فیلتر‌ها

تولیدکنندهبازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
جادوی رهبران بزرگ (چگونه مثل رهبران کارآمد و تاثیرگذار فکر کنیم)
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
دنیایت را تغییر بده (چطور هر کسی در هر جایی می‌تواند تفاوتی ایجاد کند)
تغییر نگرش تغییر زندگی (نگرش خود را به باارزش‌ ترین دارایی خود مبدل کنید)
رهبری در موقعیت‌های دشوار (غلبه بر بزرگ‌ترین چالش‌ها، با استفاده از شجاعت و اعتماد به نفس)
17 اصل کار تیمی
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
چگونه افراد موفق رشد می‌کنند (15 راه برای پیشرفت در زندگی) کتاب گویا
زندگی هدفمند (گزینش 1 زندگی پربار)
 • 79,000 تومان
 • با تخفیف: 79,000 تومان
شکست‌ها خالق موفقیت هستند (همیشه بزرگترین درس‌ها را از شکست‌هایمان می‌گیریم)
رهبران موفق
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
هنر اندیشیدن (11 هنر فکری مردمان موفق)
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
چگونه افراد موفق رشد می‌کنند (15 راه برای پیشرفت در زندگی)

جادوی رهبران بزرگ (چگونه مثل رهبران کارآمد و تاثیرگذار فکر کنیم)

 • 64,000 تومان

«رهبران و مدیران بزرگ، به دنیا نمی‌آیند، بلکه ساخته می‌شوند.» پروفسورمکسول نویسنده‌ی پرفروش مجله نیویورک‌تایمز و پرآوازه‌ی کتاب، با برملا کردن این راز بسیار مهم در این کتاب از شما پدر و مادری هوشمند و موفق و رهبر و مدیری تاثیرگذار، کارآمد، باکفایت و توانمند می‌سازد. این کتاب به شما می‌آموزد که چگونه با طرح سوالات بنیادین و مفید، فکر و ذهنتان را به چالش بکشید. با مطالعه این کتاب دریچه‌ای گشوده می‌شود به سوی یک راز بزرگ و کهن، رازی که به قدمت نخستین انسان موفق تاریخ بشر است، قابلیتی که می‌تواند شما را به بهترین‌ها تبدیل کند.

افراد موفق چطور فکر می‌کنند

 • 59,000 تومان

مادامی که تفکر سالم داشته باشیم شادتر، با انگیزه‌تر و کارآمدتر خواهیم بود. فردی که تفکر سالم دارد به‌سادگی از میدان به در نمی‌رود، درگیر قضاوت‌های نابه‌جا نخواهد شد و به‌راحتی عقاید ذهنی خود را درگیر نتیجه‌گیری نخواهد کرد. در مقابل تفکر ناسالم از افراد شخصیت‌هایی سرخورده، عصبانی، عصیانگر و همیشه ناراضی خواهد ساخت که در مقابل هر کنش، واکنش‌های تهاجمی و سخت‌گیرانه ارائه می‌دهند. کتابی که در دست دارید به شما کمک می‌کند تا کمی و کاستی‌های تفکر خود را شناخته و به افکار خود به‌گونه‌ای خاص و موفقیت‌آمیز نظم دهید. یادتان باشد جدا کردن افکار و پیش‌زمینه‌های ذهنی از رویدادها، یکی از مهم‌ترین راه‌های داشتن تفکر سالم است.

دنیایت را تغییر بده (چطور هر کسی در هر جایی می‌تواند تفاوتی ایجاد کند)

 • 139,000 تومان

این کتاب برای شما نوشته شده اگر می‌خواهید خودتان را تغییر بدهید. همان‌طور که این کتاب را می‌خوانید، تغییر خواهید کرد. این کتاب برای شما نوشته شده اگر می‌خواهید بخشی از جنبش دگرگون‌کننده باشید. هنگام یادگیری، از آن الهام خواهید گرفت...

تغییر نگرش تغییر زندگی (نگرش خود را به باارزش‌ ترین دارایی خود مبدل کنید)

 • 63,000 تومان

آیا داشتن نگرش مثبت اساسا خوب است؟ آیا تغییر، به طورکلی برای زندگی ما مفید است؟ آیا تنها با صرف داشتن نگرش مثبت می‌توان به موفقیت دست‌یافت؟ چرا مردمان در برابر تغییر مقاومت نشان می‌دهند؟ تغییردرونی است یا بیرونی؟ چگونه می‌توان همچون افراد مشهور و شناخته شده به نحوی زندگی کرد که بتوان موانع رسیدن به موفقیت را کنارزد و پیروز شد؟ همۀ این سوالات و سوالات دیگری که ممکن است درارتباط با نگرش، ذهن تان را درگیرکرده باشد در این کتاب به زبانی ساده پاسخ داده شده است. کتاب حاضر قصد ندارد به دروغ، شما را با این عبارت فریب دهد که “نگرش، تنها عامل رسیدن به موفقیت است”، بلکه هدف کتاب حاضراین است که با ذکرداستان واقعی زندگی افرادی که با تغییر نگرش، برزندگی خود و بسیاری ازمردم تاثیرگذاربوده‌اند، به زبانی ساده به شما نشان دهد “نگرش، عامل متحول کننده زندگی است” و در درک چگونگی شکل‌گیری نگرش، زمان های تاثیرگذاری و بی‌تاثیربودن آن یاری می رساند. همچنین دراین کتاب نشان داده خواهد شد که چگونه نگرش تان را به با ارزش ترین دارایی خود درزندگی تبدیل کنید.

رهبری در موقعیت‌های دشوار (غلبه بر بزرگ‌ترین چالش‌ها، با استفاده از شجاعت و اعتماد به نفس)

 • 48,000 تومان

رهبری در موقعیت‌های دشوار، اثر کاملا جدید جان سی مکسول، راهنمای نهایی برای کمک به تیم شماست تا در شرایط نامنتظره ایستادگی کنید و حتی رشد یابید. مکسول به رهبران کمک می‌کند تا چالش‌های اصلی تیم خود را شناسایی کنند، بدهی‌های خود را بررسی کنند و هر چالشی را فرصتی کنند برای تجدید نظر در شیوه انجام دادن کارها. او سرانجام به رهبران ابزار کاری می‌دهد تا به کمک آن، تیم‌های خود را در بحبوحه شرایط سخت رشد دهند...

17 اصل کار تیمی

 • 28,000 تومان

ارتقا یک تیم همیشه از خود شما شروع می‌شود. پس گام اول خود شما هستید. پیشرفت و بهبود وضعیت یک مجموعه با پیشرفت و ارتقا کارایی اعضا آن افزایش می‌یابد. با به کارگیری ویژگی‌هایی که در این کتاب ذکر شده است، می‌توانید به یک عضو کارآمد در مجموعه‌تان تبدیل شوید. پیشنهاد من این است که این کتاب را با تامل و دقت بسیار بخوانید. هر فصلی را که می‌خوانید آن را حلاجی کنید. با بهره‌گیری از بخش راه دستیابی می‌توانید ویژگی‌ها و خصوصیات را بهتر درک کنید. شما با پیگیری این فرآیندها تبدیل به شخصی می‌شوید که هر مجموعه‌ای خواهان آن است. با بهبود کارآیی خود ارزش مجموعه‌تان را بالا ببرید، اما اگر نقش رهبری گروه‌تان را به عهده داشته باشید. این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. چرا؟ چون آموزش شما تنها زمانی تاثیرگذار است که نمونه باشید و در عمل ثابت کنید. هنگامی که شما الگوی رفتاری برای مجموعه‌تان تعریف می‌کنید در این حال باید 17 اصل ضروری را برای آموزش اعضای مجموعه مدنظر قرار دهید. با استفاده از این اصول می‌توانید به آنها کمک کنید تا صرف نظر از سطح استعدادشان افراد کارآمدی باشند. از این کتاب به عنوان راهنمای یافتن افرادی استفاده کنید که معیار اصلی‌شان پیشرفت در کار گروهی است.

چگونه افراد موفق رشد می‌کنند (15 راه برای پیشرفت در زندگی) کتاب گویا

 • 32,000 تومان

چگونه افراد موفق رشد می‌کنند (15 راه برای پیشرفت در زندگی) کتاب گویا

زندگی هدفمند (گزینش 1 زندگی پربار)

 • 79,000 تومان

راز پر کردن صفحات کتاب زندگی چیست؟ چگونه باید کاری کنیم که زندگی مان مهم شود؟ از طریق هر روز هدفمند زیستن. وقتی هر روز هدفمند زندگی کنید، می توانید بی نهایت کار انجام دهید. می توانید خودتان، خانواده تان، جامعه و کشورتان را تغییر دهید. اگر تعداد زیادی از انسان ها این کار را انجام دهند، می توانند دنیا را تغییر دهند. وقتی از هر روز زندگی خود به شکلی هدفمند برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی دیگران استفاده کنید، زندگی تان اهمیت پیدا میکند.

شکست‌ها خالق موفقیت هستند (همیشه بزرگترین درس‌ها را از شکست‌هایمان می‌گیریم)

 • 22,000 تومان

اغلب اوقات، شکست‌ها مستقیما در ذهن ما می‌مانند و جایگاهی اختصاصی برای خود باز می‌کنند. ما را ضعیف می‌سازند و در نتیجه، در یافتن راه‌‌حل‌های مناسب برای چالش‌هایمان ما را به زحمت می‌اندازند. هر چه شکست‌ها و نقصان‌ها بزرگ‌تر و برجسته‌تر می‌شوند، ما را بیشتر به پایین می‌کشند، افسوس شکست‌های دیروز را می‌خوریم. از شکست‌های آینده در هراسیم. این افسوس انرژی ما را تضعیف می‌کند. مانع از پیشرفت ما می‌شود. ترس از آینده نیز هر چه بیشتر از توانایی‌های ما می‌کاهد و برنگرانی‌ها و تشویش‌هامان می‌افزاید.

رهبران موفق

 • 30,000 تومان

فرازهایی از کتاب: ـ اگر رهبر و مسئول هدایت تغییر هستید، باید روش‌های فکری کهنه و تاریخ گذشته را کنار بگذارید. ـ اگر می‌خواهید رهبر موفقی باشید، باید دیگران را پیشرفت دهید و به آن‌ها کمک کنید تا توانایی‌های خود را شکوفا سازند. ـ بزرگ‌ترین چالش رهبری، گرفتن تصمیم‌های سخت است. آن‌ها باید این کار دشوار را به فوریت انجام دهند زیرا سر باز زدن از آن حس ناامنی را در پیروان ایجاد کرده و به رهبری خودشان نیز آسیب می‌زند. ـ یک رهبر باید پیوسته به پیشرفت ادامه دهد. آن‌چه شما را به این مقام رسانده، به جایگاهی که فردا می‌خواهید برسید رهنمون نمی‌شود و باید برای آن رشد کنید. ـ یکی از مهم‌ترین اصول تصمیم‌گیری برای رهبران این است که وقتی احساس خوبی ندارند، تصمیم نگیرند..

هنر اندیشیدن (11 هنر فکری مردمان موفق)

 • 20,000 تومان

این کتاب با استناد به موفقیت‌ها؛ تجربیات و سخنان برخی از بزرگان عالم و معرفی 11 روش برای اندیشیدن پاسخ مثبت و قاطعی به این پرسش می‌دهد. هر یک از روش‌های معرفی شده در این کتاب، به فکر شما نظم خاصی می‌بخشد تا بتوانید از زوایای مختلف درباره مسایل مهم زندگی خود فکر کنید و به پاسخ‌های درست برسید. با مطالعه این کتاب و عمل به توصیه‌های آن، خوب فکر کردن را به عادت تبدیل کنید تا هر روزتان از روز قبل پربارتر باشد.

چگونه افراد موفق رشد می‌کنند (15 راه برای پیشرفت در زندگی)

 • 59,500 تومان

جان سی مکسول بر اساس پرفروش‌ترین کتاب خود «15 قانون ارزشمند رشد» به شما نشان می‌دهد چطور می‌توانید حداکثر پتانسیلتان را تحقق بخشید. افراد موفق چطور رشد می‌کنند. جان مکسول بیش از پنجاه سال در زمینه رشد فردی مطالعه کرده است. او در این کتاب مختصر و مفید به کند و کاو درباره اصولی پرداخته است که ثابت شده موثرترین کاتالیزورهای رشد محسوب می‌شوند. در این کتاب خواهید آموخت چطور خود را تقویت کنید، چشم‌اندازتان را وسعت بخشید و با تاثیر مثبت‌تان انگیزه‌بخش دیگران باشید. با استفاده از توصیه های این کتاب، و اراده و نظمی که به زندگی‌تان می‌بخشید، می‌توانید پتانسیلتان را تحقق بخشید، در تمام طول عمر یاد بگیرید و هرگز کهنه شدن را احساس نکنید.

صفحه‌ی 1