فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
شيب (كتاب كوچكي كه هنر ادامه دادن و متوقف شدن را يادتان مي‌دهد)
قبايل (به تو نياز دارم كه رهبرمان باشي)
 • 76,000 تومان
 • با تخفیف: 76,000 تومان
بازاريابي با هك رشد (چگونه بدون بازاريابي محصول‌مان را بفروشيم بازاريابي كمتر فروش بيشتر)
همه ما عجيب و غريبيم (ظهور قبايل و پايان نرمال)
زبان بدن (آنچه بدن مي‌گويد)
 • 34,000 تومان
 • با تخفیف: 34,000 تومان
يخ‌شكنان (چگونه سر صحبت را باز كنيم)
 • 14,000 تومان
 • با تخفیف: 14,000 تومان
روش جستجوي نيروهاي بالقوه فروش و ساخت كسب و كار بازاريابي شبكه‌اي به كمك داستان‌ها
اولين جملات براي بازاريابي شبكه‌اي (چگونه افراد را به سمت خود جذب كنيم)
شخصيت‌هاي رنگي چهارگانه در بازاريابي چندسطحي (زبان سري بازاريابي شبكه‌اي)

شيب (كتاب كوچكي كه هنر ادامه دادن و متوقف شدن را يادتان مي‌دهد)

 • 26,000 تومان

«هوشمندي به تلاش دائمي كوركورانه نيست. گاهي هوشمندي به تشخيص لحظه‌ي مناسب قطع كردن تلاش است. در را اگر بكوبيم، دير يا زود باز خواهد شد. اما ديوار را هر چه بكوبيم، در نخواهد شد». - محمدرضا شعبانعلي

قبايل (به تو نياز دارم كه رهبرمان باشي)

 • 76,000 تومان

چه كسي اين همه قبيله را رهبري مي‌كند؟ اگرچه اينترنت كارهاي شگفت‌انگيزي را نجام مي‌دهد، اما هرگز نمي‌تواند رهبري اين قبايل را به دست بگيرد. اين موضوع هنوز وابسته به افراد است. افرادي همانند شما كه درباره چيزي شور و اشتياق دارند. هر كسي كه خواهان ايجاد تغيير باشد، ابزارهاي زيادي براي اين كار در اختيار خواهد داشت. در اين كتاب عالي، ست گادين اين ‌طور استدلال مي كند كه امروزه همه فرصت دارند تا جنبشي خلق كنند، يعني قبيله‌اي از افراد همفكر را گرد هم آورند و كارهاي شگفت‌انگيزي انجام بدهند. «قبايل» را همه بايد بخوانند رهبري كردن در دنياي امروز، وظيفه تك تك ماست...

بازاريابي با هك رشد (چگونه بدون بازاريابي محصول‌مان را بفروشيم بازاريابي كمتر فروش بيشتر)

 • 8,000 تومان

احتمالا كسب و كارهايي را ديده‌ايد كه بدون كم‌ترين تبليغات يا صرف هيچ هزينه‌اي براي تبليغات به يك‌باره سر زبان‌ها مي‌افتند يا در اصطلاح همه‌گير و ويروسي مي‌شوند. چنين كاري در نگاه اول نوعي جادو يا شانس به نظر مي‌رسد ولي واقعيت امر چيز ديگري است. اين كسب و كارها خواسته يا ناخواسته از اصولي پيروي مي‌كنند كه در دنياي جديد بازاريابي به «هك رشد» معروف‌اند؛ يعني به جاي صرف هزينه هنگفت براي جلب مشتري، با استفاده از اين اصول، پايگاه مشتريان خودشان را گسترش مي‌دهند. رايان هاليدي، كه از بازاريابان سنتي بوده و خيلي اتفاقي به «هكر رشد» تبديل مي‌شود، طي چهار گام و به همراه مثال‌هاي متعدد، به ما ياد مي‌دهد كه چطور چنين كاري را انجام دهيم.

همه ما عجيب و غريبيم (ظهور قبايل و پايان نرمال)

 • 14,000 تومان

دوران نرمال بودن به سر رسيده است. همه ما به نوعي عجيب و غريب هستيم. برخي به صورت مادرزاد و ژنتيكي، و برخي نيز خودخواسته مسير عجيب و غريب بودن را انتخاب كرده‌ايم. اما در اين كتاب صحبت درباره كساني‌ست كه خودشان تصميم گرفته‌اند از توده مردم جدا شوند و نرمال بودن را كنار بگذارند. كتاب «همه ما عجيب و غريبيم» درباره پايان عصر بازار انبوه است. درباره پايان سياست‌هاي انبوه، توليد انبوه، خرده‌فروشي انبوه، و حتي آموزش انبوه، انبوه در حال احتضار است. اگر مي‌خواهيم در دنياي امروز به سمت موفقيت بيشتر پيش برويم، و اگر كسب و كاري داريم كه نيازمند بهبود و توسعه است. بايد بازار انبوه را فراموش كنيم و عجيب و غريب‌ها را دريابيم. ست گادين در اين كتاب به ما نشان مي‌دهد چگونه مي‌توانيم با فراموش كردن نرمال بودن و رفتن به سمت عجيب و غريب‌ها موفق شويم.

تاخت (از ايده تا عمل بتازيد چگونه فقط در 5 روز مشكلات بزرگ را حل كنيم و ايده‌هاي جديد را به بوته‌هاي آزمايش بگذاريم)

 • 26,000 تومان

آيا تابحال شده با خودتان فكر كرده باشيد چه مي‌شد اگر راهي وجود داشت تا بدون اينكه هزينه و زمان زيادي صرف كنيم، مي‌توانستيم موفقيت يا شكست عرضه يك محصول يا خدمت را به بازار تعيين كنيم؟

زبان بدن (آنچه بدن مي‌گويد)

 • 34,000 تومان

جو ناوارو، افسر سابق FBI، سخنران حرفه‌اي، استاد دانشگاه سنت لئو و متخصص شناخته شده در زمينه رفتار غيركلامي، در كتاب آنچه بدن مي‌گويد توضيح مي‌دهد كه چگونه به سرعت زبان بدن مردم را دريابيد. رمزگشايي احساسات و رفتارها، جلوگيري از مشكلات پنهان و جستجوي رفتارهاي فريبنده، نكاتي است كه در اين كتاب به آن‌ها اشاره مي‌شود.

يخ‌شكنان (چگونه سر صحبت را باز كنيم)

 • 14,000 تومان

«بيگ ال» در كتاب منحصر به فرد يخ‌شكنان در كنار شماست تا «مهارت يخ‌شكني» را در شما ايجاد و تقويت كند. مهارتي كه موجب خواهد شد گفتگوهاي روزمره شما به منبعي بزرگ براي جذب افراد تبديل شود. كافي‌ست آموزه‌هاي اين رهبر بزرگ بازاريابي شبكه‌اي را درك كنيد و سرلوحه كسب و كار بازاريابي شبكه‌اي‌تان قرار دهيد.

روش جستجوي نيروهاي بالقوه فروش و ساخت كسب و كار بازاريابي شبكه‌اي به كمك داستان‌ها

 • 8,000 تومان

داستان‌ها اعتيادآورند. افراد از معرفي و ارائه متنفرند، ولي علاقه زيادي به داستان‌ها و قصه‌هاي شما دارند. آن‌ها معرفي‌ها و ارائه‌هاي بسياري را در گذشته شنيده‌اند و ديگر از آن‌ها خسته شده‌اند. اما شنيدن يك داستان هميشه فرق مي‌كند. وقتي در كنار كسي كه داستاني را تعريف مي‌كند قرار داريد، آيا ضمير ناخودآگاه شما فرمان نمي‌دهد كه توقف كنيد و به آن داستان گوش فرا دهيد؟ حتما علاقه داريد تا انتهاي داستان را بشنويد، چون ضمير ناخودآگاه از قصه ناتمام خوشش نمي‌آيد. وقتي داستاني را تعريف مي‌كنيد، افراد در داستان شما شريك مي‌شوند و آنچه را شما مي‌بينيد، به سرعت مي‌بينند. مگر چيزي غير از اين مي‌خواهيد؟

چگونه فورا به اعتماد باور نفوذ و رابطه دوستانه برسيد (13 راه براي ايجاد ذهن باز از راه گفتگو با ضمير ناخودآگاه)

 • 20,000 تومان

تام (بيگ ال) شرايتر در كتاب پيش رو سعي دارد نحوه اعتماد و باورسازي در مشتريان را در همان ثانيه‌هاي اول به ما نشان دهد. اما چگونه؟ از طريق گفتگوي مستقيم با بخش تصميم‌گيري مغز يا همان ضمير ناخودآگاه. پيام شما بايد به درون مغز مشتري راه يابد. تعهد شما رساندن پيام به درون مغز مشتري است. اگر موفق به جلب اعتماد مشتري نشويد و او پيام شما را باور نكند، در واقع شما آن پيام را از مشتري خود دريغ كرده‌ايد.

اولين جملات براي بازاريابي شبكه‌اي (چگونه افراد را به سمت خود جذب كنيم)

 • 22,000 تومان

«زماني كه براي افراد، جلسه معرفي و ارائه برگزار مي‌كنيد، اولين جمله‌اي كه از دهان‌تان خارج مي‌شود چيست؟». اين پرسشي است كه بيگ ال در تمامي سمينارها از شركت‌كنندگان مي‌پرسد و جالب اينجاست كه هيچ‌كس پاسخي براي آن ندارد. بازاريابان شبكه‌اي كمتر به اهميت جمله اول خود فكر مي‌كنند. در اين كتاب بيگ ال به شما ياد مي‌دهد چگونه مشتريان و نيروهاي بالقوه خود را با همان جمله اول جذب خود و گفته‌هايتان كنيد.

شخصيت‌هاي رنگي چهارگانه در بازاريابي چندسطحي (زبان سري بازاريابي شبكه‌اي)

 • 22,000 تومان

هر بازارياب شيكه‌اي براي دستيابي به موفقيت بايستي حداقل 25 مهارت را كسب كند. در اين ميان، شناسايي شخصيت رنگي افراد، اولين و مهم‌ترين مهارتي است كه هر توزيع‌كننده‌اي بايد بياموزد. اين كار، يعني خواندن ذهن افراد، اولين و مهم‌ترين مهارتي است كه هر توزيع كننده‌اي بايد بياموزد. اين كار، يعني خواندن ذهن افراد، يكي از لذت بخش‌ترين كارهاست. زماني كه بدانيم مشتريان و نيروهاي بالقوه چگونه فكر مي‌كنند، فروش و پشتيباني آسان‌تر خواهد بود. اين كتاب، مهارت لازم را براي خواندن ذهن افراد به ما مي‌آموزد. مهارتي كه مي‌تواند به ايجاد روابط موثرتر و نتيجه‌بخش‌تر كمك كند.

صفحه‌ی 1