فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

0

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
دفتر يادداشت نقطه‌اي كد 015 (بلوار اليزابت 6)
 • 82,000 تومان
 • با تخفیف: 82,000 تومان
سالنامه خشتي جير (50)
 • 45,500 تومان
 • با تخفیف: 45,500 تومان
كتاب صوتي راهنماي بارداري سالم
 • 61,000 تومان
 • با تخفیف: 61,000 تومان
كتاب صوتي 21 روش عالي براي آشنايي و ازدواج با زن دلخواهتان
كتاب صوتي 21 روش عالي براي ساختن كسب و كار پرسود
440 گام به ‌سوي شكوفايي (جاده خوشبختي را چگونه طي كنيم) كتاب گويا
كتاب صوتي ملت عشق
 • 41,000 تومان
 • با تخفیف: 41,000 تومان
پاكت هديه كارن 105 (متوسط)
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 10,000 تومان
پاكت هديه كارن 102 (متوسط)
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 10,000 تومان
پاكت هديه كوچك كارن گوي‌هاي رنگي كد 110
 • 11,000 تومان
 • با تخفیف: 11,000 تومان
پاكت هديه نيكي بته‌جقه متوسط كد 09
 • 6,000 تومان
 • با تخفیف: 6,000 تومان
پاكت هديه متوسط نيكي گل‌هاي طلايي طلاكوب كد 07

سالنامه خشتي جير (50)

 • 45,500 تومان

سالنامه خشتي جير (50)

كتاب صوتي راهنماي بارداري سالم

 • 61,000 تومان

راهنماي بارداري سالم مرجعي است معتبر و قابل اعتماد كه به پرسش‌هاي پدران و مادراني كه منتظر از راه رسيدن فرزندانشان هستند پاسخ مي‌دهد و دربردارنده دانستني‌هاي ضروري و مفيدي است از جمله: چگونه باردار شدن تا تغذيه و ورزش در دوران بارداري شناخت هفتگي و ماهانه درباره رشد جنين و تغييرات فيزيكي و عاطفي مادر شايع‌ترين مشكلات، پيچيدگي‌ها و نگراني‌هاي دوران بارداري و توصيه‌هايي براي برطرف كردن آن‌ها انتخاب گزينه درست در تصميم‌هاي كوچك و بزرگ دوران بارداري اطلاعاتي درباره روند زايمان مراقبت از نوزاد و توصيه‌هايي براي پشت ‌سر گذاشتن چند هفته اول پس از زايمان و... اين كتاب توسط پزشكاني نوشته شده است كه خود نيز پدر و مادرند و به شما كمك مي‌كند از داشتن بارداري سالم و آغازي شگفت‌انگيز براي زندگي فرزندتان اطمينان يابيد.

كتاب صوتي 21 روش عالي براي آشنايي و ازدواج با زن دلخواهتان

 • 10,000 تومان

دوران بسيار خوبي براي زندگي است. هيچگاه به اندازه‎ي امروز فرصت موفقيت و خوشبختي براي اين تعداد از افرادي كه الان هستند، وجود نداشته است. در عين حال، مهم‏ترين تصميم زندگي‎تان اين است كه با چه كسي ازدواج كنيد و صاحب زندگي و خانواده شويد. تصميم‎گيري درست در اين زمينه، بيشتر از هر عامل ديگري بر خوشبختي‎تان تاثير مي‎گذارد...

كتاب صوتي 21 روش عالي براي ساختن كسب و كار پرسود

 • 10,000 تومان

رقابت برقرار است. هرگز تا به امروز رقابتي در كسب و كار تا به اين حد وجود نداشته است. و حتي شدت رقابت در ماه‌ها و سال‌هاي آتي بيشتر خواهد شد. ميزبان شما در اين برنامه برايان تريسي مي‌داند كه درباره چه صحبت مي‌كند. مانند شما او نيز مسئول همه‌ي زمينه‌هاي ايجاد و مديريت كسب و كاري موفق بوده است. برايان با مشتريان ملاقات داشته است، فروش انجام داده و وصولي‌ها را پرداخت كرد. او از بانك قرض كرده است...

440 گام به ‌سوي شكوفايي (جاده خوشبختي را چگونه طي كنيم) كتاب گويا

 • 15,000 تومان

با صداي: آرزو جوادي
در سال 2004، سليگمن و پترسون، دو تن از سردمداران جنبش روانشناسي مثبت‌نگر، درباره توانمندي‌هاي فرد، نظام طبقه‌بندي‌اي مشابه DSM (راهنماي تشخيصي و آماري اختلالات رواني) مطرح نمودند. بر اساس اين طبقه‌بندي، 24 توانمندي اساسي وجود دارد كه وجود آن‌ها در فرد متضمن سلامت روان وي است. اين كتاب بر اساس اين طبقه‌بندي نگارش يافته است. و به 24 جاده‌اي پرداخته كه براي رسيدن به سر منزل شادي و خوشبختي لازم است از آن‌ها بگذريم و براي آن 440 گام معرفي مي‌كند. مسير راه چنين است: از جاده كنجكاوي شروع و به ترتيب از جاده‌هاي خلاقيت، روشنفكري، عشق، مهرباني و... عبور كرده تا به چند قدمي خوشبختي مي‌رسيم. براي برداشتن چند گام آخر نيز از ميان يك جاده زيبا ميانبر مي‌زنيم.

كتاب صوتي ملت عشق

 • 41,000 تومان

خيلي وقت پيش بود. به دلم افتاد رماني بنويسم. ملت عشق. جرئت نكردم بنويسمش. زبانم لال شد، نوك قلمم كور. كفش آهني پايم كردم. دنيا را گشتم. آدم‌هايي شناختم، قصه‌هايي جمع كردم. چندين بهار از آن زمان گذشته. كفش‌هاي آهني سوراخ شده؛ من اما هنوز خامم، هنوز هم در عشق همچو كودكان ناشي… مولانا خودش را «خاموش» مي‌ناميد؛ يعني ساكت. هيچ به اين موضوع انديشيده‌اي كه شاعري، آن هم شاعري كه آوازه‌اش عالمگير شده، انساني كه كار و بارش، هستي‌اش، چيستي‌اش، حتي هوايي كه تنفس مي‌كند چيزي نيست جز كلمه‌ها و امضايش را پاي بيش از پنجاه هزار بيت پرمعنا گذاشته چطور مي‌شود كه خودش را «خاموش» بنامد؟ كائنات هم مثل ما قلبي نازنين و قلبش تپشي منظم دارد. سال‌هاست به هر جا پا گذاشته‌ام آن صدا را شنيده‌ام. هر انساني را جواهري پنهان و امانت پروردگار دانسته‌ام و به گفته‌هايش گوش سپرده‌ام. شنيدن را دوست دارم؛ جمله‌ها و كلمه‌ها و حرف‌ها را… اما چيزي كه وادارم كرد اين كتاب را بنويسم سكوت محض بود. اغلب مفسران مثنوي بر اين نكته تأكيد مي‌كنند كه اين اثرِ جاودان با حرف «ب» شروع شده است. نخستين كلمه‌اش «بشنو!» است. يعني مي‌گويي تصادفي است شاعري كه تخلصش «خاموش» بوده ارزشمندترين اثرش را با «بشنو» شروع مي‌كند؟ راستي، خاموشي را مي‌شود شنيد؟ همه بخش‌هاي اين رمان نيز با همان حرف بي‌صدا شروع مي‌شود. نپرس «چرا؟» خواهش مي‌كنم. جوابش را تو پيدا كن و براي خودت نگه دار. چون در اين راه‌ها چنان حقيقت‌هايي هست كه حتي هنگام روايتشان هم بايد به مثابه راز بمانند.

پاكت هديه كوچك كارن گوي‌هاي رنگي كد 110

 • 11,000 تومان

براي تزئين كادو راه‌هاي مختلفي از جمله كاغذ كادو، كارت پستال، پاكت هديه و وسايل تزئيني ديگر وجود دارد تا به كادوي شما ظاهر جذاب‌تري ببخشد. يكي از پرطرفدارترين وسايل پاكت هديه است كه مي‌تواند متناسب با هديه انتخاب و استفاده شود. ما پاكت هديه‌هاي متعددي در طرح‌ها و رنگ‌ها و اندازه‌هاي مختلف توليد كرده‌ايم كه شما مي‌توانيد با توجه به سليقه خود و سليقه مخاطب خود از ميان آنها دست به انتخاب بزنيد. پاكتي كه مشاهده مي‌كنيد افقي است و وزني معادل 75 گرم دارد. اين پاكت از مقوا ساخته شده و سايز آن كوچك است. بر روي آن نوشته‌اي به زبان انگليسي به چشم مي‌خورد: پدر آسماني به ما اجازه داد تا قضاوت كنيم و به سرعت ببخشيم. نشان دادن صبر و آرامش و عشق. پاكت‌هاي هديه دو نوع عمودي و افقي دارد كه بايد نوع آن را هم با توجه به شكل ظاهري هديه انتخاب كرد.

پاكت هديه نيكي بته‌جقه متوسط كد 09

 • 6,000 تومان

هديه دادن يكي از رسوم ديرينه به شمار مي‌آيد. در طول سال، روزهاي مختلفي هستند كه شما به مناسبت‌هاي خاص به ديگران كادو مي‌دهيد. از جمله تولد، روز پدر، روز مادر، سالگرد ازدواج و... علاوه بر خود هديه، ظاهر آن نيز از اهميت زيادي برخوردار است. اگر هديه‌تان را در قالبي زيبا به طرف مقابل تقديم كنيد، كادوي شما اهميت دوچنداني خواهد يافت. به همين دليل ما به شما پاكت هديه را پيشنهاد مي‌دهيم. پاكت‌هايي كه ما توليد كرده‌ايم از تنوع فراواني در طرح و رنگ و اندازه برخوردارند و شما مي‌توانيد با توجه به سليقه خود از ميان آنها دست به انتخاب بزنيد. اين پاكت عمودي است كه با توجه به شكل ظاهري هديه خود مي‌توانيد آن را انتخاب كنيد و وزني معادل 110 گرم نيز دارد. سايز اين پاكت متوسط است و طرح بته‌جقه آن به سرعت توجه را جلب مي‌كند. رنگ آن تركيب سبز و سرمه‌اي است و حمل آن توسط بندي باريك و قهوه‌اي رنگ انجام مي‌گيرد.

پاكت هديه متوسط نيكي گل‌هاي طلايي طلاكوب كد 07

 • 14,000 تومان

پاكت هديه يكي از پرطرفدارترين وسايل تزئيني براي كادو است كه تنوع فراوان آنها در طرح و رنگ در اين امر بي‌تاثير نيستند. شما مي‌توانيد با توجه به سليقه خود و سليقه مخاطب خود از ميان اين طرح‌هاي فراوان دست به انتخاب بزنيد. پاكت هديه بهتر است متناسب با رنگ هديه و سايز آن انتخاب شود تا جلوه بيشتري داشته باشد. پاكت‌هاي هديه دو نوع عمودي و افقي دارند كه بايد نوع آن را با توجه به شكل ظاهري هديه انتخاب كرد. پاكتي كه مشاهده مي‌كنيد افقي است و وزني معادل 110 گرم دارد. اين پاكت از مقوا ساخته شده و طرح آن گل‌هاي ريزي است كه بر روي پس‌زمينه‌اي صورتي رنگ به چشم مي‌خورد. دسته‌هاي اين محصول از بندي باريك و مشكي ساخته شده كه حمل آن را براي شما آسان‌تر ساخته است. طرح آن مي‌تواند بسيار مورد توجه قرار گيرد و اطمينان داشته باشيد كه هديه‌تان با اين پاكت ظاهر زيباتري پيدا مي‌كند.

1  2  3  صفحه‌ی 1