فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كليدهاي رفتار با كودك 2 ساله
  • 95,000 تومان
  • با تخفیف: 95,000 تومان
كليدهاي آموزش و مراقبت از سلامت جنسي در كودكان و نوجوانان
50 روش ساده براي علاقه‌مند كردن فرزند به مطالعه
كليدهاي تربيت فرزند در خانواده‌هاي تك سرپرست

كليدهاي رفتار با كودك 2 ساله

  • 95,000 تومان

مگ زوبيك متخصص پرستاري كودكان، معتقد است كه 2 سالگي دروان وحشتناكي نيست، بلكه دوره‌اي است كه در آن شخصيت فردي كودك به تدريج نمايان مي‌شود. اين كتاب به والدين مي‌گويد كه در طول اين مدت هيجان‌انگيز، بايد انتظار چه چيزهايي را داشته باشند و علاوه بر آن، با ارائه راه‌كارهاي عملي به والدين كمك مي‌كند تا با مشكلات رفتاري احتمالي فرزند خود آگاهانه روبه‌رو شوند.

كليدهاي آموزش و مراقبت از سلامت جنسي در كودكان و نوجوانان

  • 100,000 تومان

دكتر «كريستال دِ فريتاس» متخصص كودكان، توصيه‌هايي در زمينة صحبت كردن در مورد حقايق زندگي و جنسيت با فرزندان در سنين مختلف از پيش‌دبستاني تا نوجواني مطرح مي‌كند. وي همچنين يك نظام ارزشي براي كل خانواده را توصيف مي‌كند كه نوعي تفكر سالم در مورد جنسيت را به دنبال دارد. اين كتاب شما را در زمينة درك رشد جنسي فرزندتان، به لحاظ جسمي و عاطفي، از اولين سال‌هاي زندگي تا سن بلوغ كمك مي‌كند.

50 روش ساده براي علاقه‌مند كردن فرزند به مطالعه

  • 45,000 تومان

اين كتاب شامل 50 فعاليت ساده و لذت‌بخش براي والدين و بچه‌ها است كه به بچه‌ها كمك مي‌كند تا ابد به مطالعه علاقه‌مند شوند. هر فعاليت دستورالعمل ساده‌اي دارد، لوازم مورد نياز را ذكر مي‌كند و مي‌گويد كه چگونه فرزندتان را براي دانستن بيشتر تشويق كنيد. اين كتاب منابعي را كه به شما كمك مي‌كند فرزندتان را در مسير يادگيري راهنمايي كنيد نيز ذكر مي‌كند.

كليدهاي تربيت فرزند در خانواده‌هاي تك سرپرست

  • 72,000 تومان

توصيه‌هاي موجود در اين كتاب به مطرح مسائلي چون گذر از حالت عادي به وضعيت تك سرپرستي، كمك به فرزندان براي جلوگيري از ضربه عاطفي ناشي از جدايي والدين، سامان دادن مجدد به خانواده، برخورد با مسائل، تحصيلي، مشاركت كودكان در كارهاي خانه، خطر اعتياد به مواد مخدر و بسياري مطالب ديگر مي‌پردازد.

صفحه‌ی 1