فیلتر‌ها

تولیدکننده


بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

فرزندپروری

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
کودک تمام مغز (12 رویکرد شگفت‌انگیز برای پرورش ذهن در حال رشد فرزندتان)
کودکی خلاق و مخترع
 • 190,000 تومان
 • با تخفیف: 190,000 تومان
جیغ نزن مامان یاد بگیر تا یادم بدی
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
احساسات پسرانه
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
سلامت اجتماعی و عاطفی فرزند شما (راهنمای کامل برای والدین و کسانی که به آ‌ن‌ها کمک می‌کنند)
چطور از دست کودکان‌تان سر به بیابان نگذارید (راهکارهای حفظ آرامش در برابر فرزندان)
فرزندپروری با خوش‌‏فکری و لذت (101 راهکار سا ده)
باهوش اما حواس‌پرت
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
راهنمای رفتار والدین با نوجوانان
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان

کودک تمام مغز (12 رویکرد شگفت‌انگیز برای پرورش ذهن در حال رشد فرزندتان)

 • 115,000 تومان

مغز در همه ابعاد تربیتی کودکان از جمله رفتار فردی و اجتماعی، در تصمیم‌گیری، در خودشناسی، در موفقیت تحصیلی، اجتماعی و شغلی و... که برای والدین اهمیت حیاتی دارد، نقش کلیدی ایفا می‌کند. مغز تعیین می‌کند که ما چه کسی هستیم و چه منشی داریم. نوع رفتار و کردار و تفکرات و نگرش ما به زندگی توسط مغز تعیین می‌شود و از آنجا که فرایند شکل‌گیری و تکامل مغز کودکان کاملا به نوع رفتار اطرافیان و به‌ویژه والدین وابسته است، آگاهی از تغییراتی که بر اثر روش تربیتی والدین در مغز فرزندان اتفاق می‌افتد، در پرورش یک کودک خودساخته و بالنده بسیار مهم است. شناخت برخی مفاهیم ساده در خصوص عملکرد مغز کمک می‌کند تا کودکان و رفتار آنها را بهتر درک کنیم و در چالش‌ها و تنش‌هایی که مدام با فرزندان پیش‌ می‌آید،‌ بتوانیم رفتار مناسب‌تر و منصفانه‌تر و اثربخش‌تری در پیش بگیریم و شرایط مناسب‌تری را برای سلامت ذهنی و روانی آنها فراهم کنیم. رفتار والدین و تجربه‌هایی که هر روز و هر لحظه برای کودکان می‌سازند، می‌تواند کمک کند تا مغزی یکپارچه‌تر و هماهنگ‌تر داشته باشند.

کودکی خلاق و مخترع

 • 190,000 تومان

در این کتاب سعی در پیدا کردن و پرورش خلاقیت کودکان داشته‌ام. در ابتدا شما را با مفاهیمی همچون خلاقیت و نوآوری آشنا کرده‌ام و پس از آن به چگونگی پیدا کردن این خلاقیت و نوآوری در کودک خود پرداخته‌ام. به عبارت دیگر با آشنا شدن مفاهیم، این خلاقیت و نوآوری را در کودکان خود به وجود بیاورید. در ادامه کتاب نیز روش‌هایی را معرفی کرده‌ام که شما را در پرورش خلاقیت و نوآوری کودکان کمک می‌کند.

جیغ نزن مامان یاد بگیر تا یادم بدی

 • 68,000 تومان

اگر به‌طور مداوم بچه‌هایتان را تهدید کنید، نمی‌توانید کودک شادی داشته باشید. هیچ پدر یا مادری قصد صدمه زدن به فرزند خود را ندارد، ولی این نوع فرزند‌پروری دقیقا همین کار را انجام می‌دهد. برای داشتن کودک شاد و خوشحالی که مودبانه رفتار کند، ابتدا باید خود شما آموزش لازم را دیده باشید، باید نحوه تفکر و واکنش خود را نسبت به رفتار آنها تغییر دهید. تصمیم گرفتن در مورد والد مثبت بودن به نفع همه اعضای خانواده است. به این ترتیب، می‌بینید که کودکان طبق میل و خواسته شما رفتار می‌کنند و از قوانین شما تبعیت می‌کنند. در این صورت، در پایان روز استرس کمتری دارید و خانه‌تان مثل یک منطقه جنگی نخواهد بود. در عوض، می‌توانید خانه‌ای پر از صلح و عشق برای اعضای خانواده خود بسازید. این کتاب به شما خواهد آموخت که چرا فرزند‌پروری سخت‌گیرانه و آسان‌گیرانه مناسب و درخور نیست. شما خواهید آموخت که داشتن سبک فرزند‌پروری مثبت چقدر راحت و آسان است. در حالی که یاد می‌گیرید والد مثبت و خوبی باشید، رابطه خوبی هم با کودکانتان پیدا می‌کنید و به خود نیز در این مسیر کمک کنید.

احساسات پسرانه

 • 120,000 تومان

تو در حال رشد و بزرگ شدن هستی: و هم‌زمان احساسات و عواطفت نیز در حال تغییرند. ممکن است این‌طور به نظر برسد که سوار یک ترن هوایی احساسی هستی؛ یک لحظه در بالا و لحظه‌ای دیگر در پایین. از توصیه‌های این کتاب برای مدیریت و بیان عواطف و احساساتت به شیوه‌های مثبت استفاده کن؛ تا یاد بگیری چطور با آن‌ها کنار بیایی. مواجه شدن با احساسات قسمت مهمی از بزرگ شدن و تبدیل شدن تو به یک مرد جوان سالم است...

فرزندپروری نرم (با استفاده از ارتباطی عاطفی و نه تنبیه برای پرورش کودکانی با اعتماد‌به‌نفس و توانمند)

 • 175,000 تومان

سارا آکول اسمیت متخصص والدین و نویسنده مشهوری است که در روان‌شناسی، علوم تربیتی، فرزندپروری نرم، نظریه وابستگی و خواب کودکان تخصص دارد. او کارگاه‌ها و وبینارهای متعددی برگزار می‌کند، مربی والدین است و در برنامه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی شرکت می‌کند. ساراآکول اسمیت تا به حال 13 کتاب نوشته است که به 30 زبان ترجمه شده‌اند و بیش از نیم میلیون نسخه از آن‌ها به فروش رفته است.

سلامت اجتماعی و عاطفی فرزند شما (راهنمای کامل برای والدین و کسانی که به آ‌ن‌ها کمک می‌کنند)

 • 150,000 تومان

جان اس. دیسی پس از اتمام تحصیلات خود در سال ١٩٦٦ و در رشته روان‌شناسی پرورشی و آموزشی به جمع اساتید دانشگاه بوستون پیوست. دکتر دیسی درس‌هایی در موضوعات رشد نوجوان و بزرگسالان و روان‌شناسی ارتباطات بین فردی در این دانشگاه ارائه می‌کند. او همچنین فعالیت حرفه‌ای خود به‌عنوان روان‌پزشک را دارد و تا به حال 13 کتاب درباره موضوعاتی همچون اضطراب، خلاقیت و ارتباطات خانوادگی نوشته است. لیزا بی. فیور استاد و رئیس آموزش دانشگاه لسلی در شهر کمبریج در ایالت ماساچوست است. او همچنین در این دانشگاه به موضوع بی‌خانمانی کودکان می‌‌پردازد و یکی از بنیان‌گذاران و رؤسای جنبش ضد خشونت علیه زنان است. دکتر استیون برایون مایسلز، رئیس هیئت مدیره انجمن فعالیت‌های صلح‌طلبانه ماساچوست و همچنین فعال صلح‌طلب ملی و بین‌المللی بود که برای 30 سال در این زمینه فعالیت کرد. او در سال ٢٠١٤ از دنیا رفت.

کتاب‌چه راهنمای مادران امروزی (چگونه فرزندمان را از بدو تولد شاد سالم باهوش منظم و جذاب پرورش دهیم نوشته‌ای از یک مادر امروزی با آموزه‌های قدیمی)

 • 74,000 تومان

نویسنده این کتاب مایل است ناشناس باقی بماند. او کارشناس ارشد آموزش از دانشگاه بوستون آمریکا است. وی با اتکا به رشته تحصیلی‏، مطالعه مقالات و کتاب‌های به‌روز در زمینه آموزش و فرزندپروری و تجربیات شخصی‌اش این کتاب را نوشته است. به جرئت می‌توان گفت هر زنی که قصد دارد مادر بودن را تجربه کند، خوب است کتابچه راهنمای مادران امروزی را بخواند. این کتاب یک کتاب روانشناسی پیچیده نیست. بلکه کتابی است که مانند یک مادربزرگ دانای مدرن راهبردهای کاربردی پرورش فرزند را به شما می‌آموزد. خواندن این کتاب حدودا 60 دقیقه طول می‌کشد، اما به شما یاد می‌دهد چگونه فرزندتان را بخوابانید. چگونه او را به خوردن غذاهای سالم علاقه‌مند کنید. چگونه او را عاشق مطالعه کنید. چگونه به او رفتار مناسب را یاد بدهید. چگونه او را یاری دهید تا در مدرسه عملکرد خوبی داشته باشد و چگونه در نوجوانی هوشمندانه تصمیم بگیرد.

چطور از دست کودکان‌تان سر به بیابان نگذارید (راهکارهای حفظ آرامش در برابر فرزندان)

 • 98,000 تومان

چه بسا از آن پدر و مادرهایی باشید که از دست کودکان‌تان عصبانی می‌شوید، به آنها تشر می‌زنید و بر سرشان فریاد می‌کشید. خودتان هم قبول دارید که کج‌خلق شده‌اید و در برابرشان واکنش‌های عصبی نشان می‌دهید. می‌دانید که دوست دارید چگونه پدر و مادری باشید: آرزو می‌کنید آرام‌تر و مسلط‌تر باشید، اما هرچه تلاش می‌کنید، باز هم عصبانی می‌شوید. تنها همین نکته را به خاطر بسپارید: شما هرگز پدر و مادر بدی نیستید! این کتاب با زبانی صادقانه و همدلانه و با راهکارهای عملی به شما کمک می‌کند که در امر والدگری‏، رفتار مثبت‌تر و آگاهانه‌تری پیشه کنید. کارلا نامبرگ در این کتاب، به پدر و مادرهای پرمشغله و ذهن‌آشفته امروزی، پادزهر ناامیدی‌ها و تنش‌هایشان را ارائه می‌کند. این کتاب راهنمایی آسان، عملی و طنزآمیز برای والدینی چون شماست که می‌خواهند در برابر فرزندان‌شان رفتار سنجیده‌تر و ثمربخش‌تری پیشه کنند.

فرزندپروری با خوش‌‏فکری و لذت (101 راهکار سا ده)

 • 99,000 تومان

نکات قابل اجرا در این کتاب، از موسس مربی والدین (The parenting mentor) نه‌تنها به حل مشکلات روزمره، در برخورد با مشکلات روزمره کودکتان کمک می‌کند، بلکه منبعی آرامش‌بخش از خرد فراهم می‌کند تا به شما کمک کند با اعتماد به نفس، پدر یا مادر شوید. مشاوره هوشمندانه را در این کتاب در موارد زیر می‌توانید بیابید: قوانین طلایی فرزندپروری، زمان خانواده، قوانین و احترام، دیدگاه و قضاوت، قدردانی و نگرش، غذا و ناهارخوری، عبارات ممنوعه، مهارت‌های زندگی و نهایتا مدیریت خانواده.

باهوش اما حواس‌پرت

 • 130,000 تومان

این کتاب با نگاهی علمی به ریشه‌های مشکلات رفتاری در کودکان و نوجوانان می‌پردازد. نگاهی که مبتنی بر یافته‌های جدید دانش علوم اعصاب و روانشناسی شناختی است و کارکردهای اجرایی مغز را به عنوان عامل اصلی این مسائل مدنظر قرار داده است. در بخش‌های مختلف این کتاب ضمن برشمردن و دسته‌بندی انواع مشکلاتی که کودکان به سبب ضعف در کارکردهای اجرایی با آن روبه‌رو می‌شوند راه‌حل‌های متناسب با هر مشکل را بیان کرده‌ایم. راه‌حل‌هایی کاربردی و قابل اجرا توسط پدران و مادران که می‌تواند پایان‌بخش بسیاری از نگرانی‌ها و درگیری‌های والدین با کودکان و نوجوانان باشد و کودکان باهوش اما حواس‌پرت ما را در مسیر رشد به افرادی توانمند، مسئولیت‌پذیر و با برنامه بدل کند.

راهنمای رفتار والدین با نوجوانان

 • 90,000 تومان

پرورش نوجوانی موفق یکی از مهم‌ترین اهداف والدین در زندگی است. به عبارتی پرورش فرزندان موفق همانند سرمایه‌گذاری برای آینده است ولی رسیدن به این هدف و سرمایه‌گذاری نیازمند دانش، خردمندی، مسئولیت‌پذیری و انجام تکالیفی است که در این کتاب به طور مشروح به آن پرداخته شده است. ویژگی‌های والدین اثربخش، توجه به نیازهای روان‌شناختی نوجوان، زندگی در فضای دیجیتال و رسانه‌های اجتماعی و مواجهه با مسایل جنسی و موارد اعتیادآور و مدیریت پول از جمله مباحثی است که مولف به‌طور مشروح و علمی به آن پرداخته است.

تربیت جنسی کودکان و نوجوانان در خانواده ایرانی و پیشگیری از آزار جنسی

 • 120,000 تومان

کتاب حاضر دربردارنده مجموعه‌ای از موضوعات مهم در زمینه تربیت جنسی کودک و نوجوان و پیشگیری از آزار جنسی است که با هدف ارتقاء و پیشبرد مهارت‌های والدین، روانشناسان، معلمان و... ارائه شده است که سعی گردیده با سناریوهایی از اتفاقات و مشکلات واقعی مراجعان، که با بیانی ساده، واضح و قابل درک مطرح شده است قدم به قدم از لحظه تولد تا دوران بلوغ و نوجوانی همراه والدین بوده و به تک تک مراحل رشد جنسی و آنچه باعث اخلال در رشد جنسی کودک خواهد شد اشاره نماید. این کتاب موضوعات خاص از قبیل پاسخ به تمام سوالات و کنجکاوی‌های جنسی کودکان، خودارضایی کودک و نوجوان، انواع انحرافات جنسی و پیشگیری از آن، دیدن فیلم پورن یا مشاهده رایطه جنسی دیگران توسط کودک و نوجوانان و مشکلات احتمالی آن، واقعیت‌هایی درباره سوءاستفاده جنسی از کودکان و نوجوانان، چگونگی محافظت کودکان و نوجوانان از متجاوزان جنسی و ویژگی‌های ظاهری و شخصیتی متجاوزان جنسی را مدنظر قرار داده است. یکی از برجستگی‌های بارز این کتاب ارائه راهکارهای علمی به شیوه‌ای کاملا کاربردی است که مطابق با فرهنگ خانواده‌های ایرانی ارائه شده است. امید است این مجموعه منبعی کاربردی و مناسب برای والدین درجهت سلامت جنسی کودکان و نوجوانان و پیشگیری از انحرافات جنسی باشد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1