فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
بيش‌يادگيري
  • 95,000 تومان
  • با تخفیف: 95,000 تومان
چك ليست (چگونه كارها را درست انجام دهيم)
  • 59,000 تومان
  • با تخفیف: 59,000 تومان
انگيزه (چرا بسياري از رهبران مهم‌ترين مسئوليت‌هايشان را تفويض مي كنند)

بيش‌يادگيري

  • 95,000 تومان

همه ما دوران مدرسه را مثل هم گذرانده‌ايم و تعريف‌مان از يادگيري برگرفته از همان روش قديمي و سنتي آموزشي، آن هم در فضايي غير واقعي است. عمدتاً فرزندان‌مان را به عملكرد بيشتر و جدي‌تر در قالب برنامه‌هاي آموزشي مكمل و فعاليت‌هاي فوق برنامه آموزشي مدرسه، ترغيب يا حتي وادار مي‌كنيم. بيشتر اوقات اگر به مهارت خاصي علاقه‌مند باشند به آنها اجازه نمي‌دهيم كه پرداختن و يادگيري آن مهارت را با اولويت بيشتري از مطالب درسي دنبال كنند. تقريبا همه ما با اين عبارت امري آشناييم. “اول درس!!” اما شايد محصول همين دو كلمه، خيل عظيم فارغ التحصيلان فاقد مهارتي است كه تبديل به پديده‌اي تاسف‌بار بنام “بيكاران تحصيل كرده” شده است. افرادي كه تاكيد به اولويت اغراق شده درس نسبت به مهارت مانع از اين شده است كه به توانايي‌ها و استعدادهاي خود پي ببرند و مهارت‌هاي كاربردي را بياموزند و خود را صرفا محدود به برنامه و فضاي رسمي و سنتي مدرسه نكنند. نويسنده كتاب با جمع آوري تجربيات افراد موفق كه فراتر از مدرسه و دانشگاه قدم برداشته‌اند، به تفصيل به واژه بيش يادگيري پرداخته است. به تعريف وي بيش يادگيري عبارتست از تلاش براي آموختن كاربرديِ مهارت يا دانشي خاص در زماني كوتاه با استفاده از استراتژي‌هاي خاص. اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا در وهله اول به توانايي‌هايتان ايمان بياوريد و به سمت آنچه تا كنون برايتان غير ممكن مي‌نمود، قدم برداريد. هر زمان كه اراده كنيد مي‌توانيد براي يادگيري مهارتي خاص و كاربردي اقدام كنيد اما قبل از آغاز اين كار، كتاب را مطالعه كنيد تا حساب شده و طبق اصولي معين، قدم برداريد. شايد مطالب موجود در اين كتاب بيش از هر جامعه‌اي، براي ما ايرانيان خصوصاً در اين برهه از زمان، كاربردي باشد. چرا كه مي‌توانيم با تسلط بر مهارتي خاص، سهم قابل توجهي از بازار پر تنش و رقابتي امروز را از آن خود كنيم و كسب و كار خود را رونق دهيم.

چك ليست (چگونه كارها را درست انجام دهيم)

  • 59,000 تومان

در آغاز قرن بيست و يكم وضعيت‌مان اين‌گونه است: ما دانش و معلومات خيره‌كننده‌اي جمع‌آوري كرده‌ايم. اين دانش را در اختيار عده‌اي از باسوادترين، ماهرترين و سخت‌كوش‌ترين افراد جامعه قرار داده‌ايم. و اين افراد، از طريق همين معلومات، كارهاي شگفت‌آوري انجام داده‌اند. با وجود اين، همين دانش و معلومات، اغلب قابل مديريت نيست. شكست‌هاي قابل اجتناب در بسياري از حوزه‌ها، صرف نظر از مايوس و تضعيف‌كننده بودنشان، خيلي رايج و دائمي هستند، از حوزه پزشكي گرفته تا امور مالي، بازرگاني و دولتي. دليل آن بسيار واضح است: حجم و پيچيدگي آنچه مي‌دانيم از توانايي فردي ما براي اجراي درست، كامل و قابل اطمينان اين معلومات پيشي گرفته است. علم و دانش، هم ما را نجات داده و هم برايمان بار زيادي ايجاد كرده است. اين بدين معناست كه ما براي غلبه بر شكست به راهكار متفاوتي نياز داريم، راهكاري كه مبتني بر تجربه بوده و در عين حال كه از علم افراد بهترين استفاده را مي‌كند، بتواند ناتواني انكارناپذير بشر را جبران كند. و چنين راهكار، چك‌ليست است.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

انگيزه (چرا بسياري از رهبران مهم‌ترين مسئوليت‌هايشان را تفويض مي كنند)

  • 25,000 تومان

انگيزه كوتاهترين و ساده‌ترين كتابي است كه تا به امروز نوشته‌ام، اما فكر مي‌كنم كه مهم‌ترين كتابم باشد. زيرا داشتن دليلي اشتباه براي مديريت نه تنها براي خود افراد بلكه براي كل جامعه، خطرناك است. اگر كسي مي‌خواست مطالعه كتاب‌هاي مرا شروع كند، به او مي‌گفتم كه ابتدا همين كتاب را بخواند. اميدوارم اين كتاب به شما در درك و شايد در تطبيق انگيزه‌هايتان براي رهبري ياري دهد به طوري كه بتوانيد ماهيت سخت و حساس رهبري سازمان را دريابيد و شايد به شما كمك كند تا به اين نتيجه خوشايند برسيد كه شايد اصلا نمي‌خواهيد رهبر باشيد و به خود اجازه دهيد كه در جايگاهي ديگر از استعدادها و علائقتان به شكل بهتري استفاده كنيد.

صفحه‌ی 1