فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
خلاصه روان پزشكي (علوم رفتاري روان پزشكي باليني كاپلان سادوك ) جلد 1
خلاصه روان‌پزشكي كاپلان و سادوك ويرايش دوازدهم (2022) جلد 3
خلاصه روان‌پزشكي كاپلان و سادوك ويرايش دوازدهم (2022) جلد 1

خلاصه روان پزشكي (علوم رفتاري روان پزشكي باليني كاپلان سادوك ) جلد 1

  • 270,000 تومان

دكتر نصرت اله پورافكاري در 8 ارديبهشت 1321 در تبريز متولد شد.تحصيلات ابتدائي، دبيرستان و دانشكده را در زادگاه خود گذراند.در سال 1352 براي گرفتن تخصص به آمريكا رفت و سال 1356 پس از اخذ بورد روان پزشكي به ايران بازگشت.دكتر پورافكاري در سال 2015 به خاطر تلاش در جهت آموزش سلامت روان مورد تقدير UNESCO قرار گرفت و به تازگي به عنوان چهره ماندگار جامعه پزشكي استان آذربايجان شرقي انتخاب شده است.

خلاصه روان‌پزشكي كاپلان و سادوك ويرايش دوازدهم (2022) جلد 3

  • 270,000 تومان

خلاصۀ روان‌پزشكي كاپلان و سادوك به دليل دقت، اعتبار، نگاه علمي و جامعيت همواره اصلي‌ترين منبع روان‌پزشكي باليني براي بالينگران، دستياران، دانشجويان و ساير متخصصان حوزۀ سلامت در سرتاسر جهان بوده است. دكتر رابرت بولاند و مارسيا ال. وردوين، با همكاري تيم ويراستاري خود، مروري كامل بر تمامي حوزه‌هاي روان‌پزشكي داشته‌اند و در عين حال تازه‌ترين اطلاعات، پيشرفت‌ها و موضوعات كليدي را در اين حوزۀ گسترده معرفي كرده‌اند. ويرايش دوازدهم كاملاً بازنگري شده است، به‌طوري كه يافتن مطالب در اين كتاب و استفاده از اطلاعاتش براي متخصصاني كه در محيط‌هاي درماني پرمشغلۀ امروزي كار مي‌كنند ساده‌تر شده است. در اين نسخۀ جديد: • فهرست طوري تنظيم شده كه مطالب باليني، از جمله تشخيص، آسيب‌شناسي رواني و بيماري‌هاي روان‌پزشكي، درمان در طول مدت عمر و ساير مداخله‌هاي درماني، به فصل‌هاي ابتدايي كتاب منتقل شده‌اند. • فصل‌هاي باليني از نو تنظيم شده‌اند، عناوين واضح‌تر شده‌اند و خلاصۀ اطلاعات مهم با بياني ساده ارائه شده‌اند، با اين هدف كه به خواننده كمك كنند تا به‌سرعت اطلاعات مورد نيازش را بيابد و پاسخ‌هاي مشخصي براي پرسش‌هايش پيدا كند. • مطالعات موردي بسياري آمده كه مي‌توانند يادگيري مطالب را سرعت بخشند. • تازه‌ترين روش‌هاي درماني، از جمله تمامي تكنيك‌هاي روان‌درماني مدرن، به تفصيل معرفي شده‌اند. • جدول‌هاي توصيفي براي تمامي تشخيص‌هاي DSM-5 و ICD-10 ارائه شده‌اند، و بخش دارودرماني كاملاً به‌روز شده و با توجه به مكانيسم‌هاي عمل از نو تنظيم شده است. • در ويرايش دوازدهم نيز كيفيت ويرايش پيشين، كه توسط دكتر بنجامين جي. سادوك و ويرجينيا آ. سادوك تهيه شده بود، حفظ شده است. در اين ويرايش، مانند ويرايش پيشين، دكتر پدرو روئيز در نقش ويراستار ناظر حضور داشته است.

خلاصه روان‌پزشكي كاپلان و سادوك ويرايش دوازدهم (2022) جلد 1

  • 380,000 تومان

خلاصه روان‌پزشكي كاپلان و سادوك به دليل دقت، اعتبار، نگاه علمي و جامعيت همواره اصلي‌ترين منبع روان‌پزشكي باليني براي بالينگران، دستياران، دانشجويان و ساير متخصصان حوزه سلامت در سرتاسر جهان بوده است. دكتر رابرت بولاند و مارسيا ال. وردوين، با همكاري تيم ويراستاري خود، مروري كامل بر تمامي حوزه‌هاي روان‌پزشكي داشته‌اند و در عين حال تازه‌ترين اطلاعات، پيشرفت‌ها و موضوعات كليدي را در اين حوزه گسترده معرفي كرده‌اند. ويرايش دوازدهم كاملاً بازنگري شده است، به‌طوري كه يافتن مطالب در اين كتاب و استفاده از اطلاعاتش براي متخصصاني كه در محيط‌هاي درماني پرمشغله امروزي كار مي‌كنند ساده‌تر شده است. در اين نسخه جديد: - فهرست طوري تنظيم شده كه مطالب باليني، از جمله تشخيص، آسيب‌شناسي رواني و بيماري‌هاي روان‌پزشكي، درمان در طول مدت عمر و ساير مداخله‌هاي درماني، به فصل‌هاي ابتدايي كتاب منتقل شده‌اند. - فصل‌هاي باليني از نو تنظيم شده‌اند، عناوين واضح‌تر شده‌اند و خلاصه اطلاعات مهم با بياني ساده ارائه شده‌اند، با اين هدف كه به خواننده كمك كنند تا به‌سرعت اطلاعات مورد نيازش را بيابد و پاسخ‌هاي مشخصي براي پرسش‌هايش پيدا كند. - مطالعات موردي بسياري آمده است كه مي‌توانند يادگيري مطالب را سرعت بخشند. - تازه‌ترين روش‌هاي درماني، از جمله تمامي تكنيك‌هاي روان‌درماني مدرن، به تفصيل معرفي شده‌اند. - جدول‌هاي توصيفي براي تمامي تشخيص‌هاي DSM-5 و ICD-10 ارائه شده‌اند، و بخش دارودرماني كاملاً به‌روز شده و با توجه به مكانيسم‌هاي عمل از نو تنظيم شده است. - در ويرايش دوازدهم نيز كيفيت ويرايش پيشين، كه توسط دكتر بنجامين جي. سادوك و ويرجينيا آ. سادوك تهيه شده بود، حفظ شده است. در اين ويرايش، مانند ويرايش پيشين، دكتر پدرو روئيز در نقش ويراستار ناظر حضور داشته است.

صفحه‌ی 1