������ ��������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
صفر تا 100 تندخوانی
 • 128,000 تومان
 • با تخفیف: 128,000 تومان
بین خودمان بماند (اعترافات ملکه ویرگول‌ها)
 • 200,000 تومان
 • با تخفیف: 200,000 تومان
خنده رهایی‌بخش
 • 280,000 تومان
 • با تخفیف: 280,000 تومان
جنبش‌های مدنی (منطق راهبردی کنش بدون خشونت)
 • 480,000 تومان
 • با تخفیف: 480,000 تومان
آوازهایی زیر سایه تمارا (مجموعه داستان)
 • 180,000 تومان
 • با تخفیف: 180,000 تومان
وقتی گرگ‌ها پیر می‌شوند
 • 180,000 تومان
 • با تخفیف: 180,000 تومان
کیسینجر مذاکره‌گر (درس‌هایی از معامله‌گری در سطوح بالا)
فیزیک اندوه
 • 180,000 تومان
 • با تخفیف: 180,000 تومان
خاطرات شاهزاده هری
 • 350,000 تومان
 • با تخفیف: 350,000 تومان
نابغه مطرود
 • 82,000 تومان
 • با تخفیف: 82,000 تومان
کلمات (گزینه‌ای از شعرهای سیلویا پلات) مجموعه شعر
خاکستر سارایوو
 • 165,000 تومان
 • با تخفیف: 165,000 تومان

صفر تا 100 تندخوانی

 • 128,000 تومان

چرا می‌خواهید تند بخوانید؟ فکر کرده‌اید می‌توانید تمام کتاب‌های خوب جهان را بخوانید؟ فکر‌ کرده‌اید می‌توانید تمام کتاب‌های خوب کشورتان را بخوانید؟ چرا تند خواندن را انتخاب کرده‌اید؟ مگر از کتاب خواندن لذت نمی‌برید؟ شما حق دارید بدانید تندخوانی چیست تا بیهوده پولتان را به امید افزایش سرعت مطالعه هدر ندهید. آنچه در جامعه به عنوان تندخوانی تدریس و ترویج می‌شود نگاه مکانیکی به خواندن است، اما راز پنهان تندخوانی صرفه‌جویی و بهینه‌سازی زمان مطالعه است. سریع خواندن خوب است و سرعت مطالعه افزایش‌‌پذیر است، اما وضعیت سرانه مطالعه با افزایش سرعت مطالعه بهتر نمی‌شود، بلکه با افزایش میزان مطالعه، سرانه مطالعه هم رشد می‌کند. تندخوانی در عصر جدید از مهارت‌های بسیار ضروری است. انسان‌های موفق امروزی، به دلیل سرعت رشد علم، اثرگذاری سرعت مطالعه بر پیشرفت کشورها و عدم آموزش تندخوانی در سیستم آموزشی کشور، تندخوانی را در اولویت خود قرار می‌دهند.

بین خودمان بماند (اعترافات ملکه ویرگول‌ها)

 • 200,000 تومان

کتاب حاضر خاطرات مری نوریس، سرویراستار سابق نیویورکر، است. او در این کتاب مواجهه‌اش با شغل ویراستاری و کار در مجله را شرح می‌دهد و همچنین خاطراتی دست اول و ناب از نویسندگان بزرگ جهان می‌گوید که هیچ‌جا نظیرش گفته نشده است. یکی از ویژگی‌های مهم این کتاب اعتراف‌گونه بودن آن است. اعتراف به اشتباهات زبانی بسیاری از نویسندگان بزرگ، اعتراف به اشتباهات رایج بین عموم مردم و همچنین اشتباهات ویراستاران نشریاتی بزرگ مانند نیویورکر. بالاخره، وقتی داشتم متنی را درباره سال بلو می‌بستم، یک بار با فیلیپ راث تلفنی حرف زدم. همین طور او را در جشن کریسمس نیویورکر دیدم. از روزی که پیشنهاد راث را شنیده بودم، مدام معذب بودم. به گمانم او بیش‌تر به دنبال زنی خانه‌دار بود که از جزئیات امور منزل مطلع باشد. با این حال، احیاناً اگر این مطالب را می‌خواند، می‌خواهم بگویم من همچنان در خدمتم.

خنده رهایی‌بخش

 • 280,000 تومان

یک کتاب مشخص دقیقا در کدام قسمت کتاب‌فروشی باید قرار داده شود؟ می‌توانم پیش‌بینی کنم که این کتاب مسئله طبقه‌بندی را به طرزی آزاردهنده پیش خواهد آورد، در نتیجه در کلافگی افراد شاغل در کتاب‌فروشی‌ها سهیم خواهد بود. آیا این کتاب باید در بخش طنز قرار داده شود؟ در بخش دین؟ در بخش جامعه‌شناسی؟ با توجه به غلبه جوک‌‌های یهودی شاید نشان‌دهنده زندگی یا رسوم یهودی باشد. این کتاب قطعا درباره طنز است و بحث اصلی و نیز بحث پایانی دینی هستند. و عنوان کتاب قصد دارد این موضوع را از ابتدا روشن کند.گفتن این که این کتاب چه چیزی نیست آسان است. این کتابْ یک کتاب جوک نیست، اما خیلی امیدوارم که خوانندگان گه‌گاه بخندند. به عبارت دیگر، این کتابی درباره طنز است، اما اساسا کتابی خنده‌دار نیست. رساله‌ای در هیچ یک از رشته‌های دانشگاهی نیست که مطالبش از آن رشته برگرفته شده باشد. و رشته خود من، جامعه‌شناسی، اصلا نقش مهمی در بحث اصلی ندارد. و اگرچه این کتاب عمدتا از ادبیات کمک می‌گیرد تا حالت‌های مختلف امر کمیک را توضیح دهد، نقد ادبی نیز نیست.این کتاب تأملی طولانی درباره ماهیت امر کمیک به عنوان یک تجربه مهم انسانی است. بحث اصلی آن را می‌توان به اختصار چنین بیان کرد: طنز یعنی توانایی فهمیدن چیزی که کمیک است جهان‌شمول است. هیچ فرهنگ انسانی‌ای بدون آن وجود نداشته است و می‌توان آن را عنصر سازنده انسانیت تلقی کرد.

جنبش‌های مدنی (منطق راهبردی کنش بدون خشونت)

 • 480,000 تومان

به مدت بیش از یک قرن، از 1900 تا 2006، کارزارهای مقاومتِ بدون خشونت در جهان بیش از دو برابر همتایان خشونت‌طلبشان در دستیابی به اهداف خود موفق بوده‌اند. چرا مبارزات مدنی در این کشورها به ثمر رسیده‌اند اما مبارزات خشونت‌آمیزِ انقلابی یا جنبش‌های چریکی موفقیت چندانی به دست نیاورده‌اند؟ چه چیزی کارزارهای مقاومت مدنی را کارآمد و اثربخش می‌کند؟ چگونه است که جنبش‌های بدون خشونت، حتی در صورت شکست، به احتمال بیش‌تری در آینده به حکومت‌های دموکراتیکِ باثبات منجر می‌شوند، اما در مقابل مبارزات مسلحانه حتی پس از پیروزی نیز در ایجاد یک رژیم دموکراتیک باثبات و صلح‌طلب و جنگ‌پرهیز داخلی ناتوانند؟ اینها برخی از سؤالاتی است که نویسندگان این کتاب، اریکا چنووث و ماریا استفان، با تجزیه و تحلیل آماری و مطالعۀ انقلاب‌ها و جنبش‌های معاصر جهان و به شکل ویژه چهار کشور ایران، فلسطین، فیلیپین و برمه در پی پاسخ به آنها بوده و همزمان به شرح و تفصیل عواملی می‌پردازند که باعث موفقیت کارزارهای بدون خشونت می‌گردند و گاهی به شکست آنها منتهی می‌شوند. این کتاب، از طرف انجمن علوم سیاسی آمریکا، به عنوان بهترین کتاب در حوزه دولت، سیاست و امور بین‌الملل، برنده جایزۀ بنیاد وودرو ویلسون 2012 شده است.

آوازهایی زیر سایه تمارا (مجموعه داستان)

 • 180,000 تومان

این آخرین چیزی است که محمد عفیفی قبل از این که به جهان دیگرش منتقل شود نوشته. جهانی که احتمالاً به سادگی و صداقت همین جهانش است، جهان زمینی‌اش؛ خانه و باغچه‌اش که تمام زندگی‌اش بودند. مخصوصاً در روزهای آخر که به زندگی با چشم یک هنرمند و فیلسوف می‌نگریست. زیباترین چیزی که در این کتاب وجود دارد نفی وجود نویسنده است. عفیفی درباره دنیای اطرافش می‌نویسد. دنیایی که او درمیان آن است اما تو حتی یک لحظه حس نمی‌کنی که او در جایگاه نویسنده آنجا حضور دارد. او تو را به یک قاب یا یک پنجره جادویی تبدیل می‌کند که از پشت آن ریزترین جزییات و عادی‌ترین چیزها را می‌بینی که به چیزهایی غیر عادی، به یک اثر هنری، تبدیل شده‌اند. همه چیزهایی که پشت پنجره جادویی محمد عفیفی می‌بینی گویی زلال و شفافند و انگار رازهایشان را برایت روایت می‌کنند، رازهای زیبایشان را، همه چیزها و حتی ساده‌ترینشان: لکه‌های نور روی صندلی‌های باغچه، گل‌های یاس روی فرش اتاق، چهره آدم‌ها میان گل‌های بنفشه، گربه‌ها، سگ‌ها، حشرات، گنجشک‌ها، زندگی، بیماری، مرگ… تمام اینها به مجسمه‌هایی بلورین و شفاف تبدیل می‌شوند که پروانه‌های سفیدی دور و برشان بال‌بال می‌زنند. محمد عفیفی با ظرافت و لطافت خاص خودش خیلی روان، ساده، سلیس و راحت میان تفسیرهای علمی پدیده‌های زندگی و تأملات فلسفی و هنر خویش که همان پدیده‌های زندگی را به سخره می‌گیرند، در رفت و آمد است.

وقتی گرگ‌ها پیر می‌شوند

 • 180,000 تومان

جمال ناجی (1954 - 2018) یکی از استخوان‌دارترین نویسندگان ادبیات عرب است. او در اریحای فلسطین زاده اما در نوجوانی ناچار به مهاجرت شد. در پایتخت اردن زندگی گذراند و بالید و عملا نویسنده‌ای فلسطینی-اردنی محسوب می‌شود. ناجی در کنار نویسندگی یک آکادمیسین تمام‌عیار نیز بود و سال‌های طولانی در دانشگاه درس داد. رمان «وقتی گرگ‌ها پیر می‌شوند» را در 2008 نوشت که به سرعت ادبیات عرب را درنوردید و بعد هم ترجمه شد. به فهرست اصلی جایزه‌ی بوکر عربی راه یافت و بی‌تردید یکی از مهم‌ترین رمان‌های این ادبیات در بیست سال گذشته محسوب می‌شود؛ روایتی از افراط‌گرایی، مذهب و زندگی روزمره و البته نقش آدم‌ها در رقم خوردن سرنوشت دیگری. رمان داستان چند شخصیت است که گویا می‌خواهند حقانیت خود را برای مخاطب ثابت کنند و نشان دهند که «حق» با آنهاست. آیا کشته شدن یک پدر مست به دست موش‌ها به دختر او حق می‌دهد تا زند گی‌اش را تباه‌شده بداند؟ تکنیک بدیعِ جمال ناجی در روایت مسائل زیستن در خاورمیانه، تعصب‌های همه‌جانبه و البته مسئله زنانی که می‌خواهند صدایشان شنیده شود این رمان کم‌نظیر را ساخته است؛ رمانی که مدام این سوال را پیش می‌کشد و تا دم آخر مخاطب را وامی‌دارد تا بفهمد: «چه کسی تمام حقیقت را می‌گوید»...

کیسینجر مذاکره‌گر (درس‌هایی از معامله‌گری در سطوح بالا)

 • 320,000 تومان

این کتاب در نوع خود منحصربه‌فرد است. این اولین کتابی است که عمیقاً در فلسفه و روش مذاکره من کاوش می‌کند. نویسندگان این کتاب، تحلیلی عالی و عملی از چگونگی ایجاد توافق‌های ارزشمند در موقعیت‌های پیچیده ارائه کرده‌اند. اهمیت این کتاب فقط در بیان داستان‌های مذاکرات من - هرچند رنگارنگ یا از نظر تاریخی جذاب - نیست. در عوض، خوانندگان ارزش واقعی آن را در دستیابی به چکیده اصول و شیوه‌های ارزشمندی خواهند یافت که عمدتاً چه در زمان مسئولیت من در وزارت امور خارجه و چه پس از آن و حتی گاهی برای خود من هم مخفی و مغفول بوده است. هر مقام ارشد سیاست خارجی، مدیرعامل، دیپلمات و معامله‌گری که با چالش‌های پیچیده مذاکره مواجه است، از خواندن این کتاب سود خواهد برد.

فیزیک اندوه

 • 180,000 تومان

گئورگی گاسپادینف، نویسنده بلغارستانی، پرمخاطب‌ترین نویسنده ادبیات بلغارستان است که پس از فروپاشی شوروی، آثارش بیش از هر نویسنده‌ای به زبان‌های دیگر ترجمه شده است. او که در فهرست کوتاه نامزدهای جایزه بوکر 2023 قرار گرفت از نویسندگان آوانگاردی است که تاریخ و فرهنگ کشورش را در نوشته‌هایش با ترکیبی پست‌مدرن و در فضایی سوررئال روایت می.کند. او زندگی امروزی را با اساطیر درمی‌آمیزد و تنوع و شوخ‌طبعی روایت‌هایش سرشار از خلاقیت و سرزندگی و در عین حال اندیشه، فلسفه و جهان‌بینی عمیق است. من اول ژانویه 1968در قالب انسانی با جنسیت مرد به دنیا آمدم. از سیر تا پیاز 1968را به یاد دارم اما هیچ‌چیز از سالی که اکنون در آن هستیم به یاد ندارم، حتی نمی‌دانم چه سالی است. من همیشه در حال متولد شدنم. حتی شروع عصر یخبندان و پایان جنگ سرد را هم به یاد دارم. صحنه انقراض دایناسورها (در هر دو دوره) یکی از رقت‌انگیزترین اتفاق‌هایی است که دیده‌ام. من هنوز به دنیا نیامده‌ام. در آستانه به دنیا آمدنم. منفی هفت ماهم است. نمی‌دانم درون رحم، زمان منفی را چگونه محاسبه می‌کنند.

خاطرات شاهزاده هری

 • 350,000 تومان

خانواده سلطنتی انگلستان یکی از مشهورترین و بانفوذترین و در عین حال مرموزترین خانواده‌های سلطنتی جهان است. به جرئت می‌توان گفت کسی جز خودشان از جزئیات زندگی در قصرهای این خانواده خبر ندارد و فقط زمانی می‌توان به رازهای آنان و اطرافیانشان پی برد که یا اطلاعاتی ناخواسته افشا شود یا کسی از درون خانواده، رازهایی را برملا سازد. شاهزاده هری، پسر چارلز سوم، برادر ولیعهد، نوه ملکه الیزابت و شاید از همه مهم‌تر، فرزند شاهدخت دایانا است. او فرزند مادری است که به زیر پا گذاشتن آداب و رسوم خاندان سلطنتی شهرت داشت و در نهایت به شکل مشکوکی درگذشت. حالا شاهزاده هری با نوشتن این کتاب، مرزهای هنجارشکنی وقانون‌گریزی را جابجا کرده است. او با افشای شخصی‌ترین و رسواکننده‌ترین اسرار و رازهای مگو از زندگی خصوصی خودش و کل اعضای خانواده‌اش، به کلی چهره این خانواده را نزد بسیاری از مخالفان و موافقان آنان تغییر داده است. رازهایی که شاهزاده هری برملا کرده، گاهی باورنکردنی‌اند. ولی در نهایت، قضاوت با خوانندگان است.

نابغه مطرود

 • 82,000 تومان

جورج گوشه‌ای نشست و از وضعیت آن لحظه و اعتماد به نفسی که در خود یافته بود، احساس سرگشتگی می کرد. نمی‌شد از خیر چنین فرصتی بگذرد... نمی‌شد. می‌توانست یک نوپایی بشود. می‌توانست به‌رغم جفاکاری آنتونلی و جمیع آن ابلهان و پلشتان موسسه کودن‌ها که همیشه مایه خنده‌اش بودند، زمین را پیروزمندانه وداع گوید.

کلمات (گزینه‌ای از شعرهای سیلویا پلات) مجموعه شعر

 • 78,000 تومان

آن بچه‌ها همه شعر بودند اما مردند و مادرشان دارد دق می‌کند از غصه زل زده‌اند به شکل ابلهانه‌ای و عین خیالشان هم نیست.

خاکستر سارایوو

 • 165,000 تومان

داستان عشقی در میانه جنگ؛ گریز از جنگ برای یافتن زندگی، رهایی و عشق. تن دادن به تبعید و دوری از وطن و زیستن در میان مردمانی بیگانه؛ داستان دل باختن و دل کندن..

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1