���������� ��������


تولیدکنندهبازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
یادگیری ماورایی
  • 179,000 تومان
  • با تخفیف: 179,000 تومان
بیش‌یادگیری (چیرگی در مهارت‌های تخصصی پیش‌دستی در رقابت‌ها و سرعت‌بخشیدن به کسب‌وکار)
بیش‌یادگیری
  • 95,000 تومان
  • با تخفیف: 95,000 تومان

یادگیری ماورایی

  • 179,000 تومان

در این زمانۀ پرهیاهوی متأثر از تحولات اقتصادی و پیشرفت‌های فناوری، رشد فردی بیش‌ازپیش به خودآموزی مهارت‌های مهم‌تر، موضوعات جدیدتر و فنون نوین بستگی دارد. اگر در این عصر تکنولوژی، هنوز هم می‌خواهید به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنید و در حوزۀ کاری و تحصیلی خود از دیگران پیشی بگیرید، راهبردهای مطرح‌شده در این کتاب به شما کمک خواهد کرد. مهم‌ترین چالش یادگیری مهارت‌های جدید این است که شما فکر می‌کنید شیوۀ آموزشی سنتی که پیش‌تر در مدارس اجرا می‌شد، بهترین شیوۀ یادگیری در دسترس است. بنابراین در مواجهه با چالش‌های یادگیری جدیدتر هنوز هم مثل یک دانش‌آموز رفتار می‌کنید و به شیوه‌های قدیمی و غیرکاربردی خودآموزی متوسل می‌شوید. نُه راهبرد قدرتمند مطرح‌شده در این کتاب، چارچوب کهنۀ ذهنی شما در خصوص یادگیری را از بین می‌برد و با آموزش روش‌های جدید و مؤثر یادگیری، سطوح بالاتری از یادسپاری را برایتان به همراه خواهد داشت. اسکات اچ یانگ برای نگارش این کتاب از آخرین پژوهش‌ها در خصوص روش‌های مؤثر یادگیری و زندگی یادگیرنده‌های فوق‌العاده‌ای چون بنجامین فرانکلین، پولگار (قهرمان بزرگ شطرنج) و ریچارد فاینمن (فیزیکدان برندۀ جایزۀ نوبل) بهره برده است. او هم‌چنین میزبان بسیاری از یادگیرنده‌های دیگر ازجمله نیگل ریچارده بوده است؛ کسی که بدون این‌که زبان فرانسه بداند، برنده قهرمان جهانی اسکرابل فرانسه شده بود. یانگ تمام روش‌های مؤثر یادگیری دانش را در این کتاب به‌گونه‌ای جمع‌آوری کرده است که هرکسی بتواند به ‌تناسب رشتۀ تحصیلی و موقعیت شغلی خود از آن بهره ببرد. چه هدفتان تسلط به یک زبان (یا حتی ده زبان) باشد، چه ادامه‌ تحصیل و چه تسلط بر کار با ابزارهای گوناگون؛ اصول یادگیری ماورایی مطرح‌ شده در این کتاب، راهنمای ضروری شما برای یادگیری خواهند بود.

بیش‌یادگیری (چیرگی در مهارت‌های تخصصی پیش‌دستی در رقابت‌ها و سرعت‌بخشیدن به کسب‌وکار)

  • 179,000 تومان

یادگیری عمیق به شما حس هدفمند‌بودن می‌دهد، کسب مهارت ارزشمند است. این که کاری را خوب یاد بگیرید حس خوبی به همراه دارد. بیش‌یادگیری راهی است تا به خود ثابت کنید می‌توانید پیشرفت کنید و از زندگی نهایت استفاده را ببرید. بیش‌یادگیری به شما اعتماد‌به‌نفس لازم را برای دستیابی به هدف‌های بلند‌پروازانه می‌دهد. مهارت جدید بیاموزید، به‌روز بمانید، خود را از نو بسازید . خود را با هر چیزی که سر راه‌تان سبز می‌شود وفق دهید. بیش‌یادگیری نه اصل برای تسلط هرچه سریع‌تر بر مهارت‌های پیچیده ارائه می‌دهد. کتابی که در دست دارید‏، راهنمایی اساسی برای آموختن تکنیکی برای خود‌آموزی است تا با آن اینده‌ی شغلی خود را تثبیت کنید و امتیاز‌های رقابتی‌تان را افزایش دهید. در این دنیای پر‌آشوب تحولات اقتصادی و فناوری، برای جلو‌تر بودن از بقیه باید همواره در حال خود‌آموزی باشیم؛ تلاش مادام‌العمر برای بهبود خودمان و آموختن مهارت‌های جدید. پس بیش‌یادگیر شوید! البته اگر می‌خواهید کار‌های بیشتری انجام دهید و با دیگران فرق داشته باشید. اسکات یانگ دستاورد‌های جدید‌ترین مطالعات در حوزه‌ی روش‌های موثر یادگیری و داستان بیش‌یادگیرانی همانند خود را در این اثر گرد‌آوری کرده است؛ بنجامین فرانکلین، یودیت پولگار استاد بزرگ شطرنج، ریچارد فاینمن فیزیک‌دان برنده‌ی جایزه‌ی نوبل، نایجل ریچاردز که بدون اینکه فرانسه بداند در مسابقه‌ی بازی با کلمات فرانسه برنده شد. بیش‌یادگیری مهارتی مرموز نیست که فقط بعضی از آدم‌ها از آن بهره ببرند، بلکه ابزاری قدرتمند برای همه است. این کتاب بینشی جدید در برنامه‌ریزی و اجرای برنامه برای یادگیری عمیق و سریع، بدون داشتن معلم یا صرف هزینه‌های گزاف آموزشی به شما می‌دهد. فرقی نمی‌کند چه هدفی داشته‌باشید؛ روان‌صحبت ‌کردن به یک یا ده زبان جدید، کسب دانشی معادل تحصیل دانشگاهی در مدتی کوتاه یا مسلط شدن به ابزار‌های متعدد از سطح پایه برای تولید محصولی جدید یا آغاز کسب‌و‌کاری تازه، هدف هرچه باشد اصول بیش‌یادگیری شما را به سمت موفقیت هدایت می‌کند. «در اقتصاد رقابتی امروز بیش‌یادگیری حکم قدرتی برتر دارد. این کتاب را حتما بخوانید، زندگی‌تان را تغییر می‌دهد.» - کال نیو‌پورت، نویسنده‌ی کار عمیق و مینیمالیسم دیجیتال

بیش‌یادگیری

  • 95,000 تومان

همه ما دوران مدرسه را مثل هم گذرانده‌ایم و تعریف‌مان از یادگیری برگرفته از همان روش قدیمی و سنتی آموزشی، آن هم در فضایی غیر واقعی است. عمدتاً فرزندان‌مان را به عملکرد بیشتر و جدی‌تر در قالب برنامه‌های آموزشی مکمل و فعالیت‌های فوق برنامه آموزشی مدرسه، ترغیب یا حتی وادار می‌کنیم. بیشتر اوقات اگر به مهارت خاصی علاقه‌مند باشند به آنها اجازه نمی‌دهیم که پرداختن و یادگیری آن مهارت را با اولویت بیشتری از مطالب درسی دنبال کنند. تقریبا همه ما با این عبارت امری آشناییم. “اول درس!!” اما شاید محصول همین دو کلمه، خیل عظیم فارغ التحصیلان فاقد مهارتی است که تبدیل به پدیده‌ای تاسف‌بار بنام “بیکاران تحصیل کرده” شده است. افرادی که تاکید به اولویت اغراق شده درس نسبت به مهارت مانع از این شده است که به توانایی‌ها و استعدادهای خود پی ببرند و مهارت‌های کاربردی را بیاموزند و خود را صرفا محدود به برنامه و فضای رسمی و سنتی مدرسه نکنند. نویسنده کتاب با جمع آوری تجربیات افراد موفق که فراتر از مدرسه و دانشگاه قدم برداشته‌اند، به تفصیل به واژه بیش یادگیری پرداخته است. به تعریف وی بیش یادگیری عبارتست از تلاش برای آموختن کاربرديِ مهارت یا دانشی خاص در زمانی کوتاه با استفاده از استراتژی‌های خاص. این کتاب به شما کمک می‌کند تا در وهله اول به توانایی‌هایتان ایمان بیاورید و به سمت آنچه تا کنون برایتان غیر ممکن می‌نمود، قدم بردارید. هر زمان که اراده کنید می‌توانید برای یادگیری مهارتی خاص و کاربردی اقدام کنید اما قبل از آغاز این کار، کتاب را مطالعه کنید تا حساب شده و طبق اصولی معین، قدم بردارید. شاید مطالب موجود در این کتاب بیش از هر جامعه‌ای، برای ما ایرانیان خصوصاً در این برهه از زمان، کاربردی باشد. چرا که می‌توانیم با تسلط بر مهارتی خاص، سهم قابل توجهی از بازار پر تنش و رقابتی امروز را از آن خود کنیم و کسب و کار خود را رونق دهیم.

صفحه‌ی 1