فيلتر‌ها

توليدكنندهبازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

1401

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
الفباي سوشال مديا
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
موضوع مرگ و زندگي (گالينگور)
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
درباره اگزيستانسياليسم
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
از چي مي‌ترسي آقا خرسه
 • 49,000 تومان
 • با تخفیف: 49,000 تومان
كتاب كار ذهن‌آگاهي (متن كامل)
 • 190,000 تومان
 • با تخفیف: 190,000 تومان
دختري كه تام گوردن را دوست داشت
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
افسانه فردگرايي (نيروهاي اجتماعي چگونه زندگي ما را شكل مي‌دهند)
زيستن در جهاني غير‌قابل پيش‌بيني
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
آنچه افراد از روابط خود مي‌خواهند (راهكارهاي 1مدير براي ايجاد روابط)
نسخه‌نويسي بيماري‌هاي شايع
 • 145,000 تومان
 • با تخفیف: 145,000 تومان

الفباي سوشال مديا

 • 75,000 تومان

امير‌حسين رجبي در چهارم دي‌ماه 1372، در شهرستان رفسنجان به‌دنيا آمد. او فارغ‌التحصيل كارداني بازيگري حرفه‌اي سينما و تئاتر، فارغ‌التحصيل كارشناسي كارگرداني حرفه‌اي سينما و تلويزيون، با سابقه اجرا در سازمان صداو‌سيما است. او فعاليت حرفه‌اي خود را از سال 1389 در حوزه برنامه‌سازي و اجرا در تلويزيون آغاز كرده است. رجبي‏، مدير و موسس آژانس ديجيتال ماركتينگ مانا رسانه است كه از سال 1395 فعاليتش را به‌صورت حرفه‌اي در حوزه برندينگ در فضاي مجازي آغاز كرده است از ديگر فعاليت‌هاي او مي‌توان به توليد محتوا، كارگرداني، بازي‌گرداني، آموزش اجرا و فن‌بيان، تصويربرداري، نور‌پردازي و تدوين اشاره كرد.

موضوع مرگ و زندگي (گالينگور)

 • 85,000 تومان

زمان نگارش جملات پاياني اين كتاب مصادف است با آغاز پاندمي كشنده سده بيست و يكم كه دنيا را بيش از هر زماني با اضطراب از دست دادن و اضطراب مرگ روياروي كرد. كتاب اما به مرور زندگي و رويارويي با فرآيند مرگ در زوج عاشق مشهور و توانايي مي‌پردازد كه كوشيده‌اند آگاهانه زندگي را به تمامي زندگي كنند. لحظه‌اي فرامي‌رسد كه هر دو درمي‌يابند يكي قرار است به حكم طبيعت برود و آن ديگري بماند و در سوگ بنشيند. و از اين لحظه كتاب موضوع مرگ و زندگي زاده مي‌شود. دو نويسنده تصميم مي‌گيرند آنچه قرار است در اين فرآيند از سر بگذرانند را با صداقت تمام به تصوير بكشند و به اين ترتيب اروين يالوم - روانپزشك، روان‌درمانگر اگزيستانسيال و نويسنده برجسته - و مريلين يالوم - مورخ، نويسنده، پژوهشگر و استاد دانشگاه - با تكيه بر دانش و چيره‌دستي‌شان در نوشتن، چنان ما را با خود همراه مي‌كنند كه نه تنها خود را كنار آن‌ها و در خانه‌شان حس مي‌كنيم كه تا پنهان‌ترين پستوهاي ذهن خلاقشان راه مي‌بريم و با ژرف‌ترين ترس‌ها، حسرت‌ها و آرزوهاي بشري چشم در چشم مي‌شويم. كتاب بيش از هر چيز راز چگونه زيستن را با ما در ميان مي‌گذراد و اين شاهد همان چيزي است كه هم‌اكنون كه زندگي بيش از هر زمان ديگري شكننده و آسيب‌پذير مي‌نمايد و مرگ بيش از هر زمان ديگري قد برافراشته و خود مي‌نماياند، سخت به آن نيازمنديم.

درباره اگزيستانسياليسم

 • 110,000 تومان

اگزيستانسياليسم معرف مرحله‌اي سرنوشت‌ساز در تاريخ فلسفه غرب، و به طور كلي، تاريخ تفكر است. اصطلاحي است عام براي آن دسته از متفكراني كه طبيعت وضع انساني را مسئله اساسي فلسفه مي‌دانند. به نظر نويسنده اظهار اين كه در قلب هز اگزيستانس غير عقلانيت بنيادين وجود دارد، انتقاد كوبنده‌اي را عليه يكي از اصلي‌ترين و دامنه‌دارترين فرض‌هاي سنت غربي وارد مي‌سازد، انكار عقلانيت. انكار قابل فهم بودن واقعيت از سوي اگزيستانسياليسم، اصولي را از بين مي‌برد كه اين اصول به بنيان نهادن نهادهايي از قبيل علم، دين و اخلاق كمك كردند. به موجب اين امر، اگزيستانسياليسم راهگشاي گرايش پست-مدرن كنوني در تفكر غربي، در كنار انكار معيارهاي عيني براي تفكر و عمل، گشته است.

از چي مي‌ترسي آقا خرسه

 • 49,000 تومان

آقا خرسه دوست دارد خانه‌اش تميز و مرتب باشد. راستش تنها چيزي كه آقا خرسه بيشتر از تميزي دوست دارد، مراقبت از دوست عروسكي‌اش اورسا است. تا اين كه آقا خرسه يك تار عنكبوت چسبناك پيدا مي‌كند... و جايي كه تار عنكبوت باشد، حتما عنكبوت هم هست! مهمان شلخته بايد پيدا شود، اما شايد آقا خرسه و اورسا يك دوست تازه پيدا كرده باشند.

كتاب كار ذهن‌آگاهي (متن كامل)

 • 190,000 تومان

اين كتاب مي‌تواند در نقش دوست، مشاور، يا راهنماي قابل اعتمادي عمل كند كه ما را براي انجام تمرينات ذهن‌آگاهي مديريت يا هدايت مي‌كند يا لااقل مي‌تواند به عنوان كتابي سودمند به كار رود. اين كتاب احتمالا مي‌تواند به شما به عنوان خواننده آن و در طي خود فرايند، حس دوستانه‌اي را انتقال دهد؛ هر چقدر روز به روز و هفته به هفته در خواندن آن به پيش مي‌رويد، با انجام تمرينات ذهن‌آگاهي، به كشفي آگاهانه و ارادي از ذهن و بدن خود دست مي‌يابيد.

يادگيري آزاد (چگونه با آزاد گذاشتن غريزه بازي كودكان ما شادمان‌تر خودبسنده‌تر و يادگيرندگان بهتري در همه عمر مي‌شوند)

 • 190,000 تومان

بازى‌ خودانگيخته و بدون نظارت به يادگيرىِ خودانگيخته و اعتمادبه‌نفس كودكان كمك مى‌كند. اين همان نتيجه لذت‌بخش و قانع‌كننده‌اي است كه پيتر گرِى در يادگيرى آزاد با استفاده از تحقيقات علمى و زيست‌شناسىِ تكاملى نشان مى‌دهد. او در اين كتاب فرايند طبيعى و نشانه‌هاى يادگيرىِ خودانگيخته در اجتماع را بررسي مي‌كند، از ارزش اجتماعى و جسمى و اخلاقى‌ِ «بازى» صحبت مى‌كند كه مادام‌العمر است، و ريشه‌ها و پيامدهاى كمترْ بازي كردن در دهه‌هاى اخير را نقد مي‌كند. گرِى بينشى عميق و علمى دربارهٔ آزادى و يادگيرى و بازى به ما مي‌بخشد. يادگيرىِ آزاد كتابى است كه مشتقانه خواهيد خواند و الهام‌بخش‌تان خواهد شد.

دختري كه تام گوردن را دوست داشت

 • 89,000 تومان

استيون كينگ (متولد 1947 در پورتلند آمريكا) از پرطرفدارترين نويسندگان ژانر‌هاي وحشت و فانتزي است. آثار اين نويسنده پركار اغلب در فهرست پرفروش‌ها هستند و بسياري از آن‌ها به سينما هم راه‌ يافته‌اند. از جمله فيلم‌هاي معروف درخشش، مسير سبز و رستگاري در شائوشنك بر اساس آثار كينگ ساخته شده‌اند. تخيل استيون كينگ كم‌نظير است. او ذهني بسيار قدرتمند دارد و ماجرايي ساده را به هزارتويي عجيب‌و‌غريب بدل مي‌كند كه نفس خواننده را بند مي‌آورد. شايد به همين دليل به او لقب «پادشاه وحشت» داده‌اند. دختري كه تام گوردن را دوست داشت رماني جذاب است كه احساسات ما را در بالاترين سطح درگير مي‌سازد و هراس عميق ما از ناشناخته‌ها را واكاوي مي‌كند، داستاني واهمه‌انگيز از روح تسليم‌ناپذير يك دختر. تريشا مك‌فارلند نه ساله براي پياده‌روي به جاده جنگلي آپاچاليا مي‌رود و در جنگل گم مي‌شود، اما طبيعت تنها دشمن او نيست، ممكن است چيزي خطرناك در جنگل‌هاي تاريك به‌دنبالش باشد. تريشا براي مسيريابي تنها عقلش را دارد، در مقابله با آب‌و‌هواي بد تنها ذكاوت و ابتكارش را، و براي ايستادگي در برابر ترس روبه‌فزوني‌اش تنها شجاعت و ايمانش را.

افسانه فردگرايي (نيروهاي اجتماعي چگونه زندگي ما را شكل مي‌دهند)

 • 170,000 تومان

امروزه فردگرايي روي تاريك خود را آشكار كرده و اين خطر وجود دارد كه بر نور آزادي و برابري، كه زماني مدافع آنها بود، سايه بيفكند. رهبران شركت‌ها و امور مالي بين‌المللي از افسانۀ فردگرايي راديكال براي توجيه نابرابري اقتصادي استفاده مي‌كنند. غالباً از آن دسته از سبك‌هاي زندگي كه مشخصه‌شان انزواي اجتماعي و تنهايي است به‌منزلۀ نمودي از فردگرايي دفاع مي‌شود. اكنون آزادي براي بسياري از آمريكايي‌ها به معناي حفاظت از آزادي فرد براي گردش در فروشگاه‌ها، خريد و مصرف كردن است. زماني فردگرايي ايده‌اي بود در دفاع از نوع‌دوستي و رهايي جمعي، اما در حال حاضر بيشتر به خودپرستي و خودخواهي گره خورده است. كتاب حاضر رابطۀ ميان فرد و جامعه را مي‌كاود. در حقيقت، از نظر جامعه‌شناسان فرد و جامعه دو روي يك سكه‌اند و نمي‌توان آنها را از هم جدا كرد. اين بدان معناست كه، براي مثال، والدين، خواهران و برادران، همكاران، دوستان و هم‌كلاسي‌هاي ما نه‌تنها افراد اثرگذار و مهمي هستند، بلكه در حقيقت بخشي از هويت ما هم به حساب مي‌آيند. اين درهم‌ريختگيِ امر فردي و امر اجتماعي در مورد گروه‌ها و نهادهاي بزرگ‌تر از قبيل كليساها، كسب‌وكارها، مدرسه‌ها، محله‌ها و حتي ملت‌دولت‌ها هم صادق است. به‌عبارت‌ديگر، هويت فردي ما، خود، ساختۀ اجتماع است و پيوسته به‌وسيلۀ مناسبات اجتماعي كوچك و بزرگ تداوم مي‌يابد. برخي از مناسبات و روابط اجتماعي ما نزديك و صميمانه‌اند و برخي ديگر با افرادي دور و بي‌نام‌ونشان، اما تركيب اين دو با يكديگر است كه ما را به اشخاص بدل مي‌كند.

زيستن در جهاني غير‌قابل پيش‌بيني

 • 42,000 تومان

چه كسي مي‌توانست تصور كند كه دو ماه پس از آغاز سال 2020، اكثر جمعيت جهان قرنطينه شوند، ديگر هيچ هواپيمايي در آسمان ديده نشود، هيچ توريستي در ونيز وجود نداشته باشد و يك ركود اقتصادي تاريخي در جهان اتفاق بيافتد؟ شيوع ويروس كرونا، كه با اين وجود خطرناك‌ترين بيماري شناخته شده بشريت نيست، آسيب‌پذيري شديد دنياي جهاني شده را آشكار نمود. هنگامي كه طاعون سياه در اواسط قرن چهاردهم يك سوم اروپا (حدود 25 ميليون انسان را قتل عام كرد، به چيني‌ها و هندي‌ها سرايت نكرد، و بي شك آنها حتي از بيماري مطلع نشدند. چه خوب و چه بد، امروزه همه ما با يكديگر ارتباط داريم و يك ويروس ساده، كه در گوشه‌اي از گيتي ظاهر مي‌شود، مي‌تواند اقتصاد جهاني را به زمين زده و زندگي بيش از 8 ميليارد نفر را تحت تاثير قرار دهد. زيرا تمام ابعاد زندگي بخاطر اين پاندمي دگرگون شده است: زندگي خانوادگي و حرفه‌ايي ما، همانند ارتباط ما با جهان، فضا و زمان. همه ما بخاطر خودمان يا نزديكانمان- نه فقط از بيماري و مرگ، بلكه بخاطر عدم امنيت مادي، بخاطر از دست دادن آزادي عبور و مرور و عدم امكان برنامه‌ريزي براي آينده‌مان متاثر و مضطرب شديم فردريك لونوار به زباني قابل فهم براي همگان، جزوه‌اي براي تاب آوري پيشنهاد مي‌دهد كه كمك مي‌كند در زمانه دشوار زندگي كنيم. وي عصب شناسي و روان شناسي ژرف را فرا مي خواند، همچنين از فلاسفه بزرگ گذشته - از بودا تا نيچه، در كنار اپيكتت، مونتني يا اسپينوزا ياد مي كند، آنان كه به ما تعليم مي‌دهند چگونه شادي و آسايش را على‌رغم ناملايمات، گسترش دهيم. آيا مي‌توانيم بدين گونه از اين بحران فرصتي بسازيم تا نگاه و رفتارمان را تغيير دهيم؟ تا بيشتر شبيه خودمان شويم و با ديگران و دنيا بهتر ارتباط پيدا كنيم؟

آنچه افراد از روابط خود مي‌خواهند (راهكارهاي 1مدير براي ايجاد روابط)

 • 128,000 تومان

با خودتان صادق باشيد. آيا تاكنون مهارت‌هاي لازم براي برقراري و تداوم ارتباط را كسب كرده ايد؟ آيا تاكنون به خواسته‌هاي شخص مقابل توجه كرده‌ايد؟ همان طور كه مي‌‌دانيد ما در هر رابطه انساني اعم از روابط دوستانه، خانوادگي، كاري و ... نيازها و انتظارات خاصي از طرف مقابل داريم و برعكس. اما براي بيان اين نيازها و انتظارات چه كرده‌ايد، ايا از اين خواسته‌ها آگاهي داريد؟ در حقيقت اولين گام براي حل اختلافات، آگاهي از نيازهاي رابطه است. زيرا عدم آگاهي مانع اصلي برقراري ارتباط موثر است. ما بايد اين آگاهي را داشته باشيم كه چگونه با توجه به نوع رابطه، به شكل صحيح، خواسته‌ها و انتظارات‌مان را براي طر مقابل مطرح كنيم و چطور در برابر نيازهاي شخص مقابل واكنشي مناسب نشان دهيم تا رابطه‌اي سالم، موثر و پويا را تجربه كنيم. در اين كتاب راهكارهاي مورد نياز و كاربردي براي ايجاد رابطه‌اي سازنده، به تفصيل و همراه با ذكر مثال‌هايي عيني آمده كه حاصل سال‌ها تجربه، پژوهش و فعاليت‌هاي نويسنده در اين حوزه است. نيز اين كتاب نه‌تنها براي بهبود و ترقي عزت‌نفس و اعتماد في‌مابين روابط انساني است بلكه براي آن‌هايي كه به دنبال كسب مهارت‌هاي مديريتي براي اصلاح و حل مشكلات سازماني خود هستند درخشان و موثر خواهد بود.

پروتكل مداخلات مبتني بر خانواده (در نوجوانان و جوانان مبتلا به اختلال دوقطبي با شروع زودهنگام)

 • 50,000 تومان

هدف اين راهنما شرح و تبيين مداخله درماني زودهنگام براي نوجوانان و جواناني است كه احتمالا يا در معرض خطر ابتلا، به اختلال دوقطبي يا روان‌پريشي قرار دارند يا اينكه در حال حاضر مبتلا هستند. درمان خانواده‌محور براي گروه‌هاي نامبرده و خانواده‌هاي آن‌ها انجام مي‌شود. بسياري از نوجوانان مبتلا به اختلالات زودهنگام دوقطبي و روان‌پريشي به دليل وجود علائم هيپومانيا/مختلط ، افسردگي، علائم منفي و نقص در مهارت‌هاي اجتماعي، حلقه بسيار محدودي از دوستان و راهنمايان بزرگسال براي تبادل نظر درباره تجارب دوران رشد خود دارند، بنابراين مسئوليت تربيت و پرورش آن‌ها بيشتر بر دوش والدين‌شان سنگيني مي‌كند.

نسخه‌نويسي بيماري‌هاي شايع

 • 145,000 تومان

در اين كتاب به نسخه‌نويسي بيماري‌هاي شايع پرداخته شده است و سعي گرديده با معرفي بيمار، نسخه استاندارد براساس آخرين راهنماهاي درماني و داروهاي موجود در بازار دارويي پيشنهاد شود. در قالب نسخه، آموزش‌هاي لازم براي انتخاب دارو، دوز، نحوه تجويز، پايش درمان، عوارض، تداخلات دارويي و جمعيت‌هاي خاص ارائه شده است. اين كتاب در 9 بخش به نسخه‌نويسي بيماري‌هاي رايج عفوني، قلبي و عروقي، تنفسي، گوارشي، زنان، آندوكرين، روماتولوژي، اعصاب و روان مي‌پردازد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1