فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تازه مدير
  • 85,000 تومان
  • با تخفیف: 85,000 تومان
فلسفه موفقيت (17 درس جديد و ناب)
  • 59,900 تومان
  • با تخفیف: 59,900 تومان

معامله‌گري با ذهن آگاهي (با ذهن‌آگاهي و به كارگيري روانشناسي نوين به مطلوب‌ترين عملكرد در معاملات برسيد)

  • 129,900 تومان

اين اثر نخستين كتابي است كه مهارت‌هاي ذهن آگاهي را با روان‌شناسي عملكرد در هم مي‌آميزد تا نه فقط معامله‌ گران، بلكه هر فردي را كه در شغل خود با تصميم گيري‌هاي آني دست‌ و پنجه نرم مي‌كند، با فرايند روان‌شناسي ساختار يافته آشنا كند. تمركز ما در اين كتاب بر چالش‌هاي ذهني و هيجاني معامله‌ گران و افراد فعال را در مشاغل پر تنش بوده و به پيشرفته‌ترين دستاورد‌هاي روان‌ شناسي مي‌پردازيم كه مي‌تواند به آن‌ها در مواجهه با بعد ذهني حرفه ‌شان كمك كند. همچنين در بخش‌هاي زيادي از اين اثر به نوين ترين استراتژي‌هاي روان‌شناسي اثبات‌ شده از جمله «ذهن آگاهي» پرداخته‌ايم كه بي شك كليد بسياري از در‌هاي بسته است. در اين كتاب دو موضوع برجسته است: نخست، اهميت تمرين ذهن آگاهي و دوم، تعهد داشتن به فرايند روان‌شناختي «قبل- حين- بعد » از تصميم گيري هاي مهم. هرچند معامله گري و بسياري از مشاغل ديگر مملو از چالش‌هاي روان‌شناختي هستند، بايد گفت اگر رمز و رازي براي مقاومت بيشتر و عملكرد ماهرانه در مقابل اين چالش‌ها وجود داشته باشد، آن راز، رشد و پرورش مهارت ذهن آگاهانه‌ي خود‌آگاهي خواهد بود.

تازه مدير

  • 85,000 تومان

كتاب تازه مدير نزديك به چهار دههء راهنمايي مطمئن براي مديران نوپا بوده است. اين كتابء توصيه‌هايي ناب درباره واقعيت‌هاي زيربنايي مديريت افراد ارائه مي‌دهد. اين اثر با بينشي عميق درباره موضوعاتي چون رهبري جلساتء استخدام كارمندانء انگيزه‌بخشي به نيروهاء گوش دادن فعالانهء حفظ آرامش در موقعيت‌هاي استرس‌زا و ده‌‌ها مهارت ديگرء به شما نشان مي‌ده چطورنتايجي صريح و كارآمد بگيريد.

فلسفه موفقيت (17 درس جديد و ناب)

  • 59,900 تومان

در اين كتاب شما سخنراني‌هايي را مي‌خوانيد كه هرگز تا قبل از اين منتشر نشده‌اند. هيل اين سخنراني‌ها را براي نيروهاي سازمانش بيان كرده است تا آنها را به‌منظورآموزش فلسفه‌اش تعليم دهد. شما از طريق اين كتاب منحصر به فرد كه به همت بنياد ناپلئون هيل منتشر شده استء بر اين هفده مهارت ضروري مسلط خواهيد شد.

صفحه‌ی 1