فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
خودم باشم عاشقت باشم (راهنماي عملي براي روابطي بي‌نظير)
آموزش محبت‌آميز كودكان
  • 40,000 تومان
  • با تخفیف: 40,000 تومان
زبان زندگي (ارتباط بدون خشونت)
  • 90,000 تومان
  • با تخفیف: 90,000 تومان

خودم باشم عاشقت باشم (راهنماي عملي براي روابطي بي‌نظير)

  • 40,000 تومان

ارتباط بدون خشونت روشي تعاملي است كه تبادل اطلاعات و حل صلح‌آميز اختلافات را آسان مي‌كند. ارتباط بدون خشونت بر ارزش‌هاي مشترك انساني و نيازها تكيه مي‌كند و افراد را تشويق مي‌كند از زباني كه سبب مقاومت يا كاهش عزت نفس مي‌شود، پرهيز كنند و به جاي آن از زباني كمك گيرند كه حسن تفاهم را افزايش مي‌دهد.

آموزش محبت‌آميز كودكان

  • 40,000 تومان

من به آموزش‌هايي علاقمندم كه انگيزه‌ي آن‌ها احترام به زندگي و ميل به يادگيري مهارت‌ها باشد، تا بر اساس اين آموزش‌ها مطالب جديدي بياموزيم كه ما را براي بيشتر سهيم شدن در سلامت زندگي خود و ديگران كمك كنند. با ديدن يادگيري‌هايي كه از روي اجبار آن است كه دانش‌آموز مطالب را از ترس تنبيه، يا به خاطر ميل به پاداش‌‌هايي‌ در قالب نمره، يا براي فرار از احساس گناه يا شرم، و يا در نتيجه‌ي علت مبهم " بايد"، " الزام" يا " ضرورت" ياد گيرد، چرا كه من اعتقاد دارم يادگيري بسيار ارزشمندتر از آن است كه به وسيله‌ي يكي از روش‌هاي اجباري برانگيخته‌ شود. مطالعه درباره‌ي مردمي كه قادرند بر ديگران تاثير بگذارند و آن‌ها را تشويق به يادگيري كنند، مورد علاقه؛‌ي من بوده است، يادگيري چيزي است كه نشات گرفته از احترام به زندگي است و نه روش‌هاي اجباري. يكي از يافته‌هاي من در نتيجه‌ي مطالعه درباره‌ي چنين افرادي، اين بود كه آن‌ها با زباني با مردم سخن مي‌گويند كه كمكشان مي‌كند تا يادگيري‌شان نشات گرفته از احترام به زندگي باشد.

زبان زندگي (ارتباط بدون خشونت)

  • 90,000 تومان

شما در اين كتاب تكنيك‌هاي ساده‌اي را مي‌آموزيد كه مشاجره را خنثي و ارتباط محبت‌آميزي را با خانواده و ساير آشنايان خلق مي‌كند. اين تكنيك‌هاي ارتباطي فعال، تضادهاي بالقوه را به گفتگوهاي صلح‌آميز تغيير مي‌دهد. همچنين مهارت‌هاي ارتباط بدون خشونت به شما كمك مي‌كند تا احساس گناه، شرم، ترس و افسردگي را از بين ببريد، راه‌حل‌هايي براساس امنيت، احترام متقابل و اتفاق‌آرا خلق كنيد و نيازهاي اساسي فرد، خانواده، مدرسه، جامعه و اجتماع را به روش‌هاي زندگي غني‌ساز برآورده سازيد.

صفحه‌ی 1