فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
ترك عادت‌هاي كهنه
 • 185,000 تومان
 • با تخفیف: 185,000 تومان
ماوراي طبيعي شدن (مردم عادي چگونه كارهاي خارق‌العاده انجام مي‌دهند)
قدرت باور (شما دارونما هستيد)
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
قدرت باور (ذهنتان را به ماده تبديل كنيد)
 • 145,000 تومان
 • با تخفیف: 145,000 تومان
شكستن عادت‌هاي خود (ذهني جديد براي آينده‌اي جديد)
ماوراي طبيعي شدن
 • 199,900 تومان
 • با تخفیف: 199,900 تومان
ماوراي طبيعي شدن (چگونه افراد عادي كارهاي غيرعادي انجام مي‌دهند)
كمال ذهن
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
ماوراي طبيعي شدن
 • 128,000 تومان
 • با تخفیف: 128,000 تومان
شكستن عادت (چگونه ذهن‌تان را پاك كنيد و ذهني جديد با ذهنيتي نو بيافرينيد)
ماوراي طبيعي شدن
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
شكست عادت‌هاي كهنه
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان

ترك عادت‌هاي كهنه

 • 185,000 تومان

آنچه عميقاً و به طور مثبت زندگي من و زندگي خيلي‌ها را تغيير داده است، درك اين واقعيت است كه تغيير ذهنيت و به موجب آن، به دست آوردن تجربه‌ها و بينش جديد، به‌سادگي مسئلۀ ترك عادت «خود بودن» است. هنگامي كه بر حواس خود غلبه كنيد، هنگامي كه درك كنيد به زنجيرهاي گذشته خود متصل نيستيد، هنگامي كه زندگي فراتر از جسم، محيط و زمان را تجربه كنيد، همه چيز ممكن مي‌شود. هوش جهاني كه به همه‌چيز جان مي‌دهد، مايه شگفتي و مسرتتان مي‌شود و چيزي نمي‌خواهد جز اينكه امكان دسترسي به تمام خواسته‌هايتان را به شما بدهد. خلاصه اينكه وقتي ذهن خود را تغيير دهيد، زندگيتان را تغيير خواهيد داد.

ماوراي طبيعي شدن (مردم عادي چگونه كارهاي خارق‌العاده انجام مي‌دهند)

 • 165,000 تومان

انسان عادي، قادر به انجام كارهاي خارق‌العاده است. در اين كتاب، داستان زندگي كساني را مي‌خوانيم كه با بهره‌گيري از روش‌هاي «غيرعادي» توانسته‌اند هر ناممكني را ممكن سازند. از اين رو، درمي‌يابيم كه وقتي احساس يا فكري را در درون‌مان تغيير دهيم، نسبت به محيط خود نگرشي جديد پيدا مي‌كنيم و دگرگوني‌هايي ژرف و معجزه‌آسا را رقم مي‌زنيم.

قدرت باور (شما دارونما هستيد)

 • 99,000 تومان

كتاب «شما دارونما هستيد» يكي ديگر از آثار دكتر جو ديسپنزا است كه پنجره‌اي نو در برابر ديدگان شما مي‌گشايد تا آنچه كه در درون‌تان نهفته است، يعني قدرت مغر و ذهن‌تان را بهتر ببينيد. دكتر ديسپنزا با مطرح كردن نمونه‌هاي باور نكردني‌اي از روند درمان بسياري از بيماران كه دچار بيماري‌هاي سختي بودند و در ادامه با ارائه روش‌هايي ساده براي بهره‌گيري از توانمندي ذهن و مغز، شما را وارد دنياي جديد مي‌كند. با خواندن اين كتاب، تصوير زندگي براي شما تغيير مي‌يابد و از زندان افكار خلاصي مي‌يابيد و حتي افسار افكار را به دست مي‌گيريد تا تجربيات شيريني را زندگي كنيد. شما اين كتاب را بيش از يك بار خواهيد خواند.

قدرت باور (ذهنتان را به ماده تبديل كنيد)

 • 145,000 تومان

اين كتاب درباره يكي از اصول اصلي فيزيك كوانتوم صحبت مي‌كند اينكه ذهن و ماده از هم جدا نيستند . اين كه افكار و احساسات ناخودآگاه و خودآگاه ما نقشه‌اي هستند كه تقديرمان بر اساس ان رقم مي‌خورد براي تحقق آينده‌اي كه به صورت بالقوه وجود دارد. لازم است ذهن انسان و ذهن امكان‌هاي لايتناهي ميدان كوانتومي با هم كار كنند. كاربرد تكنيك‌هاي اين كتاب فقط به مسئله شفاي جسم محدود نمي‌شود مي‌توانيد از اين تكنيك‌ها براي بهبود تمام جنبه‌هاي زندگي‌تان استفاده كنيد.

شكستن عادت‌هاي خود (ذهني جديد براي آينده‌اي جديد)

 • 139,900 تومان

شما محكوم به زندگي با طرح ژنتيكي خود نيستيد. شما مجبور نيستيد مسير شخصي را در زندگي طي كنيد و به يك مقصد از پيش تعيين شده برسيد. دانش جديدي در حال ظهور است كه همه انسان‌ها را قادر مي‌سازد تا همان واقعيتي را براي زندگي‌شان انتخاب كنند كه خود مي‌خواهند. دكتر جو ديسپنزا، نويسنده، سخنران، پژوهشگر و پزشك مشهور، در كتاب شكستن عادت‌هاي خود علوم فيزيك كوانتوم، عصب‌شناسي، شيمي مغز، بيولوژي و ژنتيك را با هم تركيب مي‌كند تا به شما نشان دهد كه به راستي توانايي شما در ساختن زندگي‌اي كه خواهانش هستيد تا چه اندازه است. در اين كتاب نه تنها به شما دانش لازم براي تغيير دادن هر جنبه‌اي از زندگي‌تان آموزش داده مي‌شود، بلكه گام به گام ابزارهايي در اختيارتان قرار داده مي‌شود تا آنچه را مي‌آموزيد به‌كار بگيريد و تغييراتي محسوس و قابل اندازه‌گيري در هر زمينه از زندگي خود ايجاد كنيد. دكتر جو ديسپنزا از رازهاي باستاني پرده برمي‌دارد و فاصله بين علم و معنويت را از بين مي‌برد. وي در كارگاه‌ها و سمينارهاي قدرتمندش به هزاران نفر در 24 كشور مختلف كمك كرده است تا از اين اصول براي تغيير خود و زندگي‌شان استفاده كنند. وقتي عادت خود بودن را ترك كنيد و ذهنتان را تغيير دهيد، زندگي شما ديگر هرگز مثل سابق نخواهد شد!

ماوراي طبيعي شدن

 • 199,900 تومان

در اين كتاب مي‌خوانيد: - پاك كردن 7 مركز انرژي بدن و اينكه چگونه مي‌توانيد براي شفا يافتن آن‌ها را متعادل كنيدء - چگونه مي‌توانيد با ترميم جسم و ساختن ذهن جديد، خود را از گذشته برهانيدء - چگونه مي‌توانيد با تغيير انرژي خود، به روياهايتان جامه واقعيت بپوشانيدء - تفاوت بين ايجاد بعد سوم و ايجاد بعد پنجمء - دانش‌هاي بيان نشده در مورد غده پينه‌آل و نقش آن در دستيابي به قلمروهاي عرفانيء - تمايز بين واقعيت‌هاي فضا - زمان در مقابل زمان - فضاء - و چيزهايي بسيار بيشتر.

ماوراي طبيعي شدن (چگونه افراد عادي كارهاي غيرعادي انجام مي‌دهند)

 • 170,000 تومان

تاكنون به اين موضوع فكر كرده‌ايد كه چگونه محيط آشناي اطرافتان بر طرز فكر و احساستان تاثير مي‌گذارد؟ كتابي كه در دست داريد به شما كمك مي‌كند تا زمان كمي از زندگي پرمشغله‌تان را به سرمايه‌گذاري روي خودتان اختصاص دهيد و با تغيير عادت‌هاي كهنه، به خالق زندگي خود تبديل شويد نه قرباني آن. همه ما قابليت‌هاي پنهاني داريم كه هرگز فرصت شناخت‌شان را نداشته‌ايم. پس از خواندن اين كتاب متوجه شد كه چگونه مراجعه به خود و شناخت اين قابليت‌ها شما را از تلاش براي بقا به تلاش براي شكوفايي سوق خواهد داد.

كمال ذهن

 • 195,000 تومان

كمال ذهن در اصل براي دانشمندان، محققين و دانشگاهيان نوشته نشده است، بلكه براي انساني عادي نوشته شده است كه مي‌خواهد درك كند كه علم، توانايي تغيير ما را تاييد مي كند و ما به عنوان ابناء بشر قابليت‌هاي فوق‌العاده‌اي داريم. شما نيز مي‌توانيد مدارهاي مغزتان را تغيير دهيد. شما قدرت انتخاب كوانتومي را در اختيارداريد. كتاب كمال ذهن به شما كمك مي‌كند از قدرت خود براي انتخاب و تغيير استفاده كنيد. اگر اين كتاب را بخوانيد و از ايده‌هاي آن در زندگي خود استفاده كنيد. استعدادهايتان شكوفا خواهند شد.

ماوراي طبيعي شدن

 • 128,000 تومان

ماوراي طبيعي شدن يعني چه؟ اگر بتوانيد مغز خود را با فركانس‌هايي فراتر از جهان مادي هماهنگ كنيد... مدار و شيمي مغز خود را براي دسترسي به سطوح بالاتر از آگاهي تغيير دهيد... و بيولوژي خود را براي دستيابي به سلامت كامل تغيير دهيد؛ چه خواهد شد؟ دكتر جو ديسپنزا در اين كتاب متحول كننده؛ مجموعه‌اي از ابزار را به شما معرفي مي‌كند تا هر انسان عادي هم بتواند به موقعيت‌هاي خارق‌العاده دست يابد.

شكستن عادت (چگونه ذهن‌تان را پاك كنيد و ذهني جديد با ذهنيتي نو بيافرينيد)

 • 75,000 تومان

اين مغزتان است كه شخصيت، ويژگي‌هاي اخلاقي، هوش و بنيان تمام تصميم‌گيري‌هايتان را بنا مي‌گذارد و اگر مغزتان سالم‌تر و شادتر باشد، ثروتمندتر و موفق‌تر خواهيد بود. در اين كتاب با روش‌هاي گوناگون بازسازي مغز آشنا خواهيد شد تا با بهبود عملكرد مغز و غلبه بر عادت‌هاي ويرانگر، زندگي خود را زير و رو كنيد..

ماوراي طبيعي شدن

 • 99,000 تومان

كتاب ماوراي طبيعي شدن تمام نيروي دروني‌تان را به كار مي‌گيرد تا شما را به سطح جديد و والا برساند. دكتر جو ديسپنزا با تركيب خرد باستاني، تحقيقات علمي و تمرين‌هاي عرفاني دفترچه راهنمايي برجسته و كاربردي براي مغز و بدن انسان در قرن 21 فراهم كرده است. او به شما مي‌آموزد كه چطور به جريان هاي منسجم‌تري از آگاهي و انرژي دست پيدا كنيد و شيمي مغز خود راتغيير دهيد. با مطالعه اين كتاب از محدوديت هاي گذشته خود عبور كرده و به معناي واقعي كلمه، بدن، ذهن و زندگي جديدي را تجربه خواهيد كرد. در اين كتاب بصيرتي ماوراي طبيعي را به وسيله دستورالعمل‌هاي گام به گام خواهيد آموخت. اگر تا كنون به دنبال معجزه مي‌گشتيد اما به شواهدي علمي و مستدل نياز داشتيد، پس اين كتاب براي شماست.

شكست عادت‌هاي كهنه

 • 120,000 تومان

همه ما بارها اين جمله را شنيده‌ايم: دنياي درون ما دنياي بيرون ما را شكل مي‌دهد. اما فكر نمي‌كنم كه بيش‎تر افراد واقعاً از ته دل به اين جمله اعتقادي داشته باشند. اگر ما كاملا اين مفهوم را مي‌پذيرفتيم كه افكارمان تأثير ملموسي در زندگي‌مان ايجاد مي‌كنند، آيا اجازه مي‌داديم فكري كه نمي‌خواهيم تجربه كنيم وارد ذهن‌مان شود؟ و آيا تلاش نمي‌كرديم به جاي اين‎كه دائماً درگير مشكلات‌مان باشيم، روي آن چيزي تمركز كنيم كه واقعاً مي‌خواهيم؟ به اين فكر كنيد: اگر به درستي مي‌دانستيد كه اين اصل حقيقت دارد، آيا ممكن بود كه حتي يك روز را هم عمداً در مسيرخواسته و اهداف‌تان از دست بدهيد؟ مي‌خواهم يادآور شوم كه تمام چيزهاي مادي از ميدان ناديدني كه در وراي مكان و زمان قرار دارد، نشات مي‌گيرند. به بيان ساده، اگر در اين دنياي غير مادي بذري بكاريد، به مرور زمان به ثمر نشستن آن را خواهيد ديد. اگر بتوانيد رويايي را از نظر ذهني و احساسي به طور كامل در دنياي دروني خود تجربه كنيد، آنگاه اين رويداد در زندگي بيروني‌تان جوانه خواهد زد. اين يك قانون است. اميدوارم اين كتاب بتواند ديدگاه شما را در مورد شيوه عملكرد دنيا تغيير دهد شما را متقاعد كند كه بيش از آن‌چه فكر مي‌كنيد قدرت داريد و باعث شود اين نكته را درك كنيد كه افكار و باورهاي شما تاثير ژرفي بر دنياي‌تان دارند. بنابراين از شما دعوت مي‌كنم آن‌چه را دراين كتب مي‌آموزيد به بوته آزمايش بگذاريد و بي‌طرفانه نتايج را بررسي كنيد.

1  2  صفحه‌ی 1