فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
گفتگوي 1 زن با خدا
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
تختخوابت را مرتب كن (چيزهاي كوچكي كه مي‌تواند زندگيتان و چه بسا جهان را دگرگون كند)
غذاي جان براي روح نوجوانان 2
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
چرا آدم‌هاي خوب كارهاي بد مي‌كنند (من و آن دشمن نازنين)
غذاي جان براي نوجوانان
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
گزيده آثار راسل
 • 78,000 تومان
 • با تخفیف: 78,000 تومان
لئوناردو داوينچي
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان
نفوذ كلام (شيوا سخن بگوييد تا احترام بيافرينيد)
 • همراه با تخفيف
چگونه محبوب همگان باشيم (40 باب گشوده به سوي آرامش)
روانكاوي براي همه
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
روانكاوي از نگاه فرويد (5 سخنراني)
 • 83,000 تومان
 • با تخفیف: 83,000 تومان
نبرد من
 • 250,000 تومان
 • با تخفیف: 250,000 تومان

گفتگوي 1 زن با خدا

 • 70,000 تومان

اين كتاب گفتگوهاي يك زن با خداست و اين زن مي‌تواند هر كسي باشد. زيرا هر زني مي‌تواند احساس يا آنچه را در دل دارد بارها و بارها بيان كند. اينكه مي‌توان در هر لحظه و در هر مكان با او سخن گفت، زنگار ذهن‌ها را مي‌زدايد و ما را به آگاهي تازه و لذت‌بخش مي‌رساند، آگاهي‌اي كه موجب خودآگاهي و طمانينه براي گفتگو كننده است.

تختخوابت را مرتب كن (چيزهاي كوچكي كه مي‌تواند زندگيتان و چه بسا جهان را دگرگون كند)

 • 20,000 تومان

نويسنده، آدميرال نيروي دريايي آمريكاست، يك دريادار دوست‌دار وطن كه مي‌كوشد با دست و دلبازي آن‌چه به مرارت آموخته به درايت به افسران جواني منتقل كند كه قرار است در آينده در خدمت وطن خويش در نيروي دريايي به كار گيرند، اما شگفتا آن‌چه به عنوان آموزه‌هاي نظامي تقرير مي‌كند در لطظه لحظه زندگي غير نظاميان به كار مي‌آيد. موضوع كتاب و آموزه‌هايش بسيار ساده است، به همان سادگي بستر خويش را مرتب كردن ولي در پس و پشت همين آموزه ساده، بي‌هيچ مجامله‌يي مفاهيمي عميق نشسته است كه تامل برانگيز است مفاهيمي چون نظم آراستگي رضايت از خويشتن به جهت انجام كاري درست و روحيه‌بخشي به خويشتن كه مي‌توان كاري را به‌درستي و زيبايي و آراستگي و به كمال انجام داد و از انجام آن خوشنود شد.

غذاي جان براي روح نوجوانان 2

 • 68,000 تومان

چه به تازگي بهبود يافته باشيد و چه قبلا مراحل التيام و شفا را از سر گذرانده باشيد، داستان‌هاي اين كتاب منبع خرد و مشوقي دائمي است. در اين كتاب با افرادي درست مثل خودتان برخورد مي‌كنيد و با آنان در افشاي ماجراهاي شخصي‌شان درباره موفقيت‌ها و موانع موجود بر سر راه‌شان، عزم راسخ و ترديدهايشان، پيروزي‌ها و نااميدي‌هايشان سهيم مي‌شويد. مجموع اين داستان‌ها به شما الهام مي‌بخشد تا پذيراي ايجاد تغييراتي مثبت در زندگي‌تان شويد، روابط قديمي‌تان را بازسازي و روابطي تازه برقرار كنيد، و دوباره عزت نفس، انعطاف‌پذيري و اقتدارتان را به دست بياوريد. اين كتاب فقط براي نوجوانان نيست! براي هر كسي است كه درونش نوجوان است و در زندگي‌اش با نوجواني در تماس است.

چرا آدم‌هاي خوب كارهاي بد مي‌كنند (من و آن دشمن نازنين)

 • 54,000 تومان

به زندگي‌اي آكنده از شور و عشق؛ معنا و مفهوم؛ مقصد و مقصود وارد شويد.. در اين كتاب دبي فورد به شيوايي و روشني تراژدي سوگمندانه بشر را به تصوير مي كشد. ناكامي و شكست در رسيدن به خويشتني سالم و متعادل كه ناشي از ناكارآمدي والدين است و ثمره آن پديد آمدن شكاف در زندگي فردي است كه در نتيجه زندگي پيرامون نيز دچار مصيبت مي‌شود. دبي فورد دستمان را مي‌گيرد و به قلب دوگانگي‌اي مي‌بردمان كه در درون يك يك ما جريان دارد و ما غافل از آنيم....

غذاي جان براي نوجوانان

 • 89,000 تومان

اين نسخه از كتاب غذاي روح براي نوجوانان به در همه مي‌خورد، انسان‌هايي كه فشار زندگي، خيانت، از دست دادن سلامت، بهم ريختن اوضاع اقتصادي و سياسي موجب مي‌شود از بهشت امنيت خويش به بيرون پرتاب شوند و لازم دارند سفري را در درون خود آغاز كنند كه مرزهاي جديد روحشان را مشخص كنند. اين كتاب يكصد شرح حال خواندني از بازماندگان سختي‌هاي زندگي است و لذا با خواندنش، مرزهاي روح خويش را وسيع خواهيد كرد.

گزيده آثار راسل

 • 78,000 تومان

آن چه راسل ـ حداقل در اين مجموعه ـ بيش از هر موضوع ديگري در پي آن است، پرهيز از يك سونگري است و اگر سر دعوا با دين دارد، نه گوهر دين كه دعوايش با آن بخش از خرافاتي است كه به دين راه يافته و آن را از مسير اصلي خود، يعني انسان سازي دور گردانيده. بديهي است كه دعواي اصلي راسل با خرافات مسيحي است و وقتي جسورانه بر دين مي‌تازد، نه بر اصالت دين كه به انديشه‌هايي مي‌تازد كه در طول قرون و اعصار توسط كشيشان خشكه‌مقدس و خرافه‌پرست به نام دين به خورد مردم داده شده.

لئوناردو داوينچي

 • 58,000 تومان

به تابلوي لبخند ژوكوند نگاه مي‌كنيم، سراپا شيفته و مجذوب آن همه هنرآفريني مي‌شويم و خالق اثر را به دل و گاه به آواي بلند مي‌ستاييم، لبخند آن زن را آكنده از شور و هيجان و مهر مي‌يابيم و اگر بسيار دقيق و كنجكاو باشيم در آن لبخند رمز و رازهايي را جستجو مي‌كنيم. اما روانكاوي چون فرويد به گونه‌يي ديگر مي‌نگرد، در آن تابلو و در ده‌ها اثر ديگر لئوناردوي نقاش، مجسمه‌ساز، مخترع و مكتشف ايتاليايي هزاران راز مي‌بيند. هزاران اجبار در خلق اين آثار و هزاران دليل براي ناتمام رها كردن همه آن‌ها؛ اگر چه در نگاه همگان شاهكارهايي به كمال مي‌نمايند. آنچه در اين كتاب درباره لئوناردو مي‌خوانيد مستقيما از زبان فرويد نقل نشده كه روانكاوي ديگر؛ نگاه او به لئوناردو را از ميان دست‌نوشته‌هايش بيرون كشيده و اثري ماندگار در شناخت هنرمندي بزرگ عرضه داشته است.

نفوذ كلام (شيوا سخن بگوييد تا احترام بيافرينيد)

 • 79,000 تومان

راز موفقيت شما، توانايي در سخن گفتن با مخاطب‌تان است. زيبا سخن گفتن حرمت و توجه ديگران نسبت به شما را برمي‌انگيزد و در هر موقعيتي كه هستيد محترم‌تر و گرامي‌تر مي‌شويد و مورد توجه كساني قرار مي‌گيرد كه مي‌توانند ياري‌تان دهند و درها را برايتان بگشايند و نيز با خوب سخن گفتن مي‌توانيد ديگران را متقاعد كنيد كه اساسا هوشمندتر و بااستعدادتر از ديگراني هستيد كه قادر به زيبا سخن گفتن نيستند.

چگونه محبوب همگان باشيم (40 باب گشوده به سوي آرامش)

 • 79,000 تومان

اگر در انديشه آن هستيد كه زندگي بي‌دغدغه‌يي داشته باشيد، در فهرست آرزوهاي‌تان چه عناصري راه مي‌يابد؟ چه بسا بخواهيد بدانيد در هر برهه و در هر عرصه‌يي از زندگي‌تان چگونه رفتار كنيد تا مورد سوء استفاده قرار نگيريد و بازيچه ديگران نشويد، بخواهيد بدانيد چگونه درگيري‌هاي لفظي را با يك عبارت ساده به پايان ببريد، بخواهيد بدانيد چگونه ديگران را جهت بخشيده يا براي آنان اثري مطلوب به جاي گذاريد و آنان را برانگيزيد تا در مسير شما بيانديشند و نيز بخواهيد با جلب محبت و دوستي ديگران آنچه مايليد به دست آوريد يا شيوه نگاه ديگران را نسبت به خود به سرعت دگرگون كنيد و در يك جمله زندگي بي‌دغدغه و فارغ از اضطرابي داشته باشيد؛ پس اكنون در آستانه‌ي فراگيري راهكارهاي روانشناسانه‌يي قرار گرفته‌ايد تا در همه ساحت‌ها و عرصه‌هاي حيات‌تان آن‌ها را به كار گيريد و محبوب همگان واقع شويد.

روانكاوي براي همه

 • 48,000 تومان

اگرچه فرويد مطالب پيچيده روانكاوي را در اين كتاب بيان كرده، ولي از آنجا كه شيوه پرسش و پاسخ را در پيش گرفته و برخي توضيحات از طريق پرسش طرح شده است، مطالب، مفهوم‌تر و قابل درك است و خواننده وقتي كتاب را به پايان مي‌رساند، درباره روانكاوي و ريشه‌هاي آن بسيار مي‌داند. ولي در هر حال هر انساني داراي حيات ذهني مي‌باشد. به همين جهت هركس خود را يك روان‌شناس مي‌داند. در روانكاوي كه هنر تفسيرگويي و تعبير كردن است، مطالب زيادي وجود دارد كه مانند ساير عرصه‌هاي مطالعاتي مي‌توان آموخت.

روانكاوي از نگاه فرويد (5 سخنراني)

 • 83,000 تومان

كتاب حاضر متضمن پنج سخنراني است و فرويد ضمن اين پنج نشست با مردمي كه حرفه‌شان پزشكي نيست موضوعات پيچيده روان‌شناسانه را به شيوه‌اي روشن و شفاف و قابل فهم عموم بيان داشته است. با اين انديشه كه انسان‌ها نگاهي داشته باشند خردورزانه‌تر به رفتارهايشان.

نبرد من

 • 250,000 تومان

در روزگار تيره و تار پس از شكست آلماني‌ها در جنگ جهان اول و همزمان با برآمدن سايه نااميدي و ياس بين آلماني‌ها، مردي پس از شكست كودتايش در زندان نشسته بود و كتابي را مي‌نوشت؛ كتابي كه قرار بود بعدها مبناي انديشه رايش سوم شود و جهان را درنوردد. اين كتاب را كه آدولف هيتلر بين سال‌هاي 1924 و 1925 نوشت و بعدها تا 1945 بارها در آن تجديدنظر كرد، بسياري چندان جدي نپنداشتند و ادعاي مطرح در آن را خيال‌بافي خواندند. ولي در سي‌ام ژانويه 1933 حكومتي به قدرت رسيد كه هنوز هم معماهاي فراواني را در خود نهفته دارد. حل اين معماهاي تاريخي را تنها با دستيابي به متون اصيل تاريخي و بي‌هيچ پيش داوري مي توان دريافت.

صفحه‌ی 1