فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

نفوذناپذير (راهكارهاي پيشگيري از مزاحمت‌هاي فكري روزمره براي موفقيت در كسب‌و‌كارتان)

  • 205,000 تومان

در دنياي مدرن و تكنولوژي محور امروزي، تمركز و تسلط روي كنترل زندگي و كسب‌و‌كار به دليل حواس‌پرتي‌هاي بيشمار بسيار سخت و مشكل‌زا مي‌باشد. بشر روز‌به‌روز در فناوري‌هاي پيچيده و دنياي ديجيتال غرق مي‌گردد تا جايي كه معتاد و وابسته آنها مي‌شود، و بسياري از امور روزمره خود را با اينكه به سادگي و سهولت انجام مي‌دهد، ولي در مقابل دچار پديده حواس‌پرتي، فراموشي و عدم تمركز مناسب بر كارها در طول شبانه روز مي‌گردد. شرط موفقيت انسان امروزي «نفوذناپذيربودن» است به عبارت ساده‌تر بايد بتوانيم بر امور جاري در زندگي و كسب‌و‌كارمان و آنچه كه ذهن ما را حتي در دقايقي در تسخير خود درمي‌آورد غلبه كرده و از مسير خود منحرف نگرديم.

بازاريابي مغناطيسي (چگونه مي‌توانيد انبوهي از مشتريان را جذب كنيد كه محصول شما را بخرند با شما همراه باشند و آن را به ديگران معرفي و توصيه كنند)

  • 60,000 تومان

اين كتاب قصد دارد يك نظريه و ايده كاملا چالش‌برانگيز و ريشه‌اي ارائه دهد كه آنچه را كه شما خيال مي‌كنيد مي‌دانيد، و يا نسبت به اعتقاد به آن شرطي شده‌ايد، در مورد رشد و پيشرفت كسب و كار خود اشتباه بوده است. بسياري از كسب و كارها محصولات و خدمات خوب دارند، اما شكست مي‌خورند. چون آن‌ها نمي‌توانند فرصت هاي فروش كافي در اختيار خود قرار دهند. اين كتاب تصوير اينكه چگونه صاحب يك كسب و كار موفق و واقعي شويد را به شما ارائه خواهد نمود.

صفحه‌ی 1