فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
يين يوگا 2
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
از اجبار به آگاهي
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
يوگا براي سلامت زانو‌ها (آنچه بايد براي پيشگيري از درد و توان‌بخشي زانوها بدانيد)
مديتيشن 8 دقيقه‌اي (ذهنت را آرام كن زندگيت متحول مي‌شود)
يوگانيدرا
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
قدم‌هايي كه برداشتيم
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
دايره‌المعارف آشتانگا وينياسا يوگا (سري 1 و 2 به علاوه آناتومي)
مودرادرماني (نيروي شفابخش يوگاي دستان)
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
يين‌يوگا (اصول و تمرينات)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
يوگا راه تندرستي كامل
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان

يين يوگا 2

 • 160,000 تومان

يين يوگا بخشي از هاتا يوگاست. در تجسم نوين. يين يوگا، تاثيرات يوگاي هندي را با تمرين‌هاي تائوي چيني و علوم غربي آميخته تا سلامتي ما را در سطوح مختلف بهبود ببخشد. يين يوگا با تاكيد بر حفظ طولاني وضعيت‌هاي يوگايي و استرس عميقي كه در بافت‌هاي هم‌بند ايجاد مي‌كند، ميزان تحرك و قدرت مفاصل، رباط‌ها و بافت‌هاي ما را ارتقا مي‌دهد. برني كلارك در اين كتاب، نگاه عميقي به تاريخچه، فلسفه و تمرين‌هاي يين يوگا داشته است. به ويژه در فصل سوم كه مربوط به چگونگي انجام تمرين‌هاست، با جزئيات فراوان و تصاوير مختلف در مورد 30 آساناي يين يوگا به طور مفصل توضيح مي‌دهد. در دنياي امروز، تمرينات يين يوگا مي‌تواند نيازهاي روحي و جسمي ما را در ابعاد گوناگون تامين كند. در واقع مسيري را پيش پاي ما مي‌گذارد تا تمام ايده‌آل‌گرايي در مورد ظاهرمان را رها كرده و به خود واقعي‌مان برگرديم، جايي كه شفاي ماندگار در آن نهفته است.

از اجبار به آگاهي

 • 45,000 تومان

كتاب از اجبار به آگاهي فرصتي ناب و يكتاست براي آشنايي با انديشه‌هاي يكي از تاثيرگذارترين معلمان معنوي معاصر جهان ، در مورد چيستي و چگونگي روابط انساني. روابطي كه انسان‌ها همواره در حال برقراري و تخريب آنها هستند و علي‌رغم رنجش‌هاي بسيار و شادي‌هاي زودگذر،باز هم مشتاق اين روابط‌اند. همسران مشاجره مي‌كنند، والدين و فرزندان از يكديگر خسته مي‌شوند و تب دوستي‌ها فروكش مي‌كند. اما انسان‌ها باز براي ايجاد رابطه‌اي جديد تلاش مي‌كنند.در اين كتاب سادگورو عارف ،يوگي و استاد معنوي كه پايه‌گذار سازمان غير‌انتفاعي ايشاست، به سوالات گوناگون در مورد ارتباط بين افراد و جنبه‌هاي جسمي، ذهني، عاطفي و انرژي‌هاي زندگي بخش كه در برقراري اين روابط نقش دارند، پاسخ مي‌دهد. همچنين راه حل‌هايي براي برقراري روابط پايدار وشاد بين همسران، اعضاي خانواده، دوستان، همكاران و حتي رابطه هر فرد با طبيعت پيرامون خودش را ارائه مي‌دهد. سادگورو معتقد است كه اگر از جبر دروني و ذهن شرطي شده خويش به خود‌آگاهي برسيم،مي‌توانيم زندگي خارق‌العاده‌اي براي خود و ديگران بيافرينيم.

كتاب مرجع چاكرا يوگا (وضعيت‌هاي يوگا براي متعادل‌سازي انسدادزدايي و باز ‌كردن چاكرا‌ها و شفا‌ي ذهن و بدن)

 • 135,000 تومان

كتابچه راهنما‌ي ضروري شما براي متعادل سازي چاكرا‌ها از طريق يوگا دستيابي به تعادل فيزيكي و روحي بسيار فوق‌العاده است، اما راه رسيدن به اين هماهنگي و تعادل ممكن است چالش‌ بر‌انگيز باشد. كتاب مرجع چاكرا يوگا راهي بسيار ساده براي پرتوجويان مبتدي، متوسطه و حتي مربيان يوگا است تا بتوانند گام به گام و از طريق آساناها و تنفس‏ چاكرا‌هاي خود را متعادل و انسداد‌زدائي نمايند و در بدن و ذهن، تعادل و شفا را بيابند. در كتاب چاكرا يوگا براي باز‌كردن و انسدادزدائي چاكرا‌ها از آساناهايي كه بسيار ساده هستند مانند سيدهاسانا (وضعيت نشستن ساده) تا آساناهايي كه پيچيده‌ تر هستند مانند سالامبا شيرشاسانا (ايستادن روي سر) استفاده شده است. همچنين شامل تكنيك‌‌هاي تنفسي، حركات كششي و سيكل‌هاي مختلف از آساناها، كه موجب بهبود كيفيت زندگي روزمره و نيز قدرتمندي وانعطاف‌پذيري بدن شما شوند، مي ‌باشد. پس يك نفس عميق و تطهير‌كننده بكشيد. زمان آن رسيده كه آغوش خود را براي دستيابي به حس سعادتمندي، آرامش دروني، شادماني و تعادل باز كنيد! پكيجي از آساناها: كتاب شامل 56 آساناي اصلي يوگا كه براي متعادل سازي هر يك از چاكرا‌ها دسته‌بندي شده‌اند و نيز 8 سيكل كه براي پاك‌سازي وانسدادزدائي 7 چاكرا‌ي اصلي طراحي شده است، مي‌باشد. مناسب براي همه افراد در تمامي سطوح: كتاب مرجع چاكرا يوگا يك راهنما‌ي ضروري براي پرتوجويان مبتدي وافرادي كه در خانه تمرين مي‌كنند مي‌باشد همچنين براي مربيان ماهر و با‌ تجربه وپرتوجويان حرفه‌اي با سطح پيشرفته‏، كتابي ايده آل است. تصاويربه يادماندني و گويا: تصاويركتاب رنگي بوده ورنگ هر آسانا متناسب با چاكرايي است كه تحت تاثير قرار مي‌دهد به همين دليل تاثيري ماندگار در ذهن شما ايجاد كرده وباعث مي‌شود به راحتي آساناهايي كه براي پاكسازي وانسدادزدائي هريك از چاكرا‌ها مناسب است را در تمرين‌هاي شخصي خود به ياد آوريد.

فراواني (كتابچه كار تجربي)

 • 50,000 تومان

كتابچه كار فراواني بر‌اساس سمينار‌هاي فراواني بنيان تدوين شده كه برآمده از نظريه و متد بنيان است. گروه‌هاي ساختارمند ماراتن «تجربه‌اي بنيان» را دكتر فرشته مير‌هاشمي در سال 1989 ميلادي در كاليفرنياي آمريكا -‌با قصد ايجاد تحول ورشد در زندگي شخصي وحرفه‌اي جمعيت غير باليني - بنياد نهاد. اين گروه‌ها بر‌اساس «نظريه بودن بنيان» شكل گرفته كه با نظريه‌هاي روان‌شناختي هستي ‌گرا هم‌ خانواده است. در نظريه بودن بنيان تبييني از هستي، بر مبناي محوريت «بودن با آنچه كه هست» و گشودگي به آن و بر‌اساس مثلث بودن ـانجام ـداشتن عرضه مي‌شود. در متد بنيان نظريه بودن به صحنه زندگي مي‌رود و با انتخاب حاضر وناظر بودن اينك - اينجايي بر« چگونگي بودن با آنچه كه هست» پذيرش، مسئول بودن وتعهد به عنوان نوع بودن موثر و سازنده مطرح مي‌شود.

يوگا براي سلامت زانو‌ها (آنچه بايد براي پيشگيري از درد و توان‌بخشي زانوها بدانيد)

 • 35,000 تومان

سندي بلين يوگا براي سلامت زانوها را بر مبناي تجربه‌هايي كه در درمان و توان‌بخشي زانوهايش بر پايه ي يوگا آيينگر داشته نوشته، زيرا ثبات و آسودگي كه يوگاي درماني آيينگر به زانوهاي او داده است به گفته خودش كمتر از معجزه نيست. يوگاي آيينگر وقتي به شكل درماني تمرين شود به مفصل‌ها و كل بدن را از دو راه به تعادل در مي‌آورد. اول اينكه عضله‌هاي سفت و منقبض را دراز و كشيده و عضله‌هاي شل را قوي مي‌كند، در نتيجه دامنه حركتي مفصل‌ها گسترده‌تر و تكيه‌گاه ساختاري آن بيشتر مي‌شود و دوم اينكه تراز اسكلتي را به بدن ياد مي‌دهد. نويسنده با در نظر گرفتن اين دو ويژگي شيوه يوگاي آيينگر، هفده تمرين ساده را كه براي زانو بي‌خطرند شرح داده و سه برنامه براي درمان زانو، حفظ سلامت زانو، و براي كساني كه وقت ندارند تمرين كنند در اختيار خواننده قرار داده است.

مديتيشن 8 دقيقه‌اي (ذهنت را آرام كن زندگيت متحول مي‌شود)

 • 60,000 تومان

چه قبلا مديتيشن را امتحان كرده باشيد و چه اولين بار باشد كه به سراغش آمده‌ايد، اين كتاب به كارتان مي‌آيد. اين كتاب براي شما و سبك زندگي‌تان در جهان امروز طراحي شده است چرا كه تنها با صرفه هشت دقيقه در روز (فاصله ي بين دو آگهي تلوزيوني) مي‌توانيد مديتيشن كنيد. اين كتاب نه تنها نتيجه مطلوبي دارد بلكه كاري را كه بيشتر كتاب‌هاي مديتيشن موفق به انجامش نشده‌اند را به انجام مي‌رساند. با اين كتاب، آموزش مديتيشن برايتان جذاب، سرگرم كننده و لذت‌بخش ميشود. با اين كتاب نه تنها به يك مديتيشن‌كننده واقعي تبديل مي‌شويد بلكه در طي مسير بارها لبخند مي‌زنيد و حتي گاه با صداي بلند خنده سر مي‌دهيد. اين كتاب بطور كامل با روح مديتيشن همراه است و بهترين راه براي فراگيري آن مي‌باشد.

يوگانيدرا

 • 110,000 تومان

يوگا نيدراي ساتياناندا تكنيكي ساده و عميق است كه سوامي ساتياناندا ساراسواتي آن را با اقتباس از روش كهن تانترايي نياسا ابداع كرده است. اين كتاب تئوري يوگانيدرا را د رهر دو چهارچوب يوگايي و علمي شرح مي‌دهد و كاربردهاي گوناگون اين تكنيك را براي آرميدگي عميقء مديريت و درمان استرسء ارتقاي فرايند يادگيري در حيطه آموزشء هماهنگي در ناهشيار عميق و بيدار كردن توان نهفته درونيء و نيز همچون يك تكنيك مراقبه در اختيار شما قرار مي‌دهد. يك بخش پژوهش در يوگانيدرا و فرايندهاي مغزي مربوط به آن در پايان كتاب آمده است. اين تكنيك روشمند القاي آرميدگي كامل ذهنيء هيجاني و فيزيكي براي همه مناسب است. تكنيك‌هاي برنامه‌ريزي ذهن نيمه هشيار با عبارت تاكيدي و تلقين در روانشناسي امروزي بر پايه اين روش كهن تانترايي است.

قدم‌هايي كه برداشتيم

 • 60,000 تومان

نكته جالب در مورد دوازده قدم اين است كه به ما مي‌آموزد كه چطور زندگي كنيم. هنگامي كه ما طراحي و اصول يك زندگي موفق را ياد بگيريمء خواهيم ديد كه نه تنها به مشكلاتي كه در خودمان مي بينيم غلبه مي‌كنيمء بلكه از بروز مشكلات بعدي نيز جلوگيري مي كنيم. از نظر منء معجزه اين است كه تمام اين‌ها در دوازده قدم ساده نهفته است كه هر كسي مي‌تواند آن را به كار گيرد. هدف من در اين كتاب اين است كه در مورد اين قدم‌ها صحبت كنمء در مورد اينكه اين قدم ها اصول زندگي‌اندء قوانين جهان شمول پايدار و غير قابل تغيير كه بدون شك توسط چيزي فراتر از بشر وضع شده‌اند.

دايره‌المعارف آشتانگا وينياسا يوگا (سري 1 و 2 به علاوه آناتومي)

 • 250,000 تومان

دايره‌المعارف آشتانگا وينياسا يوگا، آموزشي دقيق به منظور تمرين يوگا از منظر مدي‌تيشن حركتي مي‌باشد. مسعود موحدي رويكردي بنيادي به سيستم آشتانگا يوگا را ارائه مي‌دهد – كه شامل حالات نامحسوس دروني تمرين مي‌شود. زماني كه تمرين بدين گونه صورت پذيرد، آشتانگا يوگا – و خصوصا وينياسا، يا ارتباط مكمل مخالف – اين امكان را به تمرين‌كنندگان مي‌دهد كه آگاهي عميق و متمركز را تجربه كنند. در جايي كه آشتانگا يوگا معمولا به صورت سري‌هايي از آساناها تمرين مي‌شود.در اين كتاب همان جنبش‌ها و وضعيت‌ها با ترازء آناتوميء و تصويرسازي - اين‌ها دانه‌هايي بوده كه با متصل كردنشانء آسانا شكل مي‌گيرد كه حاصل آنء آشكار شدن تجربه‌اي مستقيم از طبيعت جسم و ذهن خواهد بود - مورد بررسي واقع گشته‌اند.

مودرادرماني (نيروي شفابخش يوگاي دستان)

 • 30,000 تومان

مودرا را مي‌توان به بيان ساده يوگاي دستان و انگشتان خواند. تمركز اين نوع از يوگا ، بر انرژي شفا بخشي است كه از تعامل دستان و انگشتان پديد مي‌آيد. قرار دادن انگشتان دست در حالت‌هاي مختلف ، خم كردن ، روي هم قرار دادن ، و تماس نوك انگشتان با همديگر ، مي‌تواند بر جريان پرانا (انرژي حيات‌بخش بدن) ، تاثير بگذارد. مودراها ذخاير انرژي نهفته بدن را تحريك كرده و پتانسيل خود شفايي بدن را آزاد مي كنند. آنها نه فقط در سطح جسمي . بلكه در سطوح ذهني و عاطفي نيز نيروي شفا را به جريان مي‌اندازد. مي‌توان با استفاده از مودراهاي مختلف انسداد انرژي بدن را بر طرف نمود، ارز تجميع اضافي انرژي در يك نقطه از بدن كاست و آن را به نقاطي ديگر كه انرژي كم دارند هدايت كرد. به طور ساده تمرين منظم مودراها باعث مي‌شود انرژي شفا بخش دروني به گونه‌اي متعادل در بدن انتشار يابد . مودرا درماني ساده . بي خطر ، و بي عارضه ، براي طيف متنوعي از بيماري‌هاست . اين شيوه درماني اگر به گونه‌اي درست و منظم انجام بگيرد، ارمغان آن ارتقاي سلامت عمومي بدن ، تعادل و آرامش درون خواهد بود.

يين‌يوگا (اصول و تمرينات)

 • 60,000 تومان

در اين كتاب پاول گريلي به ارائه‌ي درك و تجربه‌ي شخصي خود از دائو يوگا (تئوري مريدين ها)، آناتومي و يوگا آسانا مي پردازد و با درك تفاوت هاي فيزيولوژيك و آناتومي بدن افراد، مخاطب را به تجربه‌ي پين يوگا در وجود خود فرا مي خواند. اين جمله را بارها در اين كتاب مي‌خوانيد « بگذار بدنت راهنماي تو باشد.» از ديگر ويژگي هاي اين كتاب سادگي و روان بودن متن و عدم ارائه‌ي اطلاعات خاص فني است به نوعي كه با راهنمايي هاي كتاب، يوگي مي تواند به انجام تمرين ها بپردازد و با مشاهده ي اثر تمرين بر او و محدوديت هاي خود به تكميل يوگاي شخصي اش ادامه دهد. در فصول انتهايي نويسنده به تئوري چاكراها پرداخته است و به شرح و آموزش بانداها و مراقبه ي چاكراها مي پردازد. مشاهده مي شود كه روش و تفكر نويسنده نه تنها در آساناهاي يوگا بلكه حتي در مديتيشن و تمرين هاي ذهن آگاهي نيز محل تلاقي دائو يوگا و يوگاي كلاسيك است.

يوگا راه تندرستي كامل

 • 175,000 تومان

اين كتاب مانند كلاس يوگايي است كه خود ب.ك.س. آيينگر در آن آساناهاي كلاسيك و اصلي يوگا را به شما درس مي دهد، حركت ها را روي بدنتان اصلاح مي كند. گام به گام راهنماييتان مي كند و فلسفه و تكنيك هاي يوگاي مكتب آيينگر را برايتان شرح مي دهد. او كه مبتكر استفاده از ابزار در تمرين آسانا و پراناياما است، شيوه تمرين چندين آسانا و دو پراناياماي اصلي با ابزار و فايده ها و دلايل تكنيكي استفاده از ابزار را به گونه اي در اين كتاب درس مي دهد كه چه معلم يوگا باشيد چه شاگرد مبتدي، مياني يا پيشرفته يوگا بسيار از آن بهره خواهيد برد. او در بخشي كه به درمان با يوگا اختصاص داده است، توالي هاي سنجيده اي از آسانا و پراناياما با ابزار را براي درمان بسياري از بيماري هاي قلبي عروقي، گوارشي، تنفسي عصبي، ... پيش رويتان مي گذارد. آيينگر در پايان كتاب يك برنامه درسي 20 هفته اي يوگا با و بدون ابزار در اختيارتان قرار مي دهد. اگر شاگرد يوگا هستيد مي توانيد روي اين برنامه از تمرين مبتدي با ابزار شروع كنيد و به مرحله پيشرفته بدون ابزار برسيد يا برنامه تمرين متناسب با نياز خود را تدوين كنيد. و اگر معلم يوگا هستيد مي توانيد از اين دوره درسي براي آموزش به شاگردان خود استفاده كنيد. يك ويژگي بسيار ارزشمند كتاب بخش آغازين كتاب است كه شما را با ابعاد كمتر شناخته زندگي، بينش، تفكر، فعاليت و جهان بيني گوروجي آيينگر آشنا مي كند.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1