فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
آلبرت اليس و رفتاردرماني عقلاني هيجاني (آر اي بي تي)
خشم (چگونه با آن و بدون آن مي‌توان زندگي كرد)
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان
هيچ‌چيز نمي‌تواند ناراحتم كند هيچ چيز
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
اضطراب خود را كنترل كنيد قبل از اين كه شما را كنترل كند
افسانه خودباوري (چگونه رفتاردرماني هيجاني منطقي مي‌تواند زندگي شما را براي هميشه تغيير دهد)
چگونه شاد باشيم و كمتر آسيب‌پذير
 • 29,500 تومان
 • با تخفیف: 29,500 تومان
چگونه مي‌توان با 1 فرد عصبي زندگي كرد
 • 39,000 تومان
 • با تخفیف: 39,000 تومان
با آلبرت اليس مشاوره كنيد
 • 33,500 تومان
 • با تخفیف: 33,500 تومان
چگونه شادي‌آفرين زندگي خود باشيم و در برابر ناملايمات مقاوم‌تر
5 درس براي زندگي عاقلانه
 • 14,000 تومان
 • با تخفیف: 14,000 تومان
احساس بهتر بهتر شدن بهتر ماندن
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان

غلبه بر تعلل (چگونه مي‌توان علي‌رغم مشكلات و سختي‌هاي زندگي به روش عقلاني بر اهمال‌كاري غلبه كرد)

 • 49,000 تومان

دستوراتي براي همه افرادي كه مي‌خواهند كارهايشان را به موقع انجام دهند. دانشجويان، افراد شاغل، نويسندگان، كارگران، درمانگرها. اين كتاب مي‌تواند به شما و به آنان كه عاشقشان هستيد كمك كند. تا با پايان دادن به مشكلات اهمال‌كاري از ده‌ها فايده جانبي دور از انتظار لذت ببريد.

آلبرت اليس و رفتاردرماني عقلاني هيجاني (آر اي بي تي)

 • 43,000 تومان

اگر چه به تعبيري با گرايش به ناتوانايي به‌دنيا آمدم ولي همزمان به كنار آمدن با آن هم گرايش داشتم. البته اين دو گرايش، تأثير متقابلي بر هم دارند. آدم‌هايي مثل من كه از همان ابتدا، ناتوانايي‌هاي جدي دارند، تا حدي مجبورند با ناتوانايي خود كنار بيايند و توان كنار آمدن‌شان را بالا ببرند. از سوي ديگر، برخي از آدم‌ها تسليم مي‌شوند و آه و فغان مي‌كنند. آن‌ها خود را زمين‌گير و وابسته مي‌كنند. اجازه دهيد از همين اول بگويم كه در اين‌جا مي‌خواهم روي چه چيزهايي تأكيد كنم. توضيحات روان‌تني و دلايل هيجاني، فقط بخشي از داستان عمل انسان را بيان مي‌كنند. زيگموند فرويد و پيروانش، اين توضيحات را شكوهمندانه ابداع كردند. براي مثال در پاراگراف قبل چنين فرض كردم كه خيلي ناتوانايي داشته‌ام و به همين دليل، ياد گرفته‌ام و به خودم ياد داده‌ام كه با ناتوانايي‌هايم كنار بيايم. شايد همين‌طور باشد. همچنين نتيجه گرفتم كه چون از آغاز زندگي مجبور بوده‌ام با ناتوانايي‌هايم كنار بيايم، بنابراين به ‌جاي سرگرمي‌هاي فيزيكي، دنبال سرگرمي‌هاي عقلي رفته‌ام و سعي كرده‌ام نويسنده شوم. باز هم شايد همين‌طور باشد.

خشم (چگونه با آن و بدون آن مي‌توان زندگي كرد)

 • 38,000 تومان

آلبرت اليس در اين كتاب نشان مي‌دهد كه با يك برنامه گام به گام ساده كه هر فردي توان انجام آن را دارد، چگونه مي‌توان در مواقع بحراني، خشم خود را مديريت كرده و با حفظ منافع خود همچنان شاد و موفق به پيش برويم. او در اين كتاب به خوانندگان مي‌آموزد كه چگونه در محيط خانه يا كار، با انديشيدن، احساس كردن و رفتار درست بدون خشم، مي‌توانيم زندگي بهتري داشته باشيم. اين كتاب از زمان چاپ، كتابي مرجع در رويكرد درمان شناختي محسوب مي‌شود و دكتر اليس با ارائه تكنيك‌هاي خود و تكنيك‌هاي مشابه ديگر در مورد غلبه بر مشكل ديرينه مديريت خشم، به ارائه راه‌حلي اساسي در اين‌باره پرداخته است.

هيچ‌چيز نمي‌تواند ناراحتم كند هيچ چيز

 • 42,000 تومان

اين كتاب شما را برمي‌انگيزد تا احساسات قوي داشته و بتوانيد هنگامي كه در زندگي با مشكلي مواجه مي‌شويد آن احساس را بيان كنيد، اما به وضوح ميان داشتن احساسات مناسب و احساس تأسف، غم و مأيوس بودن و از طرف ديگر داشتن احساسات نامناسب و حملات مخرب، افسردگي، خشم و ترحم نسبت به خود تمايز قائل مي‌شود. به شدت با تفكر علمي، استدلال و واقعيت باقي مي‌ماند و آن‌ها را ارتقا مي‌دهد و از آن‌چه كه بيشتر كتاب‌هاي خود راهنماي امروزه مشاوره مي‌دهند يعني عرفان و آرمان‌گرايي خودداري مي‌كند. به شما كمك خواهد كرد تا يك تغيير فلسفي عميق و يك نظرگاه جديد بنيادي در زندگي به جاي خوش بيني و تفكر مثبت داشته باشيد. خوش‌بيني‌هايي كه فقط به صورت موقتي به شما كمك مي‌كنند تا با سختي‌هاي زندگي كنار بياييد و در دراز مدت اغلب باعث شكست شما مي‌شوند.

اضطراب خود را كنترل كنيد قبل از اين كه شما را كنترل كند

 • 55,000 تومان

بله، با دنبال كردن درمان رفتاري عقلاني هيجاني دكتر آلبرت آليس كه در اينجا مطرح شده است، مي‌توانيد اضطراب خود را قبل از اينكه شما را كنترل كند كنترل كنيد. اضطراب سالم، شامل احساس هوشياري، هشدار مواظبت يك بركت است: دفع خطرات، حفظ زندگي و آگاه كردن شما نسبت به مسائل منفي كه مي‌توانيد آنها را تغيير بدهيد. اضطراب ناسالم كاملا متفاوت است: منجر به وحشت فلج‌كننده، نگراني وسواسي شديد و دلهره‌هايي مي‌شود كه شما را از انجام كارها باز مي‌دارد، كارهايي كه شما فكر مي‌كنيد خطرناك هستند، اما نيستند. اضطراب ناسالم مانع لذت بردن شما از فعاليت‌هاي روزانه و روابط مي‌شوند و باعث مي‌شوند كه فكر كنيد انجام آنها پرمخاطره است و باعث مي‌شود عملكرد ضعيفي داشته باشيد، بيش از حد شما را مشغول مي‌كند، عمرتان تلف مي‌شود. استفاده از دستورالعمل‌هاي REBT مي‌تواند به شما در غلبه بر قدرت اضطراب كمك كند. مثال‌هايي در اين كتاب مشاهده خواهيد كرد كه دكتر آلبرت آليس آنها را با موفقيت درمان كرده است، كساني كه دچار اضطراب عملكردي، ناامني استخدام، مشكلات جنسي و دلهره‌هاي اجتماعي بوده‌اند. در اين جا بيش از 200 قاعده كلي عقلاني كه اضطراب ناسالم را كاهش مي‌دهد و موفقيت شما، لذت و شادي در محل كار و خانه را افزايش مي‌دهد اشاره كرده‌ايم.

افسانه خودباوري (چگونه رفتاردرماني هيجاني منطقي مي‌تواند زندگي شما را براي هميشه تغيير دهد)

 • 13,700 تومان

خودباوري دقيقا چيست؟ اغلب مردم و نيز بسياري روانشناسان و مربيان بر اين باورند كه ما به آن نياز داريم، براي آسايش عاطفي ما مطلوب است و به اين ترتيب ما را وا مي‌دارد تا موفق‌تر باشيم. آلبرت اليس روانشناسي برجسته مي‌گويد: «نه، اينها همه افسانه است.» بنابر گفته‌‌‌ي اليس، خودباوري بزرگ‌ترين اختلال هيجاني شنخاته شده براي انسان‌ها است و باعث‌ مي‌شود هر يك از ما خود را تحسين كنيم و كاري انجام دهيم تا ديگران تاييدمان كنند.

چگونه شاد باشيم و كمتر آسيب‌پذير

 • 29,500 تومان

كتاب چگونه شاد باشيم و كمتر آسيب‌پذير؛ به شما مي‌گويد چگونه با بكارگيري دستورالعمل‌هاي ساده و دوستانه روش‌هاي عملي را به شما ارائه مي‌دهد كه شادتر باشيد و زندگي كم دردسرتري را تجربه كنيد. در اين كتاب چندين نمونه از زندگي‌هاي واقعي را به عنوان مثال مطرح مي‌كند؛ مراحل خودياري و سبك رسيدن به هدف را مطرح مي‌نمايد.

چگونه مي‌توان با 1 فرد عصبي زندگي كرد

 • 39,000 تومان

در بهترين شرايط دنيا و با مردمي كه با آن‌ها زندگي و كار مي‌كنيم همسرانمان، والدين و خواهران و برادران‌مان و فرزندان، دوستان، همكاران، مديران و همه مراقب، متفكر، قابل اعتماد، و انسان‌هاي منطقي و عاقلي هستند كه هميشه از مصاحبت با آن‌ها لذت مي‌بريم. اما حقيقت اين است كه در دنياي واقعي بسياري از ما مجبور هستيم با افراد سخت سر و كله بزنيم. اين كتاب به شما نشان مي‌دهد كه چگونه آن دسته از فرادي را كه مكررا سبب تحليل رفتن انرژي شما مي‌شوند و صبور بودن شما را با آزار و اذيت و يا رفتارهاي ناپسند به بوته‌ي آزمايش مي‌گذارند، تغيير دهيد

با آلبرت اليس مشاوره كنيد

 • 33,500 تومان

رفتار درماني عقلاني هيجاني بر اين فرض پي‌ريزي شده كه شناخت، هيجان و رفتار سه كاركرد انساني مجزا نيستند بلكه ربط دروني دارند و يك كليت‌اند. هنگام احساس، فكر و عمل مي‌كنيم. هنگام عمل، احساس و فكر مي‌كنيم و هنگام فكر كردن، احساس و عمل. چرا؟ چون انسان‌ها به ندرت و مگر در لحظاتي، فقط احساس، فكر يا رفتار مي‌كنند.

چگونه شادي‌آفرين زندگي خود باشيم و در برابر ناملايمات مقاوم‌تر

 • 11,800 تومان

آيا دوست داريد: - افكار پريشان خود را تبديل به افكاري سالم كنيد؟ - در برابر ناملايمات و مصيبت‌ها كمتر احساس ناراحتي كنيد؟ - بر نگراني، افسردگي، عصبانيت، بيزاري و بدبختي خود غلبه كنيد؟ چگونه شادي‌آفرين زندگي خود باشيم و در برابر ناملايمات مقاوم‌تر، كتابي است از دكتر اليس كه نحوه رسيدن به اين خواسته‌ها را به شما آموزش مي‌دهد.

5 درس براي زندگي عاقلانه

 • 14,000 تومان

كتاب 5 درس براي زندگي عاقلانه، روش‌هاي خودياري عقلاني هيجاني و افزودن كارايي و لذت را ياد مي‌دهد. آيا اين كتاب، شما را كاملا خوشحال و سالم خواهد كرد؟ احتمالا نه! آيا شما را خوشحال‌تر و سالم‌تر خواهد كرد؟! احتمالا بله. اين كتاب از 5 درس تشكيل شده است. در هر درس، نكته‌اي درباره درمان عقلاني - هيجاني مي‌آموزيد و مي‌فهميد مسائل را چطور حل كنيد. دو درس اول درباره فلسفه و نظريه عقلاني هيجاني هستند. درس سوم يك خودآزمايي است كه در خودشناسي به شما كمك مي‌كند. درس چهارم و پنجم نيز نحوه استفاده از اين دروس در حل يكي از مسائل شخصي شما را ياد مي‌دهند.

احساس بهتر بهتر شدن بهتر ماندن

 • 95,000 تومان

دكترآلبرت آليس، روان‌شناس ارشد مركز تشخيصي ايالت نيوجرسي و استاديار روانشناسي دانشگاه راتجرز بوده است. وي حدود پنجاه سال سابقه روان‌دماني و زناشويي درماني دارد و در حال حاضر رئيس مؤسسه رفتاردرماني عقلاني/هيجاني است. وي بيش از 60 كتاب و 700مقاله در زمينه‌هاي فوق نوشته است و كتاب‌هايش جز‌ء پرفروش‌ترين كتاب‌هاي آمريكا و جهان بوده‌اند. دكترآليس در كتاب احساس بهتر، بهترشدن، بهترماندن آخرين نوآوري‌ها و تجديد نظرهايش را در رفتاردرماني عقلاني/هيجاني با شما در ميان مي‌گذارد. او در اين كتاب كم‌نظير توضيح مي‌دهد كه فنوني مثل يوگا، مراقبه، يا ورزش اگرچه به طور موقت احساس‌تان بهتر مي‌كنند ولي اين بهتر شدن احساستان چندان ماندگار نيست زيرا تغييرات فلسفي عميقي در شما ايجاد نمي‌كنند. وي هم‌چنين توضيح مي‌دهد كه بسياري از فنون روان‌درماني مثل شرطي‌سازي‌ها با فنون رفتاردرماني و روان‌كاوي نيز نمي‌توانند موجب بهتر شدن و بهتر ماندن شما شوند. در نتيجه، اگر مي‌خواهيد بهتر شدن خود را ماندگار كنيد و زندگي عاقلانه‌تري براي خود رقم بزنيد، بهتر است در كنار فنون اشاره شده، از اصول و فنون فلسفي رفتاردرماني عقلاني/هيجاني استفاده كنيد.

1  2  صفحه‌ی 1