فيلتر‌ها

توليدكنندهبازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
عشق ويرانگر
  • 125,000 تومان
  • با تخفیف: 125,000 تومان
شناخت اختلالات شخصيتي قبل و بعد از ازدواج
  • 45,000 تومان
  • با تخفیف: 45,000 تومان
عشق ويرانگر
  • 135,000 تومان
  • با تخفیف: 135,000 تومان

عشق ويرانگر

  • 125,000 تومان

شما داستان را مي‌دانيد: با يك فرد جديد ملاقات مي‌كنيد. باهوش، افسونگر، دوست‌داشتني - شما عاشق مي‌شويد. سپس متوجه رفتاري‌هاي غير عادي مي‌شويد. بعد از مدتي مشكلات شخصيتي جدي شروع مي‌شود. كتاب عشق ويرانگر به شما كمك مي كند ديد روشني از چنين فاجعه‌ي بالقوه‌اي به دست آوريد يا در صورتي كه فعلا در چنين رابطه‌اي هستيد، به بهترين شكل رفتار كنيد. شما راهكارهايي را براي تشخيص و اجتناب از شخصيت‌هاي مشكل‌دار، انتخاب درست و يافتن يك شريك زندگي سالم به دست مي‌آوريد.

شناخت اختلالات شخصيتي قبل و بعد از ازدواج

  • 45,000 تومان

اين كتاب در 3 بخش و 16 فصل تنظيم شده است. كتاب براي بررسي ويژگي‌هاي زوج‌ها، آنها را در سه دسته كلي (عشاق عجيب و غريب و غيرعادي) شامل محبوب شكاك، محبوب گوشه‌گير، محبوب عجيب و غيرعادي، عشاق نمايشي بي‌ثبات و خطرناك شامل محبوب خطرناك، محبوب طوفاني، محبوب نمايشي، محبوب خودشيفته، و محبود تضعيف‌گر و عشاق مضطرب دوري گزين و وابسته شامل محبوب وحشت‌زده، محبوب وابسته، محبوب خشك و منضبط و محبوب غمگين تقسيم‌بندي مي‌كند. سوال كلي هر فصل نيز به اين صورت است كه ابتدا ويژگي‌هاي شخصيتي هر نوع محبوب و عاشقي را در عبارت‌هاي كوتاه بيان مي‌كند كه مي‌تواند به عنوان كليد اصلي شناسايي شخصيت وي قرار گيرد. سپس داستاني را از زبان يك دختر يا پسر بيان مي‌كند كه چگونه با محبوب خود آشنا و سپس دوست شده است، اينكه در ابتدا ملاقات‌ها چه موقع و چگونه انجام شده است و چطور شد رابطه عاطفي بين اين دو شكل گرفت ....

عشق ويرانگر

  • 135,000 تومان

غالبا داستان اين‌گونه آغاز مي‌شود كه شما با فردي جذاب، فريبنده و دوست‌داشتني ملاقات مي‌كنيد و در همان برخورد نخست سخت شيفته و عاشق او مي‌شويد. آن‌گاه پس از مدتي متوجه عادات و رفتار غيرمعمول او مي‌گرديد و در نهايت مشكلات شديد شخصيتي او خود را به نمايش مي‌گذارد. كتاب عشق ويرانگر به شما كمك خواهد كرد كه از وقوع چنين مصيبتي در زندگي خود جلوگيري كنيد و يا اگر اكنون درگير چنين رابطه‌اي هستيد، برخورد موثري با آن داشته‌باشيد. شما از اين كتاب به راهبردهايي براي تشخيص فرد داراي اختلال شخصيت و اجتناب از رابطه با او دست خواهيد‌ يافت. تصميمات كارآمدي خواهيد گرفت و رابطه عشقي سالمي را تجربه خواهيد كرد.

صفحه‌ی 1