كالاهاي جديد

تعداد تصاوير
 • 140,000 تومان
 • 20,000 تومان
 • 39,000 تومان
 • 195,000 تومان
 • 65,000 تومان
 • 65,000 تومان
 • 85,000 تومان
 • 85,000 تومان
 • 75,000 تومان
 • 100,000 تومان
 • 90,000 تومان

چگونه مي‌ميرند

 • 140,000 تومان

از زولا چهار مجموعه داستان و برخي داستان‌هاي پراكنده در دست است. دو مجموعه اول موسوم به قصه‌هاي براي نينون و قصه‌هاي تازه براي نينون حاصل كار سال‌هاي جواني نويسنده‌اي در آستانه بيست‌سالگي‌اند و هنوز بيست‌وچهر سالش نيست كه به‌صورت مجموعه منتشر مي‌شوند. اين دو دفتر با ديگر داستان‌هايي كه زولا بعدها مي‌نويسد تفاوت‌هايي دارند. يك جا به توصيف نحوه مردن چند فرد از طبقه‌هاي مختلف اجتماع مي‌پردازد، و در جايي ديگر از به ييلاق رفتن يك خرده بورژواي قرن نوزدهم كاريكاتوري عرضه مي‌كند. نويسنده نانا ايرادي هم نمي‌بيند كه گاه به رويدادي واقعي بپردازد : مثلا در داستان سيل در اين مجموعه برگرفته از حادثه‌اي مربوط به سال 1875. سخن آخر اينكه هرچند داستان‌هاي كوتاه زولا را ذيل ناتوراليسم قلمداد مي‌كنند، تمام آن‌ها در قالب چنين تعريفي نمي‌گنجند.

ماهي سياه كوچولو

 • 20,000 تومان

يازده هزار و نهصد و نود و نه ماهي كوچولو «شب به‌خير» گفتند و رفتند و خوابيدند. ادربزرگ هم خوابش برد، اما ماهي سرخ كوچولويي هر چه كرد خوابش نبرد، شب تا صبح همه‌اش در فكر دريا بود ...

كارآفرين‌هاي كوچك با فكرهاي بزرگ

 • 39,000 تومان

حتما اين ضرب‌المثل را شنيده‌ايد كه هيچ‌وقت براي شروع دير نيست. ما مي‌گوييم هيچ‌وقت براي شروع زود نيست! حتي بچه‌ها هم مي‌توانند با اصول اوليه‌ي تجارت و كارآفريني آشنا شوند. هدف ما در اين كتاب، آشنا كردن بچه‌ها با استراتژي‌هاي كليدي دنياي كسب‌وكار است. با دانستن اين استراتژي‌ها، آن‌ها مي‌توانند در راه‌اندازي، اداره و رشد كسب‌وكارشان تجربه‌هاي ارزشمندي به دست آورند و مهارت تصميم‌گيري را در خود تقويت كنند. آينده از امروز شروع مي‌شود.

خانه گوچي

 • 195,000 تومان

كتاب خانه گوچي يكي از مهم‌ترين و معتبرترين كتاب‌هايي است كه در زمينه مد، پوشاك و تحولات اين صنعت در قرن بيستم نوشته شده‌است. اين كتاب سرگذشت مد و داستان شگفت‌انگيز و دراماتيك يكي از پيشتازان و تاثيرگذارترين شركت‌هاي مد جهان را از آغاز تا اوج روايت مي‌كند. نويسنده در كنار روايتي دراماتيك و گيرا از سرگذشت و فراز و نشيب‌هاي خانوادگي خاندان گوچي، از تاثير اين امپراتوري مد و پوشاك در ايجاد سبك، استايل و پوشش مردم در صد سال گذشته مي‌گويد و همچنين مي‌كوشد نشان دهد كه شركت گوچي چگونه با پياده كردن ايده‌هاي خلاقانه و پر ريسك در روش‌هاي تجارت، سرمايه‌گذاري، برند سازي، كسب‌و‌كار و تبليغات در قرن بيستم اثرگذار شد.

مردن كار سختي است

 • 65,000 تومان

اينجا سوريه است؛ مرگ بالاي سر هر لحظه از زندگي سايه مي‌اندازد. جسدي دارد متلاشي‌ مي‌شود و دو مرد و يك زن در سكوتي تلخ سوار بر اتومبيل مشايعتش مي‌كنند تا به سينه‌ي خاك زادگاهش بسپارند. در ميان شعله‌هاي جنگ و بمب‌هايي كه هنوز از قرباني‌گرفتن سيراب نشده‌اند، خاكسپاري كالبد بي‌جان پدر چه معنا و ارزشي دارد... آيا سه مسافر همراه جسد پاسخي براي اين سؤال خواهند يافت؟ آن‌ها جسدي را به دوش مي‌كشند كه همچون سنگ سيزيف، انگار خود بهانه و تلاشي است براي زنده‌ماندن، دوام‌آوردن، تسليم‌نشدن و رسيدن... خالد خليفه در اين داستان آخرالزماني خواننده را از دل جاده‌هايي كه اجساد در دو سويش رها شده‌اند به ميانه‌ي جنگي مي‌كشاند كه براي جست‌وجوي اميد بايد هر بار تا يك قدمي مرگ رفت.

هنر خفن شدن

 • 65,000 تومان

رفتار ديگران را تقليد نكن! خود واقعي و بي‌نظيرت باش! از نظرت زندگي ناعادلانه است؟ عقيده داري در دنياي بي‌رحمِ تكاليفِ زياد زنداني شده‌اي؟ احساس مي‌كني معلم‌ها الكي بهت گير مي‌دهند؟ وقتي لباس موردعلاقه‌ات را پيدا نمي‌كني، به مادرت غر مي‌زني؟ فكرش را مي‌كردم! بله، بله، نوجوان هستي و از همه‌طرف تحت فشار... مدرسه، دوستان، تكاليف، امتحانات، معلم‌ها، پدر و مادر، روابط، ظاهر و قيافه... خلاصه هر چيزي كه فكرش را بكني. چطور است به جاي اينكه بنشيني و مدام نق بزني، انگيزه و انرژي پيدا كني و تصميم بگيري متفاوت باشي؟ هنر خفن شدن به تو ياد مي‌دهد چطور بهترينِ خودت باشي و چطور بفهمي بهترينِ خود بودن دقيقاً يعني چه. ياد مي‌گيري چطور در مدرسه، محيط كار و زندگي‌ات فوق‌العاده باشي.

كتاب نانوشته (دن‌كيشوت در عصر هوش مصنوعي)

 • 85,000 تومان

چه مي‌شود كه ما يك متن را باور مي‌كنيم؟ آيا باور يك متن، اصل اساسي و ذاتي خواندن آن متن است؟ باور چيزي است مربوط به ذهن خواننده يا مشخصه‌اي مربوط به متن؟ چه مي‌شود كه باورمندان به يك ايدئولوژي يا مكتب خاص آن ايدئولوژي را باور مي‌كنند؟ آيا چنين باوري خطري هم دارد؟ آيا مي‌توان متني را خواند و از آن لذت برد اما باورش نكرد؟ حتي خيالي‌ترين داستان‌ها هم بالاخره در يك جهان فرضي باورپذيرند اما آيا مي‌توان متني نوشت كه باوركردنش چه در اين جهان چه در هر جهان واقعي يا خيالي ديگري ناممكن باشد؟ مفهوم «زمان» چه تأثيري در باورپذيري يك متن دارد؟ آيا مي‌توان با حذف باور جلوي تبديل متن‌ها به ايدئولوژي‌ها را گرفت؟ كتاب نانوشته با پرداختن به رمان بزرگ «دن كيشوت» از زاويه‌اي تازه، تلاش مي‌كند با روايتي «رمان‌گونه» پاسخي هر چند موقت براي اين پرسش‌ها بيابد.

خلاقيت كوانتومي

 • 85,000 تومان

آميت گاسوامي، فيزيكدان معروف، در اين اثر آگاهي‌بخش دربارة ذهن، دنياي خلاقيت بشري را كه منشأ اصلي موفقيت و احساس خرسندي است، از دريچة فيزيك كوانتوم بررسي و شيوه‌اي بي‌نظير را براي پرورش و افزايش خلاقيت پيشنهاد مي‌كند. براساس فيزيك كوانتوم، حقيقت در دو حوزة احتمال و واقعيت صورت مي‌گيرد. گاسوامي با استفاده از اين دوگانگي، آنچه را كه «تفكر كوانتومي» مي‌نامد مورد بررسي قرار مي‌دهد و درواقع روي دو حوزة ذهن خودآگاه واقعيت و ذهن ناخودآگاه احتمال متمركز مي‌شود. سپس پرسش‌هايي را مطرح مي‌كند كه به جستجوي منشأ خلاقيتِ موجود در ما مي‌پردازد: خلاقيت چيست؟ آيا همه مي‌توانند خلاق باشند؟ چه نوع خلاقيت‌هايي وجود دارد؟… او توانسته است كتابي راهنما براي كشف قدرت ذهن در دستيابي به خلاقيت، به شيوه‌اي‌ كاملاً جديد، فراهم آورد.

روانشناسي اخبار جعلي (پذيرش به اشتراك‌گذاري و اصلاح اطلاعات غلط)

 • 108,000 تومان

«اخبار جعلي مشكلي جدي براي سياست، علم، روزنامه‌نگاري، مصرف‌كننده‌ها، و واقعا براي همه ماست. ما اكنون در دنيايي زندگي مي‌كنيم كه واقعيت و داستان به‌طور عمدي توسط افرادي مبهم شده‌اند كه اميدوارند ما را فريب دهند. در اين مجموعه عظيم، چهار دانشمند بهترين ذهن‌ها را جمع‌آوري كرده‌اند تا به ما كمك كنند مشكل را بفهميم و فكر ما را درباره ابنكه چه كاري مي‌توان براي آن كرد، راهنمايي كنند. روان‌شناسي اخبار جعلي يكي از مشاركت‌هاي مهم و الهام‌بخش در خصوص يكي ازآزار‌دهنده‌ترين مشكلات جامعه است.»

سرسختي (قدرت ثبات قدم و پشتكار)

 • 75,000 تومان

اين كتاب درباره قدرت و اراده، پشتكار و رسيدن به حد عالي موفقيت است. خوب است بدانيم موفقيت ما در زندگي به سطح پشتكارمان بستگي دارد و علاقه و ثبات قدم براي رسيدن به اهداف بلند مدت، ما را به پيروزي‌هاي فردي و اجتماعي مي‌رساند. كتاب حاضر به ما مي‌آموزد كه توجه به استعدادها، ما را از حقيقت موفقيت دور مي‌سازد و در عوض، رمز موفقيت آدمي در ارتقاي سطح پشتكار اوست.

كودك و رشد شتاب‌زده

 • 100,000 تومان

دكتر ديويد الكايند استاد رشته رشد كودك در دپارتمان اليوت - پيرسون در دانشگاه تافتز است. وي از طريق نوشتارها، حضور در رسانه‌ها و سخنراني‌هاي خود در آمريكا و خارج از كشور، به عنوان يكي از مدافعان پيشرو براي حفظ «كودكي» شناخته مي شود. از اين نويسنده كتاب‌هاي ديگري نظير «بزرگ شدند ولي به جايي نرسيدند» و «نقش بازي در رشد كودك» نيز به چاپ رسيده است. او در شهر بوستون در كشور آمريكا زندگي مي كند.

كتابخانه نيمه‌شب

 • 90,000 تومان

در جايي فراتر از جهان، كتابخانه‌اي وجود دارد كه بي‌نهايت كتاب را در خود جاي داده است. هر كدام از آن كتاب داستان زندگي ديگري را تعريف مي‌كند. يكي از آن‌ها همان داستان زندگي خودتان است كه در ميان كتاب‌هايي قرار گرفته است كه داستان آن‌ها با هر انتخاب متفاوت شما تغيير مي‌كند. در حالي كه همه ما به اين فكر مي‌كنيم كه اگر جور ديگري تصميم مي‌گرفتيم يا انتخاب مي‌كرديم زندگيمان چگونه مي‌شد، تصور كنيد كه اگر مي‌توانستيم به آن كتابخانه برويم و با چشمان خودمان آن زندگي را ببينيم چه مي‌شد؟ آيا حقيقتاً يكي از زندگي‌ها بهتر از زندگي خودمان مي‌شد؟

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه 1