فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
راهنماي جامع والدين براي سامان دادن اي دي اچ دي در فرزند خود
بازي‌درماني (هنر برقراري ارتباط)
  • 115,000 تومان
  • با تخفیف: 115,000 تومان
كودك خوش‌بين (برنامه‌اي آزموده شده براي ايمن ساختن همواره كودكان در برابر افسردگي)
زندگي با همسر كج‌مدار (راهنماي سازگاري زناشويي براي زنان)

آموزش مهارت‌ها به فرزندان دردسرساز (كمك به والدين در زمينه اصلاح رفتارها هيجان‌ها روابط اجتماعي فرزندتان و بهبود وضعيت تحصيلي آنان)

  • 110,000 تومان

ايده اصلي اين كتاب آن است كه كودكان عمدا بدرفتاري نمي‌كنند، بدرفتاري‌هاي آنها تلاشي است براي جبران كاستي‌هايي كه در مسير رشد رفتاري، هيجاني، تحصيلي و اجتماعي . آنها نياز دارند مهارت‌هايي را بياموزند، تمرين كنند، و در جاي خود، به كار ببرند تا خود را همپاي ساير همسالانشان بدانند. كتاب «آموزش مهارت‌ها به فرزندان دردسرساز» براي آموزش به والدين بچه‌هاي 5 تا 17 ساله نوشته شده و در هر فصل آن، ابزارهايي براي ارزيابي خود و اطمينان از يادگيري درست، هم براي پدر و هم براي بچه‌ها، آمده است. عمل كردن مطابق قوانين، پيروي از گفته والدين، شناختن احساسات خود و ابراز آنها به صورتي شايسته، آرام كردن خود، حل و فصل اختلاف‌ها، دوست پيدا كردن و حفظ دوستي‌ها، مديريت خشم و استرس، صداقت و درستكاري، و دل دادن به انجام تكاليف از جمله موضوعاتي هستند كه در اين كتاب مطرح شده‌اند. آسايش والدين و كل خانواده نيز از نظر به دور نمانده است.

راهنماي جامع والدين براي سامان دادن اي دي اچ دي در فرزند خود

  • 170,000 تومان

در بعضي از كودكان، گنجايش توجه آن‌چنان محدود، ميزان فعاليت آن‌چنان زياد، و توانايي آن‌ها در كنترل رفتارهاي ناگهاني و بي‌اختيار خود آن‌چنان اندك است كه در آن حوزه، رفتارهايشان، از آن چه براي سن آن‌ها مناسب است، آشكارا فاصله دارد. بيش‌تر مردم چنين كودكي را مي شناسند ـ كودكي كه برايش به پايان رساندن تكاليف مدرسه كار دشواري است، كودكي كه نمي‌تواند با بچه‌هاي محل كنار بيايد، كودكي كه ناتواني‌اش در عمل كردن بر طبق دستورالعمل‌ها و به پايان رساندن وظايفي كه برايش تعيين كرده‌اند، در خانه باعث به پاشدن جر و بحث مي شود. آن دسته مشكلات رفتاري در اين حوزه‌ها كه آن‌قدر شديد شده باشند كه سازگاري كودك را مختل سازند به گونه‌اي نيستند كه با بزرگ‌تر شدن كودك، بهبود پيدا كنند و معمولا نمي‌توان آن‌ها را ‌بهنجار تلقي كرد. اگر چنين فرزندي داريد، ناچيز شمردن مشكلات او يا انتظار اين‌كه با بزرگ‌تر شدن وي، اين مشكلات كم‌رنگ يا برطرف شوند نه‌تنها اشتباه، بلكه به ضرر آسايش رواني و اجتماعي اوست. با اين كار، هم‌چنين براي خودتان و ديگر اعضاي خانواده كه بايد هر روز با اين كودك مراوده داشته باشيد، مشكلات بيش‌تري به بار مي‌آيد. پدر و مادرها براي آن كه درك بهتري از اين اختلال به‌دست بياورند و بتوانند در برابر منتقدان كم‌سوادي كه هم‌چنان بر اين نكات اصرار مي‌ورزند كه ADHD بر اثر ضعف والدين در تربيت فرزند، برنامه غذايي مورد استفاده، يا بيش از حد تلويزيون تماشا كردن كودكان به وجود مي‌آيد دلايلي علمي عرضه كنند، بايد از اين گونه تحولات علمي آگاهي داشته باشند.

بازي‌درماني (هنر برقراري ارتباط)

  • 115,000 تومان

اين كتاب با رويكرد كودك محورانه نگاشته شده است. با مطالعه اين كتاب مي‌توان ايمان عميق نويسنده را به توانايي‌هاي ذاتي كودكان و عمق باورش را به روانشناسي انسان‌گرا و رويكرد مراجع‌محوري دريافت.آموزه‌هاي علمي و تجربي مطرح شده در اين كتاب مانع از درغلتيدن خواننده و درمانگران به وادي احساسات مي‌شود.شيوه‌هاي ضبط تصويري، اجراهاي زنده و نقش بازي‌هايي كه در كلاس‌ها و در جلسه‌هاي گروهي دقيقا ارزيابي مي‌شوند، پايبندي به اصول بازي درماني كودك‌ محورانه را تضمين مي‌كنند.

كودك خوش‌بين (برنامه‌اي آزموده شده براي ايمن ساختن همواره كودكان در برابر افسردگي)

  • 130,000 تومان

برخلاف گذشته كه افسردگي مختص بزرگسالات تلقي مي‌شد، تمدن امروز با مشكل بروز افسردگي در خردسالي روبرو است. تشخيص زودهنگام اين حالت و مقابله موثر با آن، براي آن دسته از كودكان كه يا درماندگي و ياس پيشه مي‌كنند، يا به رفتارهاي پرخاشگرانه مبادرت مي‌ورزند، چشم‌انداز آينده را روشن و اميدواركننده مي‌سازد. كتاب كود خوش‌بين، نتيجة چند سال كار پژوهشي و آموزشي روي كودكان دبستاني، والدين و مربيان آنهاست كه به سرپرستي «مارتين سليگمن» روانشناس نظريه‌پرداز معاصر و در قالب برنامة پيشگيري پنسيلوانيا انجام گرفته است. ضمن اين برنامه كودكان آموختند تا ارتباط ميان افكار، احساسات و رفتار خود را درك كنند و با انجام تمرين‌هاي مختلف به تقويت عزت‌نفس و مهارت‌هاي حل مسئله در خود بپردازند. در پايان آنها اين توانايي را يافتند كه به جاس يأس و انفعال و تفسيرهاي بدبينانه، رويدادها را به گونه‌اي خوش‌بينانه تفسير كنند و با آنها به صورتي سازنده روبه‌رو شوند.

زندگي با همسر كج‌مدار (راهنماي سازگاري زناشويي براي زنان)

  • 75,000 تومان

نويسنده كتاب ، مشكلات زناشويي را بر اساس مشاهدات خود دسته‌بندي كرده است و با مطرح ساختن موضوع ( مردان كج‌مدار ) سعي كرده تا ريشه‌هاي روانشناختي بروز مشكلات را در هر دو همسر تبيين كند و راهكارهاي مقابله با اين تعارضات را نشان دهد. كتاب حاضر علاوه بر همسران ، مي‌تواند براي دانشجويان و دست‌اندركاران مشاوره نيز سودمند واقع شود.

صفحه‌ی 1