فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

1401

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
دفتر يادداشت خط‌دار (كد 6048)
 • 141,000 تومان
 • با تخفیف: 141,000 تومان
دفتر يادداشت خط‌دار (كد 6024)
 • 141,000 تومان
 • با تخفیف: 141,000 تومان
هرگز سازش نكنيد (ميني بوك)
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
همه چيز به فنا رفته (هنر ظريف اميدواري) ميني بوك
ثروتمندترين مرد بابل (ميني بوك)
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
ذهن توسعه‌يافته
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
همه چيز براي همه نيست
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
نقد عقل عملي
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
مثلث باش (چگونه از گم‌گشتگي به موفقيت رسيدم)
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
قله‌هاي موفقيت (تفكرات نوآورانه ايلان ماسك)
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان

مجموعه سوالات تفكر انتقادي (آزمون‌هاي كنكور سال‌هاي 97 98 99 و آزمون‌هاي ارزيابي مهارت‌هاي تفكر آكسفورد)

 • 60,000 تومان

مجموعه سوالات آزمون كنكور سال‌هاي 97‏، 98، 99 و آزمون‌هاي ارزيابي مهارت‌هاي تفكر آكسفورد

هرگز سازش نكنيد (ميني بوك)

 • 30,000 تومان

كتاب هرگز سازش نكنيد به ما مي‌گويد كه مذاكرهء دو نقش متمايز و حياتي در زندگي و كسب و كارها دارد: گردآوري و كسب اطلاعات و نيز تاثير بر رفتار كه شامل هرگونه تعاملي ‌مي‌شود كه يكي از طرفين چيزي از ديگري مي‌خواهد. كارء امور ماليء شهرتء زندگي عاشقانه و حتي گاهي سرنوشت بچه‌هاي شما منوط به توانايي شما در مذاكره است. كريس واس، نويسنده اين كتاب، به خواننده خود توضيح مي‌دهد كه مذاكره چيزي جز ارتباط با نتايج نيست. همه خواسته‌هاي شما به به‌دست آوردن چيزي كه از ديگران مي‌خواهيد مربوط مي‌شود. در همه روابطء مناقشه بين دو طرف اجتناب‌ناپذير است؛ بنابراين مفيد و حتي حياتي است كه بدانيد چگونه بدون تحمل هرگونه آسيبيء براي به‌دست آوردن آنچه مي‌خواهيد، وارد اين مناقشه شويد.

همه چيز به فنا رفته (هنر ظريف اميدواري) ميني بوك

 • 30,000 تومان

منسون در كتاب همه چيز به فنا رفتهء از چاشني طنز خاص خود استفاده كرده تا به خواننده بگويد اگرچه دنياي امروز ما وضعيت خرابي دارد اما مي‌توان با اين چالش هم كنار آمد. او نظريات فيلسوفان و متفكران بزرگي همچون افلاطونء كانتء تام ويتس و نيچه را دستمايه قرار مي‌دهد تا خواننده را با مفاهيم و معاني جديد و درك متفاوتي از مفهوم اميدء از دل پرتگاه و تاريكي‌هاي افسردگي و نااميدي ذهن عبور دهد. منسون اميد را انگيزه و اشتياقي مي‌داند كه هر فردي براي مستحكم و بهتر زيستن به آن نياز دارد. او در اين كتاب به مباحثي همچون پارادوكس پيشرفتء آيين‌هاي ايدئولوژيك جعبه پاندورا و غيره نيز پرداخته است.

كارخانه محتوا (چگونه تمركز بر محتوا كمك مي‌كند شركت‌هاي نوپا مخاطب بيشتر و اساسا كسب و كاري موفق راه بيندازند) ميني بوك

 • 30,000 تومان

دنياي امروزء دنياي محتواست. ما دائما در اخبارء شبكه‌هاي اجتماعي، رسانه‌ها و... در معرض انواع محتوا هستيم كه به ذهنمان جهت مي‌دهد و حتي مي‌تواند نيازمان را برنامه‌ريزي كند. سال‌هاست كه كسب و كارهاي بزرگ دنيا از محتوا براي جذب و نگهداري مخاطب هدف استفاده مي‌كنند. جو پوليتزي در اين كتاب نكات مهمي را براي همه كار‌آفرينان گفته‌ است تا از اين مزيت براي قدم برداشتن در مسير موفقيت استفاده كنند.

ثروتمندترين مرد بابل (ميني بوك)

 • 30,000 تومان

كتاب ثروتمندترين مرد بابل با راه‌كارهاي ساده و عملي به افرادي كه در پس‌انداز كردنء كسب و كار و قرض‌هايشان مشكل دارندء كمك مي‌كند. در واقع كتاب يك برنامه مدون و قابل اجرا است كه هر فرد با هر سطح درآمد مي‌تواند از آموزه‌هاي آن استفاده كند و به موفقيت اقتصادي كه آرزويش را دارد، برسد.

ذهن توسعه‌يافته

 • 125,000 تومان

مغزت را به‌كار بينداز! احتمالا اين جمله را شنيده‌ايد يا شايد در حين سر‌وكله زدن با مسئله‌اي دشوار يا زماني كه سعي داشته‌ايد به خودتان توصيه كنيد كه فردي منطقي باشيد، آن را زير لب زمزمه كرده‌ايد. اين جمله فرماني رايج است كه در ميان گرفتاري‌هاي زندگي روزمره صادر مي‌شود. فرهنگ ما بر اين موضوع اصرار دارد كه مغز تنها جايگاه تفكر است. اما آني مورفي پال در اين كتاب بيان مي‌كند كه ذهن شبيه پرنده آشيانه‌سازي است كه چوب‌ها و شاخه‌ها را جمع مي‌كند و از مصالح در دسترس، يك كل واحد مي‌سازد. اين مصالح شامل احساسات و حركات بدني ما، فضاهاي فيزيكي كه در آن ياد مي‌گيريم و كار مي‌كنيم و ذهن افراد ديگري است كه با آنها تعامل داريم. تا زماني‌ كه به فكر كردن در درون مغز بسنده كنيم، محدوديت‌هاي اين اندام دست و پاي ما را مي‌بندد. اما اگر بخواهيم و مهارت آن را كسب كنيم كه به بيرون از اين چارچوب برسيم، تفكر ما نيز مي‌تواند دگرگون شود. تفكر ما مي‌تواند به اندازه بدنمان پويا، به اندازه فضاهاي پيرامونمان دلباز و به اندازه روابطمان غني باشد؛ همچنين مي‌تواند به اندازه كل جهان هستي وسيع و پرظرفيت باشد.

همه چيز براي همه نيست

 • 130,000 تومان

بسياري از مردم زندگي را مانند يك مسابقه‌ي خوشبختي در نظر مي‌گيرند. به گونه‌اي كه انگار از لحظه‌ي تولد، سوت حركت از نقطه‌ي شروع زده شده است تا اهداف شخصي را رد كنيم و در آخر ببينيم چه كسي مسافت بيشتري را طي كرده و خوشبخت‌تر است. به خاطر همين تعريف، مدام به شركت‌كنندگان كناري نگاه مي‌كنيم كه ببينيم كجاي مسير هستند. والدين‌مان ما را با پسرخاله يا دختر همسايه مقايسه مي‌كنند، همسرمان ما را با همسر شخصي ديگر، رسانه ما با مصرف‌كنندگان ديگر و خودمان هم وضعيت‌مان را با دوستان و هم قطاران و حتي كساني كه ربطي به ما ندارند مقايسه مي‌كنيم تا ببينيم آيا در نقطه‌ي درستي از مسير هستيم؟ اما اگر كل فلسفه‌ي اين مسابقه را اشتباه درك كرده باشيم چطور؟

نقد عقل عملي

 • 160,000 تومان

از غرايب تاريخِ فلسفه است كه يكي از مهم‌ترين و تأثيرگذارترين نظريه‌هاي اخلاق ــ يعني نظريه‌ي اخلاق كانت در قالبِ كتابي واحد در دسترس نيست. از ميان سه اثر اصلي كانت در اخلاق، بنيانگذاري براي مابعدالطبيعه‌ي اخلاق، نقد عقل عملي و مابعدالطبيعه‌ي اخلاق، اولين آن‌ها در كانون علاقه‌ي فلسفي بوده و هست. حتي امروزه نيز هنوز از نظرِ بسياري كسان لُب اخلاق كانتي در تلقي او از اراده‌ي خير و در آموزه‌ي اَمر بي‌قيدوشرط خلاصه مي‌شود. اما با مطالعه‌ي نقد دوم آشكار مي‌شود كه چنين چيزي عين تقليل فلسفه‌ي اخلاق كانت است. گستره‌ي موضوعي نقد دوم به واقع فوق‌العاده است. كانت پيش‌تر سه پرسش طرح كرده بود: «چه مي‌توانم بدانم؟ چه مي‌بايست بكنم؟ به چه مي‌توانم اميد ببندم؟». در نقد عقل عملي، اولا، نتايجِ نقد نخست تأييد مي‌شود؛ ثانيا، آموزه‌ي امر بي‌قيدوشرط از طريق امر واقعِ عقل محض توضيح داده مي‌شود و اين اميد كه كوشش فضيلتمندانه چه‌بسا بيهوده نباشد در پرتو آموزه‌ي خير اعلي موجه مي‌گردد. ثالثا، كانت با سه اصل موضوعه‌ي آزادي، ناميرايي و خدا ــ به جاي پاسخ دادن به اين پرسش كه به چه مي‌توانم اميد ببندم ــ به اين پرسش پاسخ مي‌دهد كه من به‌مثابه‌ي سوژه‌اي اخلاقي بايد به چه چيزي معتقد باشم تا قانون اخلاق موهوم نباشد. بنابراين، در نظر كانت معناي تكليف‌گرايانه‌ي اخلاق در تكليف‌هاي ما در قبالِ كنش خلاصه نمي‌شود؛ از نظر او، ما در مقامِ سوژه‌هايي اخلاقي بايد به وجود خدا و ناميرايي نفس معتقد باشيم. اين اعتقاد از منظرِ عملي گريزناپذير است.

مثلث باش (چگونه از گم‌گشتگي به موفقيت رسيدم)

 • 50,000 تومان

«لي لي سينگ» حالا ديگر چهره‌اي بسيار مشهور در عرصه‌ي اجرا، بازيگري و البته شبكه‌هاي اجتماعي است. او با پيام مثبت‌انديشي و از مسير كانال‌ها و وبلاگ‌هايش در يوتيوب و ساير فضاهاي مجازي، به شهرت رسيد و حالا در هاليوود نيز فعاليت زيادي دارد. «سينگ» پيش از كتاب اولش «رئيس زندگي خودت باش!» در يوتيوب يازده ميليون دنبال‌كننده داشت و بعد از موفقيت آن كتاب، حرف‌هايش بيش‌تر مورد توجه قرار گرفته است. با اين حال، اولين ويديوي سينگ فقط هفتاد هزار بازديدكننده داشت. خودش در اين بازه مي‌گويد: «موفقيت، تدريجي است. هر ويديو و هر توييت مهم است. بالا رفتن من كند بود. من از پله‌ها بالا رفتم، نه از پله برقي.» «مثلث باش!» توصيه‌هاي روشني براي بالا رفتن از پله‌ها ارائه مي ‌دهد. به‌ويژه اين كه «لي لي سينگ» گذشته از فعاليت‌هاي رسانه‌اي، از دانشگاه يورك تورنتو كانادا، مدرك روان‌شناسي هم دارد و نكته‌هايش آبشخور علمي نيز دارند.

قله‌هاي موفقيت (تفكرات نوآورانه ايلان ماسك)

 • 45,000 تومان

ماسك نامي است كه در پس برخي از شناخته‌شده‌ترين، پيش‌گام‌ترين و مطرح‌ترين شركت‌هاي قرن حاضر قرار دارد. ايلان ماسك در اين كتاب اشاره به توصيف مسيرها و هدف‌گذاري‌هايش كه درنهايت منجر به موفقيت چشمگير وي شده، كرده است. او همچنين تفكرات نوآورانه خود را سر منشا موفقيت مي‌داند و معتقد است براي دستيابي به اهداف بلندمدت بايد شكست‌ها را تبديل به فرصت كرده و از انتقادات سازنده استقبال نمود.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1