فیلتر‌ها

تولیدکنندهبازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

���������� ����������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
شرحی بر کهن الگوها (پدیدآورندگان شانس)
  • 210,000 تومان
  • با تخفیف: 210,000 تومان
ترمیم شکست عشقی عاطفی (پس از آن غروب رفتن اولین طلوع خود باش)
شناخت سرزمین ناخودآگاهی کلید معمای خوش‌شانسی و بدشانسی (و حوادث و اتفاقات عجیب و غریب زندگی)

شرحی بر کهن الگوها (پدیدآورندگان شانس)

  • 210,000 تومان

این کتاب به شما کمک می‌کند تا سرزمین جادویی ناخودآگاهی را، نیز بازی‌ها و قوانین حاکم بر آن را بشناسید؛ همان بازی‌ها و قوانین حاکم بر آن را بشناسید؛ همان بازی‌ها و قوانینی که تحت عنوان «شانس» یا «بخت»، از آنها یاد می‌کنید؛ پس شناخت این قوانین و بازی‌های ناخودآگاهی، شما را از بدشانسی، دور؛ و به خوش‌شانسی نزدیک خواهد کرد.

ترمیم شکست عشقی عاطفی (پس از آن غروب رفتن اولین طلوع خود باش)

  • 97,000 تومان

در زندگی لحظاتِ پی در پی و به شدت تکرارشونده و ملال‌آوری وجود دارد که خودمختار، و بی‌اراده آدمی، صرفِ نبشِ قبرِ دیروز و دیروزها می‌شود و صاحب خود را با درونی آکنده از آه، اندوه و، خشم و، نفرت، بر سر چنین مزار متعفنی می‌ایستاند و مجبور به ژاژخایی و بیهوده‌گویی و بیهوده‌اندیشی می‌کند، به گونه‌ای که بدین‌سان خواهد گفت: «یاد باد روزهای خوشی که با آن یار تمام عیار گذشت!» و یا، «ای دریغ از عمر رفته‌ای که در کنار آن یار بی‌لیاقت خیانت‌کار، به همین سادگی از کف برفت!» و آن‌گاه که از سر مزار آن یار رفته، و آن رابطه‌ مرده و، آن دیروز در گذشته، اندوه‌بارتر از لحظات پیشین به دنیای واقعی بازمی‌گردد، زندگی خود را تاریک‌تر از قبل می‌یابد؛ زندگی‌یی سوت و کور و تیره و تار، که مدت‌هاست دیگر چنگی به دل نمی‌زند؛ تو گویی که در نبود آن یار رفته، تار از پود زندگی برداشته شده است و این جامه‌ی نخ‌نما شده‌ی زندگی، ارزش دوباره پوشیدن ندارد! این روایت ملال‌آور و جان‌شکار، روایت زندگی همه‌ی شکست‌خوردگان عشقی عاطفی‌ست؛ همه‌ی آن کسانی که تا بخش تاریک، اما واقعی روایت عاشقانه خود، و آن یار رفته را نیابند و نبینند، نیز با نیمه‌ی روشن خود، ملاقاتی نداشته باشند و او را در آغوش نکشند، محال ممکن است که دست از این تکرار جان‌فرسای کشنده، بردارند. این کتاب ضمن روایت نیمه پنهان آن حکایت عاشقانه و آن یار رفته، نقاب از چهره‌ی واقعیت‌هایی برخواهد داشت که مواجهه با آن، لازمه‌ی ترمیم شکست عشقی عاطفی خواهد بود؛ و بی‌گمان، خوانندگان ارجمند خود را به ترمیمی از جنس «بزرگی» و رشدی از جنس «بشکوهی» خواهد رساند.

شناخت سرزمین ناخودآگاهی کلید معمای خوش‌شانسی و بدشانسی (و حوادث و اتفاقات عجیب و غریب زندگی)

  • 45,000 تومان

خیلی‌ها در این تصور غلط غوطه‌ورند که خودشان تصمیم‌گیرنده همه ابعاد زندگی‌شان هستند؛ ولی امروزه روز، دیگر هیچ روان‌کاو و روانشناسی در عالم وجود ندارد که از تاثیر و تسلط بدون چون و چرای ناخودآگاهی بر زندگی ما اطلاعی نداشته باشد. این که اراده می‌کنیم و به نتیجه نمی‌رسیم؛ این که علی‌رغم خیرخواهی‌ها و نیت درستی که داریم، نتایج دل‌خواهی شامل حال‌مان نمی‌شود؛ این که اتفاقاتی برای ما رخ می‌دهد که خواسته ما نیست و آن را حق خودمان نمی‌دانیم؛ و خیلی موضوعات دیگر که برای ما پیش می‌آید و ما را بهت‌زده و غافلگیر و ناراحت می‌کند. و یا در جایی حس می‌کنیم دیگر درست و غلط زندگی را تشخیص نمی‌دهیم و کاری از ما ساخته نیست و به یکباره ورق برمی‌گردد و همه چیز درست می‌شود؛ همه و همه نشان از این دارد که نیروی غالبی تحت عنوان نیروی ناخودآگاهی وجود دارد و اوست که ما را راه می‌برد و زندگی ما را جریان می‌دهد. این کتاب به شما کمک می‌کند تا بازی‌های ناخودآگاهی، و قوانین حاکم بر آن‌را بشناسید و در راستای غافلگیر نشدن در برابر آن، مجهز گردید.

صفحه‌ی 1