فيلتر‌ها

توليدكنندهبازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
آهنگ زمان
  • 58,000 تومان
  • با تخفیف: 58,000 تومان
چرا چيزها مي‌شكنند (ادراك جهان از ديدگاه فروپاشي آن)
مديريت كوروش برگرفته از گزنفون (مديريت كوروش بزرگ)

آهنگ زمان

  • 58,000 تومان

اين كتاب‌ها فلسفه را ساده نمي‌كنند بلكه از ابهت هراس‌آور فلسفه مي‌كاهند. خواننده ممكن است خواندن اين كتاب‌ها را به اميد يافتن پاسخ‌هاي روشن آغاز كند: پاسخي براي مسئله تنهايي‌اش، چرايي مرگ، منشا ملال و دل‌زدگي... اما انتظار اينكه كتابي با كسي در چند صفحه يا فلان تعداد نكته به ما بگويد چطور زندگي كنيم و چگونه خوشبخت شويم، در واقع يك جور انكار مسئوليت شخصي انسان است. پاسخي قطعي و ابدي كه مناسب حال همه كس باشد وجود ندارد. كتاب‌هايي كه چنين مدعاهايي دارند قطعا فريبكارند. كتاب‌هاي اين مجموعه نسخه نمي‌پيچند و سياهه‌اي از اعمال نيك و بد پيش روي شما نمي‌گذارند؛ بلكه مي‌خواهند به فهم بهتر زندگي و پرسش‌ها و تجربه‌هايمان كمك كنند؛ چراغي بيفروزند تا در اين اتاق تاريك زندگي و در لحظات دشوار، در كمان از پرسش‌هاي بي‌پايان انساني روشن‌تر شود، بدانيم فيلسوفان و حكيمان جهان به اين پرسش‌ها چطور فكر كرده‌اند: تا با فهم دقيق‌تر و ديدي بازتر بتوانيم در زندگي‌مان تصميم بگيريم، مسئوليت تصميم‌مان را شجاعانه بر عهده بگيريم و با عواقب تصميم‌هايمان آگاهانه روبرو شويم.

چرا چيزها مي‌شكنند (ادراك جهان از ديدگاه فروپاشي آن)

  • 30,000 تومان

وقتي جسمي بر زمين مي‌افتد و مي‌شكند، در پاسخ به اين پرسش كه چرا شكست، اغلب مي‌شنويم، چون زمين خورد. نويسنده معتقد است اين پاسخ درست نيست بايد بگوييم جسم وقتي زمين خورد شكست به نظر او چرا شكستن جسم دلايل بسياري دارد كه براي درك آنها بايد به ژرفناي دنياي اتم و مكانيك كوانتومي سفر كنيم. والبته برخي از ان دلايل را هرگز نخواهيم فهميد.

مديريت كوروش برگرفته از گزنفون (مديريت كوروش بزرگ)

  • 65,000 تومان

فرازهايي از كتاب: ×رهبري يعني رساندن افراد به اوج شايستگي. ×بايد تعيين كني هر كس به تو خدمت مي‌كند روان شاداب و جسم سالم دارد. ×با ايزدان پيمان بسته بودم در امپراطوري پارس ستم و دروغ نباشد. ×انسان گاه از خشم خويش آسيبي مي‌بيند كه هيچ دشمني قادر به وارد كردن آن نيست. ×سربازي كه فرصت تفكر نداشته باشد همواره سرباز خواهد ماند. ×ما بايد يكديگر را پيوسته هشدار دهيم تا به جاي خدمت به مردم مانند انگلي در دام رسيدگي به خويش نيفتيم. ×من با كوشش خود گيتي را چنان كه مي‌خواستم سامان دادم، نه به زور بازو، به نيروي خرد.

صفحه‌ی 1