فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

1397

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
رباعيات حكيم عمر خيام خشتي (با قاب)
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان
ثروت ملل
 • 200,000 تومان
 • با تخفیف: 200,000 تومان
پژوهش در كلاس درس و مدرسه
 • 7,500 تومان
 • با تخفیف: 7,500 تومان
مدير در نقش رهيار
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
افكار سوم
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
چگونه عاشق الاغ نشويم (روشي مطمئن براي پيروزي از دل بدون حذف عقل)
اسرار موفقيت (بينش تجاري و كارآفريني به سبك مارك زاكربرگ)
مغز و ذهن
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
درآمد پرماجرا
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
دوست من مبتلا به سرطان است (راه‌كارهايي براي كمك به افراد مبتلا به سرطان و نزديكانشان)
به تو كه هنوز زاييده نشده‌اي (سرگذشت يك ژن‌شناس)
به خاطر فيزيك (از انتهاي رنگين‌كمان تا لبه زمان سيري در شگفتي‌هاي فيزيك)

رباعيات حكيم عمر خيام خشتي (با قاب)

 • 175,000 تومان

ترانه‌ها و اشعار خيام هيچ‌وقت تازگي و لطافت خود را از دست نخواهد داد. چون اين ترانه‌هاي در ظاهر كوچك ولي پر مغز تمام مسائل مهم و تاريك فلسفي را كه در دوران مختلف انسان را سرگردان كرده و او را به وادي سرگرداني كشانده، و افكاري را كه جبرا به او تحميل شده و اسراري را كه برايش لاينحل باقي مانده مطرح مي‌كند. خيام ترانه‌هاي ناب فلسفي را با زيبايي تمام به زبان آورده است. ديگر از خصايص خيام ذوق لطيف و حس شديد اوست با اينكه قصد شاعري ندارد، از ديدن مناظر زيباي طبيعت گل و سبزه و كيفيت شام و بامداد و مهتاب و ابر و باران و مانند آن‌ها بي‌اختيار طبعش به اهتزاز در مي‌آيد. از رباعيات او مي‌خوانيم: اين كهنه رباط را كه عالم نام است ـ آرامگه ابلق صبح و شام است. بزمي است كه وامانده صد جمشيد است ـ گوري است كه خوابگاه صد بهرام است.

ثروت ملل

 • 200,000 تومان

پژوهش در كلاس درس و مدرسه

 • 7,500 تومان

مدرسه يك موجود زنده است، موجودي كه متولد مي‌شود، تغذيه مي‌كند، حركت مي‌كند، رشد مي‌كند، هدف دارد و تكامل مي‌يابد. اعضا و جوارح اين موجود زنده عبارت‌اند ا ز: دانش‌آموزان، معلمان، مربيان، اداره كنندگان و در مفهوم نوين و تكامل يافته‌اش، پدران و مادران. اين اعضا با هم پيوندها و ارتباط‌هاي بنياني و اساسي (ارگانيك) دارند مجموعه‌ي «كتاب‌هاي كوچك مديريت مدرسه» اين مسووليت بزرگ را به عهده گرفته است تا مديران و همكارانشان در آموزشگاه‌ها را با فطرت مدرسه بيشتر آشنا كند.

مدير در نقش رهيار

 • 98,000 تومان

به راستي ما چگونه مي‌توانيم مهارت‌هاي مديريتي اختصاصي خودمان را بياموزيم؟ بيشتر كتاب‌هاي مديريتي به شما وعده مي‌دهند كه چيزي براي شما دارند، كه مديريت شما را متحول مي‌كند اما آنچه كه شما را متحول مي‌كند و شما را از آن‌گونه كه مديريت مي‌كنيد به گونه‌اي ديگر مديريت كردن، رشد مي‌دهد، خودتان هستيد. در اين مسير شما بايد بار ديگر نوپايي را تجربه كنيد، زيرا انسان در هيچ مقطعي از زندگي خود به اندازه كودكي آمادگي يادگيري و رشد را نداشته است. نوپا شدن يعني نويادگيري آموزه‌ها و عادات ناكارآمد پيشين و نويادگيري مهارت‌هاي جديد يا عمق دادن به مهارت‌هاي فعلي‌تان. كتاب حاضر مي‌تواند راهنماي شما در اين سفر تحول باشد و شما را به ابزاري انسان‌محور در مديريت شخصي‌تان مجهز كند.

افكار سوم

 • 40,000 تومان

چهار دهه است كه يكي از شارحان پرآوازه علم، افكار عمومي را درباره قوانين بنيادين طبيعت و رابطه تنگاتنگ ميان علم و جامعه روشن مي‌كند. استيون واينبرگ، در اين كتاب از موضوعاتي چون كيهان‌شناسي، اخترشناسي، مكانيك كوانتومي، تاريخ علم، محدوديّت‌هاي دانش كنوني، هنر كشف، پاداش غلط‌انديشي، رابطه ميان علم و هنر حرف مي‌زند. وي آنگاه كه اين جستارها را مي‌نوشت، از هر سه فكري كه از ذهن‌اش مي‌گذشت، يكي معطوف به موضوع جستاري بوده است كه آن را مي‌نوشته و به همين خاطر عنوان كتاب حاضر را «افكار سوّم» گذاشته است. استيون واينبرگ، برنده جايزه نوبل فيزيك، نويسنده كتاب‌هاي پرفروشي چون تاريخ علم و سه دقيقه اول، برخي ديدگاه‌هاي خود از بنيـادي‌ترين و چشمگيرترين ويژگي‌هاي فيزيك و جهان هستي را با خواننده به اشتراك مي‌گذارد. او علم را پشت ديوارهاي آهنيـن آن نگه نمي‌دارد و بـدي‌هاي سفرهاي فضايي سرنشين‌دار، آسيب‌هاي نابرابري، و اهميّت نيازمندي‌هاي عمومي را آن‌چنان كه هستند، بي‌پروا برملا مي‌كند. ديدگاه واينبرگ، منطقي، واقع‌گرايانه، و به راستي سكولار است. افرادي چون واينبرگ كه هم جايزه نوبل برده باشند و هم اين‌چنين سرگرم‌كننده و دست‌يافتني باشند، نادر هستند. واينبرگ در جستارهاي اين كتاب، خواننده را سرگرم مي‌كند، به فكر فرو مي‌برد، و به او آگاهي مي‌دهد و در عين حال دَمي از ابعاد انساني كشف‌هاي علمي و از پيامـدهاي آن در كنكاش نظام هستي غفلـت نمي‌كند.

چگونه عاشق الاغ نشويم (روشي مطمئن براي پيروزي از دل بدون حذف عقل)

 • 28,000 تومان

ديدگاه صاحب نظران درباره كتاب: «هرگز كتابي تا اين حد داراي تعاليم كاربردي براي يافتن عشق واقعي و ازدواجي سالم‏، نخوانده‌ام» دكتر ويليام جي. دوهرتي، نويسنده «ازدواج خود را بياد آوريد» «چگونه عاشق الاغ نشويم، داراي روش‌هاي كاربردي براي افرادي است كه از برقراري رابطه مكرر خسته و به‌دنبال شخص مناسب براي ازدواج مي‌باشند.« جان گري، نويسنده «مردان مريخي و زنان ونوسي» از آن دسته از افراي نباشيد كه مي‌گويند (( وقتي اين كتاب را مي‌خواستم كجا بود؟ هنوز هم خيلي دير نشده، همين حالا آن را بخوانيد!)) بت لاو، دكتراي تعليم و تربيت، نويسنده «حقيقت عشق و تك همسري آتشين» «با نقشه راهنماي جان ون اي‌پي‌پي‌ مسير زندگي را طي و از رويا‌هاي خود، ازدواجي پايدار خلق كنيد. كتاب با‌ارزشي كه به راحتي موجب مهر تاييد بر ازدواج‌هاي هوشمندانه مي‌شود.» دايان سولي مدير و موسس ازدواج هوشمندانه

اسرار موفقيت (بينش تجاري و كارآفريني به سبك مارك زاكربرگ)

 • 50,000 تومان

اشتياق عاملي است كه به هدفتانء زندگي و كسب و كارتان شكل مي‌دهد. وقتي ايده‌اي را براي سرمايه گذاري شروع مي كنيد خواهيد ديد كه تنها عاملي كه مي‌تواند به هدفتان شكل دهد همين شور و اشتياق خواهد بودو در راه رسيدن به موفقيت كمك بسيار شاياني به شما خواهد نمود و مطمئن باشيد اگر اين عامل را ناديده بگيريد قطعا شكست خواهيد خورد.

مغز و ذهن

 • 35,000 تومان

امروز بشر به يك رشته كشفيات مهمّ علمي در زمينة شناخت طبيعت مغز و ذهن خويش دست يافته است كه تأثير عميقي بر عرصه‌هاي ديگر چون فلسفه، جامعه‌شناسي، ادبيات و هنر خواهد گذاشت.فهم اين‌كه چگونه عضوي از اعضاي زيستمند بدن توانايي اين همه كارهاي شگفت‌انگيز چون گفتار، به‌حافظه‌سپردن، يادگيري، توجه، هيجان، عاطفه، ديدن و ساير ادراكات آگاهانه را دارد و اين‌كه چگونه انسان در طول چندين هزارسال تاريخ تكامل خود به چنين دانسته‌هايي رسيده است، براي هر فرد فرهيخته ضروري به نظر مي‌رسد، كتاب حاضر كه توسط يك روان‌شناس و بر اساس برگزيده‌اي از تأليفات مهمّ و جديد تهيه شده، قدم اولي است براي درك طبيعت ذهن، شعور و هويت فردي كه با نگاهي تازه و عميق و به زباني ساده در دسترس عموم قرار مي‌گيرد.

درآمد پرماجرا

 • 30,000 تومان

قهرمان داستان كتاب حاضر دختري به نام آمليا بدلياست كه علاوه بر اينكه بسياري از حرف‌هاي بزرگ‌ترها و اصطلاحاتشان را متوجه نمي‌شود، اما با پشتكار فراواني كه دارد تمامي مشكلات را پشت سر مي‌گذارد تا بتواند پول موردنيازش را به دست بياورد؛ تصميم‌گيري‌ها و انتخاب‌هاي او در خلال داستان، بسيار جذاب و خواندني است. اين كتاب با استفاده از تكنيك‌هاي داستاني و با زباني طنز، بسياري از مطالب آموزشي در زمينه‌هاي پول و كسب درآمد، روش‌هاي مختلف تبليغات و بازاريابي و همين‌طور «كارآفريني» را به كودكان آموزش مي‌دهد.

دوست من مبتلا به سرطان است (راه‌كارهايي براي كمك به افراد مبتلا به سرطان و نزديكانشان)

 • 18,000 تومان

هدف اين كتاب ارائه راهكارهاي عملي براي افرادي است كه قصد ياري‌ رساندن و حمايت از عضو خانواده، يك دوست يا همكار را در اين دوران سخت دارند. پيشنهادهاي اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا با حمايت از دوستتان نشان بدهيد كه سلامتي وي برايتان مهم است. مهم نيست چقدر زمان داريد، اطلاعات پزشكي شما در چه حدي است و چه نوع تيپ شخصيتي داريد؛ قطعا در جايي مي‌توانيد مفيد واقع شويد.

به تو كه هنوز زاييده نشده‌اي (سرگذشت يك ژن‌شناس)

 • 12,000 تومان

از اين فكر كه تاثير تو بي اهميت است بر حذر باش. تو يكي از هشت ميلياردانساني هستي كه با پيش‌بيني فعلي در سياره زمين تا 2025 ساكن خواهند بود؛ تو مثل هريك آن‌ها به اندازه يك نفر سهم داري. نه كمتر از اشخاصي كه جلو را اشغال كرده‌اند و به آن ها قدرتمند گفته ميشود و نه بيشتر از بدبختاني كه ظاهرا حساسيت برانگيزند و به آن‌ها مطرود مي‌گويند.

به خاطر فيزيك (از انتهاي رنگين‌كمان تا لبه زمان سيري در شگفتي‌هاي فيزيك)

 • 60,000 تومان

والتر لوين اختر فيزيك‌دان هلندي و استاد ممتاز انستيتوي فناوري ماساچوست (MIT) كه در‌س‌هاي بسيار جذاب او افراد بسياري را به فيزيك علاقه‌مند كرده است در اين كتاب خوانندگان را به سفري سرگرم كننده، جذاب و بديع در دنياي فيزيك مي برد. بازتاب تجربۀ چندين ساله و مهارت لوين در تدريس فيزيك را مي‌توان در كتاب «به خاطر فيزيك» مشاهده كرد كه حتي براي افرادي كه آشنايي اندكي با فيزيك دارند جذاب است. در اين كتاب او ابتدا مطالب را به صورت معماگونه مطرح مي‌كند و سپس نشان مي‌دهد كه چگونه با دانستن اندكي فيزيك مي‌توان موفق به شناخت آن شد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1