كالاهاي جديد

تعداد تصاوير
 • 89,000 تومان
 • 165,000 تومان
 • 58,000 تومان
 • 58,000 تومان
 • 90,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 78,000 تومان

كودكي و طبيعت (اصول طراحي براي معلمان)

 • 89,000 تومان

در اين كتاب نويسنده با اين پيش‌فرض كه ارتباط پيوسته با طبيعت براي رشد كودكان يك ضرورت انكارناپذير است و تأثيرات قابل‌ملاحظه‌اي بر سلامت جسم و روان آن‌ها دارد، بر نقش پررنگ مدرسه در تداوم پيوند با طبيعت و تأثيرات آن در بزرگسالي متمركز مي‌شود. او معتقد است مدرسه مي‌تواند در جهت هوشمندتركردن جامعه، ارتقا و بهترشدن آن و حفاظت از طبيعت گام بردارد. مدارس مي‌توانند به كودكان كمك كنند به‌جاي آنكه نسبت به زمين بي‌اعتنا باشند، به آن عشق بورزند. در اين كتاب اصولي هفت‌گانه نيز براي طراحي فضاهايي بهتر به‌منظور تقويت ارتباط كودكان با طبيعت، ارائه شده‌اند.

انسان‌شناسي يادگيري در كودكي

 • 165,000 تومان

نتيجه‌گيري كلي اين كتاب اين است كه: در مجموع، چشم‌اندازهاي انسان‌شناسانه بيانگر اين است كه يادگيري در كودكي، از راه مشاركت در زمينه‌هاي معنادار اجتماعي، در دوره ‌طولاني پيش از بلوغ رخ مي‌دهد. در مورد عوامل سازماندهي يادگيري مي‌توان به ايده‌هاي خاص فرهنگ درباره ‌نتايج مطلوب يادگيري و راه‌هاي مؤثر دستيابي به آنها و همچنين، توانايي‌ها و انگيزش‌هاي فردي كودكان و واكنش آنها به شرايط بوم‌شناسانه اشاره كرد. توصيف (خلاصه كتاب) اين كتاب به مرور پژوهش‌هاي مفصلي كه درباره يادگيري در دوران كودكي انجام شده است مي‌پردازد و شواهد تجربي يادگيري كودكان در فرهنگ‌ها و ملل مختلف را بررسي و تحليل مي‌كند. در بخشي از پيشگفتار كتاب آمده است: انسان‌شناساني كه در نگارش اين كتاب سهيم بوده‌اند، شيوه‌هاي يادگيري كودكان را در زمينه‌هايي مكتوب كرده‌اند كه تاكنون براي دانش غربي ناشناخته بوده و تعميم‌هايي كه درباره ‌يادگيري انسان صورت‌بندي كرده‌اند، با ملاحظه ‌جامع‌نگر شواهد موجود صورت گرفته، و نه با استنتاج از مطالعاتي محدود، يا با تحميل نظريه‌هايي كه موضوعيت‌شان محل ترديد است. نتايج كوشش آن‌ها آشكار‌گرِ ويژگي‌هاي جهانشمول و تغييرپذير در يادگيري به‌‌مثابه‌ وجه مبنايي سازگاري‌‌يافتن انسان است.

خنگمان مي‌كنند (نقشه پنهاني مدارس اجباري)

 • 58,000 تومان

«خنگمان مي‌كنند» در برگيرنده تجارب شخصي يك معلم با سابقه و نقدهاي صريح وي به سيستم آموزش‌ و پرورش جهاني است كه كودكان را تك بعدي و مصنوعي بار آورده و از شيوه زيست در فضاهاي طبيعي محروم مي‌سازد.

خنگمان مي‌كنند (نقشه پنهاني مدارس اجباري)

 • 58,000 تومان

«خنگمان مي‌كنند» در برگيرنده تجارب شخصي يك معلم با سابقه و نقدهاي صريح وي به سيستم آموزش‌ و پرورش جهاني است كه كودكان را تك بعدي و مصنوعي بار آورده و از شيوه زيست در فضاهاي طبيعي محروم مي‌سازد.

آيا كارآفريني مرده است (حقايقي پيرامون استارت‌آپها در آمريكا)

 • 100,000 تومان

گسترش كسب و كارهاي جديد، مبتني بر توسعه كارافريني خرد، در كنار حذف كسب وكارهاي بزرگ (كارفرمايي)، يكي از راه‌هاي افزايش بهره‌وري در اقتصاد است. اين كتاب با پرداختن به اين مقوله‌ها مي تواند بينش‌هاي ارزشمندي براي اركان كليدي (سياست‌گذاران، كارآفرينان، نهادها و جامعه علمي)ايجاد كند.

آيا كارآفريني مرده است (حقايقي پيرامون استارت‌آپها در آمريكا)

 • 100,000 تومان

گسترش كسب و كارهاي جديد، مبتني بر توسعه كارافريني خرد، در كنار حذف كسب وكارهاي بزرگ (كارفرمايي)، يكي از راه‌هاي افزايش بهره‌وري در اقتصاد است. اين كتاب با پرداختن به اين مقوله‌ها مي تواند بينش‌هاي ارزشمندي براي اركان كليدي (سياست‌گذاران، كارآفرينان، نهادها و جامعه علمي)ايجاد كند.

من 1 مادرم من 1 پدرم راهنمايي‌ام كن (پاسخ به بيش از 100 سوال والدين در زمينه مشكلات رفتاري كودكان)

 • 95,000 تومان

آنچه در كتاب پيش رو خواهيد خواند به شما زماني كه در برابر رفتارهاي فرزندانتان احساس درماندگي مي‌كنيد كمك خواهد كرد. همه ما بدون ترديد مي‌خواهيم مادران و پدران نمونه و كاملي براي فرزندان خود باشيم و هر رفتار ناخوشايند فرزندمان اين خواسته ما را با چالشي بزرگ روبه‌رو مي‌كند. بايد بدانيم علاوه بر فرزندمان ما نيز بايد با اين خواسته خود كه پرورش فرزندي بي‌نقص و والدي نمونه بودن است چالش كنيم تا در اين راستا سايه‌ها و عقده‌ها و افكار مزاحم منفي و درنهايت اعتماد به نفس پايين را عايد فرزندمان نكنيم. چرا كه هر بار كه از او خشمگين مي‌شويم سايه‌ها و افكار مزاحم منفي و عقده‌هاي خود را كه از دوران كودكي خودمان شكل گرفته‌اند به او فرافكني مي‌كنيم. در واقع نيازي نيست والديني بي‌نقص باشيم تنها كافي است خودمان را همانگونه كه هستيم بپذيريم و معني انسان كامل بودن را بدرستي بدانيم.

ارزيابي تشخيصي ناتواني‌هاي يادگيري كودكان از پژوهش تا اجرا

 • 190,000 تومان

اختلال يادگيري ويژه يكي از شايع‌ترين اختلالات رشدي ـ عصبي مي‌باشد كه در فرآيند تحصيل و پيشرفت تحصيلي دانش‌آموزان، مشكلات جدي ايجاد مي‌كند. در حال حاضر تشخيص و درمان اين اختلال با چالش‌هاي جدي همراه است و يكي از مسائل بسيار مهم در فرآيند درمان اين اختلال، تشخيص زودهنگام و مداخلات بهنگام است. در اين كتاب تلاش شده است با جمع‌آوري مستندات پژوهشي كافي و با تاكيد بر جنبه‌هاي شناختي، منبع علمي ارزشمندي در اختيار متخصصان اين حوزه قرار گيرد تا با بهره‌وري از روش‌هاي علمي و دقيق به تشخيص اختلال يادگيري ويژه بپردازند.

صداي سكوت (چگونه عزت نفسمان را بهبود بخشيده و با خود ارتباط خوبي داشته باشيم)

 • 49,000 تومان

عزت نفس مسيري است كه از موفقيت‌ها، شكست‌ها، خودانتقادي و تفكرات مثبت و منفي عبور مي‌كند. سفري كه در آن مقصد مهم نيست و آنچه اهميت دارد مسير است. عزت نفس ما تصادفي تكامل نمي‌يابد بلكه با دنبال كردن مسير زندگي كامل مي‌شود. عزت نفس راهي است كه ما را به سوي بهترين نسخه از خودمان سوق مي‌دهد. فردي كه نسبت به خودش اعتماد كامل دارد مي‌تواند ارزش تنهايي را نيز درك كند. تنهايي بهايي است كه براي خارق‌العاده بودن مي‌پردازيم. ارج نهادن به تنهايي و دانش همزيستي با آن ويژگي‌هايي هستند كه افراد معدودي آن‌ها را در اختيار دارند چرا كه تنهايي براي همه وحشت‌آور است. انسان‌هاي زيادي براي اينكه در طول زندگي تنها نمانند در نهايت به هر نوع ارتباطي رضايت مي‌دهند اما درك تنهايي به معناي توانايي درك «صداي سكوت» است: صدايي كه وقتي مي‌شنويد شما را با خود همراه مي‌كند. اينجاست كه يك سوال مهم مطرح مي‌شود: تنهايي مانند هيولايي ترسناك است كه بايد از آن فرار كرد يا سفري به سوي خودآگاهي است؟

عشق (ويژگي جنسي مادرسالاري و جنسيت)

 • 90,000 تومان

مطالب اين نوشته اريك فروم را به مثابه متفكري برجسته كه نوشته‌هايش بيانگر بصيرت و بينش و حكمت عملي اوست به تصوير مي‌كشد. فروم يكي از روانشناسان پرمخاطب جهان و در زمينه جنس و جنسيت متفكري پيشگام بود. مسائلي كه او مطرح كرده است، تاثيرات عميقي بر روانشناسي گذاشته‌اند. به باور او حدود شش هزار سال است كه بين زن و مرد حالت جنگ وجود دارد كه نهايتا منجر به پيروزي مردان بر زنان شده و سازماندهي مجدد جامعه بر اساس تسلط مردان صورت گرفته است. او اعتقاد داشت كه اين وضعيت جنگي، محور اصلي مشكلات بين مردان و زنان است. فروم در طول زندگي خود درباره جنسيت مطالب بسياري نوشت؛ اما هرگز آنها را در يك جلد جمع‌آوري نكرد، براي اولين بار آثار مهم او در اين زمينه در كتاب عشق، ويژگي جنسي، مادرسالاري و جنسيت گردآوري شده‌اند.

هيچ چيز آن‌قدرها هم وحشتناك نيست

 • 150,000 تومان

وقتي يك احساس منفي شعله‌ور مي‌شودء مي‌توانيم به خود بگوييم: من متوقف نمي‌شوم. من فرصتي عالي براي ايجاد دريچه‌اي جديد و تبديل شدن به فردي عاقل‌ترء قوي‌تر و شادتر دارم. هيچ‌چيز آن‌قدرها هم وحشتناك نيست اثري ديگر از دكتر رافائل سانتاندرو است كه شامل ابزارها و تكنيك‌هاي بهترين روانشناسان جهان است. ابزارهايي مانند: - رها كردن تمام نگراني‌ها - نهايت لذت بردن از زندگي - نداشتن پيچيدگي ذهنيء احساس حقارت نسبت به ديگران و داشتن عزت نفس. - به دست آوردن كاريزما. حذف افراد نامطلوب از زندگي و پايان دادن به تمام ترس‌ها. و همچنين برخي بخش‌هاي ويژه براي فراگيري بهتر از بين بردن سريع و دائمي حملات اضطرابيء و توقف گفت‌وگوهاي بيهوده و بي‌اساس دروني با كمك ذهن آگاه و مدرن نسل سوم را در بر مي‌گيرد. اين اثر نتيجه تجربه‌ها و اندوخته‌هاي جديد اين نويسنده و روانشناس در حوزه روانشناسي شناختي است كه با حكايت‌هايي پندآموز به مذاق خواننده خوش مي‌نشيند.

دردسر متولد شدن

 • 78,000 تومان

در اين كتاب كه بار ديگر بر درخشش سازش‌ناپذير ذهن چوران مهر تأييد مي‌زند، او وضعيت انساني را به اساسي‌ترين مؤلفه‌هايش، زندگي و مرگ، فرومي‌كاهد و مدعي مي‌شود كه فاجعه نه در دورنماي مرگ بلكه در واقعيتِ زاده شدن، «آن رخداد مضحك»، نهفته است. چوران در سبك زلال گزين‌گويانه‌اش كه مشخصه آثار اوست از زمان، مرگ، خدا و مذهب، خودكشي، رنج و وسوسه سكوت مي‌نويسد و از رهگذر مشاهده تيزبينانه و تأمل صبورانه به قلب تجربه انساني رسوخ مي‌كند. جانورشناسي كه گوريل‌ها را در زيستگاه بومي‌شان مطالعه كرده بود از يكنواختي زندگي و بيكاري گسترده آنها متحير شده بود. ساعت‌ها و ساعت‌ها بدون انجام هيچ كاري... آيا ملال برايشان ناشناخته بود؟ در واقع اين پرسشي است كه يك انسان مطرح مي‌كند؛ يك كَپيِ پرمشغله. حيوانات نه تنها از يكنواختي نمي‌گريزند، بلكه تمنايش را دارند و آنچه بايد از آن مرعوب شوند تماشاي پايان يافتن اين احساس است، چرا كه يكنواختي تنها با جايگزين شدن ترس (علت همه فعاليت‌ها) پايان مي‌پذيرد. بطالت امري الهي است. با اين حال عليه همين بطالت است كه آدمي طغيان كرده. در طبيعت فقط انسان توان تحمل يكنواختي را ندارد، فقط انسان مي‌خواهد به هر قيمتي اتفاقي بيفتد؛ چيزي، هر چيزي... در نتيجه او خود را نسبت به نياكانش ناشايست نشان مي‌دهد. نياز به تازگي خصلت يك گوريل ازخودبيگانه است.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه 1