فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تمرين (راه و رسم ارائه كار خلاقانه)
 • 82,000 تومان
 • با تخفیف: 82,000 تومان
مهره كليدي (آيا مي‌توان به راحتي جايگزيني براي‌تان يافت)
اين است بازاريابي
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
گاو بنفش (كسب و كار خود را با چشمگير بودن تغيير دهيد)
فريب ايكاروس
 • 64,000 تومان
 • با تخفیف: 64,000 تومان
اين است بازاريابي (به چشم نمي‌آييد مگر چشم ديدن پيدا كنيد)
گاو بنفش
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
شيب (كتاب كوچكي كه به شما آموزش مي‌دهد چه زماني كار را رها كنيد يا به آن بچسبيد)
فريب ايكاروس (چقدر بلندپرواز هستيد)
 • 49,000 تومان
 • با تخفیف: 49,000 تومان
همه بازارياب‌ها دروغ مي‌گويند
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
شيب (كتاب كوچكي كه هنر ادامه دادن و متوقف شدن را يادتان مي‌دهد)
همه‌ بازارياب‌ها دروغگو هستند
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان

تمرين (راه و رسم ارائه كار خلاقانه)

 • 82,000 تومان

خلاقيت رويداد نيست كه يك بار رخ دهد و تمام شود چيزي است كه همواره انجامش مي دهيم از خود گذشتگي و پا گذاشتن روي نفس در رقصي بي پايان است (انجام دادن كار سخاوتمندانه‌اي كه شايد نتيجه ندهد) ما هم مي توانيم تمريني را در پيش بگيريم.

مهره كليدي (آيا مي‌توان به راحتي جايگزيني براي‌تان يافت)

 • 84,000 تومان

منظور از مهره كليدي شخصي است كه صرف نظر از نوع كاري كه انجام مي‌دهدء نمي‌توان به راحتي جايگزيني برايش يافت. او معتقد است مهم‌ترين عاملي كه سبب مي‌شود اشخاص ساليان سال مشاغل خشك و بدون انعطاف را تحمل كنندء ترس است. ترس از اينكه خودمان براي زندگي‌مان نقشه بكشيم و شكست بخوريم. در حقيقت ما شغل‌هاي معمولي را ترجيح مي‌دهيمء چون مي‌ترسيم مسئوليت تصميم ها و كارهاي خود را بر عهده بگيريم. اين ترس از همان ابتداي كودكي توسط والدين و بعدها توسط نظام آموزشي به اشتباه در وجود ما نهادينه شده است. پس اين كتاب را بخوانيد تا از پيله عادت‌ها و باورهاي اشتباهي كه به دور خود تنيده‌اند خارج شويد.

اين است بازاريابي

 • 90,000 تومان

شايد كمتر كسي را بتوان يافت كه در حوزه بازاريابي فعال باشد و با نوشته‌هاي «ست گادين» آشنا نباشد. سادگي در عين انتقال عميق‌ترين مفاهيم بازاريابي و توسعه كسب و كار فصل مشترك تمام آثار وي است. كتاب حاضر جديدترين اثر «ست گادين» است كه به مفاهيم كليدي و اشتباهاي رايج در توسعه كسب و كارها در اقدامات بازاريابي پرداخته و با بياني شيوا به بررسي زواياي پنهان اين موضوع اشاره دارد. در ترجمه كتاتب حاضر تلاش شده تا ضمن پايبندي به محتواي كتاب، مفهوم‌سازي آن تا حد ممكن براي خواننده قابل درك باشد. اگر سخنران حرفه‌اي در حوزه‌هاي بازاريابي هستيد، اگر صاحب كسب و كاري هستيد كه بازاريابي براي شما چالشي جدي شده است، اگر دانشجو و مدرس بازاريابي هستيد و اگر علاقه‌مند به ورود به دنياي كسب و كار و بازاريابي هستيد، اين كتاب براي شما نوشته شده است.

گاو بنفش (كسب و كار خود را با چشمگير بودن تغيير دهيد)

 • 60,000 تومان

جهان پرمصرف امروز، ديگر تمام قله‌هاي بازاريابي را درنورديده و به نقطه‌اي رسيده كه ديگر نه تنها تبليغات تلويزيوني روي سطح فروش اثر نمي‌گذارد، بلكه حتي مردم را از مصرف اين كالاها رويگردان مي‌كند. در اين ميان، تنها راهكار باقي‌مانده، تولد گاو بنفش است. آيا گاو بنفش را تاكنون ديده‌ايد؟ آيا اين موجود متفاوت و منحصر به فرد را مي‌شناسيد؟ آيا مي‌دانيد براي رونق كسب و كار خود چگونه گاو بنفش متولد مي‌شود؟ پاسخ تمامي اين پرسش‌ها در دستان شماست...خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست نوآنس ارائه شده است.

فريب ايكاروس

 • 64,000 تومان

هيچ چيز از روياهاي تحقق‌نيافته غم‌انگيزتر نيست. پرواز نزديك به خورشيد ارزش سقوط را دارد. بهاي شكست در برابر بهاي دست به كار نشدن عددي حساب نمي‌شود. لذت پرواز فقط به افرادي مي‌رسد كه جرات پريدن داشته باشند.

اين است بازاريابي (به چشم نمي‌آييد مگر چشم ديدن پيدا كنيد)

 • 82,000 تومان

مي‌دانيم كه بازاريابي نتيجه‌بخش است، ولي چگونه؟ بازاريابي قولي است كه وعده‌ي تغيير مي دهد. اما قول من چيست؟ قول مي‌دهم نظرتان را درباره‌ي بازاريابي تغيير دهم تا بتوانيد مشكل بازاريابي‌تان را حل كنيد.

گاو بنفش

 • 35,000 تومان

انتخاب با شماست كه كاملا در كانون توجهات باشيد يا نامرئي. اين نظر »ست گادين» است كه شما يا «گاو بنفش» هستيد يا نيستيد؛ يعني يا متمايزيد يا ديده نخواهيد شد. كمتر نويسنده‌اي در سال‌هاي اخير، تاثير و محبوبيت «ست گادين» را داشته است. او كتاب‌هاي زيادي در حوزه موفقيت در كسب و كار، به ويژه بازاريابي نوشته است. «گادين» را با طرز فكر متفاوتش مي‌شناسند. مخالفان و موافقان بي‌شماري دارد و همين تجربه شخصي را در كتاب‌هايش نيز مي‌توانيد ببينيد. در اين كتاب، «ست گادين» از چرايي و چگونگي تمايز سخن مي‌گويد و با بيان مثال‌هاي واقعي از برندهاي جهاني، اين مسئله را باز مي‌كند: استارباكس، جت بلو، اپل و شركت‌هايي نظير آن‌ها چه چيزي دارند كه شما نداريد؟ بيان تجربه‌هاي واقعي به جذاب‌تر شدن اين كتاب كمك كرده است. او افراد را تشويق مي‌كند نگاه دوباره‌اي به كسب و كار خود بيندازند و در بازاريابي خود ببينند چه چيزي درباره محصول‌شان بيان مي‌كنند...

شيب (كتاب كوچكي كه به شما آموزش مي‌دهد چه زماني كار را رها كنيد يا به آن بچسبيد)

 • 18,000 تومان

برخلاف باور عموم، افراد موفق نيز گاهي كارهايشان را نصفه و نيمه رها مي‌كنند؛ اما با اين تفاوت كه آن‌ها در زمان مناسب، از رفتارهاي نامناسب دست برمي‌دارند. با وجود اين، اگر راهكارهايي را بياموزيد تا ديگران را با هدف موفقيت خودتان به رها كردن كارهايشان تشويق كنيد. احتمال بيشتري دارد كه آن‌ها را شكست دهيد و خودتان در شيب موفقيت بيفتيد. پس با اثر حاضر همراه شويد...

فريب ايكاروس (چقدر بلندپرواز هستيد)

 • 49,000 تومان

ست گادين در الهام بخش‌ترين كتاب خود (فريب ايكاروس)، خوانندگان را به چالش مي‌كشد تا شجاعت پيدا كنند و با كار خود به عنوان نوعي هنر برخورد كنند. شايد افسانه ايكاروس را شنيده باشيد. پدر ايكاروس براي او بال‌هايي از جنس موم و پر ساخت و به او گفت تا بيش از حد نزديك به خورشيد پرواز نكند؛ ايكاروس اين هشدار را ناديده گرفت و موم‌ها آب و بال‌ها جدا شدند و ايكاروس به سرنوشت شوم خود دچار شد. درس اين افسانه: جانب احتياط را رعايت كن و به حرف افراد متخصص گوش كن. اما پدر ايكاروس به او هشدار داده بود تا از پرواز در ارتفاع كم نيز خودداري كند، زيرا آب دريا قدرت پرواز بال‌هايش را مي‌گرفت. پرواز كردن بيش از حد در ارتفاع كم حتي خطرناك‌تر از پرواز كردن بيش از حد در ارتفاع بالاست، زيرا به طور فريبنده‌اي احساس امنيت مي‌دهد....

همه بازارياب‌ها دروغ مي‌گويند

 • 55,000 تومان

در اين كتاب شما با سرزمين عجايب داستان‌سرايي در بازاريابي آشنا مي‌شويد و تلفيقي جذاب و موشكافانه از بازاريابي و روانشناسي را با بياني ساده و قابل فهم مي‌خوانيد. نگرش بسيار عميق، هوشمندانه و بيان روان نويسنده در بازتعريف آنچه ماركتينگ مي‌ناميم، مي‌تواند دريچه‌اي بگشايد بر فهم خواننده از مفهوم بازاريابي، برند، بازارسازي، بازارداري و فروش ايده‌ها، كالاها و خدمات..

شيب (كتاب كوچكي كه هنر ادامه دادن و متوقف شدن را يادتان مي‌دهد)

 • 26,000 تومان

«هوشمندي به تلاش دائمي كوركورانه نيست. گاهي هوشمندي به تشخيص لحظه‌ي مناسب قطع كردن تلاش است. در را اگر بكوبيم، دير يا زود باز خواهد شد. اما ديوار را هر چه بكوبيم، در نخواهد شد». - محمدرضا شعبانعلي

همه‌ بازارياب‌ها دروغگو هستند

 • 48,000 تومان

اگر بگويم تو را به خدا اين كتاب را بخريد به احتمال زياد آن را سرجايش مي‌گذاريد! اگر هم بگويم بهترين كتاب دنياست باور نخواهيد كرد. ولي اگر بگويم اين كتاب داستاني جذاب درباره بازاريابي است و اگر مي‌خواهيد آدم خوبه اين داستان باشيد مي‌توانيد با خواندن اين كتاب شروع كنيد شايد بتوانم نظرتان را جلب كنم. بازاريابي همين است روايت داستان. آماده‌ايد راهش را ياد بگيريد؟

1  2  صفحه‌ی 1