فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
101 بازي موزيكال براي بچه‌‌ها (سرگرمي و آموزش با ريتم و موسيقي)
101 بازي براي بداهه‌پردازي
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
بازي‌هاي يوگا براي بچه‌ها (سرگرمي و تناسب اندام با ايستايي حركت و تنفس)
101 بازي حركتي (سرگرمي و آموزش همراه با بازي‌هاي حركتي)
101 بازي نمايشي (سرگرمي و آموزش با بازي و ايفاي نقش)
101 بازي براي حضور ذهن (به همراه معماهايي براي كودكان)
101 بازي نشاط‌آور
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان

101 بازي موزيكال براي بچه‌‌ها (سرگرمي و آموزش با ريتم و موسيقي)

 • 40,000 تومان

وقتي اين كتاب را باز مي‌كنيد وارد يك سرزمين كشف نشده مي‌شويد. هنوز اصول عملي براي چگونگي استفاده از بازي‌هاي موزيكال و آهنگين در محيطي آموزشي و سرگرم‌كننده وجود ندارد. اين كتاب، صد و يك روش براي كشف اين سرزمين به شما مي‌دهد. همچنين ابزارهايي براي ساخت بازي‌هاي موزيكال براساس ايده خودتان، دوستانتان و يا دانش‌آموزان ارائه مي‌دهد. در اين بازي‌ها در واقع تاكيد بر بازي است نه اجرا. و اگرچه بازي‌ها براساس قواعد خاصي انجام مي‌گيرند، اما كيفيت و ماهيت بازي عمدتا براساس ويژگي و توانايي شركت‌كنندگان تعيين مي‌شود.

101 بازي براي بداهه‌پردازي

 • 65,000 تومان

بداهه پردازي مثل جادوگري هنري است كه از هيچ، چيزي را خلق مي‌كند. چيزي كه بيشتر مردم نمي‌توانند آن را پيش‌بيني كنند. اين كتاب، به افراد مبتدي كه بداهه پردازي برايشان عجيب و مضحك به نظر مي‌رسد، نشان مي‌دهد كه چطور مهارت بداهه‌پردازي براي هر سني و هر سطحي از تجربه قابل دريافت است. بيشتر نمايش‌هاي مبتني بر بداهه به هيچ وسيله و امكاناتي نياز ندارند و مي‌تواندد هر جايي را براي خودشان صحنه نمايش كنند.

بازي‌هاي يوگا براي بچه‌ها (سرگرمي و تناسب اندام با ايستايي حركت و تنفس)

 • 48,000 تومان

از يك قرن پيش، ورزش يوگا همواره روشي براي پرورش ذهن و بدن بوده و به طور گسترده در جهان مورد قبول واقع شده است. در اين ميان، آموزش يوگا براي كودكان فقط در حد آشنايي و مقدمه‌اي از يوگاست.يوگا رهايي عضلات بدن و آرامش را در خلال حركت و ژست‌هايي كه بچه‌ها به خود مي‌گيرند بالا مي‌برد. در اين كتاب بازي‌هاي مختلفي وجود دارد كه بچه‌ها را به استفاده از حواس مختلف تشويق مي‌كند و چشم‌اندازي جديد نسبت به جهام اطراف، ديگران و حتي خودشان به آن‌ها مي دهد.

101 بازي حركتي (سرگرمي و آموزش همراه با بازي‌هاي حركتي)

 • 70,000 تومان

همه براي حركت ساخته شده‌اند و تحرك يكي از بهترين كارهايي است كه ما مي‌توانيم براي بدنمان انجام دهيم. كودكاني كه در سال هاي اولي زندگي شان مي‌آموزند كه از تحرك لذت ببرند، شانس‌شان براي فعاليت‌هاي زياد و سلامتي در سراسر زندگي بالا مي‌رود. بازي‌هاي اين كتاب به رشد سالم هوش كودك نيز كمك مي‌كند. اين بازي‌هاي غيررقابتي كه بيشتر بر حركت محض تمركز دارد تا حركات موزون و ريتميك، كنترل هيجان، شوخ طبعي، چالش، شگفت‌انگيز بودن و همكاري را ايجاد مي‌كند. در اين بازي‌ها شركت‌كنندگان به شور‌ و ‌شوق و ميل براي فعاليت‌هاي اكتشافي با ديگران ترغيب مي‌شوند. هر كودكي با هر توانايي كه داشته باشد از اين بازي‌ها لذت خواهد برد.

101 بازي نمايشي (سرگرمي و آموزش با بازي و ايفاي نقش)

 • 50,000 تومان

كتاب 101 بازي نمايشي كودكان و افراد بالغ را به كشف دنياي نمايش تشويق و ايده‌هاي جالبي براي انجام بازي‌هاي نمايشي و لذت بردن از آن‌ها مطرح مي‌كند. در طول بازي‌هاي نمايشي، بچه‌ها ارتباط بيشتري با يكديگر برقرار مي‌كنند و در عين حال مي‌توانند آن‌چه كه خودشان مي‌خواهند باشند و كاري را كه توان آن را دارند، انجام دهند. بازي‌هاي كتاب به شكل خلاقانه‌اي طراحي شده تا مشاركت، تعاون و همكاري با همديگر را تشويق كند، طوري كه اگر اعضا، همكاري بيشتري داشته باشند، امتياز بيشتري به دست مي‌آورند.

101 بازي براي حضور ذهن (به همراه معماهايي براي كودكان)

 • 60,000 تومان

در كتاب 101بازي براي حضور ذهن بازي‌هاي حضور ذهن، همراه با سرگرمي و شادي در كلاس، دانش‌آموزان شش تا ده ‌ساله را حسابي مشغول مي‌كند. اين بازي‌ها را مي‌توان در هر زماني انجام داد؛ در وقت‌هاي آزاد، در كلاس درس و با حضور معلم و يا در حين انجام تكاليف درسي. چه چيزي به بچه‌ها كمك مي‌كند تا بهتر ياد بگيرند؟ جواب سرگرم شدن است. هر معلمي مي‌داند، هيچ دو كودكي شبيه هم ياد نمي‌گيرند. برخي يك مسئله را در مدت زمان طولاني حل مي‌كنند و بعضي‌ها فقط در چند دقيقه. برخي از دانش‌آموزان براي يادگيري سازمان‌دهي و برنامه‌ريزي‌هاي زيادي لازم دارند و بعضي‌ها نيازمند آزادي خلاق هستند. با وجود تنوع زياد در روش‌هاي يادگيري، قواعد مشتركي هم در اين زمينه وجود دارد. به طور مثال بچه‌ها وقتي از كارشان لذت مي‌برند، بهتر ياد مي‌گيرند. تنها چند دقيقه خنده و فعاليت خلاق در روز مي‌تواند از چندين ساعت انجام تكاليف در خانه با ارزش‌تر باشد.

101 بازي نشاط‌آور

 • 58,000 تومان

كتاب 101 بازي نشاط آور فعاليت‌هاي گوناگوني از خواندن گرفته تا رقابت كردن، از جستجوي گنج تا توپ بازي و غيره را در موقعيت‌هاي مختلف ارائه مي‌دهد. هر بازي داراي علائم و نشانه‌هاي مفيدي است براي مشخص كردن اينكه بازي، در چه فضايي اتفاق مي‌افتد، وسايل مورد استفاده براي بازي چيست و يا بچه‌ها چه نوع تماس فيزيكي با هم خواهند داشت. بازي‌ها در حالي كه به مرور پيشرفت مي‌كنند، اين امكان را در اختيار بزرگسالان قرار مي‌دهند تا هر بار، فعاليت‌ها را متناسب با نياز بچه‌ها انتخاب كنند. والدين و معلمان نيز امكان مشاركت در بازي‌ها را دارند، نه فقط براي هدايت و راهنمايي بچه‌ها، بلكه براي لذت بردن از آنها.

صفحه‌ی 1