فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
از حال بد به حال خوب
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
استراتژي خوب استراتژي بد (ميني بوك)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
قانون 5 ثانيه (زندگي كار و اعتماد به نفس خود را با شجاعت تغيير دهيد) ميني بوك
5 زبان عشق (رازهاي 1 عشق پايدار) ميني بوك
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
قدرت عادت (ميني بوك)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
دوباره فكر كن (ميني بوك)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
عالي و فوق‌العاده باش تا تو را ناديده نگيرند
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
زندگيتو بچسب
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
زندگي روياييت رو بساز
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان

از حال بد به حال خوب

 • 25,000 تومان

برنز در اين كتاب آموزش‌ها و تمريناتي مرتبط با شناخت درماني به شما ارائه مي‌كند تا به كمك آنها بتوانيد احساسات خود را موثرتر بازگو كرده، افكار و احساسات ديگران را بهتر بشنويد و درك كنيد.

استراتژي خوب استراتژي بد (ميني بوك)

 • 25,000 تومان

اين كتاب تمامي خرافات و تفكرات درهم و برهمي كه اساس بسياري از استراتژي‌هاست را كنار زده و راهي روشن براي خلق و پياده‌سازي استراتژي قدرتمند اقدام‌محور در جهان واقعي را فراهم مي‌سازد. استراتژي خوب، پاسخي ويژه و منسجم و رويكردي براي غلبه بر موانع پيشروي است. استراتژي خوب، قدرت را مهار كرده و آن را در جايي به كار مي‌برد كه بيشترين تاثير را بر چالش‌ها خواهد گذاشت. روملت استدلال مي‌كند كه بينش، قلب استراتژي خوب است (بينش نسبت به ذات واقعي موقعيت، به قدرت نهفته در موقعيت و نسبت به پاسخ مناسب). او به شما نشان مي‌دهد كه چگونه مي‌توانيد با استفاده از انواع ابزارهايي كه براي هدايت تفكرتان فراهم شده‌اند، به بينش برسيد.

قانون 5 ثانيه (زندگي كار و اعتماد به نفس خود را با شجاعت تغيير دهيد) ميني بوك

 • 25,000 تومان

شما مي‌توانيد زندگي خود را هر بار با يك تصميم 5 ثانيه‌اي تغيير بدهيد و اين اتفاق پايه علمي دارد و در كتاب حاضر اثبات مي‌شود. اين قانون علاوه بر اينكه به شما كمك مي‌كند تا بهتر زندگي كنيد، عشق بورزيد و كار كنيد؛ موجب افزايش اعتماد به نفس و شجاعت شما نيز مي‌گردد. يادگيري اين قانون آسان است، قانوني كه بي‌شك تاثير فوق‌العاده‌اي بر زندگي شما خواهد گذاشت. زماني كه شروع به استفاده از اين قانون كنيد متوجه مي‌شويد هر زمان كه به آن نياز پيدا كنيد در دسترس شما خواهد بود. اين نكته حائز اهميت است كه نويسنده زماني اين قانون را ايجاد كرد كه زندگي‌اش در حال فروپاشي بود و وضعيت او به حدي بحراني بود كه بيرون آمدن از رختخواب هم برايش امري دشوار و مسئله‌ساز شده بود.

5 زبان عشق (رازهاي 1 عشق پايدار) ميني بوك

 • 20,000 تومان

كتاب «5 زبان عشق» رازهاي ابراز عشق به شريك زندگي‌تان را به‌طور شفاف در اختيار شما قرار مي‌دهد. اين كتاب زبان‌هاي عشق را به‌طور مفصل توضيح مي‌دهد: كلام تاييدآميز، وقت گذاشتن براي يكديگر، دريافت هديه، خدمت به يكديگر و تماس بدني. شما با مطالعه اين كتاب مي‌توانيد زبان اول عشق خود را انتخاب كنيد و همچنين ياد مي‌گيريد با پرورش رابطه عاطفي، پيوند زناشويي خود را تقويت نماييد.

قدرت عادت (ميني بوك)

 • 25,000 تومان

عادت فعاليتي است كه شما انتخاب مي‌كنيد و آگاهانه تصميم به انجامش مي‌گيريد و مكرر آن را ادامه مي‌دهيد و فكر نمي‌كنيد كه چگونه مي‌توان آن را متوقف كرد. مغز عادات را در حالت اتوماتيك قرار مي‌دهد و ديگر نياز نيست تا هر بار تصميم بگيريد چه كاري انجام دهيد. «واضح است كه تغيير برخي از عادات بسيار دشوار است. ولي اين چهارچوب نقطه آغاز است. گاهي تغيير مستلزم صرف زمان طولاني، آزمايش‌ها و شكست‌هاي مكرر است. اما وقتي نحوه عملكرد عادت را درك ونشانه فعاليت تكراري و پاداش را شناسايي كنيد، بر آن مسلط مي‌شويد. تغيير يك عادت الزاما راحت و سريع انجام نمي‌شود. اين هميشه كار آساني نيست، ولي شدني است.

دوباره فكر كن (ميني بوك)

 • 25,000 تومان

كتاب دوباره فكر كن: قدرت دانستن چيزهايي كه نمي‌دانيم، نوشته آدام گرانت، روان‌شناس مشهور، ما را با هنر فراموش كردن آموخته‌هاي قبلي، فكر كردن و باز‌انديشي (تجديد‌نظر) آشنا مي‌سازد. وي تمام زندگي‌اش را وقف رويكرد‌هاي باز‌انديشي كرده است. در كتاب حاضر شما با ابعاد اجتماعي، روان‌شناختي و روان‌شناسي - اجتماعي ذهن، از مسائل مناقشه‌بر‌انگيز نظير تمايلات و تعصبات گرفته تا تغيير ديدگاه و نگرش، همچنين از ترك شك و ترديد تا كسب اعتماد‌به‌نفس و متعهد شدن و تجديد‌نظر در افكار و غقايد، آشنا مي‌شويد كه براي تصميم‌گيري در كار و زندگيث شما بسيار موثر است. اگر به دنبال اكتشاف و يادگيري هستيد و يا مي‌خواهيد زندگي خود را از همين حالا دگرگون كنيد، خواندن اين كتاب را از دست ندهيد.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست نوآنس ارائه شده است.

عالي و فوق‌العاده باش تا تو را ناديده نگيرند

 • 42,000 تومان

كال نيوپرت در اين كتاب حيرت‌انگيز اين باور قديمي را كه دنبال كردن علاقه و اشتياق پيشنهاد خوبي است زير سوال مي‌برد و آن را دروغين و كذب مي‌داند. نيوپرت بعد از كذب خواندن اين باور اشتباه به مطالعه و تحقيق درباره اين مي‌پردازد كه لفراد چطور عاشق كارشان مي‌شوند. آن دسته از كارمنداني كه دنبال اشتياق‌شان رفته بودند از نتيجه كار خود راضي و خشنود نبودند بلكه افرادي كه سعي داشتند در كار خود بهترين باشند احساس رضايت و خشنودي بيشتري داشتند. اگر دقيق‌تر بينديشيم مي‌فهميم كه چنين چيزي عاقلانه‌تر است. اگر شما در كار حرفه‌اي خود صاحب تجربه‌شده باشيد از فرصت خوبي براي رشد و توسعه برخوردار خواهيد شد و كارتان نتيجه‌بخش مي‌گردد و روابط مفيدي با همكاران خود پيدا خواهيد كرد و اين تجربه براي ديگران مفيد و سودمند خواهد بود.

زندگيتو بچسب

 • 30,000 تومان


«هر قسمت شامل داستان‌هاي انگيزشي و واقعيت‌هايي است كه به شما كمك مي‌كند تا بر ترس‌هاي‌تان كه شما را محدود مي‌سازد و دروغ‌هايي كه شما را پريشان مي‌كند، غلبه نماييد. شما مي‌توانيد در هر جايگاه و موقعيتي كه هستيد از اين كتاب استفاده نماييد.» آيا شما هيچنان هدف‌تان را جستجو مي‌كنيد يا درگير روياهاي نامعلوم خود هستيد؟ آيا براي اثبات خود و شايستگي‌هاي‌تان تحت فشار قرار مي‌گيريد يا بابت اينكه ديگران راجع به شما چطور فكر مي‌كنند، نگران هستيد؟ شما تنها فردي نيستيد كه دچار اين مسائل مي‌شويد. «جردن لي دولي» كه از يك كسب و كار كوچك شروع كرد هم دقيقا شما را درك مي‌كند او بدون استفاده از مدرك دانشگاهي‌اش و در كمال خجالت، روي صحنه جلوي هزاران نفر ظاهر شد و تمام‌وقت نگران اين بود كه ديگران چه تصوري از او در ذهن دارند. او در مسير زندگي درس‌هاي مفيدي درباره كسب زندگي هدفمند آموخته است.

زندگي روياييت رو بساز

 • 25,000 تومان

چندين سال پيش سوالي ذهنم را درگير كرد كه هدف زندگي من چيست و چه قابليت‌ها و شايستگي‌هايي در وجود من قرار داده شده است. من فقط باورهاي منفي در ذهنم داشتم و احساس نااميدي و شكست مي‌كردم. در اين كتاب مشاهده مي‌كنيد كه چطور زندگي من تغيير و تحول پيدا كرد و توانستم بر مشكلاتم غلبه كنم و به شما ياد خواهم داد كه چگونه با برنامه‌هايي كه براي شما به اشتراك مي‌گذارم، شما نيز خواهيد توانست با كشف قدرت درون‌تان زندگي خود را دگرگون سازيد. به خاطر داشته باشيد كه در حال حاضر، اين روش‌ها و برنامه‌ها در دسترس شما قرار دارند. من از زندگي فقيرانه و فلاكت‌باري كه در يكي از شهرهاي كوچك اوكراين داشتم به آمريكا مهاجرت نمودم؛ در حالي كه حتي انگليسي، زبان مادري من نبود و به بزرگ‌ترين رويايم كه شهروند آمريكايي شدن بود، رسيدم. در آنجا با مرد روياهايم ازدواج كردم. از فرش تا عرش رسيده بودم و كاري كه عاشقش بودم؛ يعني تشويق و الهام‌بخشي زنان را انجام مي‌دادم. هدف من در زندگي آن است كه به زنان كمك كنم تا از اعتماد به نفس بالاتري برخوردار باشند و قابليت‌ها و استعدادهاي منحصر به فردشان را باور كنند و همچنين بپذيرند كه قادر هستند به اهداف، روياها و خواسته‌هاي‌شان دست يابند و روياهايي كه در زندگي فردي و حرفه‌اي دارند، تحقق بخشند.

صفحه‌ی 1