فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
قلعه مالويل
 • 165,000 تومان
 • با تخفیف: 165,000 تومان
داستان پداگوژيكي
 • 280,000 تومان
 • با تخفیف: 280,000 تومان
طبل آياكاشي
 • 23,000 تومان
 • با تخفیف: 23,000 تومان
نقد ادبي با رويكرد روايت‌شناسي (پل كبلي مانفرد يان)
كذاب كبير (مقالاتي در باب نقد چند كتاب)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
تكنيك درمان در روانكاوي (5 جستار)
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
راهنماي كاربران مغز
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
شكست
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
اين همه نوري كه نمي‌توانيم ببينيم
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
داستان موفقيت نخبگان
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
سير حكمت در اروپا
 • 185,000 تومان
 • با تخفیف: 185,000 تومان
دختر تحصيل‌كرده 1 سرگذشت
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان

قلعه مالويل

 • 165,000 تومان

داستان كتاب قلعه‌ مالويل در اواخر قرن بيستم در روستايي در فرانسه اتفاق مي‌افتد. امانوئل كمت در گذشته مدير مدرسه بوده؛ اما اكنون به مزرعه‌داري و كشاورزي مشغول است. او مردي تواناست كه مشخص است در رهبري استعداد دارد و خودش هم به سياست علاقه‌مند است. كمت صاحب قلعه‌ مالويل است. اين قلعه ديگر به عنوان جاذبه‌اي توريستي شناخته مي‌شود. در روز حمله هسته‌اي كمت و دوستانش در انبار شراب قلعه‌ مالويل بودند كه در زيرزمين قرار داشت و توانستند جان سالم به در ببرند. بعد از بيرون آمدن از زيرزمين متوجه مي‌شوند كه تقريباً همه‌چيز به خاكستر تبديل شده است. كمت و دوستانش تصميم مي‌گيرند كه تحت رهبري او از نو شروع كنند و همه‌چيز را بسازند. به مرور متوجه مي‌شوند كه تنها بازماندگان نيستند و ديگراني نيز وجود دارند كه زنده‌اند. بزرگ‌ترين خطري كه آنان را تهديد مي‌كند، حكومتي ديكتاتوري است كه از همين خاكسترهاي بمب هسته‌اي شروع كرده و مي‌خواهد دنياي جديد را از آن خود كند.

داستان پداگوژيكي

 • 280,000 تومان

جايي كه مي‌شود با پري‌ها دوست شد. پيش از آنكه با بينش‌هاي ساده‌انگارانه و عوامانه‌اي مانند ((سر و ته يك كرباس)) و (( سگ زرد برادر شغال است)) آثار بزرگاني چون ماكارنكو و شولوخوف را، به صرف كار و زندگي در زمان استالين مظهر استالينيسم بدانيم و پيش از آنكه، به اين بهانه، انقلاب اكتبر و هرگونه آرمان عدالتخواهي و سوسياليسم را نفي كنيم، بهتر است نگاه ديگري به آثار و تفكر آن‌ها و تاثيرشان در كل زندگي انسان بيفكنيم. كنشگري ماكارنكو، خلاقيت هنري او و رمان پداگوژيكي فرسنگ‌ها با تصوري ساده‌انگارانه از كار حزبي و در خدمت حزب بودن فاصله دارد. همين خلاقيت و نافرماني او از خشك انديشان حزبي بي‌مايه بود كه باعث شد از كار كناره گيري كند. اما اين به معناي چشمپوشي از آرمان سوسياليسم نبود.

طبل آياكاشي

 • 23,000 تومان

كيوساكو يومنو نويسنده‌ي داستان‌هاي معمايي محبوبيتش مديون تخيل و تمايلش به عبور از مرزهاي معمول اين ژانر فانتزي است. مي‌شود گفت زندگي‌اش به رنگارنگي نوشته‌هاي اوست. يومنو پسر سياستمداري پشت‌پرده بود. گويا با پدرش سازگاري بسيار كمي داشته. خوشبختانه پدربزرگش او را زير پروبالش گرفت و مي‌گويند تئاتر نو و ادبيات كلاسيك چيني را حتي قبل از ورود به مدرسه‌ي ابتدايي يادش داد. يومنو در دانشگاه كي‌او توكيو درس خواند، اما پدر مجبورش كرد دست از تحصيل بكشد و او را به اداره‌ي مزرعه‌اي بزرگ فرستاد كه يومنو در اين كار شكست خورد. مدتي راهب بودايي شد، رهبانيت را كنار گذاشت و ازدواج كرد، نمايش نو را آموخت، بعد گزارشگر روزنامه‌اي در كيوشو شد، جايي كه حرفه‌ي نويسندگي را با نوشتن افسانه‌هايي براي كودكان آغاز كرد. بالاخره، در سي‌وپنج سالگي شروع به نوشتن داستان‌هاي معمايي كرد كه شهرتش مديون همين داستان‌هاست. در سال 1936، ناگهان افتاد و مرد. چهل‌وهشت سال داشت.

نقد ادبي با رويكرد روايت‌شناسي (پل كبلي مانفرد يان)

 • 55,000 تومان

ما انسان‌هاي جامعه معاصر در جهاني اشباع‌شده با روايت زندگي مي‌كنيم و تاروپود زندگي روزمره‌مان با انواع واقسام روايت تنيده شده است. روايت نه فقط به داستان كوتاه يا رمان محدود نمي‌شود و مي‌تواند به صورت شعر و حتي فيلم مستند باشد، بلكه همه ما در زندگي روزمره دائما در انواع موقعيت‌هاي روايتگري و روايت‌شنوي قرار مي‎‌گيريم، مثلا هنگام گفت‌وگو با همكار و همسايه و فروشنده و…، مكالمه تلفني با دوستان و بستگان خواندن خبرهاي آنلاين يا تماشاي اخبار در شبكه‌هاي تلويزيوني و ماهواره‌اي نوشتن ايميل و خواندن پيام‌هاي دريافت‌شده در پيام‌رسان‌ها، گرفتن عكس يادگاري، گفت‌وگوهاي خاموش با خودمان، يا حتي خواب ديدن. اين كتاب درهفت فصل مهم‌ترين مباحث نقد روايت‌شاختي را از برجسته‌ترين نظريه‌پردازان اين حوزه به خواننده معرفي مي‌كند. دركليه فصل‌هاي كتاب، هم مباحث نظري اين حوزه ارائه شده‌اند و هم نمونه‌هايي عملي از نقد ادبي با رويكرد روايت‌شناسي. محتواي رمان‌هاي تحليل‌شده در اين كتاب همگي در متن بحث‌ها توضيح داده شده است تا خواننده نقد آن‌ها را به راحتي دنبال كند. همچنين نقد مفصل دو داستان كوتاه از منظر روايت‌شناسي، همراه با ترجمه متن كامل آن داستان‌ها، در كتاب حاضر ارائه شده است.

كذاب كبير (مقالاتي در باب نقد چند كتاب)

 • 55,000 تومان

… مرد بزرگي از نوع خاص مردان ميانه‌ي قرن بيستم بود- بزرگ در فرم و افسانه‌پردازي؛ و در تمام داستان‌هايي كه از زندگي خودش ساخت به نحو غريب و پيچيده‌اي متعهد به انسانيتي آرماني بود. مردي بود با شهامت فردي بي بروبرگرد كه در نوشته‌هايش از كساني مي‌گفت كه بزدل، كلك و رند خوانده مي‌وند و با غيرقابل تصورترين شرايط هستي انساني روبرو هستند، اهل دوز و كلك و قلابي‌اند و گهگاه هم جان به در مي‌برند. او تناقض‌هاي زندگي شخصي خودش را با پوچي هستي مدرن مترادف مي‌ديد…

تكنيك درمان در روانكاوي (5 جستار)

 • 18,000 تومان

در روانكاوي از همان آغاز دو گرايش كلي پديدار گرديد؛ يكي «كوشش براي تبديل روانكاوي به يك دانش پزشكي و فرو كاستن آن به روش درماني» و ديگري «تلاش براي پيوند دادن روانكاوي با دانش‌هاي ديگر». «فرويد»، پدر علم روان‌شناسي، روان‌درماني را به معناي درمان از راه روان معرفي مي‌كند. اين كتاب حاوي پنج مقاله از نگاه زيگموند فرويد درباره تكنيك‌هاي درمان روانكاوانه است.

راهنماي كاربران مغز

 • 85,000 تومان

كشف هاي جديد، همراه با داروهاي بهتر، نظريه هاي پژوهشي درباره طرز كار خودِ مغز پديد مي آورند. اگر معدودي از اين نظريه ها حتي اندكي به حقيقت نزديك شوند، شيوه ي انديشيدن به خودمان را براي هميشه تغيير مي دهند. تماشاگر اين چشم انداز رو به گسترش بايد همان احساس بالبوا را داشته باشد، وقتي براي نخستين بار اقيانوس آرام را ديد: هنوز معناي كامل چيزي را كه در علوم اعصاب مي بينيم نمي دانيم، اما مي دانيم كه به معناي آغاز عصر جديدي است. اگر از منظر عصب پژوه مدرني به خود بنگريم، نه تنها وسيله اي براي خودشناسي در اختيارمان قرار مي گيرد، كه جديد و الهام بخش است، بلكه در ميان آنچه روان شناسان، انسان شناسان، زبان شناسان و فلاسفه از ابتدا گفته اند نيز، به جاي تضاد، وحدتي برقرار مي شود. به ناگهان دنياي ما از مسطح به كروي تبديل شده است! از آن جا كه مغز در نهايت باني شخصيت، فرهنگ، زبان، و خرد است، اين وحدت نوظهور چندان حيرت‌آور نيست، اما به طرز شگرفي جديد است، چون فقط در اين اواخر است كه تحقيقات به ما امكان داده در مورد اين كه مغز واقعاً چگونه كار مي كند نظريه‌پردازي كنيم.

شكست

 • 85,000 تومان

موضوع شكست - نوزدهمين اثر از مجموعه روگن - ماكار - درباره جنگ 1870 فرانسه و پروس، شكست سدان، سقوط امپراتوري دوم و برقراري و شكست كمون پاريس است. اين يگانه اثر زولا است كه به تمامي در زمينه‌اي تاريخي رخ مي‌دهد. انتشار اثر با موفقيتي بزرگ همراه بود. در زمان انتشار رمان - يازده سال پس از جنگ و كمون پاريس - بسياري از خوانندگان هنوز جزئيات ماجرا به خاطر داشتند و بسياري از ژنرال‌ها، سياستمداران و سربازان و حادثه‌آفرينان آن هنوز زنده بودند. زولا خود در اوايل تشكيل كمون در پاريس به سر مي‌برد و مشاهدات او از كمون، مشاهدات مستقيم يك شاهد عيني است. نويسنده براي دقت در بازسازي جنگ تمام مسير ارتش را دنبال مي‌كند و جزئيات واقعه را از زبان افراد گوناگون مي‌شنود و گردآوري مي‌كند. چند تن از شخصيت‌هاي داستان به كمك همين برخوردها جان گرفته‌اند. ... رهبران عمده كمون هنوز به اصول و عقايد علمي زمان خود آشنايي كامل نداشتند و غالبا از اوتوپيست‌ها (سوسياليست‌هاي تخيلي) بودند. عاقبت در 30 مه، پس از هفتاد و دو روز، كمون به دست قواي دولتي افتاد و ژنرال‌هاي شكست‌خورده جنگ به كشتار وحشيانه كارگران و مبارزان كمون پرداختند.

اين همه نوري كه نمي‌توانيم ببينيم

 • 125,000 تومان

گزيده‌هايي از متن كتاب: بچه‌ها، شكي نيست كه مغز در تاريكي مطلق محبوس است. مغز در مايع شفافي درون جمجمه شناور است و هرگز در معرض نور قرار ندارد. با وجود اين، دنيايي كه در ذهن ما مي‌سازد پر از نو است. سرشار است از رنگ و حركت، پس چطور مغز كه بدون ذره‌اي نور زندگي مي‌كند براي ما دنيايي پر از نور مي‌سازد؟ «مي‌داني بزرگ‌ترين درس تاريخ چيست؟ اين كه تاريخ را فاتحان مي‌نويسند. درس همين است. آن كسي كه پيروز مي‌شود همان كسي است درباره تاريخ تصميم مي‌گيرد. ما براي منافع خودمان كار مي‌كنيم. در اين موضوع شك نكن. يك نفر يا يك ملت را به من نشان بده كه اين كار را نكند. هنر آن است كه بفهميم منافع ما كجا قرار گرفته‌اند»

داستان موفقيت نخبگان

 • 35,000 تومان

در اين كتاب جذاب ، مالكوم گلدول جامعه‌شناس ما را با خود به سير و سفري هوشمندانه مي‌برد. سفر در دنياي نخبگان يعني دنياي باهوش‌ترين ، مشهورترين و موفق‌ترين افراد . او معتقد است كه ما به وضعيت كنوني افراد موفق بسيار بيشتر از پيشينه آن‌ها يعني فرهنگ ، خانواده، نسلي كه به آن تعلق دارند و ويژگي‌هاي منحصر به فرد زمانه‌ي شكوفايي آن‌ها اهميت مي‌دهيم. او در اين راه اسراري از ميليونرهاي دنياي نرم‌افزار همچون بيل گيتس را فاش مي‌كند و برايمان مي‌گويد چرا هرگز نامي از باهوش‌ترين مرد جهان نشنيده‌ايم ، چرا تقريبا هيچ قهرمان هاكي در پاييز به دنيا نيامده است ، چرا آسيايي‌ها در رياضيات مهارت بهتري دارند ... زندگي نخبگان از منطقي خاص و غير منتظره پيروي مي‌كند. گلدول تلاش مي‌كند از اين منطق پرده برداري كند و در همين راستا ، براي بهره‌برداري از بيشترين استعدادهاي بالقوه نهفته در وجود انسان‌ها طرح اغواكننده‌اي ارائه مي‌كند. اين نكته مي‌تواند نحوه درك ما از موفقيت را متحول كند.

سير حكمت در اروپا

 • 185,000 تومان

تقريبا همه‌ي اصحاب فلسفه در ايران كتاب سير حكمت را بارها خوانده‌اند و به آن مراجعه كرده‌اند. نثر دلاويز نويسنده همه را به خود مي‌كشد. فروغي از بيشتر فيلسوفان - و در آن ميان، از عده‌اي خاصتر چون افلاطون و دكارت و اسپينوزا و كانت و برگسن - به‌ گونه‌اي سخن مي‌گويد كه پنداري رفيق و شفيق ايشان است و همنشين همنفس و همدلشان. گاه در ضمن بيان آرا انديشه‌گران حال و جد به وي دست مي‌دهد. فروغي عارفي‌مشرب است و چون «اهل حال و وجد» را مي‌بيند، از خود بيخود مي‌گردد. در روزگار فروغي زبان رايج فرنگي در ايران زبان فرانسه بود. دانش‌جويان علم و فلسفه غربي را به اين زبان مي‌خواندند. همين است كه مي‌بينيم درسير حكمت معادل مصطلحات و مصنفات به زبان فرانسه آمده است. وليكن در روزگار ما كه زبان انگليسي جاي زبان فرانسه را گرفته است، مي‌شايد كه دانشجويان و حكمت‌دوستان ما كه با زبان انگليسي آشنايند، معادل انگليسي مصطلحات و نام انگليسي مصنفات فلسفي را نيز در اختيار داشته باشند تا بيشترين بهره را از سير حكمت ببرند.

دختر تحصيل‌كرده 1 سرگذشت

 • 68,000 تومان


تارا وستور متولد سپتامبر 1986 درآيداهوي آمريكا است. تارا در خانه به دنيا آمد. تا نه سالگي شناسنامه نداشت و پيش از هفده‌سالگي به كلاس درس پا نگذاشت. در منزل، نزد مادر درس‌كي خواند، ولي بيشتر اوقاتش صرف كار در «حياط قراضه‌هاي» پدر و جا كردن آذوقه در شيشه‌هاي مربا شد. اين همه بدان خاطر بود كه پدر و مادرش در زمره مورمون‌هايي بودند كه خود را براي آخرالزمان آماده مي‌ساختند و نسبت به آموزش دولتي، امور طبي و بيمارستان، و پليس فدرال بدگمان بودند. تارا در كنار كوه باك، و در دنياي كوچكي بالنده مي‌گردد كه عقايد بيمارگونه پدر، سخت بر آن سايه افكنده. رفته‌رفته اما ذهن و قاد تارا دست به خودكاوي مي‌زند، عطش دانستن در او بيدار مي‌شود، خانه و خانواده را به هواي تحصيل ترك مي‌گويد و... در نهايت، تارا سر از جايي درمي‌آورد كه به خواب هم نمي‌ديده. «دختر تحصيل‌كرده» ماجراي اين سرگذشت دلنشين و پرفراز و فرود است. كتابي كه بلافاصله او را شهره ساخت و به تشخيص بسياري، از جمله ويراستاران آمازون، نيويورك تايمز، باراك اوباما، بيل گيتس و... در رديف بهترين آثار سال 2018 قرار گرفت.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1