فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
درايت يكشنبه‌ها (بينش‌هاي تحول‌برانگيز زندگي)
درست‌انديشي (اصول ثابت شده براي رسيدن به ثروت بيشتر سلامت بيشتر و خوشبختي)
مقابله با آدم‌هاي مشكل‌دار به زبان ساده (راهكارهاي ساده براي تبديل مشكلات به فرصت‌هاي مناسب)
از ديسيپلين نترسيد و فرزندانتان را تربيت كنيد
تحول ققنوس
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
صداهاي ذهنت را خاموش كن (تصميم‌گيري را ساده كنيد و به شادي بيشتري برسيد)
عيان‌سازي پيشرفته با فركانس‌ها
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
زنان تنها (هنر تنها زندگي كردن)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
فريب دادن شيطان
 • 67,900 تومان
 • با تخفیف: 67,900 تومان
فلسفه موفقيت (17 درس بي‌نظير از ناپلئون هيل)
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
تخريب كنندگان عشق
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
راهنماي زوج‌ها در برقراري ارتباط
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان

درايت يكشنبه‌ها (بينش‌هاي تحول‌برانگيز زندگي)

 • 150,000 تومان

من فكر مي‌كنم ما همه در حال جستجو هستيم حتي وقتي خودمان اين را نمي‌دانيم. وقتي من در برنامه‌ام از حضار مي‌پرسم: چه مي‌خواهيد؟ همه مي‌گويند مي‌خواهيم خوشبخت شويم. اما آيا ما در نهايت همه در جستجوي آزادي نيستيم؟ معناي درايت در نظر من اين است كه براي لحظه‌اي آنچه را كه مي‌دانيم دقيقا با احساس‌مان همخوان باشد. اميدوارم درايت يكشنبه‌ها راه شما را آذين‌بندي كند تا نبديل به كسي شويد كه قرار است بشويد.

درست‌انديشي (اصول ثابت شده براي رسيدن به ثروت بيشتر سلامت بيشتر و خوشبختي)

 • 75,000 تومان

اين يك رودخانه‌ي خيالي نيست. اين يك رودخانه‌‌ي واقعي است. اين ذهن انسان استء قدرت ذهن انسان كه شما روي آن كنترل داريد. مي‌توانيد كليد آن را به سمت مثبت بچرخانيد تا در عرض كمتر از يك ثانيه از گروه منفي خارج شويد و به سمت موفقيت برويد كه در اين ميان فكرء فرايندهاي ذهني و نگرش‌هاي شما نقش اساسي را ايفا مي‌كنند. همه شكست و ناكامي را تجربه مي‌كنيمء اما كسي كه آموخته با اين رودخانه مذاكره‌ي درستي داشته باشد و در جانب مثبت بايستد مي‌تواند خود را از ناحيه‌ي شكست جدا كند و به سوي موفقيت برود.

مقابله با آدم‌هاي مشكل‌دار به زبان ساده (راهكارهاي ساده براي تبديل مشكلات به فرصت‌هاي مناسب)

 • 139,900 تومان

خونسردي خودتان را حفظ كنيد! نمي‌توانيد با همه كساني كه ملاقات‌شان مي‌كنيد، كنار بياييد. كتاب مقابله با آدم‌هاي مشكل‌دار به زبان ساده، راهكارهاي موثري معرفي مي‌كند تا در موقعيت‌هاي سخت و حاد از آن‌ها استفاده كنيد و از عصبانيت‌ به خونسردي برسيد. در اين كتاب اين مطالب را مي‌خوانيد: دريافت اطلاعاتي مفيد درباره چهار گونه از آدم‌هاي مشكل‌ (نحوه شناسايي و برخورد با آن‌ها)؛ راهكارهاي مفيد براي حمايت از خود گوش دادن پويا: محدوديت‌گذاري استفاده از مشرب خوش. راهكارهايي براي به حداقل رساندن رفتارهاي سمي در همه موقعيت‌ها؛ راهكارهاي عملي براي ايجاد تغييرات مثبت در آدم‌هاي مشكل؛ بررسي اين مطلب كه چرا اجتناب و پرخاشگري تنها بر وخامت موجود مي‌افزايد. پروفسور ارلن ماتيوس اوهل، روانشناس، روان‌درمانگر، متخصص روانشناسي رشد و نويسنده كتاب‌هاي گوناگون است. آثار او در بسياري از سازمان‌هاي انتشاراتي و مجلات و روزنامه‌هاي معتبر چاپ شده است...

از ديسيپلين نترسيد و فرزندانتان را تربيت كنيد

 • 57,500 تومان

بچه‌هاي خيلي خوب مي‌دانند كه وقتي پدر و مادرشان به رفتار‌هاي ناخوشايند آن‌ها بها نمي‌دهند چه رفتاري را بايد به نمايش بگذارند. دكتر روت پيترز با20 سال سابقه‌ي مشاوره با والدين در زمينه‌ي تربيت فرزندان، خوب مي‌داند كه بچه‌ها مي‌توانند رفتاري سلطه‌جويانه داشته‌باشند، از اين جهت او در اين كتاب راه و رسم تربيت درست فرزندان را به واليدن آموزش مي‌دهد. در كتاب به نمودارهاي مديريت رفتار اشاره شده كه به كودكان از سال‌هاي پيش از مدرسه تا پايان دبيرستان آموزش مي‌دهد تا رفتار خود را اصلاح كنند. اين كتاب، راهنمايي عملي براي همه‌ي والدين است تا فرزنداني خوب وشايسته تربيت كنند.

تحول ققنوس

 • 68,000 تومان

«تحول ققنوس» عنواني است كه از داستان ققنوس، افسانه باستاني، همان پرنده‌اي كه از خاكستر خود برخاست و دوباره متولد شد الهام گرفته شده است و دقيقا مناسب شرايطي نوشته شده كه هر يك از ما ممكن است در حال حاضر آن را تجربه كنيم: دستاوردهاي پايين، عدم موفقيت و درجا زدن. جهان امروز دگرگون شده است؛ به‌ويژه اكنون كه در حال پشت سر گذاشتن پاندمي كرونا هستيم و هر يك در پي راه‌هايي براي بيرون آمدن «از خاكستر» برجا مانده از اين بيماري تا خود را دوباره ساخته و قوي‌تر از پيش ظاهر شويم. بازآفريني. برايان تريسي در اين كتاب به خوانندگان مي‌آموزد كه چگونه ذهن و زندگي‌شان را بازآفريني كنند همان‌گونه كه او با نوشتن اين كتاب مفاهيم و دانش خود را بازآفريني كرده است. «تحول ققنوس» ايده‌هاي جديدي را دربرمي‌گيرد كه برايان تريسي به تازگي به آنها دست يافته است. او به خواننده 12 اصل مهم و بديع را آموزش مي‌دهد تا به كمك آنها به موفقيت‌هاي فوق‌العاده برسد، اصولي كه فقط افراد كمي از آنها بهره مي‌برند؛ افرادي كه در هر عصر و زمان همواره موفق مي‌شوند.

صداهاي ذهنت را خاموش كن (تصميم‌گيري را ساده كنيد و به شادي بيشتري برسيد)

 • 35,000 تومان

وقتي دربارۀ موضوعات بي‌ارزش بي‌اندازه فكر مي‌كنيم، درواقع حواسمان را متوجه موضوعاتي كرده‌ايم كه شايستۀ فكركردن نيستند. در اين زمان‌ها با آنكه مي‌دانيم بهتر است انرژي ذهنمان را براي موضوعي بهتر صرف كنيم، نمي‌توانيم از فكركردن دربارۀ آن موضوع بي‌ارزش دست برداريم. اين كتاب براي كساني است كه مانند من مايل هستند روزي به گذشته نظر كنند و به اين نتيجه برسند كه زندگي خوبي داشته‌اند. مي‌توانيم ببينيم خوب زيستن با خوب فكركردن رابطه دارد. ما مي‌خواهيم بدانيم چگونه زندگي كنيم كه كلافه نشويم، مي‌خواهيم شادي و آرامش بيشتري داشته باشيم كه به معني داشتن دقايق و روزهاي بهتر است. طي سال‌ها تجربه دانسته‌ام كه چگونه راهكارهاي ساده مي‌توانند كيفيت زندگي را افزايش دهند و آن را آسان‌تر كنند…

عيان‌سازي پيشرفته با فركانس‌ها

 • 65,000 تومان

اين زنگ بيداري توستء استاد. اينجا هستم تا به تو چيزهاي ساده زندگي را بياموزم. چيزهايي كه هم اكنون نيز از اعماق وجودت ميداني و مي‌دانستي و سربرآورده است كه سرانجام خود برترت براي ياد‌آوري‌اش بيدار خواهد شد.

زنان تنها (هنر تنها زندگي كردن)

 • 55,000 تومان

در مسيرپر پيچ‌ و‌خم زندگي گذر‌گاه‌هايي است كه هر زن خودش را تنها مي‌يابد. خواه بيوه باشد يا طلاق گرفته‏. مجرد يا در يك رابطه بدون عشق زندگي كند. وقتي اين زمان فرا مي‌رسد، احساس تنها بودن گريز‌ناپذير است. در اين كتاب فلورنس فالك روان‌درمانگر بر آن است كه ترس، شك‌ و‌ ترديد، سردرگمي و احساس درماندگي را كه يك زن تنها احتمال دارد با آن رو‌به‌رو شود از او دور كند. فالك از همه‌ي زنان دعوت مي‌كند كه راه خود را پيدا كنند. شادي و سر‌خوشي تنها بودن را تجربه كنند و با اعتماد‌به‌نفس با ديگران رابطه داشته باشند و خود واقعي خويش را پيدا كنند. همان‌طور كه فالك در اين كتاب مي‌گويد وقتي يك زن به غناي تنها بودن پي‌ببرد به سادگي آن را از دست نخواهد داد

فريب دادن شيطان

 • 67,900 تومان

اگر مي‌خواهيد حاكم بر زندگي خود باشيدء بايد پولتان را در اختيار داشته باشيد. ناپلئون هيل در كتاب «فريب دادن شيطان» توضيح مي‌دهد چه عواملي سبب مي‌شوند كه در زمينه‌هاي مالي موفق شويد. او نشان مي‌دهد كه چگونه سرنوشت زندگي خود را به دست بگيريد و به روياهاي خود تحقق بخشيد. - جين چتنزكي

فلسفه موفقيت (17 درس بي‌نظير از ناپلئون هيل)

 • 65,000 تومان

ناپلئون هيل در اين كتاب از ايده‌ها سخن ميگويدء ايده‌هايي كه پايه و اساس همه ثروت‌ها هستند و نقطه شروع همه اختراعات. ما به كمك همين ايده‌هايمان از انرژي‌اي بهره‌مند مي‌شويم كه با كمك آن مي‌توانيم با ذهن‌هاي ديگر ارتباط برقرار كنيم. از اين روء پرورش ايده‌ها اولين نقطه شروع فلسفه موفقيت است.

تخريب كنندگان عشق

 • 70,000 تومان

آيا عشقي را كه زماني به هم داشتيد از دست داده ايد؟ آيا از با هم بودن لذت نمي‌بريد؟ آيا اخيرا زياد بحث و مشاجره مي‌كنيد؟ آيا از هم فاصله مي‌گيريد؟ اگر اين‌طور است كتاب تخريب‌كنندگان عشق را بخوانيد. دكتر ويلارد هارلي به شش تخريب‌كننده عشق اشاره دارد كه ازدواج را متلاشي مي كنند. دكتر هارلي به شما نشان مي‌دهد كه چگونه شما و همسرتان مي توانيد از اين شش تخريب‌كننده عشق فاصله بگيريد.

راهنماي زوج‌ها در برقراري ارتباط

 • 75,000 تومان

كتاب حاضر شايد از معدود كتاب‌هايي است كه در دوران كنوني و در زماني كه اغلب ازدواج‌ها به دليل مشغله زياد زن و شوهرها با مسائل و مشكلات فراوان رو به رو هستند مي تواند راهگشا و نجات‌دهنده باشد. برخي از مهارت‌هايي كه در اين كتاب مي‌خوانيدء بر مبناي سلسله بررسي‌هايي است كه نشان مي‌دهد زن و مرد چگونه و با چه روش‌هايي با يكديگر ارتباط برقرار مي‌كنند و در برقراري اين ارتباطء با چه تفاوت‌ها و مشكلاتي رو به رو مي‌شوند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1