1429


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
وفاداری مه‌آلود (نظریه و کاربست درمان در روابط فرازناشویی)
اخلاق حرفه‌ای در مشاوره و روان‌درمانی
 • 330,000 تومان
 • با تخفیف: 330,000 تومان
اختلال اضطراب فراگیر (راهنمای درمانگر)
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
نقشه روانت را کشف کن (همراه با فلش کارت)
 • 320,000 تومان
 • با تخفیف: 320,000 تومان
ارزیابی شناختی (ویژه درمانگران)
 • 180,000 تومان
 • با تخفیف: 180,000 تومان
طلاق نگیرید (استدلال‌های قدرتمند برای نجات بخشیدن و دمیدن روح تازه به ازدواج شما)
روابط فرازناشویی (پروتکل‌های پیشگیری و مداخله)
ای کاش (رهایی از پشیمانی)
 • 250,000 تومان
 • با تخفیف: 250,000 تومان
راهنمای تشخیصی و آماری اختلال‌های روانی (جلد 1) بازنگری ویراست پنجم
روانکاوی و سایکوز (دلبستگی جدایی و تمایزیافتگی)
دلبستگی و روانکاوی (نظریه پژوهش و ملاحظات بالینی)
داستان تدریس و یادگیری (تجربه‌های جذاب و اصیل 1 معلم)

وفاداری مه‌آلود (نظریه و کاربست درمان در روابط فرازناشویی)

 • 180,000 تومان

وفاداری مه‌آلود کتاب جامعی در خصوص روابط فرازناشویی است. این کتاب مشتمل بر چهارده فصل است که از مبحث تعهد زناشویی آغاز و به بررسی مسائل مرتبط با جنسیت و قدرت پایان می‌یابد. نویسندگان در هر فصل به شیوه‌ای دقیق و به تفضیل ابعاد متعدد خیانت را توصیف، تحلیل و تبیین می‌کنند. بررسی عوامل درون‌فردی، بین فردی و بافتی، ارتباط فرازناشویی و پیامدهای آن با ذکر مستندات پژوهشی در کشورهای غربی و ایران با بصیرتی ستودنی شرح داده شده است. کاربرد رویکردهای درمانی (سیستمی، تلفیقی، عدالت ارتباطی، شناختی‌رفتاری) و ملاحظات ضروری که بایستی درمانگر به آن توجه داشته باشد و ذکر موارد واقعی از جمله موضوعات کتاب می‌باشد. با توجه به اهمیت حفظ استحکام خانواده و اینکه معمولا 50 درصد موارد خیانت، منجر به طلاق و دردهای عاطفی ناشی از آن می‌گردد، مطالعه این اثربرای روان‌پزشکان، روان‌شناسان، مددکاران، مشاوران و به‌طور کلی زوج‌درمانگرها بسیار مفید و ضروری خواهد بود.

اخلاق حرفه‌ای در مشاوره و روان‌درمانی

 • 330,000 تومان

آگاهی و رعایت مسائل اخلاق حرفه‌ای، چراغ راه شما مشاوران و روان‌درمانگران است، رعایت این قواعد، مداخلات شما را اثربخش می‌کند، شما را از خطا و اشتباه، و از تخلفات و جرائم مرتبط با کار حرفه‌ای‌تان دور می‌سازد. تقریبا عمده اشتباهات و شکایات از مشاوران و روان‌درمانگران مرتبط با موضوعات اخلاقی است. و هیچ متخصصی در هر سطحی که باشد، از خطا و اشتباه در کار حرفه‌ای مصون نیست، و لذا آگاهی و تسلط بر مباحث اخلاق حرفه‌ای برای هر مشاور و روان‌درمانگری یک ضرورت است. به جرئت می‌توان گفت که کتاب حاضر، جامع‌ترین منبع در زمینه اخلاق حرفه‌ای در مشاوره و روان‌درمانی است. این کتاب تقریبا همه آنچه یک متخصص در کار آموزشی، پژوهشی و مداخلاتی نیاز دارد را پوشش داده است، هم مجهز به دانش روز و آخرین یافته‌های تحقیقاتی در این حوزه است، و هم کاملا منطبق با رویکرد اسلامی و فرهنگ ایرانی نگاشته شده است. این کتاب به عنوان یک منبع مرجع، همواره باید در دسترس باشد، چرا که همواره در کار حرفه‌ای موقعیت‌هایی پیش می‌آید و لازم می‌شود که به آن مراجعه کرد و رفتار حرفه‌ای را با شرایط اخلاقی تطبیق داد و تصمیم‌گیری اخلاقی جدیدی را اتخاذ نمود.

اختلال اضطراب فراگیر (راهنمای درمانگر)

 • 195,000 تومان

به تعبیر بسیاری از رویکردهای روان‌شناختی، اختلال اضطراب ریشه بسیاری از آشفتگی‌های روانی است. اختلال اضطراب در همه عرصه‌های زندگی نظیر موفقیت شغلی، عملکرد تحصیلی، روابط سازگارانه خانوادگی و اجتماعی به شکل‌های مختلف اثر منفی و مخرب می‌گذارد. تألیف حاضر در 12 فصل تدوین یافته که پس از تعریف اختلال اضطراب فراگیر، سنجش و ارزیابی مدل‌های آسیب‌شناسی و آموزش روانی، انواع راهبردهای درمانی را توضیح می‌دهد. کاربست مؤثر فنون شناختی رفتاری، پذیرش و تعهد و ذهن‌آگاهی از جمله مباحثی است که مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرد. مطالعه این کتاب برای روان‌پزشکان، روان‌شناسان مشاوران و همه درمانگران حوزه سلامت روان مفید و کارگشا است.

نقشه روانت را کشف کن (همراه با فلش کارت)

 • 320,000 تومان

این کتاب، به همراه کارت‌های ذهنیت، به درمانگران و مراجعان، کمک می‌کند تا نقشه روان خود را سریع‌تر و عمیق‌تر کشف نمایند. سپس با انجام تمرینات مختلف، رفتارهای ناسازگار را مدیریت کرده و با تقویت ذهنیت بزرگسال سالم، به تعادل و انعطاف روانشناختی بیشتری برسند.

ارزیابی شناختی (ویژه درمانگران)

 • 180,000 تومان

کارکردهای شناختی نقش عمده‌ای در عرصه‌های متفاوت زندگیِ هر انسانی دارد. به‌گونه‌ای که می‌تواند زمینه موفقیت شغلی، تحصیلی، خانوادگی و ... را فراهم کند. بر این اساس، ارزیابی این کارکردها از اهمیت خاصی برخوردار می‌شود. ارزیابی شناختی در سال‌های اخیر به تبع پیشرفت‌های فناوری - نرم‌افزاری و سخت‌افزاری - به شکل عجیبی متحول شده است. کتاب ارزیابی شناختی می‌تواند خوانندگان را با رویکردهای نظریِ متنوع از یک‌سو و ابزارهای سنجش شناختی از سویی دیگر آشنا کند. به گونه‌ای که در تعامل با مراجعان و افرادی که دچار نقایص شناختی مختلف هستند نقشه راه بهتری را ترسیم کند. امید و اطمینان که مطالعه این کتاب برای روان‌پزشکان، روان‌شناسان، مشاوران، مددکاران و متخصصان توان‌بخشی مفید و مؤثر باشد.

طلاق نگیرید (استدلال‌های قدرتمند برای نجات بخشیدن و دمیدن روح تازه به ازدواج شما)

 • 420,000 تومان

دایان مدود، روانشناس و نویسنده مشهور آمریکایی در تازه‌ترین اثر خود موضعی جسورانه و شجاعانه درباره پدیده طلاق اتخاذ و با زبانی ساده و علمی آن را بیان می‌کند. او سراغ تجربیات افراد پس از طلاق می‌رود و با بیان قصه‌ها داستان‌های واقعی آنان، چهره واقعی طلاق را به تصویر می‌کشد؛ تجربیات و احساسات ناخوشایندی که افراد پس از طلاق مجبورند آن را سرکوب و انکار نمایند و خود را خوشحال و رضایتمند نشان دهند. مدود، مسئولانه و بی‌باکانه زنگ خطر طلاق را می‌فشارد و به زوج‌هایی که در مسیر جدایی هستند هشدار می‌دهد تا مبادا ناآگاهانه و تحت تاثیر فرهنگ عوامانه امروزی و رسانه‌ها قدم در راهی بی‌بازگشت و پر مخاطره بگذارند. خواندن این کتاب برای تمام زوج‌هایی که زندگی مشترک خود را پر چالش می‌بینند و نیز تمام مشاوران و درمانگران زوج و خانواده که دغدغه سلامت، به‌زیستی، رشد و بالندگی مراجعین خود را دارند ضروری است.

روابط فرازناشویی (پروتکل‌های پیشگیری و مداخله)

 • 160,000 تومان

برقراری رابطه خصوصی فرد متاهل با جنس مخالف، عهدشکنی قلمداد می‌شود. روابط فرازناشویی موجب تخریب مهم‌ترین رکن زندگی مشترک یعنی اعتماد می‌شود. در جامعه ایرانی بیشتر همسرانی که مورد خیانت قرار می‌گیرند، خواهان پایان دادن به زندگی زناشویی یعنی طلاق هستند و تعدادی نیز خواهان حفظ رابطه و بازگشت به دوران پیش از خیانت‌اند، در هر دو حالت مداخله روان‌درمانی برای زوج‌ها امری ضروری است. در این کتاب علاوه بر توضیح علل و شرایط بروز خیانت و ارائه راه‌های پیشگیری، پروتکل‌های درمانی در سطح فردی، خانوادگی و سازمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ای کاش (رهایی از پشیمانی)

 • 250,000 تومان

تصور زندگی بدون ذره‌ای پشیمانی دشوار است. تصور کنید اگر در مقطعی حساس مسیر متفاوتی را انتخاب می‌کردید، چه در مورد رابطه‌ای در گذشته، یک فرصت شغلی از دست رفته یا انتخاب محل زندگی، چه اتفاقی می‌افتاد. پشیمانی می‌تواند ایستا باشد، ما را مملو از ناامیدی یا شرم کند- اما هم‌چنین می‌تواند ابزار قدرتمندی برای خودشناسی و تغییر باشد. در این راهنمای امیدوارکننده، روانشناس مشهور رابرت لیهی نشان می‌دهد که چگونه از پشیمانی به نفع خود استفاده کنید. دکتر لیهی با استفاده از مهارت‌های پیشرفته مبتنی بر درمان شناختی-رفتاری نشان می‌دهد که چگونه از پشیمانی رها شده و با وضوح و اطمینان بیشتری تصمیم‌گیری کنید. ابزارهای کاربردی این کتاب به شما کمک می‌کنند تا راهبردهای آن را در زندگی‌تان پیاده‌سازی کنید. شما نویسنده‌ی زندگی خودتان هستید، پس بی‌خیال پشیمانی شوید و فصل بعدی را بنویسید- وسپس آن را زندگی کنید.

راهنمای تشخیصی و آماری اختلال‌های روانی (جلد 1) بازنگری ویراست پنجم

 • 600,000 تومان

کتاب حاضر، ویراست پنجم، جامع‌ترین، جدیدترین منبع جهت عمل بالینی است که در دسترس متخصصان و پژوهشگران سلامت روان قرار گرفته است. DSM-5-TR شامل متن و منابع کاملا اصلاح شده، ملاک‌های تشخیصی به‌روز شده، و کدهای ICD-10-CM است. این ویرایش دارای اختلال جدید، اختلال غم طولانی‌مدت، و همچنین کدهایی برای تشخیص رفتار خودکشی است. این ویرایش دارای جدیدترین به‌روزرسانی‌های متن بر اساس ادبیات علمی است. کتاب حاضر منبع ارزشمندی برای متخصصان سلامت از جمله روانپزشکان، روانشناسان، مشاوران، پرستاران و درمانگران کار و توان‌بخشی و همچنین مددکاران اجتماعی و متخصصان پزشکی قانونی و حقوق است . این اثر قطعی‌ترین منبع برای تشخیص و طبقه‌بندی اختلالات روانی است که در اختیار متخصصان و پژوهشگران قرار گرفته و مطالعه کامل این منبع به دانشجویان و متخصصان حوزه سلامت روان توصیه می‌شود.

روانکاوی و سایکوز (دلبستگی جدایی و تمایزیافتگی)

 • 175,000 تومان

از اواخر قرن نوزدهم که متخصصان و درمانگران به طبقه‌بندی بیماران روانی پرداختند، یکی از این طبقات به سایکوزها اختصاص یافت. عقیده براین بود و هست که وجه مشخصه بیماران سایکوز قطع ارتباط آنها با واقعیت است. بنابراین از هنگامی که پای روان‌درمانی توسط فروید به میان آمد سایکوز از ساحت روان‌درمانی حذف شد و درمان نگهدارنده این بیماران به روانپزشکان و دارودرمانی سپرده شد؛ زیرا عقیده بر این است که اساسا بیماران سایکوز از آنجا که ارتباطشان با واقعیت قطع شده است، قادر نیستند در اتاق درمان با درمانگر ارتباط برقرار نمایند. بنابراین به تعبیر روانکاوانه قابل تصور است که هیچگونه انتقالی در فضای درمان صورت نگیرد. با این حال طی یک دهه گذشته گروهی از روان‌درمانگران در آمریکا تلاش نموده‌اند تا بیماران سایکوز را به عرصه روان‌درمانی وارد نمایند. این صدای جدیدی در درمان است. دکتر مایکل رابینز یکی از روانکاران معاصر است که تلاش می‌کند تا در این کتاب توضیح دهد که اولا بیماران سایکوز را هم می‌توان تحت روان‌درمانی قرار داد، دوم اینکه رویکرد و مدل روانکاوی در بین سایر رویکردها، این قابلیت را دارد تا این مهم را به انجام برساند. این کتاب از این جهت که سنت دویست ساله طبقه‌بندی روانی را در هم می‌نوردد پیام جدیدی در درمان بیماران سایکوز است که تاکنون حتی تصور آن هم قابل انتظار نبود.

دلبستگی و روانکاوی (نظریه پژوهش و ملاحظات بالینی)

 • 240,000 تومان

این کتاب به خوانش رابطۀ نظریۀ دلبستگی و نظریه‌های کلاسیک و معاصر روانکاوی می‌پردازد. دلبستگی و روانکاوی همواره رابطه‌ای پرفرازونشیب داشته‌اند؛ از طرد اولیة دلبستگی از سوی روانکاوان و «دشمنی دیرینه‌ای» که پیتر فوناگی به آن اشاره می‌کند تا به امروز که بیش از هر زمانی به هم نزدیک شده‌اند، هر دو نظریه تغییرات بسیاری داشته‌اند. موریس ایگل، روانکاوی که به تدریج طی دوران تحصیلش با نظریة دلبستگی آشنا می‌شود، در این کتاب سعی دارد با مرور شواهد پژوهشی و تاریخچۀ دو نظریه، کاوش درخور‌ توجهی درمورد تفاوت‌ها و شباهت‌هایشان داشته باشد و به چالش‌های حل‌نشده میان دو نظریه‌ در زمینه دلبستگی، سکسوالیته و پرخاشگری پاسخ دهد. در پایان نیز با نگاهی نقادانه می‌کوشد فرصتی را برای یکپارچگی و ادغام این دو نظریه، به‌منزلة حوزه‌هایی تأثیرگذار که همواره مستقل از هم گسترش یافته‌اند، فراهم آورد.

داستان تدریس و یادگیری (تجربه‌های جذاب و اصیل 1 معلم)

 • 90,000 تومان

این کتاب سرشار از روش‌ها و فنونی کارآمد و جالب است و دربردارنده مثال‌های عینی از کوشش‌ها و خطاهای خانم گیل محسوب می‌شوند و در عین حال بهترین ویژگی آن معرفی یک فضای فکری برای معلمان موفق است. همچنین این کتاب بستر فکری متنوعی از ایثار، توانمندی و مثبت‌گرایی است که می‌تواند برای تحقق آینده درخشان حرفه معلمی کمک‌کننده باشد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1