تعداد تصاویر
 • 80,000 تومان
 • 160,000 تومان
 • 120,000 تومان
 • 180,000 تومان
 • 54,000 تومان
 • 45,000 تومان
 • 62,000 تومان
 • 49,000 تومان
 • 47,900 تومان

اصول و نظريه‌هاي يادگيري و رفتار

 • 80,000 تومان

افراد هميشه علاقه‌مندند كه رفتار خود و ديگران را درك نمايند و اين علاقه چيزي بيش از كنجكاوي ساده است. زيرا كيفيت زندگي ما به درك اعمال ما و ديگران بستگي دارد. هرگونه تلاش منظم و سيستماتيك براي درك رفتار بايد شامل در نظر گرفتن چگونگي يادگيري و آن چيزي كه ما ياد مي‌گيريمء باشد. بسياري از جنبه‌هاي رفتاري انسان‌ها و حيوانات در نتيجه يادگيري ايجاد مي شود.

بازي‌هاي پرورش هوش 1 سالگي (12 تا 24 ماهگي)

 • 160,000 تومان

مجموعه‌اي شامل دو كتاب «بازي‌هاي هوش و مهارت يك سالگي» و «ارزيابي هوش و مهارت‌هاي يك سالگي» و فلش كارت. - كامل‌ترين مجموعه آموزشي مهارت‌هاي يك سالگي به صورت ماه به ماه. - پرورش مهارت‌هاي حركتيء شناختيء ديداريء شنيداريء گفتاريء اجتماعي. - ارزيابي دقيق رشد ذهني و مهارت‌هاي يك سالگي بر اساس منابع روانشناسي. - آموزش كامل مفاهيم يك سالگي با استفاده از فلش كارت‌هاي تصويري. - معرفي كامل‌ترين اپليكيشن آموزشي يك سالگي به همراه فيلم و آموزش تصويري.

بوي ماه مهر (مهارت هاي همراهي والدين با فرزندان پيش دبستاني و دبستاني)

 • 47,000 تومان

ترس و دغدغۀ اصلي والدين امروزي اين است كه فرزندشان در تحصيل و آموزش موفق نشود. از اين رو، مسائل تربيتي و تحصيلي فرزندان را با حساسيت و دقت زيادي پي‌گيري مي‌كنند و در اين مسير با سؤالات متعددي روبه‌رو هستند. انتخاب مدرسه، كوتاهي فرزند در انجام تكاليف، ضعف در ارتباط با همسالان، ناسازگاري با همكلاسي‌ها و... نمونه‌اي از اين سؤالات است. والد امروزي با هدف مقدس تربيت صحيح و برنامه‌ريزي براي آيندۀ روشن فرزندش، در حال آسيب‌زدن به انگيزه و اشتهاي آموزشي اوست و نمي‌داند كه سرانجام خودباوري، اعتمادبه‌نفس و شادي كودكانۀ فرزندش را هزينه خواهد كرد. كتاب «بوي ماه مهر» پاسخي به سؤالات و نگراني‌هاي والدين در موضوعات آموزشي و تربيتي فرزندان پيش‌دبستاني و دبستاني است.

آرامش طوفان‌ها (مهارت‌هاي مديريت ناهنجاري‌هاي كودكان و نوجوانان در خانواده)

 • 49,000 تومان

وقتي نگران تربيت فرزندمان باشيم، گاهي به كوچك‌ترين رفتارهاي او نيز حساس مي‌شويم. با كوچك‌ترين شيطنت گمان مي‌كنيمء بيش‌فعال است و با كمي به‌هم‌خوردن نظم خواب گمان مي‌كنيم فرزندمان دچار اختلال بدخوابي شده است. انگار بعضي از پدر و مادرها برچسب به‌دست، منتظر كوچك‌ترين خطايي در رفتار فرزندان خود هستند تا مُهر اختلال را بر پيشاني او بچسبانند. در مقابل نيز ممكن است چشممان را بر همه اين مسائل ببنديم و به‌گمان اينكه چون بچه است اين اتفاقات طبيعي استء فرصت را براي مديريت و درمان آن اختلال را از دست بدهيم. خلاصه با بي‌توجهي و اقدام ديرهنگام يا نامناسب ممكن است هريك از اين مشكلات تبديل به طوفاني ويران‌كننده در زندگي شود و روي آرامش را از زندگي بگيرد. ما در اين كتاب، از نگراني‌ها و پرسش‌هاي شما غافل نبوديم: • كدام‌يك از رفتارهاي فرزندان عادي و مقتضاي سن آنهاست و كدام‌يك غيرعادي است؟ • آيا هر رفتار غيرعادي، اختلال است؟ • راه تشخيص اختلالات چيست؟ كتاب «آرامش طوفان‌ها» در دستان شماست تا ضمن پاسخ به نگراني‌هاي شما، به شما كمك كندء از غرش طوفان‌هاي رفتارهاي نابهنجار فرزندتان نهراسيد و با شناسايي درست و اقدام به‌هنگام، شاهد آرامشي لذت‌بخش، پس از طوفان‌هاي دهشتناك رفتارهاي فرزندتان باشيد.

فن بيان و هنر سخنوري تد

 • 120,000 تومان

تدتاك براي اين هدف ايجاد شد كه دوره ارائه‌هاي خسته‌كننده و بي‌روح به پايان برسد و افراد بتوانند ايده‌ها و اهداف خود را به شكلي قدرتمند و جذاب به گوش مخاطبين خود برسانند. آكاش كاريا يكي از برجسته‌ترين مربيان دنيا است كه به بيش از پنجاه هزار بانكدار، مدير و اعضاي دولت آموزش داده است. او از طريق مطالعه بيشتر از 200 تدتاك، روش‌ها و تكنيك‌هاي صحيح تبديل شدن به يك سخنران موفق را بررسي كرده و در اين كتاب ايده‌هايش را با شما به اشتراك گذاشته است. به عقيده نويسنده بين تمامي سخنراني‌هاي تاثيرگذار TED يك چيز مشترك وجود دارد و آن چيزي نيست جز : «داستان سرايي» درواقع بهترين سخنرانان TED از نظر او كساني بودند كه به قصه‌گويي تسلط داشتند و از اين ترفند براي ارائه ايده‌هاي خود استفاده كردند و پيام خود را با مردم جهان به اشتراك گذاشتند. با خواندن اين كتاب ياد مي‌گيريد كه چگونه داستان‌هايي طرح كنيد كه با كمك آن‌ها بتوانيد مخاطبان‌تان را مجذوب خود كنيد.

زنان زيرك بي پروا حرف نمي‌زنند

 • 180,000 تومان

كتاب حاضر كتابيست پربار از اصول ضروري جهت برقراري ارتباطي قوي. اين اصول بايد ابتدا آموخته شوند و سپس در موقعيت‌هاي مختلف با انواع تكيك‌هاي لازم و پيشرفته به كار برده شوند. وقتي به اين تكنيك‌هاي ذكرشده در اين كتاب مسلط شويد فرم خاص و خوب خود را خواهيد يافت. اين كتاب شامل هشت فصل است كه در مورد نحوه دفاع از خودء رويارويي و مقاومت با موقعيت‌هاي دشوار و مهمء حضور اجرايي لازم براي ارتباطء نحوه برقراري ارتباط با آقايانء تعادل در بازخوردهاي ديگران و نكات كوتاه و ضروري براي ايجاد ارتباط قوي است.

مادر شوهرت را بكش

 • 54,000 تومان

رابطۀ عروس و مادرشوهر، هميشۀ تاريخ و در همه جاي اين كرۀ خاكي، حرف و حديث فراوان داشته است و چه ضرب‌المثل‌هايي كه در اين رابطه نساخته‌اند: «دعواي عروس و مادرشوهر را در آسمان‌ها نوشته‌اند.»، «زبان فلاني مثل زبان مادرشوهر است.» و... گاهي نيز نگراني‌هايي از زبان عروس‌ها شنيده مي‌شود: «از بس مي‌گويند زبان مادرشوهر نيش دارد و مثل كاكتوس است، ترديد دارم خواستگاري را بپذيرم. هميشه تصور مي‌كنم بعد از ازدواج، به‌علت دخالت‌ها و زخم‌زبان‌هاي مادرشوهر و خواهرشوهرم،كارمان به طلاق كشيده مي‌شود.» كتاب «مادرشوهرت را بكش»، پاسخي به سؤالات انباشته در ذهن و نگراني‌هاي نهفته در دل شماست: چگونه بفهميم خواستگارمان «بچه‌ننه» است يا نه؟ چرا بندناف عاطفي شوهران بچه‌ننه قطع نشده است؟ علل اختلافات بين عروس و مادرشوهر و راهكار حل آن‌ها چيست؟

آلن تورينگ (پدر هوش مصنوعي و كامپيوترهاي امروزي)

 • 45,000 تومان

آلن متيسون تورينگ دانشمند بريتانيايي متولد قرن بيستم است. تورينگ را مي‌توان با القابي مانند دانشمند علوم كامپيوتر، رياضي‌دان،‌ استاد منطق و فلسفه، تحليل‌گر رمز و زيست‌شناس رياضياتي شناخت. تحقيقات اين دانشمند بزرگ را مي‌توان پايه و اساس علوم كامپيوتر مدرن دانست. نتايج تحقيقات او، مبنا و مفهوم‌هايي از الگوريتم و پردازش را به كمك ماشين مخصوصش يعني ماشين تورينگ، توصيف كرد. ماشين تورينگ را مي‌توان اولين نسل از كامپيوترهاي امروزي دانست. او در سال 1954 و 16 روز پيش از جشن تولد 42 سالگي از دنيا رفت. بزرگترين و معتبرترين جايزه‌ي دنياي كامپيوتر، از سال 1966 به نام اين دانشمند فرهيخته، با عنوان جايزه ي تورينگ به فعالان تاثيرگذار دنياي كامپيوتر اهدا مي شود. كتاب آلن تورينگ نوشته بهرام صادقي بي غم پيرامون زندگي اوست.

رموز دات كام

 • 62,000 تومان

اگر در حال حاضر به دنبال افزايش ترافيك وبسايتتان يا افزايش نرخ تبديل اين ترافيك هستيد شايد فكر ميكنيد كه مشكل اصلي شما ترافيك يا نرخ تبديل است. من طبق تجربه‌اي كه پس از كار كردن با هزاران كسب و كار بدست آوردم متوجه شدم كه معمولا مسئله اين نيست . ترافيك و نرخ تبديل پايينء تنها نشانه‌هايي از يك مسئله بسيار بزرگ‌تر هستندء مسئله‌اي كه مشاهده آن كمي دشوار است (اين خبر بدي است) اما اصلاحش خيلي ساده است (اين خبر خوبي است).

داستان مايكروسافت

 • 49,000 تومان

راين كتاب بهترين درس‌هايي را كه مي‌توانيد ازداستان مايكروسافت بياموزيد.مايكروسافت درصنعت نرم افزاربرتري خودرابه همگان ثابت كرد،پلتفرم‌هاي جهان را زيرورو كرد،استراتژي برد را براي بازي هاي ويدئويي توسعه داد ودرحال حاضردر جايگاهي قرارگرفته كه باواحدتحقيقات ومحصولات ابري عرضه شده خودمسيرحركت نوآوري به سوي قرن 21رابه خوبي هدايت مي‌كند.

پولسازي مثل كيمياگري (چگونه در كسب و كارتان به بالاترين سود برسيد)

 • 50,000 تومان

رمز و راز موفقيت ما ( دن كندي ) ست. او در بيش از بيست سال توانست كسب و كار ما را متحول كند. دن كندي در اين كتاب در مورد كارايي و عملگرايي در طرز فكر تجاري صحبت كرده است كه همزمان هم مايه تحسين‌تان خواهد شد هم هيجان‌تان را برخواهد انگيخت. دن مدتي طولاني مشغول تدريس اصول بازاريابي مستقيم بوده است كه هميشه بايد از اين اصول به عنوان نقشه موفقيت در كسب و كار استفاده كرد. براي كيمياگري نياز به فلز، ابزار و دستورالعمل است تا فلز تبديل به طلا شود، اين كتاب هم رازكسب ثروت را در اختيار شما قرار مي‌دهد. مي‌توان ادعا كرد كه اين كتاب همان حلقه گمشده آموزش كسب و كار و كارايي ماست كه خواندن و به كار بستن آن بسيار تاثيرگذار خواهد بود؛ آن هم در سطحي كه نويسنده كتاب برآورده مي‌كند؛ يعني كيمياگري و...

با 1 رهبر

 • 47,900 تومان

بدون ترديد يكي از ويژگي‌هاي همۀ انسان‌هابدون استثنا، تأثيرگذاري و تأثيرپذيري است. چه شما فروشنده باشيد چه خريدار، چه رهبر باشيد چه رهرو، چه پدر و مادر باشيد چه فرزند، هيچ فرقي نمي‌كند. اصل تأثيرگذاري در همۀ انسان‌ها هست و هركسي اين توانايي را دارد كه چنين نقشي را ايفا كند. كتاب پيش رو نقش يك رهبر در ايجاد تغيير و تحول در زندگي فردي و كاري افراد را به شما نشان خواهد داد. نويسنده، خود ساليان زيادي را در زندگي و كسب‌وكار گذرانده و هر دو شرايط را تجربه كرده است. روزگاري بدون داشتن رهبر و مسير زندگي را پشت سر گذاشته و حال تجربيات خود را به‌روشني و شفافيت با خوانندگان در ميان مي‌گذارد. او ساليان زيادي در فروشندگي تجربه كسب كرده و اعتقاد دارد كه نه‌تنها افراد سازمان را مي‌توان رهبري كرد بلكه مشتريان را هم براي خريدن محصول مي‌توان به سمت‌وسويي دلخواه رهبري كرد. شما و محصولتان بايد آن‌قدر باشكوه و نافذ باشيد كه قلب افراد و مشتريانتان را تسخير كنيد و آن‌ها بي‌تاب رسيدن به آنچه شما ارائه مي‌دهيد باشند، به‌طوري كه خواب شب را از آن‌ها بگيرد. آن‌ها بايد براي رسيدن به شما، به محصولتان، پيشنهادتان و هر آنچه شما ارائه مي‌دهيد، لحظه‌شماري كنند. همۀ اين اتفاقات زماني رخ مي‌دهد كه فردي مسئوليت رهبري را پذيرفته باشد و آن را به‌درستي انجام دهد. اين كتاب مي‌تواند به شما كمك زيادي براي رسيدن به اهدافتان بكند. اين يعني رهبري‌كردن و با يك رهبر حركت‌كردن تا رسيدن و تحقق‌بخشيدن به رؤياها و چشم‌اندازهايتان. چشم‌انداز آنچه شما در زندگي واقعي نداريد ولي ذهنتان به شفافيت آن را در بيرون ببيند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه 1