کالاهای جدید

تعداد تصاویر
فرزندپروری از 5 نگاه
 • 100,000 تومان
روش‌های یادگیری از 5 نگاه
 • 100,000 تومان
نقد و رویکردهای یادگیری از 5 نگاه
 • 100,000 تومان
رشد و پیشرفت شخصی از 5 نگاه
 • 100,000 تومان
توانمندی مادران از 5 نگاه
 • 100,000 تومان
یادگیری در محل کار از 5 نگاه
 • 100,000 تومان
گفت‌وگوی موثر از 5 نگاه
 • 100,000 تومان
هدایت نوجوانان از 5 نگاه
 • 100,000 تومان
فرزندآوری از 5 نگاه
 • 100,000 تومان
پرسش‌های پسرانه درباره بلوغ
 • 140,000 تومان
پرسش‌های دخترانه درباره بلوغ کتاب دوم (آنچه باید دختران بزرگتر درباره بلوغ بدانند)
پرسش‌های دخترانه درباره بلوغ کتاب اول برای 9 تا 12 سال (بدنت را بشناس و از آن مراقبت کن)
فرزندپروری از 5 نگاه

فرزندپروری از 5 نگاه

 • 100,000 تومان

کتاب فرزند پروری در حوزه ی تربیتی شامل نکات کلیدی پنج کتاب زیراست: کتاب اول ( فرزندپروری با مغز یکپارچه) : این کتاب به شما کمک می کند، فرزندتان را به شیوه ای تربیت کنید که از تمام ظرفیت مغز خود برای رشد و یادگیری استفاده کند. کتاب دوم ( تاثیر شگفت انگیز کلمات ): این کتاب به شما کمک می کند تا از طریق گفتگو و زبان، شبکه ی عصبی مغز و قابلیت یادگیری فرزندتان را تقویت کنید. کتاب سوم ( چهارده گفتگو تا چهارده سالگی ) : این کتاب به شما کمک می کند تا تعامل بهتری را با فرزند خود برقرار سازید و او را در مسیر کسب استقلال، مورد حمایت قرار دهید. کتاب چهارم ( راهنمای پرورش کودکان شاد ) : این کتاب به شما کمک می کند، شناخت خود را از فرزندتان بهبود بخشید و تعامل بهتری را با او برقرار سازید. کتاب پنجم ( موهبت شکست ) : این کتاب شما را با فرندپروری صحیح متکی به آگاهی بخشی، حمایت و ایجاد فرصت تجربه اندوزی برای کودک آشنا می کند.

روش‌های یادگیری از 5 نگاه

روش‌های یادگیری از 5 نگاه

 • 100,000 تومان

/پنج نگاه از پنج کتاب / در هر موضوع پنج نگاه متفاوت را که از پنج کتاب خلاصه شده است مطالعه می‌کنید. با مطالعه‌ی این کتاب کوچک می‌توانیم با دیدگاه‌‌های مشترک یا متفاوت درباره‌ی آن موضوع آشنا شوبم و نگاهی جامع و همه‌جانبه به دست آوریم. کتاب روش های یادگیری در حوزه ی یادگیری و آموزش شامل نکات کلیدی پنج کتاب زیر است : کتاب اول ( بیست ساعت اول یادگیری ) : این کتاب روش های طلایی یادگیری مهارت های اولیه ی هر هنر یا تخصصی، در کمترین زمان را به شما می آموزد. کتاب دوم ( یادگیری حرفه ای ) : این کتاب شما را با روش ها و اصول مهم یادگیری موثر و سریع و راهکارهای تقویت تمرکز و حافظه آشنا می کند. کتاب سوم ( حافظه ی نامحدود تو ): این کتاب منبعی بسیار خوب و کاربردی برای تقویت حافظه و افزایش قابلیت یادگیری است . کتاب چهارم (تسلط بر جزئیات در یادگیری ): این کتاب شما را با راهکارهای درخشان تسلط برجزئیات آشنا می کند تا در کم ترین زمان بتوانید بر مهارت های جدید مسلط شوید. کتاب پنجم ( یادگیری مستقل ) :

نقد و رویکردهای یادگیری از 5 نگاه

نقد و رویکردهای یادگیری از 5 نگاه

 • 100,000 تومان

/پنج نگاه از پنج کتاب/ در هر موضوع، پنج نگاه متفاوت را که از پنج کتاب خلاصه شده است، مطالعه می‌کنید. با مطالعه‌ی این کتاب کوچک می‌‌توانید با دیدگاه‌های مشترک یا متفاوت درباره‌ی آن موضوع آشنا شوید و نگاهی جامع و همه‌جانبه به دست آورید.(کاظم قلم‌چی) کتاب (نقد رویکردهای یادگیری) در حوزه یادگیری و آموزش شامل نکات کلیدی پنج زیر است: کتاب اول/چندبعدی شدن: این کتاب اصول مربوط به یادگیری مهارت‌‌های متنوع و تبدیل شدن به فردی همه‌چیرزدان را به شما می‌آموزد. کتاب دوم/مدارس خلاق: این کتاب شما را با تاریخچه‌ و دلایل ناکارآمدی سیستم آموزشی فعلی و هشت اصل اساسی برای یادگیری صحیح آشنا می‌کند. کتاب سوم/مدارس جذاب آینده: این کتاب ضمن نقد روش‌های ناکارآمد یادگیری، اصول یادگیری موثرمطابق با کارکرد حافظه را به شما یاد می‌دهد. کتاب چهارم/تحولات مثبت آموزشی: این کتاب ضمن آسیب‌شناسی سیستم آموزش سنتی، چارچوب‌های صحیح آموزش را که نشاط‌آور و جذاب هستند، معرفی می‌‌کند. کتاب پنجم/ آموزش؛ از گذشته تا آینده: این کتاب ضمن نقد روش‌های آمکوزش متکی به حفظیات، اصول آموزش صحیح، با اتکا به خلاقیت و تعامل را معرفی می‌کند.

رشد و پیشرفت شخصی از 5 نگاه

رشد و پیشرفت شخصی از 5 نگاه

 • 100,000 تومان

کتاب «رشد و پیشرفت شخصی » در حوزه‌ی یادگیری و آموزش، شامل نکات کلیدی پنج کتاب زیر است : کتاب اول/ خبره شدن: این کتاب به شما کمک می‌کند، از طریق الگوبرداری از اساتید برجسته مهارت‌های کلیدی خود را به خوبی ارتقا دهید. کتاب دوم / آیا استعداد مهم است؟ : این کتاب شما را با رازهای پیشرفت در زندگی شخصی و کاری و دستیابی به اهداف و آرزوهایتان آشنا می‌سازد. کتاب سوم / مهارت‌های آینده : این کتاب، با اتکا به علوم اعصاب، روش شگفت‌انگیز هک کردن عصبی و ارتقای عملکردهای مغز در حوزه‌ی یادگیری را به شما می‌آموزد. کتاب چهارم/ شکوفا سازی استعدادها : این کتاب روش‌های شناسایی و شکوفاسازی استعدادها و ظرفیت‌های درونی تان را به شما معرفی می‌کند. کتاب پنجم/ هنر غیرممکن : این کتاب روش‌های فعال‌سازی ظرفیت‌های درونی و اصول ایجاد محرک‌های درونی برای رشد و پیشرفت را به شما می‌آموزد.

توانمندی مادران از 5 نگاه

توانمندی مادران از 5 نگاه

 • 100,000 تومان

/پنج نگاه از پنج کتاب/ در هر موضوع، پنج نگاه متفاوت را که از پنج کتاب خلاصه شده است، مطالعه می‌کنید. با مطالعه‌ی این کتاب کوچک می‌‌توانید با دیدگاه‌های مشترک یا متفاوت درباره‌ی آن موضوع آشنا شوید و نگاهی جامع و همه‌جانبه به دست آورید.(کاظم قلم‌چی) کتاب (توانمندسازی مادران)، شامل نکات کلیدی پنج نگاه زیر است: کتاب اول/راهی جدید برای مادرها: این کتاب، شما را با تاریخچه شکوفایی توانمندی‌های بانوان و چهره‌‌های برجسته تاریخ آشنا می‌سازد. کتاب سوم/50-50 شدن: این کتاب، به شما و همسرتان کمک می‌کند، به درک متقابلی از شرایط یکدیگر برسید و فرزندپروری راحت‌تری را تجربه کنید. کتاب چهارم/من مادر نوزاد تو نیستم: این کتاب، به شما کمک می‌کند، مشکلات مادران را بهتر درک کنید و مشکلات خود را نیز به شکل بهتری منعکس سازید. کتاب پنجم/مادری یعنی کارآفرینی: این کتاب، راهکارهای طلایی ورود به عرصه‌ی کارآفرینی و موفقیت شغلی را به مادران معرفی می‌‌کند.

یادگیری در محل کار از 5 نگاه

یادگیری در محل کار از 5 نگاه

 • 100,000 تومان

/پنج نگاه از پنج کتاب/ در هر موضوع پنج نگاه متفاوت را که از پنج کتاب خلاصه شده است مطالعه کنید. با مطالعه‌ی این کتاب کوچک می‌توانیم با دیدگاه‌های مشترک یا متفاوت درباره‌ی آن موضوع آشنا شویم و نگاهی جامع و همه‌جانبه به دست آوریم.(کاظم قلم‌چی) کتاب (یادگیری در محل‌ کار) در حوزه‌ی تربیتی شامل نکات کلیدی پنج کتاب زیر است: کتاب اول/کتابچه‌ی فرایادگیری: این کتاب روش‌‌های درخشان یادگیری مهارت‌های سخت در کم‌ترین زمان را به شما می‌آموزد تا بتوانید جایگاه شغلی خود را ارتقا دهید. کتاب دوم/ یاد بگیر یا بمیر!: این کتاب روش‌های درخشان یادگیری مهارت‌های سخت در کم‌ترین زمان را به شما می‌آموزد تا بتوانید جایگاه شغلی خود را ارتقا دهید. کتاب سوم/ یادگیری اهرمی: این کتاب، شما را با راهکارهای یاد گیری سریع مهارت‌‌ها و توانمندی‌های مهم شغلی آشنا می‌سازد. کتاب چهارم/یادگیری مدام‌العمر: این کتاب ضمن ترسیم چشم‌انداز آینده‌ی فضای کسب‌و کار، شما را با اصول آماده‌‌سازی خود برای مواجهه با دنیای جدید آشنا می‌کند. کتاب پنجم/ابریادگیری: این کتاب به شما کمک می‌کند، اصول و راهکارهای تبدیل‌شدن به یک ابریادگیرنده را فراگیرید.

گفت‌وگوی موثر از 5 نگاه

گفت‌وگوی موثر از 5 نگاه

 • 100,000 تومان

/پنج نگاه از پنج کتاب/ در این مجموعه کتاب، در هر موضوع با پنج نگاه متفاوت که از پنج کتاب خلاصه شده‌اند، آشنا می‌شوید. در این کتاب کوچک، می‌توانید با دیدگاه‌‌های مشترک یا متفاوت درباره‌ی آن موضوع آشنایی پیدا کنید و نگاهی جامع و همه‌جانیه به دست آورید (کاظم قلم چی) کتاب (گفت‌و‌گوی موثر) شامل نکات کلیدی پنج نگاه زیر است: کتاب اول/ گفت‌و‌گوهای دشوار: این کتاب، به شما کمک می‌کند جرئت و توانمندی لازم برای مدیریت گفت‌وگوهای دشوار رابیابید و با کم‌ترین هزینه، به بهترین نتایج دست یابید. کتاب دوم/ گفت‌و‌گوهای ارزشمند: این کتاب، با آموزش روش (واکاوی ارج‌گذار) و اصول صحیح گفت‌و‌گو، شما را به یک مذاکره کننده‌ی حرفه‌ای تبدیل می‌کند. کتاب سوم/ گفت‌و‌گوهای سرنوشت‌ساز: این کتاب، روش گفت‌گوی موثر در شرایط حساس و پرریسک را به شما می‌آموزد. کتاب چهارم/بگذار صحبت کنیم: این کتاب، هفت اصل گفت‌و‌گوی موثر در حوزه‌ی کسب‌وکار، چگونگی کنترل هیجانات و احساسات، و هدایت مذاکره در مسیری منطقی را به شما می‌آموزد. کتاب پنجم/ چگونه با هرکسی گفت‌و‌گو کنیم؟: این کتاب روش استفاده‌ی مثبت از زبان بدن در گفت‌و‌گوی و روش‌های اثرگذاری بر دیگران را به شما آموزش می‌دهد.

هدایت نوجوانان از 5 نگاه

هدایت نوجوانان از 5 نگاه

 • 100,000 تومان

/پنج نگاه از پنج کتاب/ در این مجموعه کتاب، در هر موضوع با پنج نگاه متفاوت که از پنج کتاب خلاصه شده‌اند، آشنا می‌شوید. در این کتاب کوچک، می‌توانید با دیدگاه‌‌های مشترک یا متفاوت درباره‌ی آن موضوع آشنایی پیدا کنید و نگاهی جامع و همه‌جانیه به دست آورید (کاظم قلم چی) کتاب (هدایت نوجوانان) در حوزه تربیتی، شامل نکات کلیدی پنج کتاب زیر است: کتاب اول/باز کردن قفل ذهن والدین: این کتاب، ضمن معرفی الگوهای صحیح رفتار با نوجوانان، شما را با پنج مولفه‌ی مهم تقویت هوش والدین آشنا می‌کند. کتاب دوم/ شناخت ذهن نوجوان: این کتاب، با کالبدشکافی مغز و ذهن یک نوجوان، معنا و دلایل رفتارهای او را مشخص می‌سازد. کتاب سوم/ فرزندپروری خلاقانه: این کتاب، راهکارهای صحیح هدایت نوجوانان، متکی به درک و انعطاف‌پذیری را معرفی می‌کند کتاب چهارم/ نوجوان هدفمند: این کتاب، روش‌‌‌های مدیریت نگرانی والدین و بروز رفتارهای صحیح را معرفی می‌کند. کتاب پنجم/ تربیت نوجوان ناسازگار: این کتاب، شما را با خطراتی که نوجوانان را تهدید می‌کند و چگونگی حمایت از آن‌ها آشنا می‌سازد.

فرزندآوری از 5 نگاه

فرزندآوری از 5 نگاه

 • 100,000 تومان

/پنج نگاه از پنج کتاب/ در هر موضوع، پنج نگاه متفاوت را که از پنج کتاب خلاصه شده است، مطالعه می‌کنید. با مطالعه‌ی این کتاب کوچک، می‌توانید با دیدگاه‌های مشترک یا متفاوت درباره‌‌ی آن موضوع آشنا شوید و نگاهی جامع و همه‌جانبه به دست آورید.(کاظم قلم‌چی) کتاب (فرزندآوری)، شامل نکات کلیدی پنج کتاب زیر است: کتاب اول/بارداری منطقی: این کتاب، از مسیر آگاهی بخشی درباره‌ِ مشکلات، چالش‌ها و خطرات دوره‌ی بارداری به شما کمک می‌کند این دوره را با آرامش و امنیت روانی بهتری سپری کنید. کتاب دوم/ وقتی قرار است پدر شوی: این کتاب، به پدران کمک می‌کند، با چالش‌های دوران بارداری همسرشان آشنا شوند و همراه بهتری برای او باشند. کتاب سوم/ زایمان با ذهن باز: این کتاب، شما را تکنیک زایمان با ذهن هیپنوتیزم شده آشنا می‌کند تا زایمانی همراه با آرامش را تجربه کنید. کتاب چهارم/دلایل شخصی برای بچه‌دار شدن: این کتاب، به شما کمک می‌کند، دریابید که داشتن چند فرزند و استفاده از چه راهکارهایی در حوزه تربیت، برایتان مطلوب‌تر خواهد بود. کتاب پنجم/سه ماهه پنجم چیست؟: این کتاب به خانم‌‌های شاغل کمک می‌کند، با مشکلات و عذاب‌وجدان کمتری، پس از زایمان به محل کار خود بازگردند.

پرسش‌های پسرانه درباره بلوغ

پرسش‌های پسرانه درباره بلوغ

 • 140,000 تومان

اوه! چه اتفاقی دارد برای من می‌افتد؟ مثل اینکه دوران بلوغ به‌سادگی آنچه فکر می‌کردم نیست! بله، اما گویا تو تنها پسری نیستی که کلی سؤال در ذهن داری و به دنبال جوابی. خب این کتاب را بردار و تورق کن و اگر لازم می‌دانی از ابتدا شروع به خواندن کن. شاید هم بهتر باشد اول نگاهی به فهرستش بیندازی و ابتدا جواب سؤالی را بخوانی که همین‌لحظه ذهنت را به خود مشغول کرده. کتاب حاضر یک راهنمای کامل برای درک تغییرات جسمی، ذهنی و احساسات توست که با درک این تغییرات درمی‌یابی دوران بلوغ به‌سختی آنچه فکرمی‌کردی هم نیست! همچنین کتاب، راوی داستان‌های واقعی از پسران هم‌سن‌و‌سال توست، همراه با نمودارها و توضیحات و توصیه‌های کارشناسانی که هم خود این دوره را گذرانده‌اند و هم در این زمینه تحصیل کرده‌اند.

پرسش‌های دخترانه درباره بلوغ کتاب دوم (آنچه باید دختران بزرگتر درباره بلوغ بدانند)

پرسش‌های دخترانه درباره بلوغ کتاب دوم (آنچه باید دختران بزرگتر درباره بلوغ بدانند)

 • 140,000 تومان

اوه! چه اتفاقی دارد برای من می‌افتد؟ این کتاب، جلد دوم از کتاب پرسش های دخترانه درباره ی بلوغ است که احتمالا آن را خوانده‌ای و اگر نخوانده‌ای توصیه می‌کنیم ابتدا جلد اول را بخوانی. بعد که آماده شدی برای یافتن پاسخ سوال‌های بیشتری که ممکن است ذهنت را در سال‌های 12 تا 17 سال به خود مشغول کند این کتاب را شروع کن. اما در این جلد درباره تغییرات بیشتری صحبت خواهیم کرد. مثلا راجع به تغییرات مغز یا تغییرات احساساتمون در این دوره حساس و البته زیبا! همچنین می‌فهمین به موازات رشد و بلوغمان چگونه خود را با دنیای در حال تغییر اطرافمان هماهنگ کنیم.

پرسش‌های دخترانه درباره بلوغ کتاب اول برای 9 تا 12 سال (بدنت را بشناس و از آن مراقبت کن)

پرسش‌های دخترانه درباره بلوغ کتاب اول برای 9 تا 12 سال (بدنت را بشناس و از آن مراقبت کن)

 • 140,000 تومان

اوه! چه اتفاقی دارد برای من می‌افتد؟ تو تنها دختری نیستی که این سؤال را می‌کنی و هزاران دختر 9 تا 12 سال هم برای رسیدن به جواب همین سؤال‌ها به سراغ این کتاب می‌آیند. این کتاب راهنمای کاملی است برای درک تغییرات بدن در دوران بلوغ، از رشد موها و تعریق زیاد گرفته تا آگاهی درباره‌ی دوره‌ی عادت ماهانه. حتی سؤال‌های تو را درباره‌ی تغذیه‌ی سالم و انتخاب لباس زیر مناسب هم پاسخ می‌دهد. راستی از جوش‌های صورتت چه خبر؟ خب حالا که کمی با تغییرات بدنت در دوران بلوغ آشنا شده‌ای، آماده‌‌ای که جلد دوم همین کتاب را بخوانی و بیشتر بدانی تا با خودت مهربان‌تر باشی و از خودت بهتر مراقبت کنی.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه 1