�������� �������� ������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
در باب امیدواری (آنچه تسلی‌بخش ، الهام‌بخش و زیبا باقی می‌ماند) مجموعه مدرسه زندگی
از خود بیزاری (ارزیابی واقع بینانه از نقاط ضعف و قوت خویش) مجموعه مدرسه زندگی
در باب تربیت احساسات (مجموعه مدرسه زندگی)
 • 219,500 تومان
 • با تخفیف: 219,500 تومان
هنر مدرن در ناخودآگاه (اندر پی سررشته ناخودآگاه در هنر ، ذهن و مغز از وین 1900 تا امروز)
هماهنگی ذهن و بدن (تمرین‌هایی برای سلامت روان و جسم) مجموعه مدرسه زندگی
بزم اهریمن
 • 299,500 تومان
 • با تخفیف: 299,500 تومان
در باب شکست (چگونه با شکست کنار بیاییم) مجموعه مدرسه زندگی
مجموعه داستان‌های شاهنامه کتاب نهم (از کی‌قباد تا کی‌کاوس)
دیوان حافظ (جیبی با قاب) چرمی
 • 395,000 تومان
 • با تخفیف: 395,000 تومان
والدینی نا‌کامل اما به اندازه کافی خوب (راهنمای پرورش فرزندانی خشنود و منعطف)

هماهنگی ذهن و بدن (تمرین‌هایی برای سلامت روان و جسم) مجموعه مدرسه زندگی

 • 134,500 تومان

ما موجوداتی هستیم که به‌ناچار بین ذهن و بدن‌مان تقسیم شده‌ایم و ممکن است به‌راحتی به یکی از این دو قسمت بیشتر از دیگری اهمیت دهیم. این کتاب اندیشه‌ها و تمرین‌هایی را ارائه می‌دهد که به ما کمک می‌کنند زندگی هماهنگ‌تر و بالغ‌تری در هر دو قسمت ذهن و بدن داشته باشیم. توضیح می‌دهد که چگونه می‌توان ذهن را با تمرین‌های بدنی‌ای آرام کرد که بر دلایل ریشه‌ای نگرانی‌هایمان تاثیر می‌گذارند. چگونه می‌توان در بدن‌هایی آرام گرفت که برای مدتی طولانی ناآرام بوده‌اند. چگونه پذیرش ظاهر و تعامل با بدن‌مان به ذهن کمک کند تا بهترین افکارش را عرض کند. این کتاب رابطه‌ی بین بدن و روان را در هر دو سطح نظری و کاربردی بهبود می‌دهد و ما را به سوی زندگی توام با اعتماد به نفس، فرزانگی و آسایش فیزیکی هدایت می‌کند.

بزم اهریمن

 • 299,500 تومان

در شب سال نوی 1938، عبدالله قادری نویسنده توسط پلیس مخفی شوروی از خانه‌اش ربوده و به زندان تاشکند انداخته می‌شود. در آنجا برای دور کردن خود از عذاب جسمی و روحی ناشی از ضرب و شتم و بازجویی‌های بی‌معنا، سعی می‌کند رمانی که در زمان دستگیری می‌نوشت را بازسازی ذهنی کند. رمانی بر اساس زندگی غم‌انگیز آیخان، ملکه‌ی شاعر ازبک، که به صورت متوالی با سه خان ازدواج کرده بود و، مانند عبدالله،‌ با تهدید به اعدام در هر لحظه زندگی می‌کرد. عبدالله در حین آشنایی با هم‌سلولی‌هایش متوجه می‌شود بازی بزرگ دوران آیخان، زمانی که جاسوسان انگلیسی و روسی در دربار آسیای مرکزی نفوذ کرده بودند، در دهه‌ی 1930 بازتاب پیدا کرده است، اما با افزایش همذات‌پنداری او با قهرمان داستان و همپوشانی گذشته و حال، به نظر می‌رسد ناتوانی عبدالله در تشخیص واقعیت از داستان باعث نابودی او شود.

در باب شکست (چگونه با شکست کنار بیاییم) مجموعه مدرسه زندگی

 • 132,000 تومان

زمان بسیاری را صرف این می‌کنیم که چطور موفق شویم اما اگر بیاموزیم که چطور با سناریوی محتمل‌تر شکست کنار بیاییم، در نهایت بسیار عاقل‌تر و آرام‌تر خواهیم شد. این کتاب پر از پیشنهادهای شرافتمند، معقول و محبت‌آمیز برای کنار آمدن با دشمنان،تحمل پشیمانی، جمع‌وجور کردن خودمان، پذیرش خودمان علی‌رغم ایراداتی که داریم و چگونگی دوام آوردن و پیشرفت کردن در شرایط جدیدی است که خیلی ایدئال نیستند. این کتاب ما را ترغیب می کند تا با خودمان بابت نابسامانی‌هایی که ناگزیر در زندگی‌مان به وجود می‌آوریم همدردی کنیم. هیچ‌‌چیز بیشتر از شکست جنبه‌ی انسانی ندارد و هیچ‌چیز عاقلانه‌تر و ضروری‌تر از این نیست که یاد بگیریم چطور خوب شکست بخوریم. در باب شکست برای هر کسی که تا به حال دچار شکست در روابط شده، از پسرفت شغلی رنج برده، برای خود دشمن تراشیده، پروژه‌ای را سرهم‌بندی کرده یا وقتش را تلف کرده یا به عبارت دیگر، برای همه‌ی ما کتابی کامل است.‌

مجموعه داستان‌های شاهنامه کتاب نهم (از کی‌قباد تا کی‌کاوس)

 • 146,500 تومان

جاه‌طلبی و میل به قدرت، موجب سقوط از مقام انسانی است. افراسیاب تورانی، نوذر شاه ایران را کشت. مردم به زال روی آوردند. پهلوانان ایران برای مبارزه با بیگانه هم‌پیمان شدند، اما زال نگذاشت جنگ آغاز شود. او گفت: اگر بر دشمن پیروز شویم و شاهی از پشت فریدون نباشد، دوباره رشته کارها از هم خواهد گسست، جوانی به‌نام قباد از پشت فریدون در البرز‌کوه پنهان است...

والدینی نا‌کامل اما به اندازه کافی خوب (راهنمای پرورش فرزندانی خشنود و منعطف)

 • 99,500 تومان

هدف از انتشار مجموعه مدرسه زندگی پرورش هوش عاطفی به یاری فرهنگ است. باورمان این است که طیفی از جدی‌ترین معضلات ما نتیجه فقدان خودشناسی، همدلی و ارتباط است. فعالیت‌های ما در ده مرکز در اقصی نقاط جهان انجام می‌شود، از جمله لندن، آمستردام، سئول و ملبورن. فیلم سازی، برگزاری کلاس‌ها، ارائه خدمات درمانی و تولید سلسله‌ای از محصولات در عرصه روانشناسی از دیگر فعالیت‌های ماست. موسسه انتشاراتی مدرسه زندگی به انتشار آثاری در باب مهم‌ترین مسائل حیات فرهنگی و عاطفی معاصر می‌پردازد. مبنای انتشار عناوین، ارائه سرگرمی، آموزش، تسلی‌بخشی و دگرگونی در زندگی خوانندگان است.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1