فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
ورزش‌هاي ضروري در دوران بارداري زايمان و پس از زايمان
365 راه سبز زيستن براي بچه‌ها (حفظ محيط زيست در هر روز از سال در منزل مدرسه هنگام بازي)
تافته‌هاي جدابافته (داستان موفقيت راز استعدادهاي درخشان)
فكرها و احساس‌ها
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
شجاعانه رهبري كن
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
50 كاري كه بچه‌ها از پدرها انتظار دارند
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
فريبكاري
 • 24,000 تومان
 • با تخفیف: 24,000 تومان
سرعت اعتماد (عامل دگرگوني)
 • 230,000 تومان
 • با تخفیف: 230,000 تومان
ابرمهارت‌ها پي‌ريزي موفقيت براي عصر اطلاعات
همه با هم به عنوان مشتي واحد (كنش فردي قدرت جمعي)

روانشناسي خيانت (بر اساس رويكرد سيستم‌هاي خانواده كمك به شناخت رهايي و پرهيز زوج‌ها از روابط نامشروع بعد از ازدواج)

 • 100,000 تومان

روانشناسي خيانت بر اساس سيستم‌هاي خانواده با ارائه الگويي توصيفي و راهكارهاي علمي و عملي، به درمانگران و مشاوران اين امكان را مي‌دهد كه به جاي زدن چسب زخم به روابط زخم‌خورده، مشكلات روابط و ازدواج‌ها را از ريشه درمان كنند. در كتاب «روانشناسي خيانت» راهكارهاي علمي اثبات‌شده‌اي در اختيار درمانگران قرار مي‌گيرد و به زوج‌ها كمك مي‌كند تا اعتماد از دست رفته‌شان را بازيابند، توازن قدرت را از نو برقرار كنند، رضايت از زندگي مشترك را افزايش دهند و زخم‌هاي ناشي از خيانت را التيام بخشند.

ورزش‌هاي ضروري در دوران بارداري زايمان و پس از زايمان

 • 85,000 تومان

اگر مي‌خواهيد از عوارض بارداري، زايمان و شيردهي، مثل كمردردها، جابجايي اعضا لگني، شلي يا جداشدگي عضلات شكم، حالت بدني ناجور، احساس خستگي، كسالت و غيره، مصون بمانيد، از شما دعوت مي‌كنيم تا طبق دستورات اين كتاب عضلات خود را بدون ايجاد خستگي تقويت كرده و طرز صحيح انجام كارهاي روزانه را بياموزيد و به آن عمل كنيد تا در زندگي زني سالم، شاداب و موفق باقي بمانيد.

365 راه سبز زيستن براي بچه‌ها (حفظ محيط زيست در هر روز از سال در منزل مدرسه هنگام بازي)

 • 90,000 تومان

هم تفريح كن و هم سياره زمين را نجات بده! سياره ما به كمك تو نياز دارد- و يك عالمه كارهاي عملي وجود دارد كه تو از پس آنها برمي‌آيي... كتاب 365 راه سبز زيستن براي بچه ها از طراحي باغچه خانه تا درست كردن چوب آشغال جمع‌كن، ايده‌هاي جديدي درباره نحوه «سبز» شدن در اختيار تو قرار مي‌دهد. با انجام دادن اين كارها ياد بگير چگونه از سياره‌مان محافظت كني. - كاهش توليد زباله، بازيافت و استفاده مجدد از مواد. - پاكيزه نگه‌داشتن هوا، اقيانوس‌ها و جنگل‌ها از آلودگي. - خوردن مواد غذايي ارگانيك، كه هم خوشمزه‌ترند و هم برايت مفيد‌ترند. - جلوگيري از انقراض گونه‌هاي گياهي و جانوري. - الهام بخشيدن به مردم كه آنها نيز كاري كنند و خودي نشان دهند. - گراميداشت «روز زمين» و يا «هر روز، روز زمين» است. اكنون مي‌تواني از كمك دوستان، هم مدرسه‌اي‌ها و افراد خانواده‌ات برخوردار شوي تا دست به دست هم آينده بهتري بسازيد. تو اين قدرت را داري كه از همين امروز از دنيا مكان بهتري بسازي!

تافته‌هاي جدابافته (داستان موفقيت راز استعدادهاي درخشان)

 • 150,000 تومان

كتاب «تافته‌هاي جدا بافته» داستان موفقيت افراد بزرگي است كه بي‌گمان خواندن و پي بردن به علل و زمينه‌هاي موفقيت آنان، براي همه جذاب و گيرا است. نويسنده در اين كتاب نشان مي‌دهد كه موفقيت، به طور كامل با تلاش و زمان درهم آميخته است. نكته‌اي كه در سراسر كتاب، توجه آدمي را به خود جلب مي‌كند اين است كه اگر مايليم كاري را به شكل بهتري انجام دهيم بايد ساعت‌هاي بيشتري را براي آن وقت بگذاريم. مسئله مهم ديگري كه در اين كتاب به چشم مي‌خورد اين است كه انسان محصول همان فرهنگي است كه در آن زندگي مي‌كند و فرهنگ نيز تاثير بسزايي بر تمام جنبه‌هاي زندگي ما دارد. درست است كه موفقيت به مجموعه‌اي از عوامل فرهنگي و زمينه‌اي، كه از كنترل ما خارج است بستگي دارد اما آن چيزي كه به‌طور كامل در اختيار ما قرار دارد و موفقيت ما را تضمين مي‌كند، همانا ميزان تلاش خود ما است. بنابراين در نهايت، ما مسئول موفقيت خود هستيم. ما براي شناخت افراد موفق، بيش از اندازه بر هوش، بلندپروازي و ويژگي‌هاي شخصيتي آنان متمركز مي‌شويم. ولي نويسنده كتاب «تافته‌هاي جدابافته» استدلال مي‌كند كه بايد به دنياي پيرامون افراد موفق - مانند فرهنگ، خانواده، نسل و تجربه‌هاي فردي آنان - توجه كنيم. با درك بهتر عواملي كه باعث موفقيت مي‌شود، بايد بتوانيم افراد موفق بيشتري را پرورش دهيم.

قدرت عادت ( چرا در زندگي روز‌مره و محيط كار اينگونه رفتار مي‌كنيم)

 • 150,000 تومان

چرخه عادت عبارت است از الگو‌ي عصب شناختي‌اي كه بر عادت‌هاي ما حاكم است و از سه عنصر ساخته شده :محرك، رويه و پاداش. شناخت درست اين عوامل كمك مي‌كند عادت‌هاي بد خود را تغيير دهيم، عادت‌ها و رفتار‌هاي سازنده‌اي در پيش بگيريم و چرخه عادت را به نفع خود مهار كنيم. ايمان و اعتماد‌‌به‌نفس عوامل اصلي در بروز اين دگرگوني‌اند. بدين ترتيب مثلا مربياني توانسته‌اند عادت‌هاي مضر ورزشكاران را به عادت‌هاي سازنده تبديل كنند و از آن‌ها قهرمان جديد بسازند. عادت‌هاي محوري پايه الگو‌هايي هستند كه عادت‌هاي ديگر را در انسان تحريك مي‌كنند.

فكرها و احساس‌ها

 • 150,000 تومان

همه ما براي كنار آمدن با مشكلات زندگي به مجموعه‌اي از ابزارها مجهز هستيم كه معمولا پدر و مادرها، خويشاوندان، دوستان، كارفرمايان و سايرين، برحسب اتفاق، در اختيارمان قرار داده‌اند. برخي از اين ابزارها مفيد و برخي غيرمفيد هستند. در كتاب «فكرها و احساس‌ها» ابزارهاي موثري براي كنار آمدن با اين مشكلات پيشنهاد شده است. اين كتاب به عنوان راهنمايي براي تغيير الگوها و روش‌هاي كهنه پاسخ‌دهي، به شما كمك مي‌كند كه كنترل وضعيت رواني و زندگيتان را به دست بگيريد. در اين كتاب فصلي درباره هشياري نوشته شده، زيرا در حال حاضر در قسمت اعظم موج سوم درمان هاي رفتاري، از هشياري به منزله يكي از تكنيك هاي درماني مهم و اصلي نام برده و استفاده مي شود. هشياري در مقوله هايي همچون كنترل اضطراب، افسردگي، و تنش جسماني از پشتوانه پژوهشي قابل توجهي برخوردار است. در اين كتاب پروتكل هاي چند مرحله اي براي درمان بسياري از مشكلات خلق-وابسته ارائه مي شود.

شجاعانه رهبري كن

 • 150,000 تومان

براي اين كتاب يك هدف دارم كه به نحو گول‌زننده‌اي ساده و كمي خودخواهانه است، و آن اين است كه شديدا‏‎ دلم مي‌خواهد همه‌ي آموخته‌هايم را با شما در ميان بگذارم. دلم مي‌خواهد دو دهه پژوهش و تجربه‌اي را كه در صدها سازمان داشتم بردارم و كتابي عملي و با زبان ساده به شما عرضه كنم كه بگويد لازمه‌ي شجاعانه رهبري كردن چيست.

50 كاري كه بچه‌ها از پدرها انتظار دارند

 • 40,000 تومان

در اين كتاب از موعظه و انداختن تقصير به گردن اين و آن خبري نيست، نصايح رك كه ممكن است شنيدنش برايتان گران تمام شود. نويسنده كاري مي‌كند كه ژرف بينديشيد، قاه‌قاه بخنديد، و بيش‌تر عشق بورزيد. داستان هايش الهام‌بخش شما خواهد بود. درس‌هايش شما را از اين رو به آن رو خواهد كرد. جي پيليتنر نشان مي‌دهد پدري كردن در قرن بيست و يكم چه هست و چگونه بايد باشد. كتاب 50 كاري كه بچه‌ها از پدرها انتظار دارند، به عنوان هديه‌اي عالي و منبعي فوق‌العاده براي پدرها كه به اندازه‌ي يكسال تمام ايده در اختيارتان مي‌گذارد و هفته‌اي يك ايده به شما مي‌دهد.

فريبكاري

 • 24,000 تومان

دنيا دنياي فريبكاري است. اگر منابعي در دست داريد پول،زمان، انرژي، هنر، شهرت، زيبايي، زور بازو و... بايد مراقب باشيد زيرا به طور قطع كساني هستند كه به منابع شما چشم دوخته اند و تا آن را از چنگ‌تان در نياورند يا از آن به نفع خويش استفاده نكنند، از پاي نخواهند نشست، دزد كسي است كه به زور منبع‌تان را از شما مي‌گيرد، ولي فريبكار كسي است كه با جلب اعتمادتان كاري مي‌كند تا خودتان دودستي آنها را به او تقديم كنيد. با مطالعه اين كتاب از انواع فريبكاري، خصوصيات و شگردهاي فريبكاران، و شيوه‌ي مقابله با آنان آگاه مي‌شويد تا به راحتي بتوانيد آنها را از سر راه‌تان كنار برانيد.

سرعت اعتماد (عامل دگرگوني)

 • 230,000 تومان

كتاب سرعت اعتماد، درمان عملي، قابل ارزيابي و مطمئن براي موضوع بسيار مهم اعتماد است و مطالب آن فقط به تجربه‌هاي داستاني و شخصي محدود نمي‌شود، بلكه با تكيه بر پژوهش‌هاي عملي از آن حكايت دارد كه سرعت اعتماد چگونه ممكن است در روابط افراد و معادلات مهم درون سازمان‌ها و روابط مربوط به آن وارد شود. برعكس آنچه بيشتر مردم مي‌پندارند، اعتماد كيفيتي لطيف و فريبنده نيست كه يا از آن برخوردار باشيد يا نباشيد، بلكه اعتماد سرمايه‌اي عملي، عيني و قابل پيگيري است كه مي‌توانيد آن را خيلي سريع‌تر از آنچه فكرش را بكنيد خلق كنيد.

ابرمهارت‌ها پي‌ريزي موفقيت براي عصر اطلاعات

 • 90,000 تومان

آموزش هرگز تمامي ندارد آموزش مطلوب درهاي جديدي را باز مي‌كند و پرسش‌هاي فراواني را در ذهن به وجود مي‌آورد. ابرمهارت‌ها اين امكان را براي ما فراهم مي‌كند كه پاسخ به اين پرسش‌ها را پيدا كنيم و به طرح پرسش، كنجكاوي و فهم بيشتر ادامه دهيم. موضوع كتاب ابرمهارت‌ها درباره ايجاد عشق به يادگيري در كودكان، نه به شكلي انتزاعي، بلكه به شكلي كاملا اختصاصي، واقعي و عملي است. عشق به يادگيري همان چيزي است كه به آموزگاران امكان مي‌دهد تا به طور موفقيت‌آميزي آموزش دهند. بي‌هيچ اغراقي مي‌توان گفت عشق به يادگيري همان چيزي است كه آينده بشر نيز به آن وابسته است. كتاب حاضر به ما كمك مي كند تا ارزش‌هاي بنيادين آموزش، لذت سخت‌كوشي، شعف حاصل از تحقق اهداف، و شادي كار با يكديگر را منتقل كنيم. اين كه چگونه اين‌ها ظرفيت فرزندان ما را براي يادگيري در اين عصر فناوري و دگرگوني گسترش مي‌دهد، موضوعي است كه پيوسته در سراسر اين ويرايش جديد به آن پرداخته‌ايم. حقيقتا، ابرمهارت‌ها بهترين هديه‌اي است كه مي‌توانيم به فرزندانمان تقديم كنيم.

همه با هم به عنوان مشتي واحد (كنش فردي قدرت جمعي)

 • 38,000 تومان

«همه با هم به عنوان مشتي واحد» عبارت كوتاهي است كه فقط چند حرف، آن را تشكيل مي‌دهد، اما همين چند حرف پر از الهام و معناست: چيزي كه تفاوت ميان گروهي از افراد و تيمي متحد و هماهنگ را تعيين مي‌كند. اين چند حرف نماد منتهي شدن كنش فرد به قدرتي جمعي است. همين چند حرف شرح مي‌دهد كه چگونه افراد، دست در دست هم، مي‌توانند در دست‌يابي به نتايج خارق‌العاده با يكديگر همكاري كنند. ما همگي باور داريم كه رهبران همه اقشار و طبقات جامعه در جستجوي رويكرد عملي و آزمايش شده‌اي هستند كه به آن‌ها كمك ‌كند تا به ظرفيت كامل افراد خود براي همكاري با يكديگر پي ببرند؛ با وجود اين، وقتي به بسياري از كتاب‌هاي مديريت موجود نگاه مي‌كنيم، از نظر يافتن بينش‌ها و توصيه‌هايي كه پژوهش‌هاي تحليلي دقيق و همه جانبه‌اي بنيان آن‌ها را تشكيل مي‌دهند، سخت در مضيقه‌ايم.

1  2  صفحه‌ی 1