فيلتر‌ها

توليدكنندهبازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

1400

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
راهنماي رشد انفجاري
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
تاريخ فلسفه چين
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
اسطوره و تفكر مدرن
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
حكومت نامرئي (دستگاه جاسوسي ايالات متحده و سي آي اي)
نيمه تاريك وجود جويندگان نور (بازپس‌گيري قدرت خلاقيت درخشش و روياهايتان)
چه اقداماتي براي كودكان دوقطبي موثر است (كمك و اميد براي والدين)
كودك كار‎آفرين (چگونه مي‎توانم 1كارآفرين بشوم)
هوش برتر (تقويت استعداد و آمادگي تحصيلي)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
عادت‌هاي ذن
 • 69,000 تومان
 • با تخفیف: 69,000 تومان
گاندي (درآمدي بسيار كوتاه)
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان

راهنماي رشد انفجاري

 • 110,000 تومان

كتاب‌هاي زيادي درباره تاسيس استارتاپ نوشته شده است. از جذب سرمايه و جست‌و‌جو براي تناسب محصول با بازار گرفته تا تيم‌سازي، ادغام و غيره. اما بعد از آن چه مي شود؟ توصيه‌هاي عملي بسيار كمي وجود دارد كه درباره به مقياس رساندن يك شركت از 10 يا 20 به هزاران كارمند صحبت كند. آمار شكست استارتاپ‌ها اين مغايرت را توضيح مي‌دهد. درحالي كه سالانه هزاران استارتاپ تاسيس مي‌شوند، بيشتر آن‌ها قبل از رسيدن به مرحله رشد انفجاري يا به عبارتي ((مقياس يافتن)) از بين مي‌روند يا فروخته مي‌شوند. در نتيجه، با اينكه بسياري از افراد تجربه راه‌اندازي يك شركت را دارند اما تعداد كمي از آن‌ها به مقياس رساندن را تجربه كرده‌اند. توصيه‌هاي اين كتاب بسيار كاربردي و عملياتي است و با توصيه‌هاي پيش‌پا‌افتاده سرمايه‌گذاراني كه هرگز يك شركت را اداره نكرده‌اند يا در مقياس بزرگ توسعه نداده‌اند، متفاوت است. اميدوارم اين كتاب براي بنيان‌گذاران، مدير‌ان عامل و كارمنداني كه براي اولين‌بار با رشد انفجاري و مقياس يافتن مواجه مي‌شوند، مفيد باشد.

تاريخ فلسفه چين

 • 100,000 تومان

منزلتي را كه فلسفه در تمدن چين به خود اختصاص داده است، مي‌توان با منزلتي كه دين در ساير تمدن‌ها به دست آورده است قابل قياس دانست. چين، در تاريخ و فرهنگ بس طولاني خود، همواره براي فلسفه جايگاهي ويژه قائل بوده است. و آثار كنفوسيوس، منسيوس، لائوتسه و ديگران، علاوه بر چين در ساير كشورها چراغ راه صاحب‌نظران و انديشمندان بوده است. كتاب حاضر، كه به قلم يكي از اساتيد چيني فلسفه چين نگارش يافته است، تاريخ طولاني و پر فراز و نشيب و آموزنده فلسفه چين را به شرحي موجز و دقيق بازگو مي‌كند.

اسطوره و تفكر مدرن

 • 25,000 تومان

كلود لوي - استراوس از پيشگامان شايسته علم مردم‌شناسي است و به افتخار عضويت در آكادمي فرانسه و دريافت نشان افتخار از آن كشور نائل شده است. كتاب‌هاي مهم او از جمله ساختار ابتدايي نظام خويشاوندي (1962) و توتميزم (1969) براي دانشجويان رشته علوم اجتماعي در ايران نام‌هاي كاملا آشناست. لوي - استراوس به لحاظ آنچه در باب ساختار اسطوره‌هاي ملل مختلف گفته است نيز ممتاز است. به عقيده او اگر چه محتوا، شخصيت‌ها، و رويدادهاي اسطوره‌اي مختلف ممكن است بسيار متفاوت باشد، ساختارهاي آنها مشابه است، كه خود مبحثي است در قرابت‌هاي فرهنگي و تمدني ملل گوناگون دنيا. در اين كتاب با عقايد و تحليل‌هاي اين دانشمند نامدار درباره اسطوره آشنا مي‌شويم. استادان و دانشجويان علوم اجتماعي بي‌گمان فرصت مغتنم قرائت آن را از دست نخواهند داد.

حكومت نامرئي (دستگاه جاسوسي ايالات متحده و سي آي اي)

 • 225,000 تومان

كتابي با نثر شيوا و جذاب كه بخشي از تاريخ پنهان جهان را به شيوه‌اي داستان‌وار حكايت مي‌كند. حكومت نامرئي كتابي است كه به ما مي‌آموزد چگونه نيات خير در مجموعه دستگاه‌هاي امنيتي هر كشور ممكن است به علت زياده‌روي و افراط، به قلمروهاي ناخواسته و پيش‌بيني‌ناپذير وارد شوند و بار ديگر به آدميان تذكر مي‌دهد كه «دوام و خير هر اقدام و هر طرح، به دامنه و مقدار آن بستگي دارد و اگر از حدود خاصي بگذرد، نيات خير را به عواقب شر ختم مي‌سازد».

نيمه تاريك وجود جويندگان نور (بازپس‌گيري قدرت خلاقيت درخشش و روياهايتان)

 • 85,000 تومان

نيمه تاريك وجود ما همانند يك انبار ويژگي‌هاي غير قابل قبول و ناخوشايند ما را در خود جاي مي‌دهد. ما با محبوس كردن اين ويژگي‌ها، نادانسته باارزش‌ترين گنجينه‌هاي خود را از بين مي‌بريم. اين كتاب شما را در بازيابي قدرت، خلاقيت، درخشش و تحقق بخشيدن به روياهايتان راهنمايي خواهد كرد و قلبتان را به روي خود و ديگران خواهد گشود و ارتباط شما را براي هميشه با جهان دگرگون خواهد كرد.

چه اقداماتي براي كودكان دوقطبي موثر است (كمك و اميد براي والدين)

 • 176,000 تومان

چه اقداماتي براي كودكان دوقطبي موثر است؟ كمك و اميد براي والدين. شايد اميدي براي بهتر شدن فرزندتان نداشته باشيد؛ اما كودكان دوقطبي هم مي‌توانند زندگي سالم و پايداري داشته باشند و نمونه‌هاي زيادي از اين افراد در جامعه وجود دارند. در اين كتاب كه با همدلي و خوش‌بيني به رشته تحرير درآمده است، يكي از پزشكان متخصص و محققان مشهور به نام ماني پاولوري اطلاعات، توصيه‌ها و راهكارهاي موثري را ارائه مي‌دهد كه نه‌تنها شما را براي مواجه شدن با چالش‌هاي اختلال دوقطبي نيرومند مي‌كند بلكه در بهبود فرزندتان نيز به او كمك مي‌نمايد. نويسنده پس از 20 سال تجربه كاري با كودكان دوقطبي و خانواده‌هايشان راهكارهاي بسيار سودمندي براي كاهش يا حذف مشكلات اين كودكان در زمينه‌هاي مانيا، پرخاشگري، اختلالات خواب، افسردگي و مسائل ديگر ارائه كرده است و اين راهكارها را مدت‌ها مورد تحقيق و بررسي قرار داده است. دكتر پاولوري در اين كتاب نكات ضروري در رابطه با مصرف داروها را بيان مي‌كند، راهكارهاي موثر براي مديريت رفتار كودكان را ارائه مي‌دهد، به گسترش مهارت‌هاي اجتماعي در كودكان كمك مي‌كند و راهكارهاي مديريت استرس در خانواده را ارائه مي‌دهد.

كودك كار‎آفرين (چگونه مي‎توانم 1كارآفرين بشوم)

 • 53,600 تومان

همه والدين براي فرزندانشان آمال و آرزوهايي دارند و در ذهنشان آنها را در موقعيت شغلي و اجتماعي خاص در‎نظرمي‎گيرند. اما پرورش كودكان كارآفرين با‎ توجه به تغيير نگرش جوامع امروزي كاري سخت و دشوار به نظر مي‎رسد. باور كنيد يا نه، مشاغل زيادي وجود دارند كه بچه‌ها مي‎توانند انجامشان دهند. مشاغلي كه نه‌تنها با انجامشان تجربه ارزشمندي در دنياي كسب و كار به دست مي‎آورند، حتي مي‎توانند پس‌انداز كنند. اميدواريم اين كتاب راهنماي خوبي براي ورود فرزندانتان به دنياي تجارت و راه‌اندازي مشاغلي متناسب با سن و سالشان باشد.

هوش برتر (تقويت استعداد و آمادگي تحصيلي)

 • 95,000 تومان

انسان همواره در فعاليت‌هاي روزانه و خلاق خودناگزير به «انديشيدن» است. هنگام كار او به «ياد گرفتن»، «حدس زدن»، «استدلال كردن» و... نياز دارد. انديشيدن را مي‌توان با تمرين پيگير و آرام تقويت كرد. بهترين راه براي انديشيدن حل مسائل هوش و رياضي است. م. اي. كالينين مي‌گويد: «رياضييات و مسائل هوش به ذهن نظم مي‌بخشد و انسان را به تفكر منطقي عادت مي‌دهد.» بي‌جهت نيست كه مي‌گويند حل مسائل هوش و رياضي گونه‌اي ورزش ذهني است. مطالب و مسائلي كه در اين كتاب گردآوري شده است، نيروي انديشيدن را در شما تقويت خواهد كرد. آزمون‌هاي اين كتاب با هدف افزايش توان علمي و استعداد تحصيلي، سرعت انتقال، ميزان دقت، توان استدلال رياضي و منطقي، باتلاش آقاي خسرو خيبري، مولف بيش از سي جلد كتاب، مسئول نشريات هوش و رياضي كشور و كارشناس مسابقات علمي صدا و سيما گردآوري و تنظيم شده است. مطالعه دقيق مطالب اين كتاب و انجام تمرينات آن مي‌تواند در آمادگي، آشنايي و موفقيت داوطلبان ورود به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي، كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكترا نقش مهم و تاثير مطلوبي داشته باشد. همچنين مطالعه اين كتاب براي داوطلبان استخدام در سازمان‌ها و موسساتي كه داراي آزمون ورودي هستند نيز توصيه مي‌شود.

عادت‌هاي ذن

 • 69,000 تومان

آنچه از اين كتاب خواهيد آموخت اين نيست كه چگونه خود را به يك شخص بهتر تبديل كنيدء اين است كه چگونه چيزهايي را كه مانع شما مي‌شوند حذف كنيد. وقتي اين كار را مي‌كنيمء خوشبختي و آرامش داريم. ديگر احساس اضطراب نمي‌كنيمء نيازي به تعويق نداريمء عصبانيت و كينه را كنار مي‌گذاريم و مي‌توانيم در اين لحظه كاملا لذت ببريم. اين چيزي است كه اين كتاب در مورد آن مي‌گويدء با استفاده از يك تغيير كوچكء وارد يك مسئله از ذهن شويد و با اين روش تمرين كنيد و در اين فرآيندء تسلط بر مهارت‌هاي ناراحتي و تغيير خود را احساس كنيدء با استفاده از اين مهارت‌هاء ما ياد مي‌گيريم كه عادت‌هاي آگاهانه‌اي را ايجاد كنيم كه ما را در هر تغييري كه مي‌خواهيم ايجاد كنيمء راهنمايي كند...

7 گام مسائل ازدواجتان را حل كنيد (1 راهنماي عملي در مورد چگونگي ترميم ازدواج و داشتن زندگي شاد با همسرتان)

 • 72,000 تومان

به طور معمول ازدواج را در قالب رابطه‌اي عاشقانه به تصوير مي‌كشند كه حكايت از عشق و شادي مادام‌العمري دارد كه ميان دو نفر كه از بهترين دوست‌هاي هم هستند به اشتراك گذاشته مي‌شود. زماني كه زوجين در بهترين حالت خود قرار داشته باشند، ازدواج مكاني امن، مسالمت‌آميز، سرشار از شور و حرارت، براي هر دو شريك درگير در آن رابطه است. آنها تمامي عناصري را كه شما نياز داريد تا احساس امنيت خاطر در ارتباط با ديگران داشته باشيد را در اختيار دارند، باعث مي‌شوند تا در وجود خودتان احساس قدرت كنيد و به عنوان يك فرد رشد پيدا كنيد. البته كه ازدواج مي‌تواند يك جايگاه جادويي باشد به‌جز در مواردي كه علائمي از بيماري را از خود بروز مي‌دهد.

گاندي (درآمدي بسيار كوتاه)

 • 80,000 تومان

چه سخني بهتر از اين در توصيف يك انسان مي‌توان گفت كه او داراي روحي بزرگ و كامل و اصيل بود. مايه بهت و شگفتي آن كه چنين انساني در قالب بشري با گوشت و پوست روي زمين زيست. از نظر او كسب استقلال هند تنها گامي كوچك بود كه بر نردبام حيات بشريت برداشت. او در مسير حقيقت (ستياه) و عدم خشونت (اهيم سا) گام برداشت. نقش چشم‌نواز گاندي براي اصلاح انسانيت عبارت بود از تحمل رنج بدون دست يازيدن به خشونت و قرباني كردن خويش. گاندي به سبب نورانيت روحش در تمام زندگي خود براي رسيدن به آرمان عدم خشونت كوشش كرد.

سنگفرش هر خيابان از طلاست (در تجارت هيچ‌گاه نبايد 1 و 1 را جمع كني و حاصلش 2 باشد بايد 1 و 1 را تبديل به 10 كني)

 • 77,000 تومان

شما بايد با كيم وو چونگ آشنا شويد، نه تنها به اين دليل كه پسر‌بچه‌ي فقيري بود كه با تلاش و كوششي وصف‌ناپذير، گروه صنعتي دوو را با بيش از 25 ميليارد دلار فروش ساليانه تاسيس كرد و يا به اين دليل كه رهبران جهان، نبوغ افسانه‌اي او را در كار و تجارت ستوده‌اند؛ شما مي‌بايست با وي آشنا شويد، زيرا سرگذشت وي مجموعه‌اي از راهنمايي‌هاي خلاقانه و كاربردي در راه رسيدن به موفقيت در كار و زندگيست. رئيس كيم توانست با وجود چالش‌هاي بسيار، شركتي با استاندارد‌هاي جهاني را در كوتاه‌ترين زمان ممكن تاسيس كند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1