرده بودي بهتر بود، ولي در چهل سالگي هنوز يك چهل ساله پربار برايت باقي مانده. اگر به جاي گذران زندگي طرح زندگي‌ات را بريزي، كارهاي خارق‌العاده‌اي مي‌تواني در اين سال‌هاي باقي‌مانده انجام دهي. آن‌چه اين سال‌ها را موثر مي‌كند اين است كه طرح زندگي خود را بر مبناي دوازده ستون بريزي.

نگرش يعني همه چيز (نگرش‌تان را عوض كنيد تا زندگي‌تان دگرگون شود)

 • 71,000 تومان

همه‌ي ما انسان‌ها از اين اختيار برخورداريم كه با برگزيدن نگرشي مناسب، زندگي‌مان را متحول و به قله‌هاي موفقيت و خوشبختي صعود كنيم. جف كلر در كتاب جذاب و خواندني نگرش يعني همه‌چيز، ما را با 12 درس بزرگ آشنا مي‌كند، درس‌هايي كه به ما مي‌آموزند چگونه با بهره‌گيري از نگرش مثبت از قابليت‌هاي خارق‌العاده‌ي خود جهت دستيابي به زندگي سالم، مرفه و لذت‌بخش استفاده كنيم.

1  2  صفحه‌ی 1