فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
عادت‌هاي اتمي (ميني‌بوك)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
جورنال خرده‌عادت‌ها
 • 162,000 تومان
 • با تخفیف: 162,000 تومان
عادت‌هاي اتمي (تغييرات كوچك نتايج چشمگير)
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان
عادت‌هاي اتمي (روشي آسان و اثبات‌شده براي ساختن عادت‌هاي خوب و شكستن عادت‌هاي بد)
عادت‌هاي اتمي (روشي آسان و آزموده براي اتحاد عادت‌هاي خوب و ترك عادت‌هاي بد)
عادت‌هاي اتمي
 • 16,000 تومان
 • با تخفیف: 16,000 تومان
عادت‌هاي اتمي (روشي ساده و اثبات شده جهت ايجاد عادت‌هاي خوب و رهايي از عادت‌هاي بد)
عادت‌هاي اتمي (راهي آسان و اثبات شده براي خلق عادت‌هاي خوب و ترك عادت‌هاي بد)
عادت‌هاي اتمي
 • 64,000 تومان
 • با تخفیف: 64,000 تومان
عادت‌هاي اتمي
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان

عادت‌هاي اتمي (ميني‌بوك)

 • 25,000 تومان

«وقتي عادت‌هاي شما ثابت و مانند گذشته استء به نتايجي گذشته دست خواهيد يافتء اما اگر عادت‌هاي بهتري در خود پرورش دهيدء همه‌چيز امكان‌پذير خواهد بود.» ايجاد عادت‌هاي خوب مي‌تواند سخت و دلسردكننده باشد. مثلا گاهي چندين روز رژيم مي‌گيريد ولي ترازو از جايش تكان نمي‌خورد. خريد يك دامن جديد از اولويت‌هاي شماستء اما حساب پس‌اندازتان هنوز كافي نيست. خلاصه كلام اينكه به نظر مي‌رسد تلاش‌هاي مثبت شما جواب نخواهد دادء اما برعكسء نشان نمي‌دهد عملكردهاي منفي‌تان آسيبي در پي داشته باشد و در عوض خيلي سريع موجب خشنوودي و رضايت شما مي‌شود. خوردن يك شيريني خيلي سريع به شما پاداش مي‌دهد و پيامد منفي ملموسي نيز مشاهده نمي‌كنيد. فرار از جلسه تمرين در باشگاه همان لحظه حس خوبي ايجاد مي‌كند و با خود فكر مي‌كنيم يك جلسه تمرين نكردن چه ضرري مي‌تواند داشته باشد؟

جورنال خرده‌عادت‌ها

 • 162,000 تومان

اين‌طور نيست كه ما خودمان را تا حد اهداف‌مان ارتقا دهيم، بلكه عملكرد ما تا سطح سيستم كاري‌مان كاهش مي‌يابد. جورنال خرده‌عادت‌هاي جيمز كلير- نويسنده كتاب خرده‌عادت‌ها- تركيبي از دفتر روزمره‌نويسي، دفترچه نقطه‌اي معمولي و يك دفتر پيگيري عادت است و براي ثبت اطلاعات روشي خاص و مبتني بر واقعيت‌هاي علمي ارائه مي‌كند.

عادت‌هاي اتمي (تغييرات كوچك نتايج چشمگير)

 • 58,000 تومان

چارچوب اين كتاب يك مدل چهار مرحله‌اي از عادت‌ها و چهار قانون تغيير رفتار است كه از دل اين چهار گام بيرون مي‌آيد. شايد از خودتان بپرسيد كه چهار مرحله عادت‌ها چه مراحلي هستند. اين مراحل عبارتند از: سرنخ يا نشانه، اشتياق، پاسخ و پاداش. ممكن است خوانندگاني كه پيش‌زمينه روانشناسي دارند با ديدن اين كلمات به ياد اصطلاحات شرطي شدن فعال بيفتند كه اولين‌بار در دهه 1930 توسط اسكينر و تحت عنوان «محرك، پاسخ و پاداش» مطرح شد و سپس به تازگي در كتاب معروف «قدرت عادت» نوشته چارلز داهيگ با عنوان «سرنخ يا نشانه، روتين و پاداش» آمده است. محققان علوم رفتاري نظير اسكينر دريافتند كه اگر پاداش يا تنبيه مناسبي براي افراد تعيين كنيم، مي‌توانيم آن‌ها را وادار كنيم كه به شيوه مشخصي رفتار نمايند. اما با وجود اين كه مدل اسكينر تاثير محرك بيروني را بر عادت‌ها به خوبي بيان مي‌كند، باز هم به خوبي توضيح نمي‌دهند كه چگونه افكار، احساسات و باورهاي ما بر رفتارهايمان تاثير مي‌گذارند. علاوه بر اين حالات دروني، خلق و خو و احساسات و عواطف هم از جايگاه ويژه‌اي برخوردارند. در دهه‌هاي اخير، محققان و دانشمندان رابطه بين افكار، احساسات و رفتارهاي ما را مشخص كرده‌اند. اين تحقيق هم در صفحات كتاب آورده شده است. در مجموع بايد بگويم چارچوب پيشنهادب من يك الگوي يكپارچه از علوم رفتاري انساني است كه تاثير محرك بيروني و احساسات دروني را بر روي عادت‌ها به طور صحيح و دقيق توضيح مي‌دهد.

عادت‌هاي اتمي (روشي آسان و اثبات‌شده براي ساختن عادت‌هاي خوب و شكستن عادت‌هاي بد)

 • 85,000 تومان

مجموعه‌ي موفقيت‌هاي زندگي، حاصل مجموعه عادت‌هاي كوچكي است كه اگرچه به چشم نمي‌آيند، بنيان دستاوردهاي بزرگ زندگي هركس بر آن استوار است. در اين كتاب خواهيد ديد كه پشت يك انسان موفق، چه عادت‌هاي كوچك و ارزشمندي نهادينه شده است و چگونه بايد بر اين عادت‌هاي كوچك و سازنده مداومت ورزيد تا به موفقيت‌هاي ارزشمند و بزرگ رسيد.

عادت‌هاي اتمي (تغييرهاي كوچك نتيجه‌هاي بزرگ ساده‌ترين و موثرترين روش‌ها براي ايجاد عادت‌هاي مثبت و سازنده رها شدن از عادت‌هاي منفي و مخرب)

 • 50,000 تومان

كتاب عادت هاي اتمي، يك راهنماي عملي و جامع براي ايجاد عادت‌هاي خوب و همچنين شكستن عادت‌هاي بد است. راهنمايي براي اينكه هر روز يك درصد بهتر شويم. ما معتقديم كه در حوزه عادتها و توسعه فردي، كتابي كاربردي‌تر از اين منتشر نشده‌است. اگر در تغيير عادت‌هايتان مشكل داريد، در واقع مشكل شما نيستيد، بلكه سيستمي است كه بر پايه آن رفتار مي‌كنيد. عادت‌هاي بد، تكرار مي‌شوند نه به خاطر اينكه شما مايل به تغيير آن‌ها نيستيد، بلكه به خاطر اين است كه شما سيستم اشتباهي را براي تغيير انتخاب كرده‌ايد. اين موضوع، فلسفهكليدي كتاب عادت‌هاي اتمي است. شما تا سطح اهداف‌تان بالا نمي‌رويد،بلكه تا سطح سيستم‌هايتان پايين مي‌آييد. در اين كتاب، به برنامه‌اي ثابت شده براي رسيدن به سطوح بالاتري دست خواهيد يافت.

عادت‌هاي اتمي (روشي آسان و آزموده براي اتحاد عادت‌هاي خوب و ترك عادت‌هاي بد)

 • 80,000 تومان

عادت هاي اتمي مسير مطمئني براي پيشرفت آهسته و پيوسته است. جيمز كلير، يكي از كارشناسان پيشرو در زمينه ي شكل‌دهي عادت‌ها، در اين كتاب از راهكارهايي سخن مي‌گويد كه به شما ياد مي‌دهد چطور عادت‌هاي خوبي در خودتان ايجاد كنيد، عادت‌هاي بد را كنار بگذاريد و بر رفتارهاي كوچكي مسلط شويد كه به نتايجي باورنكردني منتهي مي‌شود. اگر نمي‌توانيد عادت‌هايتان را عوض كنيد، مشكل از شما نيست. مشكل از روش‌تان است كه شما را زمين مي‌زند. عادت‌هاي بد بارها و بارها تكرار مي‌شوند، نه با اين خاطر كه نمي‌خواهيد آن‌ها را عوض كنيد، فقط به اين دليل كه روش اشتياهي براي تغييرشان انتخاب كرده‌ايد. در اين كتاب با روش تضميني و آساني آشنا مي‌شويد كه شما را به بلنداهاي جديد مي‌رساند.

عادت‌هاي اتمي

 • 16,000 تومان

در كتاب عادت‌هاي اتمي جيمز كلير مفهوم عادت را تا سطوح اتمي باز كرده و براي شما توضيح مي‌دهد. اين كتاب ايجاد عادت را نسبت به هدف گذاري در اولويت قرار مي‌دهد و نكات مثبت و منفي هر كدام را شرح مي‌دهد. به‌ جاي اينكه تغييرات بزرگي را در زمينه‌هاي خاصي ايجاد كنيد، مي‌توانيد با ايجاد تغييرات كوچك بسيار، پيامدهاي بزرگتري را به وجود بياوريد. به جاي اين‌كه بهبودي 100 درصدي ايجاد كنيد، مي‌توانيد تنها با چندين تغيير كوچك يك درصدي، پيامدهايي را به وجود بياوريد تا وقتي در كنار همديگر قرار مي‌گيرند، اثرات بزرگتري بگذارند.

عادت‌هاي اتمي (روشي ساده و اثبات شده جهت ايجاد عادت‌هاي خوب و رهايي از عادت‌هاي بد)

 • 71,000 تومان

رفتار انسان همواره در حال تغيير است: موقعيت به موقعيت، لحظه به لحظه، ثانيه به ثانيه. اما اين كتاب درباره چيزهايي است كه تغيير نمي‌كنند. اين كتاب در مورد اصول رفتار انساني است؛ اصولي ماندگار كه در حوزه ايجاد كسب و كار، تشكيل خانواده و ساخت زندگي خود بر آن تكيه كنيد.

عادت‌هاي اتمي (راهي آسان و اثبات شده براي خلق عادت‌هاي خوب و ترك عادت‌هاي بد)

 • 54,000 تومان

فرقي نمي‌كند كه چه هدفي را در زندگي دنبال مي‌كنيد. عادت‌هاي اتمي به شما چارچوبي اثبات شده براي بهبود زندگي ارائه مي‌كند. جيمز كليز؛ يكي از متخصصان پيشرو در زمينه خلق عادت، در اين كتاب از راهبردهاي عملي پرده برمي‌دارد كه به شما آموزش مي‌دهد چگونه عادت‌هاي خوبي خلق كرده و از شر عادت‌هاي بدتان كه منجر به نتايج نامطلوب مي‌شوند، رها شويد. اگر شما در تغيير عادت‌هاي خود دچار مشكل هستيد، مشكل از شما نيست، بلكه مشكل از سيستم شماست. عادت‌هاي بد بارها و بارها خودشان را تكرار مي‌كنند. نه به اين خاطر كه شما نمي‌خواهيد تغيير كنيد. بلكه به اين خاطر كه شما سيستم غلطي را براي تغيير عادت انتخاب كرده ايد. شما به سطح اهدافتان صعود نمي‌كنيد بلكه به سطح سيستم‌هاي خود سقوط خواهيد كرد. بنابراين داشتن يك سيستم مناسب مي‌تواند شما را به قله موفقيت برساند.

عادت‌هاي اتمي

 • 64,000 تومان

عادت‌هاي اتمي عادت‌هاي كوچكي هستند كه بخشي از يك سيستم بزرگ‌تر مي‌باشند. همان‌طور كه اتم‌ها بلوك‌هاي مولكولي هستند عادت‌هاي اتمي بلوك‌هاي ساختن نتايج قابل توجه هستند عادت‌ها مانند اتم‌هاي زندگي ما هستند. هر كدام از آن‌ها يك واحد اساسي است كه به پيشرفت كلي شما كمك مي‌كند. در ابتدا اين عادت ها و روال‌هاي كوچك به نظر بي‌اهميت مي‌رسند اما خيلي زود روي هم قرار مي‌گيرند و پيروزي‌هاي بزرگ‌تري را به وجود مي آورند. اين معناي عبارت عادت‌هاي اتمي است...

عادت‌هاي اتمي

 • 115,000 تومان

اين كتاب، به سبكي جالب و روان، به ما ياد مي‌دهد كه چگونه با شناخت عادت‌هاي كوچك و مديريت اين عادت‌ها، هر روز يك درصد بهتر شويم. هر روز يك درصد بهتر شدن، معادل سالي 37 برابر بهتر شدن است! به قول جيمز كلير (نويسنده كتاب)، همين رفتارها و عادت‌هاي كوچك است كه تعيين مي‌كند 5 سال بعد كجا هستيم و چقدر موفق شده‌ايم يا شكست خورده‌ايم! ياد مي‌گيريم چگونه: ـ سيستمي طراحي كنيم كه هر روز 1 درصد بهتر شويم. ـ عادت‌هاي بد را بشكنيم و به عادت‌هاي خوب بچسبيم! ـ از اشتباهاتي اجتناب كنيم كه اغلب افراد، موقع تغيير عادات مرتكب مي‌شوند. ـ بر نبود انگيزه و اراده غلبه كنيم. ـ هويت قوي‌تري بسازيم و به خودمان اعتقاد داشته باشيم. ـ براي عادت‌هاي جديد وقت بگذاريم (حتي وقتي زندگي با ما سر ناسازگاري دارد). ـ محيط‌مان را طوري طراحي كنيم كه در آن، موفقيت آسان‌تر باشد. ـ تغييرات كوچك و ساده‌اي ايجاد كنيم كه نتايج بزرگي به همراه دارند. ـ چطور وقتي در مسير اشتباهي قرار مي‌گيريم، مجددا به مسير درست برگرديم. ـ و مهم‌تر از همه، چگونه اين ايده‌ها را در زندگي‌مان به اجرا درآوريم. و بسياري موارد بيش‌تر...

عادت‌هاي اتمي (تغييرات كوچك و نتايج چشمگير راهي آسان و اثبات شده براي يجاد عادت‌هاي خوب و ترك عادات بد)

 • 149,000 تومان

كتابي ويژه كه رويكرد شما را نسبت به زندگي روزمره تغيير مي‌دهد. شاكله اصلي اين كتاب مدل چهار قدمي عادت، محرك، اشتياق، پاسخ و پاداش، و چهار قانون تغيير رفتار است كه از اين قدم‌ها نشئت مي‌گيرد. شايد خوانندگاني كه با روانشناسي آشنايي دارند، با ديدن برخي از اين كلمات به ياد اصطلاح‌هاي شرطي‌سازي كنش‌گر بيفتند. اسكينر اين اصطلاحات را نخستين‌بار در دهه 1930 تحت عنوان «محرك، پاسخ و پاداش» مطرح نمود و در سال‌هاي نزديك‌تر، چارلزدوهيگ در كتاب قدرت عادت آن‌ها را با عنوان «محرك، روتين و پاداش» موسوم و معروف ساخت. دانشمندان علوم رفتاري مثل اسكينر تشخيص دادند كه اگر پاداش يا مجازات مناسبي بيان كنيد، مي‌توانيد افراد را واداريد تا به طريق مخصوصي عمل كنند. مدل اسكينر در عين حال كه نحوه تاثير محرك بيروني را بر عادت‌هاي ما به نحو ممتازي بيان مي‌داشت، توضيح نمي‌داد كه چگونه افكار، احساسات و باورهاي ما بر عادت‌هايمان اثر مي‌گذارند؟ حالات دروني، خلقيات و عواطف، نيز اهميت دارد. در دهه‌هاي اخير دانشمندان شروع به تعيين رابطه ميان افكار، احساسات و رفتار كرده‌اند. كتاب حاضر اين پژوهش را دربرمي‌گيرد.

صفحه‌ی 1