فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

���������� ���������� ����������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
با اضطراب کنار آمدن (مراقبه ذهن مضطرب)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
مصائب عشق
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
راهنمای شاد زیستن و سالم ماندن
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
کار‌کردن و کنار‌آمدن (راهنمایی برای مشارکت بهتر)
راهنمای شغل انتخاب کردن (مدرسه زندگی)
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
مهارت‌های اجتماعی‌زیستن (20 مهارت برای عبور کردن از تنگناهای زندگی اجتماعی) مدرسه زندگی
راهنمای کنجکاوانه اندیشیدن
 • 49,000 تومان
 • با تخفیف: 49,000 تومان
کاپیتالیسم را دوباره خواندن (مجموعه مدرسه زندگی)
از ناکامی‌های کودکی گذر کردن
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
معنای زندگی را دریافتن
 • 39,000 تومان
 • با تخفیف: 39,000 تومان
بی‌خواب شدن
 • 33,000 تومان
 • با تخفیف: 33,000 تومان
پشت گوش‌انداختن (چگونه استاد این کار شویم) مدرسه زندگی

با اضطراب کنار آمدن (مراقبه ذهن مضطرب)

 • 95,000 تومان

ما در جهان پرجمعیتی زندگی می‌کنیم که دلهره، هیجان و بلندپروازی آن را آکنده است. سرشت ما به گونه‌ای است که باید در دشتی فراخ و سرشار از آرامش و سادگی و با هیجانی نه‌چندان زیاد زندگی کنیم، ولی چاره‌ای نداریم جز آمدوشد در شهرهایی غرق در فناوری. مشکلات و دردسرهای پیش‌روی ما بی‌شک زیاد و هولناکند اما آدم‌ها همچنان از ما می‌خواهند «آرام» باشیم، انگار که آرامش به‌ناگهان حاصل می‌شود و هیچ توجه نمی‌کنند که آرامش دستاورد یک عمر تلاش است. با همۀ اینها، باید با جدیت تلاش کنیم تا اندکی از اضطراب‌های‌مان بکاهیم. در این کار موفق نمی‌شویم مگر اینکه درک بهتری از اضطراب‌های‌مان داشته باشیم، عادت‌های خوب را جایگزین آنها کنیم و با افراد دلسوز دربارۀ آنها حرف بزنیم. در این صورت، می‌توانیم روزهای خاص و متفاوتی خلق کنیم که کمتر نگران باشیم، از افکار ناخوشایند خبری نباشد و قدردانِ موهبتِ زنده بودن و شگفتی‌های آن باشیم. این کتاب به موضوعِ اضطراب و نحوۀ کنار آمدن با آن می‌پردازد.

مصائب عشق

 • 20,000 تومان

ما بر این باوریم که گام نخست در مسیر موفقیت خودشناسی است. تنها وقتی درک و تصور درستی از خودمان و شخصیت‌مان داشته باشیم می‌توانیم تصمیم‌های مطمئن، بخصوص در زمینه‌ی مسائل عاطفی و کاری، بگیریم. متاسفانه، ابزار مناسب و تکنینک‌های درست خودشناسی و کسب موفقیت را نمی‌توان به‌سادگی پیدا کرد. این جور مسائل را نه در مدرسه، نه در دانشگاه، و نه در محیط کار به ما آموزش نمی‌دهند. بسیاری از ما درگیر زندگی می‌شویم بدون آنکه اصلا بفهمیم در پس ذهن‌مان چه می‌گذرد. به همین دلیل، مدرسه‌ی زندگی شکل گرفت؛ تا منبعی باشد برای کمک به ما در جهت فهم خودمان و بهبود روابط‌مان هم در حوزه‌ی خانوادگی، هم اجتماعی، و هم شغلی. می‌خواهیم با کمک مدرسه‌ی زندگی یاد بگیریم به آرامش برسیم و از زندگی‌مان بیشتر لذت ببریم

راهنمای شاد زیستن و سالم ماندن

 • 95,000 تومان

کتاب‌هایی که برای کمک به سلامت روان بچه‌های ده دوازده ساله نوشته شده‌اند معمولا والدین یا معلم‌ها و مربیان را خطاب قرار می‌دهند و موضوع‌شان این است که چه رفتاری با بچه‌ها در این سن و ‌سال درست است. اما کتابی که در دست دارید مستقیما خطاب به خود این بچه‌ها نوشته شده است، با زبانی ساده و از موضعی همدلانه، و البته خواندن این کتاب برای آدم‌بزرگ‌ها هم مفید است، چه آنهایی که با بچه‌ها و نوجوانان سروکار دارند و چه آنهایی که ندارند، زیرا همه ما همچنان بخش‌هایی از کودکی و نوجوانی‌مان را در اعماق وجودمان داریم، مثل عروسک‌های روسی تودرتو که وقتی بازشان می‌کنید در دل‌شان نمونه‌های کوچک‌تری از عروسک اصلی را می‌بینید.

کار‌کردن و کنار‌آمدن (راهنمایی برای مشارکت بهتر)

 • 65,000 تومان

ما باید هوش هیجانی‌مان را در محیط کار پرورش دهیم تا کار کردن در کنار دیگران برای‌مان راه‌گشا، سازنده و قابل‌تحمل‌تر شود. کار فقط سودآوری و رقابت و انجام وظیفه نیست، بلکه رابطه دائم با همکاران‌مان هم هست که البته پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. همکاران می‌توانند منبع شادکامی‌ها و پیروزی‌های ما باشند نقاط ضعف‌مان را جبران و نقاط مثبت‌مان را تقویت کنند. در این کتاب می‌آموزیم که در محیط کار نقاط ضعف خود را شناسایی کنیم، بر احساسات‌مان تسلط بیابیم و دنیا را از دید دیگران ببینیم. کار کردن در کنار دیگران ساده نیست و مستلزم ارتباط بسیار موثری با آن‌هاست.

راهنمای شغل انتخاب کردن (مدرسه زندگی)

 • 50,000 تومان

آیا شده بزرگ‌تری به شما برسد و خیلی راحت ازتان بپرسد: «بزرگ شدی می‌خواهی چه‌کاره شوی؟» چه احساسی پیدا کردید؟ گیج شدید؟ نگران؟ عصبانی؟ یکی از سخت‌ترین سوال‌ها همین است. نمی‌دانید با زندگی‌تان چه‌کار کنید. بسیاری از بزرگ‌ترها خودشان هم نتوانسته‌اند جواب این سوال را پیدا کنند... کتاب حاضر ما را به گشت و گذار در دنیای کار می‌برد و تشویق‌مان می‌کند به سوال‌های مهم فکر کنیم: چگونه علاقمندی‌هایم را کشف کنم؟ «شغل خوب» چگونه باید باشد؟ چه‌قدر باید درآمد داشته باشم؟ مسائل اقتصادی چه اثری در انتخاب شغل مناسب دارد؟ این کتاب فضای مناسبی برای گفت و گوهای پربار پدید می‌آورد و کمک می‌کند که با اشتیاق و مثبت‌نگری بیشتر به کشف زندگی حرفه‌ای خود بپردازید.

مهارت‌های اجتماعی‌زیستن (20 مهارت برای عبور کردن از تنگناهای زندگی اجتماعی) مدرسه زندگی

 • 33,000 تومان

شده جایی مهمان باشید و لیوان شربت آلبالو از دست‌تان سر بخورد و تمام شربت بریزد روی مبل روشن میزبان؟ شده همه رو کنند به شما و بهت‌زده و دلسوز و سرزنش‌گر نگاه‌تان کنند؟ در این شرایط چه احساسی می‌کنید؟ چه واکنشی نشان می‌دهید؟ دل‌تان نمی‌خواهد از مهمانی فرار کنید؟ زندگی اجتماعی ما پر است از این آبروریزی‌های کوچک و بزرگ. عبور کردن از تنگناهای زندگی گاهی بسیار سخت است. بنابراین ممکن است احساس ناخوشایندی در ما برانگیخته شو و رفتار ناشایستی از ما سر بزند. در این کتاب، تعدادی از مهم‌ترین تنگناهای زندگی اجتماعی تحلیل می‌شود و همین به ما کمک می‌کند که آسان‌تر از تنگناها عبور کنیم.

راهنمای کنجکاوانه اندیشیدن

 • 49,000 تومان

راهنمای کنجکاوانه اندیشیدن با ترکیب دو رویکرد فلسفی و روانشناسی نسبت به برخی از مهم‌ترین مسائل روزمره، کنجکاوی‌های شما را زنده نگه می‌دارد. این کتاب با بیان خیلی ساده شما را با برجسته‌ترین شخصیت‌های فلسفی در دوره‌های مختلف تاریخی آشنا می‌کند و نشان می‌دهد ایده‌های آن‌ها با ملموس‌ترین تجربیات زندگی پیوند خورده‌اند...

کاپیتالیسم را دوباره خواندن (مجموعه مدرسه زندگی)

 • 29,000 تومان

ابعاد مختلف کاپیتالیسم مدرن ما را دل‌زده کرده است و امید ما به تغییر هم زیادی خوش‌بینانه یا حتی ساده دلانه می‌نماید. ولی خوشبختانه کاپیتالیسم اساسا طوری است که می‌توان تغییرش داد و اصلاحش کرد. مشکلات ما در کاپیتالیسم نه از پول، قوانین یا سیاست‌ها بلکه از ذهن و روان ما ناشی می‌شود. اولین گام برای اصلاح کاپیتالیسم درک شفاف‌تر فعل و انفعالات عاطفی و سازوکار روانی‌مان است.

از ناکامی‌های کودکی گذر کردن

 • 35,000 تومان

آدمی در دوران کودکی لوح سپیدی است که اتفاق‌های دور و برش بر ضمیرش نقشی ماندگار می‌زنند. کودک در سال‌های نخستین زندگی‌اش بیش از همه با والدینش تماس دارد و تاثیری که از آنها می‌پذیرد با هیچ چیز دیگری برابری نمی‌کند. روابط والدین با فرزندان پر فراز و نشیب و همراه آسیب‌های ناخواسته است. حتی بهترین پدر و مادرها ناخواسته به فرزندشان آسیب وارد می‌کنند. این کتاب به شما کمک می‌کند شناخت درستی از رابطه والدین و فرزندان کسب کنید و در چارچوب این شناخت بتوانید آسیب‌هایی را که دیده‌اید با نگاهی بی‌طرفانه و منصفانه تجزیه و تحلیل کنید. رسیدن به چنین شناختی به شما کمک می‌کند با این آسیب‌ها کنار بیایید و بر آنچه در دوران کودکی از سر گذرانده‌اید فائق شوید.

معنای زندگی را دریافتن

 • 39,000 تومان

معنای زندگی چیست؟ فکر کردن بی‌پرده و بی‌اندازه به معنای زندگی وقت‌گذرانی نامتعارف و ناموفقی به نظر می‌رسد که گاه نیز ناخواسته خنده‌آور از کار درمی‌آید. این ظاهرا کاری نیست که انسان فانی عادی به آن دست بزند یا چندان دستاوردی برایش داشته باشد. اما در حقیقت، این موضوع به همه مربوط می‌شود. همه ما باید به معنای زندگی بیندیشیم و زندگی معنادار را برای خود تعریف کنیم و به سوی معنادارتر کردن زندگی‌مان گام برداریم. در این کتاب، اموری که ممکن است معنای زندگی‌مان را در آنها بجوییم بررسی می‌شود- عشق، خانواده، دوستی، کار، طبیعت، سیاست. می‌بینیم که بعضی چیزها برای ما معنادار است و برای دیگران نه، و نیز درمی‌یابیم چطور فعالیت‌های‌مان را معنادار کنیم.

بی‌خواب شدن

 • 33,000 تومان

بی‌خوابی کابوس زمانه ماست. با زندگی‌های پرمشغله‌ای که داریم تمام امیدمان این است که شب سر بر بالش بگذاریم و به خوابی راحت فروبرویم تا بتوانیم فردا صبح دوباره ماراتن زندگی را از سر بگیریم. اما اگر خواب‌مان نبرد چه؟ چطور می‌شود با بی‌خوابی کنار آمد؟ آیا باید به عنوان یک مشکل پزشکی به دنبال درمانش باشیم؟ آیا می‌توان از زاویه متفاوتی به بی‌خوابی نگاه کرد؟ آیا می‌توان با بی‌خوابی به صلح رسید؟ بعد از خواندن این کتاب‏، بی‌خوابی‌های‌تان کیفیتی متفاوت پیدا خواهند کرد.

پشت گوش‌انداختن (چگونه استاد این کار شویم) مدرسه زندگی

 • 52,000 تومان

بسیاری از ما در پشت گوش انداختن کارها نابغه‌ایم. ما به خاطر کارهای نکرده‌مان عمیقا احساس گناه می‌کنیم.ساعت های بسیاری را به بطالت می‌گذرانیم، انگار که فرصتی ابدی داریم و هیچ‌گاه قرار نیست بمیریم. به خاطر این احساس گناه، هیچوقت دنبال فهمیدن این نکته نمی‌رویم که چرا کارها را پشت گوش می‌اندازیم. چنان که در این کتاب خواهیم دید پشت گوش انداختن کارها مصیبت عجیب‌و‌غریبی نیست که در این دنیا فقط ما را گرفتار کرده باشد بلکه یکی از خصوصیات آدمیزاد است. اگر روی کاناپه لم داده‌اید، حالا دیگر بلند بشوید و با اعتماد به نفس کار‌های مهم‌تان را پیش ببرید.

1  2  صفحه‌ی 1